#1 2009-11-11 18:30:48

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

[newhentai.pl] Poszukuję redaktorki do działu Yaoi

Witam.

W związku z ciągłym rozwojem serwisu New Hentai dodajemy coraz więcej przetłumaczonych mang i anime o tematyce hentai. Dla fanów robimy bardzo wiele, poświęcamy wiele godzin na rozbudowę bazy takich tłumaczeń, nie dyskryminujemy żadnego gatunku, ale jesteśmy mężczyznami, więc na wszelakie Yaoi patrzę z dużym obrzydzeniem i muszę przyznać, że nie sprawdziłem żadnej mangi Yaoi, którą uploadowałem, po prostu wrzucałem to jak najprędzej na serwer nie zapoznając się z treścią. Ostatnio też kodowałem jedno anime Yaoi pod streaming, timing sprawdzałem też bardzo po macoszemu na wyłączonym dźwięku i zmniejszanym oknie playera. W związku z tym chciałbym, aby tą tematyką zajmowała się osoba, której to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Niestety jest niewielu mężczyzn lubiących Yaoi (wcale się nie dziwię), więc potrzeba jest dziewczyna, gdyż bądźmy szczerzy- kobiety lubią tę tematykę. Dlatego drogie słoneczka <stara się słodzić>, uprzejmie proszę o pomoc przy tworzeniu bazy polskich tłumaczeń w charakterze redaktora. Oczywiście taka redaktorka może dodawać nie tylko yaoi, ale wszelakie tłumaczenia z tego gatunku będą pod jej pieczą. Są jednak pewne wymagania, które z oczywistych względu muszą obowiązywać:

1. Osoba musi mieć ukończony 18 rok życia.
2. Znajomość języka polskiego, a przynajmniej podstawy. Z grupami tłumaczącymi trzeba się obchodzić jak z porcelaną, jeżeli zobaczą, że ktoś pisze niepoprawnie po polsku to oleją taki serwis. A możecie mi wierzyć, są wyjątkowo wyczuleni na pisownię.

To wszystko, mam nadzieję, że ktoś się zgłosi, nie musi być to oczywiście dziewczyna, jeżeli znajdzie się facet lubiący Yaoi, który będzie chętny to cóż... nie wnikam, ale będzie równie mile widziany. Więc drogie cukiereczki <znów słodzi> i miłośnicy Yaoi, jeżeli lubicie ten gatunek, to dzielcie się z innymi fankami, tudzież fanami.

Pozdrawiam.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024