#981 2013-01-19 15:42:06

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jaki plan? Gdy nie będzie skąd brać napisów ludzie będą zmuszeni ruszyć głową "czemu ni ma onlajn?", "co zrobić aby były suby". To nie odbije się w końcu tylko na siudenie, lecz na każdej stronie z anime-online.

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-01-19 15:42:30)

Offline

#982 2013-01-19 15:55:02

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wtedy w ruch pójdą translatory, a widzowie i tak nie zobaczą różnicy wow

Offline

#983 2013-01-19 16:04:31

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Naprawdę myślicie, że jesteście niezastąpieni? Po pierwsze tylko garstka ludzi z ansi tak psioczy, po drugie nawet ich zastąpią inni. A bez ansi też by się strony z anime online obeszły, powstałby inny serwis tego typu (albo podserwis np. shindena), gdzie wrzucaliby ci, co nie mają oporów do streamingu. Może poziom napisów byłby ciut niższy, ale tak narawdę tylko tłumacze z ansi zwracają uwagę na każdy przecinek. Nie neguję, że odwalacie kawał dobrej roboty, szanuję to, ale po prostu nie rozumiem tej krucjaty kilku osób (może naprawdę chodzi tylko o trolling).

Kishida, najwięcej masz do powiedzenia, a tak naprawdę najmniej o całej sprawie wiesz. Obrońca uciśnionych? jezor

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-01-19 16:08:46)

Offline

#984 2013-01-19 16:29:13

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

A bez ansi też by się strony z anime online obeszły

Słońce ty moje, powtórzę to już chyba 4 czy 5 raz w tym temacie - tę hipotezę można udowodnić/obalić w każdej chwili, ale to od stron online zależy, czy w ogóle dojdzie do tego. W bardzo prosty sposób: nie bierzcie napisów z ansi. To takie proste, a mam dziwne wrażenie, że takie niewykonalne w przypadku niektórych.


Ty dulowaty userze!

Offline

#985 2013-01-19 16:34:12

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hmm, po pierwsze nie jestem twoim słońcem jezor

Po drugie żadna strona nie przestanie brać z ansi, bo to wygodne, nie ma tu żadnych usprawidliwień, ale jakby musiała, poradziłaby sobie inaczej.

Po trzecie, czemu w końcu nie zrealizujecie tej swojej groźby? Sam jestem ciekaw, co z tego by wyszło (pewnie to, co ze sprawą mangalib).

Po czwarte, czemu piszesz "nie bierzcie"? Ja nie mam już z tym nic wspólnego, ba, praktycznie wcale nie oglądam anime smile

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-01-19 16:38:36)

Offline

#986 2013-01-19 16:37:32

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Po trzecie, czemu piszesz "nie bierzcie"? Ja nie mam już z tym nic wspólnego, ba, praktycznie wcale nie oglądam anime smile

Na stos z heretykiem! stos.gif

Offline

#987 2013-01-19 16:42:55

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Hmm, po pierwsze nie jestem twoim słońcem jezor

Dobrze, słońce laudiego jezor

otakuJaro napisał:

Po drugie żadna strona nie przestanie brać z ansi, bo to wygodne, nie ma tu żadnych usprawidliwień, ale jakby musiała, poradziłaby sobie inaczej.

Ale to nadal jest tylko hipoteza. Twoje stwierdzenie niczym nie udowodnione. A sprawdzić się, czy by się dało w razie czego, gdyby musieli, mogą teraz, kiedy nie muszą. Zresztą druga kwestia jest taka, że wreszcie nie musieliby się przed nikim płaszczyć, prawda?

otakuJaro napisał:

Po trzecie, czemu w końcu nie zrealizujecie tej swojej groźby? Sam jestem ciekaw, co z tego by wyszło (pewnie to, co ze sprawą mangalib).

No właśnie tak by wyszło - wszystko jest do obejścia, bodziowe zabezpieczenia ja "rozbroiłam" w niecałą minutę przy pomocy excela, już na saperze mi dłużej schodzi, a na pewno są jeszcze jakieś prostsze sposoby. I nie ma to sensu, możemy sobie robić jedynie jaja w tym temacie. Dlatego najprościej jest wystosować, ja wiem, z półroczną, może roczną przerwę od ansi. I wszystko się wyjaśni.

otakuJaro napisał:

Po trzecie, czemu piszesz "nie bierzcie"? Ja nie mam już z tym nic wspólnego, ba, praktycznie wcale nie oglądam anime smile

Good for you oczkod

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-01-19 16:43:42)


Ty dulowaty userze!

Offline

#988 2013-01-19 16:51:37

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wszyscy mówią, że mogą się obyć bez ansi i tłumaczy, ciekawe, że jeszcze nikt tego nie spróbował. smile_lol Ja wiem, że to wygodne, że zrobią coś innego i sretetete, ale w takim razie po co tak pieprzyć. Coś na zasadzie umiem, ale nie pokażę, bo teraz mi się nie chce.  papa

Offline

#989 2013-01-19 16:54:32

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Po trzecie, czemu w końcu nie zrealizujecie tej swojej groźby? Sam jestem ciekaw, co z tego by wyszło (pewnie to, co ze sprawą mangalib).

To, co z manga-lib - nowe, jeszcze dupniejsze grupy. Dno dna itp.  szalony

Niestety, nikt się nie obejdzie bez ansi. Jeśli tak, niech udowodni xD Co za problem, 5-6 tłumaczy, każdy po 2 serie, tydzień w tydzień.  wow


wladza1.png

Offline

#990 2013-01-19 16:56:26

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

powoli zaczyna to wyglądać jak łaska jezor
nie rób nic. idź na piwo. lepsze zajęcie
i ile czasu zaoszczędzonego smile_big

Offline

#991 2013-01-19 17:01:07

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Eee tam, łaska. Zwykłe wyzwanie, oni twierdzą, że my istniejemy dzięki im, my twierdzimy, że oni żyją dzięki nam. Udowodnić, kto pierwszy padnie bez kogo jest łatwo - odseparować jednych od drugich na dłuższy okres czasu.


Ty dulowaty userze!

Offline

#992 2013-01-19 17:07:40

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

tylko co z normalnymi zasysaczami ?... jezor

Offline

#993 2013-01-19 17:09:06

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
otakuJaro napisał:

Hmm, po pierwsze nie jestem twoim słońcem jezor

Dobrze, słońce laudiego jezor

Zgiń, przepadnij, siło nieczysta ojej

coellus napisał:
otakuJaro napisał:

Po drugie żadna strona nie przestanie brać z ansi, bo to wygodne, nie ma tu żadnych usprawidliwień, ale jakby musiała, poradziłaby sobie inaczej.

Ale to nadal jest tylko hipoteza. Twoje stwierdzenie niczym nie udowodnione. A sprawdzić się, czy by się dało w razie czego, gdyby musieli, mogą teraz, kiedy nie muszą. Zresztą druga kwestia jest taka, że wreszcie nie musieliby się przed nikim płaszczyć, prawda?

Tja, a kto normalny rzuca sobie kłody pod nogi? jezor

coellus napisał:
otakuJaro napisał:

Po trzecie, czemu w końcu nie zrealizujecie tej swojej groźby? Sam jestem ciekaw, co z tego by wyszło (pewnie to, co ze sprawą mangalib).

No właśnie tak by wyszło - wszystko jest do obejścia, bodziowe zabezpieczenia ja "rozbroiłam" w niecałą minutę przy pomocy excela, już na saperze mi dłużej schodzi, a na pewno są jeszcze jakieś prostsze sposoby. I nie ma to sensu, możemy sobie robić jedynie jaja w tym temacie. Dlatego najprościej jest wystosować, ja wiem, z półroczną, może roczną przerwę od ansi. I wszystko się wyjaśni.

Jak wyżej.

bodzio napisał:

Niestety, nikt się nie obejdzie bez ansi. Jeśli tak, niech udowodni xD Co za problem, 5-6 tłumaczy, każdy po 2 serie, tydzień w tydzień.

Jak wyżej.

dulu napisał:

Wszyscy mówią, że mogą się obyć bez ansi i tłumaczy, ciekawe, że jeszcze nikt tego nie spróbował.  Ja wiem, że to wygodne, że zrobią coś innego i sretetete, ale w takim razie po co tak pieprzyć. Coś na zasadzie umiem, ale nie pokażę, bo teraz mi się nie chce.  papa

Jak wyżej + po co pisać o strajku tłumaczy, skoro nie ma się zamiaru go robić? jezor

Offline

#994 2013-01-19 17:13:20

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja o żadnym strajku nie pisałem. Po prostu niszczą mnie "argumenty" siundenowskich dzieci - ansi < siunden, ale nikt nie jest w stanie niczego udowodnić. smile_lol Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

ed:

otakuJaro napisał:

Tja, a kto normalny rzuca sobie kłody pod nogi? jezor

Ty, zarabiałeś łatwą kasę na czyjejś pracy i z tego zrezygnowałeś. wow

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-01-19 17:15:35)

Offline

#995 2013-01-19 17:18:10

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
coellus napisał:
otakuJaro napisał:

Po drugie żadna strona nie przestanie brać z ansi, bo to wygodne, nie ma tu żadnych usprawidliwień, ale jakby musiała, poradziłaby sobie inaczej.

Ale to nadal jest tylko hipoteza. Twoje stwierdzenie niczym nie udowodnione. A sprawdzić się, czy by się dało w razie czego, gdyby musieli, mogą teraz, kiedy nie muszą. Zresztą druga kwestia jest taka, że wreszcie nie musieliby się przed nikim płaszczyć, prawda?

Tja, a kto normalny rzuca sobie kłody pod nogi? jezor

Nie chcę ci nic sugerować, ale skoro ujmujesz to w ten sposób, to wychodzi na to, że dla was jest to spore utrudnienie. Jak myślisz, ansi by coś odczuło, gdyby nagle jakimś dziwnym zrządzeniem losu wszystkie strony online by padły? Bo ja stawiam, że nie, ale dopóki online'y nie zrezygnują całkowicie z ansi, tego też udowodnić się nie da. Za to można zrobić chociażby jakieś przypuszczenia na podstawie wcześniejszych doświadczeń - kilkudniowa awaria shindena vs. kilkudniowa awaria ansi. I odnotować kilka zależności, takich jak w przypadku padnięcia ansi dodawanie odcinków na online'ach stało się niemal znikome oraz ta sama liczba tłumaczeń na dzień na ansi podczas nieobecności shindena w necie.


otakuJaro napisał:

po co pisać o strajku tłumaczy, skoro nie ma się zamiaru go robić? jezor

A kto mówił o jakimś strajku? Bo jak na razie mowa była o zabezpieczeniach/alternatywnej stronie z online'ami, gdzie jedno to mrzonki, bo da się obejść, a drugie hasło rzucone dla jaj. Akurat z wami czy bez dalej będziemy robić swoje, masz to jak w banku.


Ty dulowaty userze!

Offline

#996 2013-01-19 17:28:28

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pewnie, że byłoby to utrudnienie, ale do obejścia, pewnie, że ansi nie odczułoby upadku stron online, czy gdzieś temu przeczyłem?

Po co mówić o alternatywnej stronie/zabezpieczeniach, skroro się ich nie zrobi? jezor

dulu napisał:
otakuJaro napisał:

Tja, a kto normalny rzuca sobie kłody pod nogi? jezor

Ty, zarabiałeś łatwą kasę na czyjejś pracy i z tego zrezygnowałeś. wow

Kurczę, to znaczy, że jestem nienormalny jezor

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-01-19 18:18:53)

Offline

#997 2013-01-19 17:30:20

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
dulu napisał:
otakuJaro napisał:

Tja, a kto normalny rzuca sobie kłody pod nogi? jezor

Ty, zarabiałeś łatwą kasę na czyjejś pracy i z tego zrezygnowałeś. wow

Kurczę, to znaczy, że jestem nienormalny jezor

Didn't I tell you?
Poza tym masz za dużo czasu. Gdzie Gintama, ja się pytam, gdzie?  smile_lol


wladza1.png

Offline

#998 2013-01-19 17:31:21

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Po co mówić o alternatywnej stronie/zabezpieczeniach, skroro się ich nie zrobi? jezor

Bo jedno to mrzonki, a drugie hasło dla jaj? I gdzieś już wcześniej też napisałam, że poza marudzeniem w tym temacie niewiele da się zrobić. W gestii online'ów leży udowodnienie tej hipotezy, nie naszej.


Ty dulowaty userze!

Offline

#999 2013-01-19 17:36:41

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dorama liczy już 1000 odcinków! yahoo Niestety, połowa z nich to powtórki. placze

Ostatnio edytowany przez Wolfram (2013-01-19 18:02:21)

Offline

#1000 2013-01-19 17:47:36

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wolfram napisał:

Dorama liczy już 1000 odcinków! yahoo Niestety połowa z nich, to powtórki. placze

Wytłumacz mi, skąd wytrzasnąłeś ten przecinek?  bzdura


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024