#2761 2013-06-03 15:51:21

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja tam dobrze się bawię, czytając posty Paskuda ;d

Offline

#2762 2013-06-03 16:10:41

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Syriusz15 napisał:

Ja tam dobrze się bawię, czytając posty Paskuda ;d

Ja się ogólnie dobrze bawię na Waszym forum jezor A w szczególności w tym temacie. Czasami naprawdę ładne kwiatki tu macie smile_lol


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#2763 2013-06-03 16:17:19

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

Edit. Tak więc nie wciskajcie, że wam o bezprawne wykorzystanie subów chodzi, chcecie po prostu na siłę odżywić forum ansi.

You made my day

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2013-06-03 16:17:50)


ara ara...

Offline

#2764 2013-06-03 16:21:55

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ci co mówią coś, że jednostronna dyskusja. Jaka to ma być dyskusja, gdzie głównymi argumentami onlajnowców są:
- Wy też kradniecie.
- Znalazłem w necie, więc mogę robić co chcę.

Potem pojawia się troll, co myśli, że jak napiszę parę pierdół, to go na siudenie poklepią po pleckach, no i rzuci na niego wzrok boga siudena.
W ogóle temat nie jest o "Znajdźmy wspólny język wśród zwierząt", tylko co zrobić, by onlajny przestały żerować na pracy tłumaczy.

Offline

#2765 2013-06-03 16:53:43

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

Ci co mówią coś, że jednostronna dyskusja. Jaka to ma być dyskusja, gdzie głównymi argumentami onlajnowców są:
- Wy też kradniecie.
- Znalazłem w necie, więc mogę robić co chcę.

Potem pojawia się troll, co myśli, że jak napiszę parę pierdół, to go na siudenie poklepią po pleckach, no i rzuci na niego wzrok boga siudena.
W ogóle temat nie jest o "Znajdźmy wspólny język wśród zwierząt", tylko co zrobić, by onlajny przestały żerować na pracy tłumaczy.

Ja oglądam online i sciągam torrenty i oba sposoby lubie i urzywam, Czytając ten temat napotkałem sie o wile więcej argumentów niż co napisałeś! (ale te argumenty to napisałeś to żadne argumenty!)

Offline

#2766 2013-06-03 17:00:57

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:
kishida napisał:

Ci co mówią coś, że jednostronna dyskusja. Jaka to ma być dyskusja, gdzie głównymi argumentami onlajnowców są:
- Wy też kradniecie.
- Znalazłem w necie, więc mogę robić co chcę.

Potem pojawia się troll, co myśli, że jak napiszę parę pierdół, to go na siudenie poklepią po pleckach, no i rzuci na niego wzrok boga siudena.
W ogóle temat nie jest o "Znajdźmy wspólny język wśród zwierząt", tylko co zrobić, by onlajny przestały żerować na pracy tłumaczy.

Ja oglądam online i sciągam torrenty i oba sposoby lubie i urzywam, Czytając ten temat napotkałem sie o wile więcej argumentów niż co napisałeś! (ale te argumenty to napisałeś to żadne argumenty!)

Pokaż spoiler
GrammarNazi.jpg

Offline

#2767 2013-06-03 17:20:09

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

W ogóle temat nie jest o "Znajdźmy wspólny język wśród zwierząt", tylko co zrobić, by onlajny przestały żerować na pracy tłumaczy.

Musicie schować się w schronie i wyjść, gdy już opadnie atomowy pył.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2768 2013-06-03 17:53:49

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To może zróbcie inaczej ! pobierajcie opłaty za paczkę napisów! Wtedy byście wiedzieli ,że anime online nie korzysta z waszych napisów jak juz by korzystali to byście byli zadowoleni bo otrzymaliście swoją nagrode za cieżko prace .Jedno małe pytanko czemu angielskie czy amerykańscy fani nie mają takiego problemu ! W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka! Tylko Polacy mają problem:P

Offline

#2769 2013-06-03 17:55:04

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

To może zróbcie inaczej ! pobierajcie opłaty za paczkę napisów! Wtedy byście wiedzieli ,że anime online nie korzysta z waszych napisów jak juz by korzystali to byście byli zadowoleni bo otrzymaliście swoją nagrode za cieżko prace .Jedno małe pytanko czemu angielskie czy amerykańscy fani nie mają takiego problemu ! W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka! Tylko Polacy mają problem:P

Możesz poprawnie stosować znaki interpunkcyjne?


podpisq.png

Offline

#2770 2013-06-03 17:56:44

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Xam10 napisał:
Hyuga napisał:

To może zróbcie inaczej ! pobierajcie opłaty za paczkę napisów! Wtedy byście wiedzieli ,że anime online nie korzysta z waszych napisów jak juz by korzystali to byście byli zadowoleni bo otrzymaliście swoją nagrode za cieżko prace .Jedno małe pytanko czemu angielskie czy amerykańscy fani nie mają takiego problemu ! W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka! Tylko Polacy mają problem:P

Możesz poprawnie stosować znaki interpunkcyjne?

Czasem sie zdarza jak masz sporo do napisania i patrzysz tylko na klawiaturę jezor

Offline

#2771 2013-06-03 17:58:23

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka!

Skąd to przekonanie?

Offline

#2772 2013-06-03 18:06:30

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

SoheiMajin napisał:
Hyuga napisał:

W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka!

Skąd to przekonanie?

Ponieważ większość ze angielskich stron sami tłumacze wydają Hardy i wrzucają na własną stronę online. Tak jak to wcześniej sobie zażartowałem zróbcie Ansi online problem zniknie i zawsze można by było jakiś abonamencik zastosować lepsza jakość i tłumacze by coś tam zarabiali i napisy były na bieżąco.  Każdy by był zadowolony . Mimo że czasem oglądam online nie podoba mi się to ,że jak wielu z was twierdzi napisy są wystawiane bez zgody autorów tak nie powinno być!

Offline

#2773 2013-06-03 18:16:41

Asparte
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:
SoheiMajin napisał:
Hyuga napisał:

W necie można znaleźć pełno stron online i nikt z tłumaczy na to nie narzeka!

Skąd to przekonanie?

Ponieważ większość ze angielskich stron sami tłumacze wydają Hardy i wrzucają na własną stronę online. Tak jak to wcześniej sobie zażartowałem zróbcie Ansi online problem zniknie i zawsze można by było jakiś abonamencik zastosować lepsza jakość i tłumacze by coś tam zarabiali i napisy były na bieżąco.  Każdy by był zadowolony . Mimo że czasem oglądam online nie podoba mi się to ,że jak wielu z was twierdzi napisy są wystawiane bez zgody autorów tak nie powinno być!

Odnośnie wydawania hardów się zgodzę, ale nie przypominam sobie, żeby którakolwiek z grup sama wrzucała swoje suby na onliny.

Offline

#2774 2013-06-03 18:18:29

Locutus102
Użytkownik
Dołączył: 2013-06-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

to jest paranoja. Wrzucaja odcinki online do użytku ludzi (co wynika z ich zamieszczenia na publicznym i ogólnodostępnym serwisie) i mają problem z tym, że okradaja ich inne strony . ??? To ja już nie wiem, wrzucaja te odcinki bezinteresownie, czy nie?

Offline

#2775 2013-06-03 18:21:12

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Locutus102 napisał:

to jest paranoja. Wrzucaja odcinki online do użytku ludzi (co wynika z ich zamieszczenia na publicznym i ogólnodostępnym serwisie) i mają problem z tym, że okradaja ich inne strony . ??? To ja już nie wiem, wrzucaja te odcinki bezinteresownie, czy nie?

Kolejny ban leci w stronę tego pana! Gratuluję wbijania się w temat bez uprzedniego zaznajomienia z nim.  shithappens
Kalasz nick Locutusa. Precz stąd.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-03 18:23:00)

Offline

#2776 2013-06-03 18:26:25

Locutus102
Użytkownik
Dołączył: 2013-06-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
Locutus102 napisał:

to jest paranoja. Wrzucaja odcinki online do użytku ludzi (co wynika z ich zamieszczenia na publicznym i ogólnodostępnym serwisie) i mają problem z tym, że okradaja ich inne strony . ??? To ja już nie wiem, wrzucaja te odcinki bezinteresownie, czy nie?

Kolejny ban leci w stronę tego pana! Gratuluję wbijania się w temat bez uprzedniego zaznajomienia z nim.  shithappens
Kalasz nick Locutusa. Precz stąd.

Kolejny ban leci w stronę tego pana! Gratuluję wypowiedzi z jakże rozwiniętą argumentacją.

Offline

#2777 2013-06-03 18:32:06

Asparte
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Locutus102 napisał:
marek2fgc napisał:
Locutus102 napisał:

to jest paranoja. Wrzucaja odcinki online do użytku ludzi (co wynika z ich zamieszczenia na publicznym i ogólnodostępnym serwisie) i mają problem z tym, że okradaja ich inne strony . ??? To ja już nie wiem, wrzucaja te odcinki bezinteresownie, czy nie?

Kolejny ban leci w stronę tego pana! Gratuluję wbijania się w temat bez uprzedniego zaznajomienia z nim.  shithappens
Kalasz nick Locutusa. Precz stąd.

Kolejny ban leci w stronę tego pana! Gratuluję wypowiedzi z jakże rozwiniętą argumentacją.

Bo argumentację masz na wszystkich 139 stronach tego tematu.

Offline

#2778 2013-06-03 18:42:07

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mówiłem, niech ktoś poświeci się, by zrobić FAQ, inaczej pojawia się offtop i walki słowne.
No dobra, offtop tutaj to chleb powszedni.

Offline

#2779 2013-06-03 18:48:00

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Może jak zmienimy nazwę tematu na "Precz ze złodziejami z anime on-line", to sytuacja się trochę poprawi?
Ktoś nieogarnięty i nielubiący czytać może pomyśleć, że chodzi nam tylko o to, że ktoś wrzuca odcinki na olajny.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2780 2013-06-03 18:53:28

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jacy wyście są optymiści...


Ty dulowaty userze!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024