#1201 2013-04-08 18:00:13

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

A co tam, wrzucę i tutaj.  szalony

Pokaż spoiler
shindenssie.jpg
  szalony

Offline

#1202 2013-04-08 18:02:46

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

Wtedy w sukurs przychodzą sami użytkownicy.

Wypraszam sobie nazywanie mnie użytkownikiem shindena.   evil 
Konto tam może i mam ale tylko po to by móc pisać komentarze odnośnie jakiegoś anime (bądź co bądź czasem można poczytać wartościowe komentarze), ale nic tam nie oglądam! Dawno nikt tak mnie nie obraził.  deprecha

Offline

#1203 2013-04-08 18:10:11

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

W takim razie wybacz mój niefortunny skrót myślowy.
Jeszcze tak nisko nie upadłem, żeby wyzywać kogoś od shindenów.
Zresztą... na shindenowanie jesteś już za stary smile_lol .

@Mammoth
Widzisz, antywirus wie, co blokować.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-04-08 18:12:50)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#1204 2013-04-08 18:54:25

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Camizi napisał:
Besamir napisał:

A co tam, wrzucę i tutaj.  szalony

  szalony

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

Wielkie brawa dla tegoż serwisu.  los


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#1205 2013-04-08 21:12:02

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Masakra... nie żeby coś, ale to raczej wy pokazujecie dziecinadę jezor
Zresztą i tak nic nie zdziałacie. A jak shinden padnie (marne szanse), zostaną wam jeszcze kreskówki (których btw. powinniście się czepić w pierwszej kolejności).

No i to nie shindena znielubią oglądacze, tylko was smile

Życzę powodzenia jezor

Offline

#1206 2013-04-08 21:15:30

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nam kreskówki i inne takie zwisają, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o shindena. Reszta nie jest ważna.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1207 2013-04-08 21:19:44

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

No i to nie shindena znielubią oglądacze, tylko was smile

Och, ale się przejąłem...  szalony


wladza1.png

Offline

#1208 2013-04-08 21:21:48

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Zresztą i tak nic nie zdziałacie. A jak shinden padnie (marne szanse), zostaną wam jeszcze kreskówki (których btw. powinniście się czepić w pierwszej kolejności).

Przecież w kreskówki jest niewielu aktywnych uploaderów (bo po co, skoro robią to byle jak i pewnie to szybko im leci). Diff-anime ma tylko admina jako uploadera (gość wydaje pieniądze na serwer z własnej pensji mruga). A kreskowka w 98% składa się z ludzi, którzy kopiują "wypociny" z shindena i innych. Tylko shinden jest jedyny w swoim rodzaju. smile_big

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-08 21:27:45)

Offline

#1209 2013-04-08 21:22:40

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tak poza tym, Camizi, ty się cieszyć powinieneś, przynajmniej skryptu ci nikt nie rusza, mimo że prowokacja była. Prawdę mówiąc, ty nie miałeś przypadkiem nie tłumaczyć już żadnych nowych anime? szalony


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#1210 2013-04-08 21:31:06

Hipis
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2011-01-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Tak samo diff-anime (gość wydaje pieniądze na serwer z własnej pensji mruga).

Co do płacenia z własnej kieszeni za serwer, to oprócz diff-anime jest jeszcze on-anime.


A co wy na to, żeby przez jakiś okres czasu nie dodawać żadnych napisów? Co by biedny shinden począł? Może w końcu zauważyliby, że gdyby nie ansi, to nic by nie osiągnęli? Według mnie warto zrobić taką akcję oczkod

Offline

#1211 2013-04-08 21:31:57

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hipis napisał:

A co wy na to, żeby przez jakiś okres czasu nie dodawać żadnych napisów? Co by biedny shinden począł? Może w końcu zauważyliby, że gdyby nie ansi, to nic by nie osiągnęli? Według mnie warto zrobić taką akcję oczkod

Już podobna akcja była z tłumaczami mang przeciw manga-lib.pl (bodajże 3 miesiące) i nie wypaliła, ponieważ znaleźli się inni na miejsca tych, co tłumaczyli te najpopularniejsze mangi.  jezor2

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-08 21:32:47)

Offline

#1212 2013-04-08 21:36:44

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

arystar napisał:

Nam kreskówki i inne takie zwisają, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o shindena. Reszta nie jest ważna.

Aha.

bodzio napisał:
otakuJaro napisał:

No i to nie shindena znielubią oglądacze, tylko was smile

Och, ale się przejąłem...  szalony

Nie mniej niż laudemort waszym buntem, czy jak to tam nazwać jezor

marek2fgc napisał:
otakuJaro napisał:

Zresztą i tak nic nie zdziałacie. A jak shinden padnie (marne szanse), zostaną wam jeszcze kreskówki (których btw. powinniście się czepić w pierwszej kolejności).

Przecież w kreskówki jest niewielu aktywnych uploaderów (bo po co, skoro robią to byle jak i pewnie to szybko im leci). Diff-anime ma tylko admina jako uploadera (gość wydaje pieniądze na serwer z własnej pensji mruga). A kreskowka w 98% składa się z ludzi, którzy kopiują "wypociny" z shindena i innych. Tylko shinden jest jedyny w swoim rodzaju. smile_big

Jak admin diffa wydaje na serw ze swoich, to szacun, ale weź pod uwagę, że na diffie siedzi około 30 osób (przynajmniej tak wskazuje licznik po prawej), a na shindenie 30 razy tyle smile

No mniejsza, odmeldowywuję się  papa

Offline

#1213 2013-04-08 21:44:49

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

No i to nie shindena znielubią oglądacze, tylko was smile

"Ładnie strona potraktowała autora napisów niby nic nowego bo to codzienność w internecie ale daje do myślenia i moja opinia co do Shinden uległa zmianie."

"a ja głupi cały czas łudziłem się że shinden zwraca uwagę na takie rzeczy i stara się chociaż zachować pozory uczciwości... niestety zawiodłem się....."

"a mnie zastanawia dlaczego udostępniacie film z napisami autora, który wyraźnie na końcu nie wyraża na to zgody ?? To co najmniej nie na miejscu posunięcie ?"

"Niby nic wcześniej nie miałem do shindena, ale teraz mnie zawiódł. Nie wiem czy to uploader jest taki głupi czy shinden taki chciwy, ale wyraźnie w 11 odcinku pisze, że zakazano dodania odcinka 11 z jego napisami na shinden. Ale i tak został dodany..."

Pisownia oryginalna.

arystar napisał:

Nam kreskówki i inne takie zwisają, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o shindena. Reszta nie jest ważna.

Racja.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-04-08 21:45:46)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#1214 2013-04-08 21:51:39

Hipis
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2011-01-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

"Ładnie strona potraktowała autora napisów niby nic nowego bo to codzienność w internecie ale daje do myślenia i moja opinia co do Shinden uległa zmianie."

"a ja głupi cały czas łudziłem się że shinden zwraca uwagę na takie rzeczy i stara się chociaż zachować pozory uczciwości... niestety zawiodłem się....."

"a mnie zastanawia dlaczego udostępniacie film z napisami autora, który wyraźnie na końcu nie wyraża na to zgody ?? To co najmniej nie na miejscu posunięcie ?"

"Niby nic wcześniej nie miałem do shindena, ale teraz mnie zawiódł. Nie wiem czy to uploader jest taki głupi czy shinden taki chciwy, ale wyraźnie w 11 odcinku pisze, że zakazano dodania odcinka 11 z jego napisami na shinden. Ale i tak został dodany..."

Pisownia oryginalna.

Tyle, że niestety to nadal jest kropla w morzu wszystkich użytkowników shindena.


marek2fgc napisał:

Już podobna akcja była z tłumaczami mang przeciw manga-lib.pl (bodajże 3 miesiące) i nie wypaliła, ponieważ znaleźli się inni na miejsca tych, co tłumaczyli te najpopularniejsze mangi.

No cóż... Czyli walka z onlajnem to jak walka z wiatrakami.  smutny

Offline

#1215 2013-04-08 22:14:42

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
Hipis napisał:

A co wy na to, żeby przez jakiś okres czasu nie dodawać żadnych napisów? Co by biedny shinden począł? Może w końcu zauważyliby, że gdyby nie ansi, to nic by nie osiągnęli? Według mnie warto zrobić taką akcję oczkod

Już podobna akcja była z tłumaczami mang przeciw manga-lib.pl (bodajże 3 miesiące) i nie wypaliła, ponieważ znaleźli się inni na miejsca tych, co tłumaczyli te najpopularniejsze mangi.  jezor2

No, teraz animu w ramach zemsty tłumaczyłyby "mangozjeby" smile_big


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1216 2013-04-08 22:16:35

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

qwig napisał:
marek2fgc napisał:
Hipis napisał:

A co wy na to, żeby przez jakiś okres czasu nie dodawać żadnych napisów? Co by biedny shinden począł? Może w końcu zauważyliby, że gdyby nie ansi, to nic by nie osiągnęli? Według mnie warto zrobić taką akcję oczkod

Już podobna akcja była z tłumaczami mang przeciw manga-lib.pl (bodajże 3 miesiące) i nie wypaliła, ponieważ znaleźli się inni na miejsca tych, co tłumaczyli te najpopularniejsze mangi.  jezor2

No, teraz animu w ramach zemsty tłumaczyłyby "mangozjeby" smile_big

Tak! Chciałbym to zobaczyć.  wow
Srsly, ale tam poziom większości grup jest jeszcze niższy niż na ansi. Nie mówię tylko o interpunkcji, ale oni nawet angielskiego nie znają.  oczkod


wladza1.png

Offline

#1217 2013-04-08 22:31:27

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#1218 2013-04-08 22:32:09

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

Srsly, ale tam poziom większości grup jest jeszcze niższy niż na ansi. Nie mówię tylko o interpunkcji, ale oni nawet angielskiego nie znają.  oczkod

Nie żeby coś, ale oni uważają, że jest dokładnie na odwrót  wow


Ty dulowaty userze!

Offline

#1219 2013-04-08 22:33:04

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
bodzio napisał:

Srsly, ale tam poziom większości grup jest jeszcze niższy niż na ansi. Nie mówię tylko o interpunkcji, ale oni nawet angielskiego nie znają.  oczkod

Nie żeby coś, ale oni uważają, że jest dokładnie na odwrót  wow

Fakt, polskiego też nie znają.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1220 2013-04-08 22:34:53

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
bodzio napisał:

Srsly, ale tam poziom większości grup jest jeszcze niższy niż na ansi. Nie mówię tylko o interpunkcji, ale oni nawet angielskiego nie znają.  oczkod

Nie żeby coś, ale oni uważają, że jest dokładnie na odwrót  wow

Wiem.
Wytykałem im takie błędy, że szkoda gadać nawet.
Niszczyłem też dogłębnie ich testy na korektorów i tłumaczy.
Żaden z tego pożytek, bo zamiast się uczyć, chcą cię na korektora. I weź poprawiaj takie babole w tłumaczeniu, że masz ochotę przetłumaczyć to sam od nowa. Dziękuję, postoję.  szalony


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024