#1 2010-01-15 21:07:28

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Fallout 3 po japońsku

Kumpel kiedyś mi podesłał na gg info, że jest do ściągnięcia na Tosho japoński patch/language pack do Fallouta 3. No nic, ściągnąłem, odpaliłem ISO, ale okazało się FAKE'm, ale nie do końca... była tam jakaś muzyczka i dwa filmiki, jeden przedstawiał 5 minutowy fragment z japońskiej wersji Fallouta  3 (fajne to brzmi prawdę mówiąc) - dla ciekawskich link, drugi zaś jakiegoś premiera (??) w różowym garniaku (LOL xD). No i oczywiście jako fan F3 (bo klimat wciągnął mnie do reszty... po prostu cudo, mimo że sporo narzeka na niego że to klon Obliviona) zapragnąłem mieć ten language patch u siebie. Niestety... nigdzie go nie ma, a google wyszukuje mi tylko ang/pl wersję. Również w serwisie fallout3nexus.com tego nie znalazłem. Poza tym potrzebuję sam patch/audio/whatever... bo po co mam ściągać oryginał z Japonii skoro mam oryginał w wersji kolekcjonerskiej (fanów zachęcam do zakupu, bo 69zł za pudło śniadaniowe to grosze są xD), no ale w ostateczności ściągnąłbym ISO (o ile ktoś wie skąd), ale tylko by "wyjąć" z niego audio, i jakoś zmiksować z polską wersją. Zatem pytanie do was, forumowicze: Wie ktoś skąd to ściągnąć? Language Pack lub JP-ISO? Baaardzo mi na tym zależy, a pewno wielu na tym skorzysta oczkod .

Ciekawi mnie jaki klimat by był grając w to po japońsku. Gra była rewelacyjna z Angielskim audio, a z jp może być równie dobra (wiem wiem, że ameRykanie xD gadający po japońsku w okolicach Waszyngtonu brzmią co najmniej dziwnie, ale można na to przymknąć oko oczkod ).

Kilka dodatkowych filmików poniżej:

Japanese gameplay trailer

Oraz UWAGA SPOILER filmik z ostatniej misji w grze. - 9 min smile_big

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2010-01-15 21:08:56)

Offline

#2 2010-01-18 22:54:26

wiktor vcr
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-29

Odp: Fallout 3 po japońsku

A w Japonii fallout 3 nie został tylko wydany tylko na konsole? Bo szczerze mówiąc to nigdy się nie napotkałem fallouta 3 jp na pc tylko na xbox 360 albo ps3 nawet wszystkie dodatki widziałem tylko na tych dwóch platformach. Ale może przeoczyłem wersje na pc

Offline

#3 2010-01-19 00:18:42

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Fallout 3 po japońsku

Jak patrzyłem na oficjalną stronkę, to PCtowa wersja też była uwzględniona (jak na wszystkie platformy to na wszystkie, więcej kasy zarobią na tym)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024