#1 2009-10-16 23:14:24

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

[newhentai.pl] Grupa tłumacząca doujinshi/h-manga poszukuje ludzi.

Witam.

Część z was zapewne kojarzy mnie, jak i serwis New Hentai, lecz nie wszyscy, pozwolę sobie więc pokrótce wyjaśnić o czym mowa.
New Hentai jest projektem mającym na celu utworzenie polskiej bazy doujinshi i H-mangi, dlatego zawiązałem współpracę z grupami Hayate i Hentai Neko-Land, dzięki którym możecie sobie poczytać kilka tytułów z naszej bazy po polsku.

Niestety, mimo iż grupa Hayate robi rewelacyjne tłumaczenia, to zajmują się oni głównie "zwykłą" mangą, tytułów stricte erotycznych mają zaledwie kilka. Wprawdzie Hentai Neko-Land zajmuje się tylko erotyką, ale w większości jest to Yaoi, super, więc mamy dobrą grupę tłumaczącą Yaoi, ale co z resztą? Właściwie nie znalazłem grupy skupiającej się na mangowej erotyce, a w Polsce jest sporo fanów tego gatunku, więc postanowiłem założyć grupę skoncentrowaną na tłumaczeniach doujinshi i mang erotycznych.

Zatem przedstawiam wstępne ustalenia, jakie sądzę, że powinny być:
-tłumaczenia będą skupiały się na doujinshi (niekoniecznie erotyka) i H-mandze,
-mogą być stałe obsady (wiadomo edytor, tłumacz, itp.), lub luźne skakanie po kwiatkach, zależy jak kto woli,
-tłumaczenia trafią do bazy New Hentai, którą mam zamiar uczynić naszym rodzimym centrum doujinu i h-mangi, lub gdziekolwiek macie ochotę (w granicach zdrowego rozsądku oczywiście),
-z przyczyn oczywistych dołączyć mogą jedynie osoby pełnoletnie,

W związku z powyższym zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym projekcie.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024