#1281 2013-04-28 21:07:13

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sasha1 napisał:

Napisałem jedną wiadomość do bodzia, a tu już takie zamieszanie. ^^

Tak w ogóle, ten koleś też jest uploaderem na tej stronie:
http://animesub.info/osoba.php?id=44454


I ten jego komentarz do jednych napisów

Bardzo ładne napisy, błędów nie wyłapałem, ale czy możesz usuwać z napisów "EFN ADAMAS" z dużych liter?
Nie ma takiej czcionki, po prostu nie istnieje ;p
Z góry dzięki ^^


wizard2000.jpg

Offline

#1282 2013-04-28 21:09:57

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

max-kun napisał:

Jakoś nie jesteście skłonni usunąć tego , wnioskując po waszych postach na sb xdx

Aż kuknęłam.

Rejton:  co to ansi
?

Aż się prosi, żeby dopisać: "i z czym się to je?" jezor


Ty dulowaty userze!

Offline

#1283 2013-04-28 21:26:30

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Apatyczni Naziści Straszący Interpunkcją?

Offline

#1284 2013-04-28 21:27:58

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Syriusz15 napisał:

Apatyczni Naziści Straszący Interpunkcją?

Źle trafiłeś.  bzdura

Offline

#1285 2013-04-28 21:28:38

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tam ładne klocki się dzieją. "Sęsu" <3
Ogólnie fajna dorama, szkoda, że źle się to czyta, gdy ktoś chce poczytać, co było wcześniej smile_lol


Ty dulowaty userze!

Offline

#1286 2013-04-28 21:29:15

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nom mają tam magistra z używania wulgaryzmów xdx

Btw. Masagrator wkroczył na pole bitwy

Edit 2. Jęczą teraz ,że suby są dla cieniasów i nas nie potrzebują  szalony

Ostatnio edytowany przez max-kun (2013-04-28 21:48:40)

Offline

#1287 2013-04-28 21:59:11

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:
Sledziu_w napisał:

Trudno, trzeba zrobić czystkę.
Dotychczas udostępniałem im napisy, bo zawsze się grzecznie pytali, nie mieli reklam...  cud, miód, dyskoteka.
Ale widać polityka się zmieniła. Szkoda, że na gorsze.

Zawsze próbowałem dzielić online'y na lepsze i gorsze, ale widzę, że prędzej, czy później wszyscy schodzą na ten sam poziom.

(Wam też coś "stuka" na tej stronie podanej przez Bodzia, czy to ze mną jest coś nie tak?)

Sorry za ten incydent 1 z uploaderów bez zgody cos takiego zrobił i wrzucił, epki już usuniete ze strony.

A to niby co?
Kolejne napisy zarypane z naszego hardka, a na stronie głównej serii czytamy:

Napisane przez gamedor

Offline

#1288 2013-04-29 07:24:35

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

Sorry za ten incydent 1 z uploaderów bez zgody cos takiego zrobił i wrzucił, epki już usuniete ze strony.

Weź w ogóle tych "swoich ludzi" ogarnij, bo to, co czasem wyprawiają, we łbie się nie mieści. -_-

Ostatnio jakiś kretyn od was (miał link do anime-odcinki w profilu) wziął napisy do Suisei no Gargantia (te od tazaka, który robi je w MicroDVD), przerobił na .ass, wrzucił i się wielce wykłócał, że to jego tłumaczenie. Jeszcze kazał sobie udowadniać, że to plagiat.  respekt

Offline

#1289 2013-04-29 12:25:54

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wymyślcie jakiś egzotyczny format napisów i wysyłajcie kodeki tylko zaufanym ludziom - prostsze niż jakieś wielkie kombinacje z edukacją.

edit.: albo wydawajcie napisy w *.pjs, będzie śmiesznie, bo mało popularny format.

Ostatnio edytowany przez luki349 (2013-04-29 12:31:03)

Offline

#1290 2013-04-29 13:16:07

darko
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-06-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jestem starszym gościem i nie interesowałem się do tej pory tą wojenką.

Do czasu, jak nie zaczęła uderzać we mnie, szarego prawie 10 letniego użytkownika animesub.
Stało się tak, że przez bandę podbierających napisy gostków mam utrudnione zdobywanie napisów do anime.

W pełni popieram chroniących swoją pracę tłumaczy, tylko zastanawiam się do czego ta wojenka może doprowadzić.

Po pierwsze, zniechęca ludzi do tłumaczenia, bo poco tłumaczyć skoro i tak mu te napisy ukradną i jeszcze napiszą, że to ich tłumaczenie, więc ani na ansi ani na online napisów nie będzie. Ci którzy tłumaczą polskich napisów nie potrzebują.

Po drugie,  hardsuby, udostępnianie napisów przez maila czy umieszczanie na chomiku, niema sprawy trochę zachodu i  możemy cieszyć się swoim anime po polsku.

Ale to tu i teraz, a co za jakiś czas? Co będzie jak za rok będę chciał obejrzeć jakieś anime, gdzie znajdę działający torent, już teraz po kilku dniach jest problem a co będzie potem?

Animesub, to ogromna baza napisów ciągle rosnąca i dostępna, napisy z przed 5 lat, niema sprawy jeden klik i mam.
A jak przestanie rosnąć i stanie się tylko portalem odnośników z linkami do torentów, chomików czy gdzie indziej.

A portal z anime online, myślicie, że staniecie się super wielkim gigantem? Przyjdzie czas, żeby zrobić miejsce na nowości będziecie pozbywać się starszych filmów z serwerów i też stracicie na atrakcyjności.  Jesteście tylko na bieżąco z nowymi filmami do zapełnienia serwerów, potem już tylko selekcja.

A kto będzie decydować, które anime usunąć a które zostawić?
A co z nowym pokoleniem miłośników anime, które będzie chciało obejrzeć filmy z polskimi napisami z przed lat?

Animesub to zapewnia a wy?

Offline

#1291 2013-04-29 13:29:32

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

darko napisał:

Jestem starszym gościem i nie interesowałem się do tej pory tą wojenką.

Do czasu, jak nie zaczęła uderzać we mnie, szarego prawie 10 letniego użytkownika animesub.
Stało się tak, że przez bandę podbierających napisy gostków mam utrudnione zdobywanie napisów do anime.

W pełni popieram chroniących swoją pracę tłumaczy, tylko zastanawiam się do czego ta wojenka może doprowadzić.

Po pierwsze, zniechęca ludzi do tłumaczenia, bo poco tłumaczyć skoro i tak mu te napisy ukradną i jeszcze napiszą, że to ich tłumaczenie, więc ani na ansi ani na online napisów nie będzie. Ci którzy tłumaczą polskich napisów nie potrzebują.

Po drugie,  hardsuby, udostępnianie napisów przez maila czy umieszczanie na chomiku, niema sprawy trochę zachodu i  możemy cieszyć się swoim anime po polsku.

Ale to tu i teraz, a co za jakiś czas? Co będzie jak za rok będę chciał obejrzeć jakieś anime, gdzie znajdę działający torent, już teraz po kilku dniach jest problem a co będzie potem?

Animesub, to ogromna baza napisów ciągle rosnąca i dostępna, napisy z przed 5 lat, niema sprawy jeden klik i mam.
A jak przestanie rosnąć i stanie się tylko portalem odnośników z linkami do torentów, chomików czy gdzie indziej.

A portal z anime online, myślicie, że staniecie się super wielkim gigantem? Przyjdzie czas, żeby zrobić miejsce na nowości będziecie pozbywać się starszych filmów z serwerów i też stracicie na atrakcyjności.  Jesteście tylko na bieżąco z nowymi filmami do zapełnienia serwerów, potem już tylko selekcja.

A kto będzie decydować, które anime usunąć a które zostawić?
A co z nowym pokoleniem miłośników anime, które będzie chciało obejrzeć filmy z polskimi napisami z przed lat?

Animesub to zapewnia a wy?

Najmądrzejszy post, jaki przeczytałem w tym temacie.
Tylko co do tych onlajnów, to raczej im wisi, jak to będzie wyglądać w przyszłości. Byle pieniążków przybwywało.

Offline

#1292 2013-04-29 13:38:05

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

darko napisał:

A portal z anime online, myślicie, że staniecie się super wielkim gigantem? Przyjdzie czas, żeby zrobić miejsce na nowości będziecie pozbywać się starszych filmów z serwerów i też stracicie na atrakcyjności.  Jesteście tylko na bieżąco z nowymi filmami do zapełnienia serwerów, potem już tylko selekcja.

Tylko że shindenowcy (i większość, jedynie znam diff-anime.pl, jeżeli chodzi o strony z własnym serwerem) wstawiają na serwery zewnętrzne i w dodatku spośród starszych serii dbają tylko o te najpopularniejsze, więc raczej i tak nie stracą zbyt wielkiej popularności. 75-80% ludzi wchodzących na online'y szuka tylko nowych anime, starszych przy okazji, a jak nie ma - to trudno albo szukają na własną rękę.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-29 13:40:24)

Offline

#1293 2013-04-29 16:41:30

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
darko napisał:

A portal z anime online, myślicie, że staniecie się super wielkim gigantem? Przyjdzie czas, żeby zrobić miejsce na nowości będziecie pozbywać się starszych filmów z serwerów i też stracicie na atrakcyjności.  Jesteście tylko na bieżąco z nowymi filmami do zapełnienia serwerów, potem już tylko selekcja.

Tylko że shindenowcy (i większość, jedynie znam diff-anime.pl, jeżeli chodzi o strony z własnym serwerem) wstawiają na serwery zewnętrzne i w dodatku spośród starszych serii dbają tylko o te najpopularniejsze, więc raczej i tak nie stracą zbyt wielkiej popularności. 75-80% ludzi wchodzących na online'y szuka tylko nowych anime, starszych przy okazji, a jak nie ma - to trudno albo szukają na własną rękę.

No niestety to przykra prawda Masa deprecha Dla mnie ludzie oglądający onlajny są leniwi lub głupi  ej


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#1294 2013-04-29 17:19:37

Vekk
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Witax napisał:
marek2fgc napisał:
darko napisał:

A portal z anime online, myślicie, że staniecie się super wielkim gigantem? Przyjdzie czas, żeby zrobić miejsce na nowości będziecie pozbywać się starszych filmów z serwerów i też stracicie na atrakcyjności.  Jesteście tylko na bieżąco z nowymi filmami do zapełnienia serwerów, potem już tylko selekcja.

Tylko że shindenowcy (i większość, jedynie znam diff-anime.pl, jeżeli chodzi o strony z własnym serwerem) wstawiają na serwery zewnętrzne i w dodatku spośród starszych serii dbają tylko o te najpopularniejsze, więc raczej i tak nie stracą zbyt wielkiej popularności. 75-80% ludzi wchodzących na online'y szuka tylko nowych anime, starszych przy okazji, a jak nie ma - to trudno albo szukają na własną rękę.

No niestety to przykra prawda Masa Dla mnie ludzie oglądający onlajny są leniwi lub głupi  ej

Dla niektórych jest to wygodniejsze, nie każdy ma już internet, który wyciągnie ściąganie dobrą prędkość ściągania, sam mam często z tym problemy, a taki plik na serwisach online waży po 50-70MiB zamiast 300MiB.

Offline

#1295 2013-04-29 17:33:53

jacellow
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2009-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Vekk napisał:

Dla niektórych jest to wygodniejsze, nie każdy ma już internet, który wyciągnie ściąganie dobrą prędkość ściągania, sam mam często z tym problemy, a taki plik na serwisach online waży po 50-70MiB zamiast 300MiB.

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobierać odcinki ważące te 70MB

Offline

#1296 2013-04-29 17:34:43

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Vekk napisał:
Witax napisał:
marek2fgc napisał:

Tylko że shindenowcy (i większość, jedynie znam diff-anime.pl, jeżeli chodzi o strony z własnym serwerem) wstawiają na serwery zewnętrzne i w dodatku spośród starszych serii dbają tylko o te najpopularniejsze, więc raczej i tak nie stracą zbyt wielkiej popularności. 75-80% ludzi wchodzących na online'y szuka tylko nowych anime, starszych przy okazji, a jak nie ma - to trudno albo szukają na własną rękę.

No niestety to przykra prawda Masa Dla mnie ludzie oglądający onlajny są leniwi lub głupi  ej

Dla niektórych jest to wygodniejsze, nie każdy ma już internet, który wyciągnie ściąganie dobrą prędkość ściągania, sam mam często z tym problemy, a taki plik na serwisach online waży po 50-70MiB zamiast 300MiB.

Ważą tez około 300MB bzdurę napisałeś brecht Jak nie masz pojęcia, to się nie udzielaj ej

Ostatnio edytowany przez Witax (2013-04-29 17:36:38)


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#1297 2013-04-29 17:46:36

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Vekk napisał:
Witax napisał:
marek2fgc napisał:

Tylko że shindenowcy (i większość, jedynie znam diff-anime.pl, jeżeli chodzi o strony z własnym serwerem) wstawiają na serwery zewnętrzne i w dodatku spośród starszych serii dbają tylko o te najpopularniejsze, więc raczej i tak nie stracą zbyt wielkiej popularności. 75-80% ludzi wchodzących na online'y szuka tylko nowych anime, starszych przy okazji, a jak nie ma - to trudno albo szukają na własną rękę.

No niestety to przykra prawda Masa Dla mnie ludzie oglądający onlajny są leniwi lub głupi  ej

Dla niektórych jest to wygodniejsze, nie każdy ma już internet, który wyciągnie ściąganie dobrą prędkość ściągania, sam mam często z tym problemy, a taki plik na serwisach online waży po 50-70MiB zamiast 300MiB.

Ale durne porównanie dałeś. Odcinki 360p ważą 50-100 MB, 480p 90-160 MB, a 720p 220-280MB (odcinek 24-minutowy i biorąc pod uwagę tylko te na dailymotion czy facebook). W dodatku jest wiele grup zajmujących się reencodem do mniejszych rozmiarów lub niższych rozdzielczości. Twój argument legł w gruzach.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-29 17:47:48)

Offline

#1298 2013-04-29 17:49:22

geass
Użytkownik
Skąd: Słopnice/Limanowa
Dołączył: 2008-04-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tym bardziej że, w czwartym kwartale średnia prędkość internetu w Polsce wynosiła 5,33 Mbps, a dane z 2 maja 2012 pokazuję że ponad 80% polaków posiada internet o prędkości ponad 2 Mbps, na którym to odcinek 300 MB pobiera się około 25 min.
Jakby brakło mi przecinków to łapcie :  przecinek  przecinek  przecinek


KILLTECH.png

Offline

#1299 2013-04-29 17:55:06

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

geass napisał:

Tym bardziej że, w czwartym kwartale średnia prędkość internetu w Polsce wynosiła 5,33 Mbps


Do tego doliczają super szybki internet LTE najlepiej cyfrowego polsatu.  oczkod

Offline

#1300 2013-04-29 17:55:35

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Vekk napisał:

Dla niektórych jest to wygodniejsze, nie każdy ma już internet, który wyciągnie ściąganie dobrą prędkość ściągania, sam mam często z tym problemy, a taki plik na serwisach online waży po 50-70MiB zamiast 300MiB.

Nie zapominajmy, że sama wstawka z Ivoną zajmuje 100-200mb  szalony , a muxowanie dźwięku dodaje jeszcze z 50mb. Taki oto gotowy produkt w jakości HD polecam na próbę ściągnąć DownloaHelperem  szalony

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024