#6501 2017-06-26 00:16:18

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rotfl

dulu napisał:
tiger316 napisał:
ipos napisał:

Nie ma już anime-odcinki, teraz jest nindzia.   slina

http://cdn.smosh.com/sites/default/file … ja-fat.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VczlLrCRz_k

rotfl

Offline

#6502 2017-06-26 11:39:21

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

LagoonCompany napisał:

a tak w ogóle to co to za domena jest?
Z jakiego kraju?

Niedawno w Japonii ninja podnieśli bunt, przejęli małą wyspę i ogłosili niepodległość.

Offline

#6503 2017-07-14 21:29:48

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

haha mindzia wywala teraz komunikat o niebezpiecznej stronie smile


ara ara...

Offline

#6504 2017-08-27 17:47:25

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Takie śmieszki na kanale.

[17:22:52] <bodziopedofil> !list
[17:23:14] <bodziopedofil> @find
[17:23:32] bodziopedofil wyszedł z kanału #b-subs
[17:24:16] Komair dołączył do #b-subs
[17:24:36] <Komair> @find Sakura
[17:25:07] <+Nala_Alan> po co tak te nicki zmieniasz
[17:25:21] <+Nala_Alan> a
[17:25:22] <+Nala_Alan> >Dumny członek redakcji on-anime.pl
[17:25:28] <+Nala_Alan> to juz wiemy dlaczego
[17:25:30] <+Nala_Alan> witam onlajna
[17:25:34] <Komair> ;v
[17:26:14] <Komair> onlajn onlajnowi równy, huh?
[17:26:23] <~Besamir> jak najbardziej
[17:26:59] <+Nala_Alan> Komair: on-anime mi zapierniczalo pare razy i zawsze musialem pisac o usuniecie PO WSTAWIENIU
[17:27:03] <+Nala_Alan> nikt sie nie pytal o nic
[17:27:35] <~Besamir> jak tutaj traktowac powaznie goscia, ktory wchodzi na kanal z nikiem "bodziopedofil"?
[17:27:48] <Komair> po co się pytać, skoro i tak odpowiedź jest zawsze taka sama ^^?
[17:28:09] <+Nala_Alan> no bo nie jest
[17:28:12] <+Nala_Alan> w tym sek
[17:28:26] <+Nala_Alan> sporo osob by udzielilo zgody
[17:28:28] <Komair> no to powiedz to Besamirowi
[17:28:44] <Komair> napisałem mu felieton, a on nawet nie raczył odpisać
[17:30:10] <~Besamir> to przeczytaj sobie, co napisal Nala. Najpierw wrzucacie bez pozwolenia, potem piszecie... imo troche nie taka kolejnosc
[17:30:20] <~Besamir> to sie nie dziw, ze potem takie serwisy sa zlewane
[17:32:21] <Komair> mam odpowiadać za całe rakowisko, jakie się przewinęło przez ten serwis? daj mi rozsądny powód, dlaczego nie wyrazilibyście zgody na upload, oprócz tego, że ktoś kiedyś podpieprzył wam napisy w celu udostępnienia ich szerszemu gronu
[17:36:37] <~Besamir> a to moja wina, ze macie tam burdel?
[17:36:51] <~Besamir> widocznie nie macie jasno okreslonych zasad, skoro panuje taka wolna amerykanka
[17:37:04] <~Besamir> a logika "ukradne napisy, potem powiem, ze to kto inny", jakos do mnie nie dociera
[17:41:54] <Komair> wolna amerykanka bym tego nie nazwal, ale nawet jesli, to moja wina? ja tam tylko upam, zreszta, logika "dwa lata temu ktos z on-anime podpieprzyl moje napsiy - nie wyraze juz nigdy zgody" również do mnie nie dociera, jak wam tak bardzo przeszkadza, ze udostepniamy je szerszemu gronu nie zarabiajac na tym, to sobie je pochowajcie w szufladach, see ya

Ostatnio edytowany przez Besamir (2017-08-27 17:47:44)

Offline

#6505 2017-08-27 18:20:06

Oskaru27
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

"bodziopedofil", hahaha dobre xD Ach te onlajny, nigdy się nie nauczą.

Ostatnio edytowany przez Oskaru27 (2017-08-27 19:19:58)

Offline

#6506 2017-08-27 18:50:14

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja i tak chyba nigdy nie zrozumiem, po co ta cała wojna xD I tak, i tak napisy zastaną udostępnione, jak nie na jednym to na drugim serwisie. Raczej pytanie się o pozwolenie umieszczenia napisów, gdy piracwo w sieci jest czymś normalnym, to raczej nie wielu zapyta tym bardziej o napisy, bo czy ktoś zapyta, czy też nie, nic to nie zmieni, oglądać i tak będą na serwisach online. Jak dla mnie cały ten temat nie ma sensu, jest bo jest, żeby się wyżalić, ale szczerze, to nic dobrego, ani złego nikomu nie przyniesie. Nawet zakładając, że większość tłumaczy na animesub po prostu by zrezygnowała, to i tak znajda się inni, może i jakość będzie leżeć i kwiczeć, ale dla kogoś, kto angielskiego i tak nie zna, to wiele to nie zmieni. Osobiście w skali roku, może z 2-3 serie obejrzę z polskimi napisami, tylko że od konkretnych tłumaczy, bo wiem że są co najmniej bardzo dobre. Nie zmienia to faktu, że podziwiam ich, ze się pytają smile

Nie jestem za jedną czy drugą stroną. Prawie od początku istnienia w Polsce internetu, widziałem jak wszystko się rozwija, giganty upadały, giganty postawiły. W internecie zawsze dziura była łatana, nie ważne jaka by nie była. Jeśli wielka strona z torrentami upada, to szybko ją zastąpiła kolejną, jeśli wielki warez upadł, to pałeczkę przejmował kolejny. tak samo z filmami czy serialami online, czy napisami do filmów i seriali, walka o jakieś prawa w ten czy inny sposób i tak nic nie zmieni, chyba że wprowadziliby ograniczenia na skale Korei północnej, tylko wtedy napisy i tak by nie istniały w sieci xD Wiem, milion razy to samo, ale mimo to z jakiegoś tam powodu ten temat dalej istnieje, więc raczej nie został jeszcze wyczerpany smile

Ostatnio edytowany przez Spaiki (2017-08-27 18:52:06)

Offline

#6507 2017-08-27 19:25:43

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tak tylko chciałbym zaznaczyć, że pod nickami bodziopedofil oraz Komair krył się nikt inny jak Oskaru27, wypowiadający się w tym temacie.

Komair (~Oskaru27@557112F9.FAD8612B.D6D0B42B.IP)

Offline

#6508 2017-08-27 19:29:05

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nala_Alan napisał:

Tak tylko chciałbym zaznaczyć, że pod nickami bodziopedofil oraz Komair krył się nikt inny jak Oskaru27, wypowiadający się w tym temacie.

Komair (~Oskaru27@557112F9.FAD8612B.D6D0B42B.IP)

Bum hedszot smile .

Offline

#6509 2017-08-27 19:31:47

Oskaru27
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jakiś fejk, mówię wam. bzdura

Pokaż spoiler
rotfl

Ostatnio edytowany przez Oskaru27 (2017-08-27 19:32:26)

Offline

#6510 2017-08-27 19:34:21

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

I jeszcze ta hipokryzja, jak ty kradniesz to dobrze, ale jak inni mają od ciebie kraść, to źle.

Oskaru27 napisał:

Nie wyrażam zgody na wykorzystanie moich napisów przez inne strony udostępniające odcinki anime online.

Pokaż spoiler
rotfl

Ostatnio edytowany przez Nala_Alan (2017-08-27 19:34:32)

Offline

#6511 2017-08-27 19:34:31

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Spaiki napisał:

Ja i tak chyba nigdy nie zrozumiem, po co ta cała wojna xD I tak, i tak napisy zastaną udostępnione, jak nie na jednym to na drugim serwisie. Raczej pytanie się o pozwolenie umieszczenia napisów, gdy piracwo w sieci jest czymś normalnym, to raczej nie wielu zapyta tym bardziej o napisy, bo czy ktoś zapyta, czy też nie, nic to nie zmieni, oglądać i tak będą na serwisach online. Jak dla mnie cały ten temat nie ma sensu, jest bo jest, żeby się wyżalić, ale szczerze, to nic dobrego, ani złego nikomu nie przyniesie. Nawet zakładając, że większość tłumaczy na animesub po prostu by zrezygnowała, to i tak znajda się inni, może i jakość będzie leżeć i kwiczeć, ale dla kogoś, kto angielskiego i tak nie zna, to wiele to nie zmieni. Osobiście w skali roku, może z 2-3 serie obejrzę z polskimi napisami, tylko że od konkretnych tłumaczy, bo wiem że są co najmniej bardzo dobre. Nie zmienia to faktu, że podziwiam ich, ze się pytają smile

Nie jestem za jedną czy drugą stroną. Prawie od początku istnienia w Polsce internetu, widziałem jak wszystko się rozwija, giganty upadały, giganty postawiły. W internecie zawsze dziura była łatana, nie ważne jaka by nie była. Jeśli wielka strona z torrentami upada, to szybko ją zastąpiła kolejną, jeśli wielki warez upadł, to pałeczkę przejmował kolejny. tak samo z filmami czy serialami online, czy napisami do filmów i seriali, walka o jakieś prawa w ten czy inny sposób i tak nic nie zmieni, chyba że wprowadziliby ograniczenia na skale Korei północnej, tylko wtedy napisy i tak by nie istniały w sieci xD Wiem, milion razy to samo, ale mimo to z jakiegoś tam powodu ten temat dalej istnieje, więc raczej nie został jeszcze wyczerpany smile

Jak dla mnie jest różnica onlajce robią napisy na szybko z błędami, których nigdy nie poprawiono nawet, gdy zostaną wyłapane przez widza (ponieważ napisy wtapiają w obraz), do tego onlajny w większości robią zdania bez sensu lub z użyciem wulgaryzmów, co psuje cały klimat serii szczególnie jak w audio słychać, że postać wcale nie przeklina lub mówi coś innego. Co do Ansi, które chyba umiera (To mój osobisty wniosek, gdyż sporo serii jest porzucanych lub nawet nie zaczynanych) to napisy są do użytku własnego i można je dopasowywać do wydań BD lub nawet poprawić samemu literówkę (Moim zdaniem to ogromny plus.) jeśli taką się wyłapie oraz sam poziom napisów jest wyższy.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2017-08-27 19:35:01)

Offline

#6512 2017-08-27 19:35:57

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Spaiki napisał:

Jak dla mnie cały ten temat nie ma sensu, jest bo jest, żeby się wyżalić, ale szczerze, to nic dobrego, ani złego nikomu nie przyniesie.

To naprawdę przełomowe odkrycie po 8 latach.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#6513 2017-08-27 19:38:32

Oskaru27
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

"[17:26:14] <Komair> onlajn onlajnowi równy, huh?
[17:26:23] <~Besamir> jak najbardziej"

Z taką różnicą, że ja na tym nie zarabiam, jeśli ktoś chciałby to udostępnić bez masy reklam na swoich stronach - droga wolna. O to przecież ta cała drama, cnie ej? O pieniądze? No chyba, że widzisz jakiś inny powód?

Offline

#6514 2017-08-27 19:50:00

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oskaru27 napisał:

Z taką różnicą, że ja na tym nie zarabiam, jeśli ktoś chciałby to udostępnić bez masy reklam na swoich stronach - droga wolna. O to przecież ta cała drama, cnie ej? O pieniądze? No chyba, że widzisz jakiś inny powód?

Pieniądze to nie wszystko, a ty i tak historii tego swetra nie zrozumiesz.

Offline

#6515 2017-08-27 19:53:59

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oskaru27 napisał:

"[17:26:14] <Komair> onlajn onlajnowi równy, huh?
[17:26:23] <~Besamir> jak najbardziej"

Z taką różnicą, że ja na tym nie zarabiam, jeśli ktoś chciałby to udostępnić bez masy reklam na swoich stronach - droga wolna. O to przecież ta cała drama, cnie ej? O pieniądze? No chyba, że widzisz jakiś inny powód?

Ty nic nie zarabiasz, bo jesteś zwykłym niewolnikiem. To twój szef łazi w złocie a jego fałdy tłuszczu podskakują że śmiechu, że ma takiego dobrego Murzynka  smile_lol


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#6516 2017-08-27 19:57:30

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

XxBhaalxX napisał:
Spaiki napisał:

Ja i tak chyba nigdy nie zrozumiem, po co ta cała wojna xD I tak, i tak napisy zastaną udostępnione, jak nie na jednym to na drugim serwisie. Raczej pytanie się o pozwolenie umieszczenia napisów, gdy piracwo w sieci jest czymś normalnym, to raczej nie wielu zapyta tym bardziej o napisy, bo czy ktoś zapyta, czy też nie, nic to nie zmieni, oglądać i tak będą na serwisach online. Jak dla mnie cały ten temat nie ma sensu, jest bo jest, żeby się wyżalić, ale szczerze, to nic dobrego, ani złego nikomu nie przyniesie. Nawet zakładając, że większość tłumaczy na animesub po prostu by zrezygnowała, to i tak znajda się inni, może i jakość będzie leżeć i kwiczeć, ale dla kogoś, kto angielskiego i tak nie zna, to wiele to nie zmieni. Osobiście w skali roku, może z 2-3 serie obejrzę z polskimi napisami, tylko że od konkretnych tłumaczy, bo wiem że są co najmniej bardzo dobre. Nie zmienia to faktu, że podziwiam ich, ze się pytają smile

Nie jestem za jedną czy drugą stroną. Prawie od początku istnienia w Polsce internetu, widziałem jak wszystko się rozwija, giganty upadały, giganty postawiły. W internecie zawsze dziura była łatana, nie ważne jaka by nie była. Jeśli wielka strona z torrentami upada, to szybko ją zastąpiła kolejną, jeśli wielki warez upadł, to pałeczkę przejmował kolejny. tak samo z filmami czy serialami online, czy napisami do filmów i seriali, walka o jakieś prawa w ten czy inny sposób i tak nic nie zmieni, chyba że wprowadziliby ograniczenia na skale Korei północnej, tylko wtedy napisy i tak by nie istniały w sieci xD Wiem, milion razy to samo, ale mimo to z jakiegoś tam powodu ten temat dalej istnieje, więc raczej nie został jeszcze wyczerpany smile

Jak dla mnie jest różnica onlajce robią napisy na szybko z błędami, których nigdy nie poprawiono nawet, gdy zostaną wyłapane przez widza (ponieważ napisy wtapiają w obraz), do tego onlajny w większości robią zdania bez sensu lub z użyciem wulgaryzmów, co psuje cały klimat serii szczególnie jak w audio słychać, że postać wcale nie przeklina lub mówi coś innego. Co do Ansi, które chyba umiera (To mój osobisty wniosek, gdyż sporo serii jest porzucanych lub nawet nie zaczynanych) to napisy są do użytku własnego i można je dopasowywać do wydań BD lub nawet poprawić samemu literówkę (Moim zdaniem to ogromny plus.) jeśli taką się wyłapie oraz sam poziom napisów jest wyższy.


Ja mówię o ludziach co oglądają na online, dla nich nie ma większego znaczenia, to widać i to bardzo dobrze. Większość online ogląda też z powodu lenistwa, więc dla nich tym bardziej nie ma znaczenia BD XD


Ariakis napisał:
Spaiki napisał:

Jak dla mnie cały ten temat nie ma sensu, jest bo jest, żeby się wyżalić, ale szczerze, to nic dobrego, ani złego nikomu nie przyniesie.

To naprawdę przełomowe odkrycie po 8 latach.

No fajnie, ale było przeczytać do końca, zanim napisałeś o odkryciach smile

Oskaru27 napisał:

"[17:26:14]

Z taką różnicą, że ja na tym nie zarabiam, jeśli ktoś chciałby to udostępnić bez masy reklam na swoich stronach - droga wolna. O to przecież ta cała drama, cnie ej? O pieniądze? No chyba, że widzisz jakiś inny powód?

Tak, tylko piractwo na ogół jest skierowane na zarobek, czy to warezy, online, torrenty. Poza tym, dziwnym byłoby, jakby inwestowali we wszystko, nie wychodząc nawet na zero, to wtedy nie miałoby najmniejszego sensu smile_big A to że akurat sypnie im się większa kwota do kieszeni, to ich bardziej motywuje hehe. Poza tym kiedyś słyszałem, ze tłumaczy się dla szlifowania języka, więc chyba jednak jest jakaś korzyść smile

Ostatnio edytowany przez Spaiki (2017-08-27 19:58:53)

Offline

#6517 2017-08-27 20:04:35

Oskaru27
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:
Oskaru27 napisał:

"[17:26:14] <Komair> onlajn onlajnowi równy, huh?
[17:26:23] <~Besamir> jak najbardziej"

Z taką różnicą, że ja na tym nie zarabiam, jeśli ktoś chciałby to udostępnić bez masy reklam na swoich stronach - droga wolna. O to przecież ta cała drama, cnie ej? O pieniądze? No chyba, że widzisz jakiś inny powód?

Ty nic nie zarabiasz, bo jesteś zwykłym niewolnikiem. To twój szef łazi w złocie a jego fałdy tłuszczu podskakują że śmiechu, że ma takiego dobrego Murzynka  smile_lol

Ale na naszej stronie nie ma reklam. brakslow

Offline

#6518 2017-08-27 20:09:15

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Spaiki napisał:

Ja mówię o ludziach co oglądają na online, dla nich nie ma większego znaczenia, to widać i to bardzo dobrze. Większość online ogląda też z powodu lenistwa, więc dla nich tym bardziej nie ma znaczenia BD XD

Mi się wydaje że nie tylko to ale też niewiedza. Dla tego że większość osób oglądających onlajce nie ma pojęcia o istnieniu wydań BD. I doświadczyłem tego niejednokrotnie.

Offline

#6519 2017-08-27 20:16:56

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

XxBhaalxX napisał:
Spaiki napisał:

Ja mówię o ludziach co oglądają na online, dla nich nie ma większego znaczenia, to widać i to bardzo dobrze. Większość online ogląda też z powodu lenistwa, więc dla nich tym bardziej nie ma znaczenia BD XD

Mi się wydaje że nie tylko to ale też niewiedza. Dla tego że większość osób oglądających onlajce nie ma pojęcia o istnieniu wydań BD. I doświadczyłem tego niejednokrotnie.

Ja znam prywatnie tylko kilka osób co ogląda online, ale nie tyle co anime, co ogólnie, dla nich to nowoczesność i wygoda, wiedzą o istnieniu bd i dvd, ale nie chce im się ściągać smile I w zasadzie to jedyny argument jaki znam od nich.

Offline

#6520 2017-08-27 20:27:06

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Spaiki napisał:
XxBhaalxX napisał:
Spaiki napisał:

Ja mówię o ludziach co oglądają na online, dla nich nie ma większego znaczenia, to widać i to bardzo dobrze. Większość online ogląda też z powodu lenistwa, więc dla nich tym bardziej nie ma znaczenia BD XD

Mi się wydaje że nie tylko to ale też niewiedza. Dla tego że większość osób oglądających onlajce nie ma pojęcia o istnieniu wydań BD. I doświadczyłem tego niejednokrotnie.

Ja znam prywatnie tylko kilka osób co ogląda online, ale nie tyle co anime, co ogólnie, dla nich to nowoczesność i wygoda, wiedzą o istnieniu bd i dvd, ale nie chce im się ściągać smile I w zasadzie to jedyny argument jaki znam od nich.

Filmy czy seriale online niczym się nie różnią od wydań BD (mowie tu o filmach), oprócz jakości obrazu, a anime tv nie tylko rożni się jakością obrazu od wydania BD, ale też nie posiada cenzury. Grafika może być poprawiona, mogą tez być dodatkowe sceny uzupełniające lub wyjaśniające daną scenę. A anime BD director cut to jest jeszcze bardziej rozszerzona.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2017-08-27 20:29:10)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024