#1 2010-02-10 12:28:29

Trakers
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-01

Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

738_banazaibaner.png

Witam wszystkich userów! ^^

Z inicjatywy ANIMEonline powstało nowe radio - BANZAI! Jest to projekt stacji radiowej, która w pełni zadowoli każdego fana japońskich nutek! okej Chcemy stworzyć dla Was radio jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, z wieloma innowacjami, których nie znajdziecie na innych stacjach.
Co planujemy? Masa stałych audycji pojedynczych i mieszanych [ale o nich za chwilę], konkursy, najlepsza jakość odbioru oraz oczywiście najciekawsza muzyka pod słońcem ;D
Jeśli chodzi o audycje stałe, możecie się spodziewać różnych TOP, podsumowań tygodnia, fantastyki, alfabetu muzycznego, audycji specjalnych o jakiś zespołach i anime i wiele innych yahoo ^^
Jako jedyni posiadamy potężną ekipą prezenterów, którzy w swoim fachu czują się już pewnie: Spychu, Yoru, Hory-portier, Pinki, PieSSu, Zaraxis, Ozzi, 3c0track, Michimoto, Abuyin, Kitsu, LadyBezimienna i CzarnyLotos! ;]
To tylko początek! Planujemy stworzyć wielkie widowisko, miejsce, które odwiedzać dziennie będzie masa fanów! Robimy to tylko dla Was!
Wszelkie pomysły dotyczące radia, które wpadną wam do głowy proszę zamieszczać w tym temacie.

----------------------------------------------------------------------------------------
Słuchaj!

Słuchaj online!

----------------------------------------------------------------------------------------

RAMÓWKA

Poniedziałek
17:00- 18:00
Michimoto- Audycja konkursowa (audycja specjalna)
18:00 - 20:00
Pinki - J-rock News
20:00 - 21:00
Ozzi - Nowinki Ozzi'ego
21:00 - 23:00
CzarnyLotos - Nie Tylko

Wtorek
18:30 - 20:30
CzarnyLotos - AMV
20:30 - 22:00
Spychu - Op & Ed Show
22:30 - 23:30
LadyBezimienna - Różowa audycja na dobranoc

Środa
18:00 - 20:00
CzarnyLotos- Let`s Play
20:00 - 22:00
Pinki - Zespół Specjalny

Czwartek
16:30 - 18:00
Fukuchan - Muzycznie po Japonii
18:00- 19:30
Michimoto- Audycja konkursowa (audycja specjalna)
21:00 - 23:00
CzarnyLotos - Klasycznie

Piątek

17:30 - 18:30
Fukuchan - Wywiad z gwiazdą j-rocka
18:30 - 20:00
Hory-portier - Anime tygodnia
20:00 - 22:00
Pinki - Muzyczny Alfabet J-Rocka!

Sobota
20:00 - 21:20
Pinki - JPNPride TOP15 J-Rock!
23:00 - 01:00
LadyBezimienna - Różowa audycja na dobranoc

Niedziela
15:00 - 17:00
Ozzi - Nowinki Ozzi'ego
19:00 - 21:00
Yoru - Muzodajka
21:00 - 22:20
Spychu - Top 15 J-Music
22:20 - 00:00
CzarnyLotos - Beat up!


Chciałbym powiedzieć, że to nie koniec audycji stałych! To tylko tak na dzień dzisiejszy ;] Oczywiście w pozostałych godzinach spodziewajcie się audycji 'lotnych' ^^

www.banzaifm.pl

Mam nadzieje, że miło Wam się będzie słuchało tego radia ^^

Ostatnio edytowany przez Trakers (2010-02-10 12:37:21)

Offline

#2 2010-02-10 12:39:15

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Właśnie słucham radia, jest nieźle smile. Dobra jakość, zobaczymy jak wypadną wasze audycje. Powodzonka.

Offline

#3 2010-02-10 12:50:04

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Fajna inicjatywa, ale za mało J-rocka dla mnie ^^ Tylko pod wieczór w pon, piątek i sobotę, a akurat o tej porze preferuję inne zajęcia ^^ Z autopilota też ciężko o jakieś rockowe brzmienie ;p :S

Offline

#4 2010-02-10 12:53:08

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Będziecie puszczać tylko japońską muzykę, czy np. chińska i koreańska też się pojawi ;> ?

Bo prawdę mówiąc, to ostatnio bardziej mi się podoba koreańska muzyka (i to w dodatku kiczowaty pop xD ) ..

Będę musiał przesłuchać jakąś audycję, to ocenię Waszą pracę.
Mam takie pytanie: Nadajecie na żywo? czy audycje są puszczane "z taśmy" ? xD
Widziałem na stronie, ze 2 audycje zostały odwołane, więc myślę, że jest to na żywo (ale może się mylę?)

no, jak na razie (od 30 min) jest ok oczkod
Zobaczymy co z tego wyjdzie, życzę powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2010-02-10 12:54:37)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#5 2010-02-10 12:56:04

Trakers
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Więc tak szczerze to wydaje mi się że Jrocka jest najwięcej jezor a co utworów koreańskich i japońskich są ale rzadko na pilocie dlatego najlepiej poprosić o puszczenie prezentera kiedy gra.
Audycje są na żywo dlatego słuchacze mogą prosić o edycje playlisty prezentera.

Ostatnio edytowany przez Trakers (2010-02-10 12:57:41)

Offline

#6 2010-02-10 14:22:26

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

BTW - Nie lepiej by było automat ustawić na jakiś shuffle? Bo tu od paru minut leciały openingi najpierw z Zero No Tsukaima, a teraz utwory z Bleacha xD

Offline

#7 2010-02-10 14:30:06

Trakers
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

tak, wiemy ale nasz hosting miał problemy z tym skryptem ale wczoraj telefonicznie zostałem poinformowany ze do końca tygodnia poprawią to.

Offline

#8 2010-02-10 17:31:49

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

O, a co się stało z poprzednim radyjkiem?

Offline

#9 2010-02-10 17:47:41

Trakers
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

poprzednim?? były inne nie nie takie jak to ^^

Offline

#10 2010-02-10 17:49:11

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Zapewne chodzi o Radio AOI, ma się dobrze, jednak straciło kilku głównych prezenterów, którzy graja teraz na Banzai.

Offline

#11 2010-02-11 14:44:55

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Wczoraj słuchałem Was do 23:30, i powiem, że przyjemnie się Was słucha ;]
Jeśli tak będą wyglądały wszystkie audycje, to na pewno będę Waszym stałym słuchaczem ;]
Bo z J-Rocka słyszałem dużo ciekawych kawałków (większość chyba z op i ed anime .. ale ja nie oglądam Anime, więc nie znałem tych utworów wcześniej)

Mam tylko takie pytanie, czy można sprawdzić w trakcie nagrania, jak się nazywa tytuł utworu?

Ps. Rozbawił mnie tekst prowadzącego "nie zapomnij o Herbacieeee" okej

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2010-02-11 14:46:03)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#12 2010-02-11 15:14:50

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Pewnie są fani jakiś jpopów i innego dziwactwa, ale powiedzmy sobie szerze, Japończycy robią tylko dobre instrumentalne. Jest kilka utworów z wokalem wartym uwagi, ale większość to jakieś nieporozumienie. Niestety nasi skośnoocy bracia nie potrafią też kręcić filmów live action, co prawda mają dobrych scenarzystów, ale sam scenariusz to nie wszystko. Ich gra aktorska woła o pomstę do nieba, ich animacje też pozostawiają wiele do życzenia. Często starają się niepotrzebnie naładować obraz emo kawałkami, w większości wychodzi z tego przerost formy nad treścią. Dreamworks może nie, bo ci kolesie wszystko odrysowują według jakiegoś szablonu chyba, ale Pixar bije japońców na głowę.

Offline

#13 2010-02-11 15:15:04

damian2075
Użytkownik
Skąd: szczecin
Dołączył: 2007-11-11

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Prince_Vegeta napisał:

Mam tylko takie pytanie, czy można sprawdzić w trakcie nagrania, jak się nazywa tytuł utworu?
okej

W polu tytułu utworu jakiego słuchasz powinno ci się pokazywać.

Offline

#14 2010-02-11 15:47:23

misjurg
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2008-03-21

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Pokazuje się, ale kiedy muzyka leci z 'Music Pilota'. Jak wchodzi prowadzący, to cały czas zostaje ostatnio odtworzony z niego kawałek. Przynajmniej tak wczoraj było u mnie.

Offline

#15 2010-02-11 16:23:45

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

BigBang napisał:

Pewnie są fani jakiś jpopów i innego dziwactwa, ale powiedzmy sobie szerze, Japończycy robią tylko dobre instrumentalne. Jest kilka utworów z wokalem wartym uwagi, ale większość to jakieś nieporozumienie. Niestety nasi skośnoocy bracia nie potrafią też kręcić filmów live action, co prawda mają dobrych scenarzystów, ale sam scenariusz to nie wszystko. Ich gra aktorska woła o pomstę do nieba, ich animacje też pozostawiają wiele do życzenia. Często starają się niepotrzebnie naładować obraz emo kawałkami, w większości wychodzi z tego przerost formy nad treścią. Dreamworks może nie, bo ci kolesie wszystko odrysowują według jakiegoś szablonu chyba, ale Pixar bije japońców na głowę.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Wiem, że to Twój gust, ale nie zgodzę się z Tobą "... powiedzmy sobie szerze, Japończycy robią tylko dobre instrumentalne."
Za dużo ludzi na całym świecie słucha japońskiej muzyki, żeby powiedzieć, że robią TYLKO dobrą instrumentalną.
Już same  oceny na YT przy większości utworów (nie związanych z anime) mówi samo za siebie, że jednak ludziom się podoba azjatycka muzyka.
Może nie trafiło to w Twój gust, ale wydaje mi się, że za bardzo sugerujesz się tylko tym Swoim gustem.

live action? - nie wiem, nie oglądam ... ale gra aktorska Japończyków też wg mnie nie jest taka słaba.
Według mnie, horrory (które mają Amerykańską wersję) są lepsze od tych Amerykańskich.

Poza tym zwykłe Dramy są o wiele lepsze, niż nie jeden zagraniczny serial. Japończycy wg. mnie doskonale oddają emocję, a nie  pusto wydukają tekst, jak w większości przypadkach Amerykańskiego (i nie tylko) kiczu.

Dla mnie i tak Japońska muzyka jest najlepsza ;P i raczej długo nie znajdę lepszej kapeli niż "Rin Toshite Shigure"


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#16 2010-02-11 16:33:12

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

BigBang napisał:

Niestety nasi skośnoocy bracia nie potrafią też kręcić filmów live action, co prawda mają dobrych scenarzystów, ale sam scenariusz to nie wszystko. Ich gra aktorska woła o pomstę do nieba, ich animacje też pozostawiają wiele do życzenia.

To jest fajna sprawa, bo Japończycy już przywykli do tego typu gry, która dla nas, nie oszukujmy się, wydaje się drętwa. Ale jest sporo japońskich aktorów, nie mówię tu o ich sąsiadach, bo ich dramy są rewelacyjne, którzy naprawdę potrafią to robić. Napisałeś to chyba zbyt ogólnikowo, twierdząc, że Azjaci w tym fachu nie są za dobrzy. Zawsze są jakieś wyjątki, a w tym wypadku jest ich więcej, i ja się zdziwiłem.

W kwestii j-music zgadzam się z przedmówcą.

Offline

#17 2010-02-11 17:51:10

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Ja J-music słucham ze względu na melodyczność utworów. Co jak co, ale żadnej muzy nie słucha mi się tak hmmm "przyjemnie" i lekko jak J-popu czy J-rocka.

Też słuchałem wczoraj wieczornej audycji i "Kanapka z sercem" wymiotła ;p Świetny prowadzący smile_big

Offline

#18 2010-02-11 17:52:37

Kensei
Użytkownik
Skąd: Łagiewniki
Dołączył: 2007-12-13

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

J-rocka mogę słuchać. Mają całkiem niezłe kawałki, ale gdy mnie najdzie głupia ochota, żeby obejrzeć teledysk to zmieniam zdanie. Praktycznie na każdym, który widziałem musiały wyskoczyć emo boje z grzywą na pół twarzy.

Offline

#19 2010-02-11 18:46:56

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

Przypominam nieśmiało, że Trakers reklamuje tu swoją stronę i pewnie liczy na komenty. Tak więc zachęcam do kontynuowania zalążka dyskusji o j-popie, j-rocku itp., ale już np. tutaj. Dziękuję, dobranoc smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#20 2010-02-11 19:04:43

damian2075
Użytkownik
Skąd: szczecin
Dołączył: 2007-11-11

Odp: Banzaifm.pl - Twoja mała japonia w sieci.

misjurg napisał:

Pokazuje się, ale kiedy muzyka leci z 'Music Pilota'. Jak wchodzi prowadzący, to cały czas zostaje ostatnio odtworzony z niego kawałek. Przynajmniej tak wczoraj było u mnie.

Co prawda nie na nie na każdej audycji(tej na żywo) patrzałem jaki tytuł utworu, ale zawsze się pokazywało co to za tytuł, teraz też sie pokazuje.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024