#1 2010-03-12 21:26:26

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Hmm, więcej użytkowników forum?

Co powiedzielibyście na jakieś zabiegi, aby liczba użytkowników wzrosła. Chodzi mi o zachęcanie ludzi niezwiązanych z samym tworzeniem napisów, a czystych zjadaczy chleba? Gdyż więcej użytkowników nie było by złe, a jednak różne tematy na temat dyskusji o anime bądź mandze stoją smutny A żywsze dyskusje były by ciekawsze.

W moich oczach widziałoby się coś na kształt Animesuki oczkod W końcu oni też informują o wszystkich najnowszych relesach(w przypadku ANSI są to napisy), a z forów anglojęzycznych według mnie są top 1 ;]

Co wy na to?

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-03-12 21:27:17)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2 2010-03-12 21:40:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Że niby jak mielibyśmy informować i kogo? Tych, co już są i przez jakiś RSS?
Poza tym nowi użytkownicy to najczęściej kolejne tematy z pytaniami jak coś odtworzyć, zrobić bądź powtarzają już istniejące tematy, bo nie chce im się szukać.
Generalnie, ja jestem przeciw wszelkim reklamom. Kto ma tu trafić i tak trafi, bo jesteśmy największym graczem na tym rynku jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2010-03-12 21:45:17

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Quithe napisał:

Że niby jak mielibyśmy informować i kogo? Tych, co już są i przez jakiś RSS?

RSS przecież jest... tylko nie wiedzieć dlaczego nigdzie nie ma już do niego odnośnika na stronie głównej... albo ja już naprawdę niewidomy jestem... wstyd

kształt Animesuki

Animesuki głównie skupia angielską scenę suberską stąd tak dobrze znane jest...
imo u nas nic takiego nie wypali... z przyczyn wiadomych... oczkod

Ostatnio edytowany przez Isao (2010-03-12 21:46:14)

Offline

#4 2010-03-12 21:52:55

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Isao napisał:

RSS przecież jest... tylko nie wiedzieć dlaczego nigdzie nie ma już do niego odnośnika na stronie głównej... albo ja już naprawdę niewidomy jestem... wstyd

Było, ale od dawna już nie ma.

Isao napisał:

Animesuki głównie skupia angielską scenę suberską stąd tak dobrze znane jest...
imo u nas nic takiego nie wypali... z przyczyn wiadomych... oczkod

+5

A cały temat podsumuję tak: rotfl


wladza1.png

Offline

#5 2010-03-12 21:57:21

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Ja tylko chcę, żeby było więcej osób na forum do różnych dyskusji o anime, a nie stojące tematy ;(


tumblr_static_bug.gif

Offline

#6 2010-03-12 22:07:43

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

wjazd ANSI na "właściwe tory" = wzrost użytkowników


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#7 2010-03-12 23:16:18

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Q jesteś podręcznikowym przykładem chorej atmosfery na forum. Po co być otwartym do ludzi jak można zamknąć scenę "dla wybranych"! Mam pomysł! Niech to forum będzie zamkniętym forum gdzie dostać się tylko można się dostać przez zaproszenie! To forum w kulminacyjnym momencie było tak antyspołeczne, (ansi=anfo) że dziennie pojawiały się po 2-3 posty! Dobrze, że Kane w końcu poszedł po rozum do głowy i dobrał normalniejszego moda - forum się odmula.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#8 2010-03-12 23:47:22

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Lol, przecież forum jest w pełni otwarte, każdy może się zarejestrować i pisać. A nawet przeglądać posty bez rejestracji. Widzisz dodatkową potrzebę reklamy na innych serwisach? Bo ja nie. Już dzięki samemu google nie sposób tu nie trafić. A kwestia n00bów to tylko moja opinia. Na szczęście część miło rozczarowuje jezor
Co do innych serwisów, jeżeli jakaś stronka będzie chciała dodać link do ANSI czy jakiś baner, nie zabronimy tego. A ponieważ sami nie chcemy żadnych tego typu banerków na stronie głównej, nie będziemy się bawić w wymianę nimi (jakiś czas temu omawialiśmy to w gronie administracyjnym po dostaniu jednej takiej propozycji).

KieR, to zapraszaj znajomych, oni niech zapraszają dalszych znajomych i rozmawiajcie. Dopóki ktoś nie będzie chciał pisać, to nie będzie tego robił i tyle. Na pewno nie będziemy wprowadzać żadnych nagród czy rang w podzięce za posty.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#9 2010-03-13 00:18:37

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

jak wspomniał Quithe, nowi użytkownicy = masa tematów zapytaniami 
a dodatkowo masa dzieci,nieaktywnych użytkowników.(są tacy co maja konto od 2004 i nie maja żadnego posta)
Jeśli ANSI wróci do stanu pierwotnego to znów zacznie się dziać i aktywność taka jak w latach 2006-2007 znów bezie możliwa. Bo ja bym wolał by staży zaprawieni w dyskusjach userzy wrócili niż użerać się z 13-16 latkami z kolejnym genialnym zapytanie...
I powiem to otwarcie ANSI powinno być jak wspomniał DB "dla wybranych" bo nie jest to jakieś tam kolejne forum a pewnego rodzaju ostoja... tylko z powodu min. spraw technicznych ludzie uciekli.( do tej pory nie potrafię przeboleć starty niektórych GENIALNYCH tematów i dyskusji)

Offline

#10 2010-03-13 00:49:20

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Też uważam, że nie ma co się bawić w zapraszanie nowych użytkowników jakimiś specjalnymi zabiegami, zwłaszcza że doda to nam głównie masę dzieci neo, a głównym problemem zawsze powinno być kto, a nie ile osób siedzi na forum, masa świetnych ludzi opuściła ansi, a jak ich wcięło to wcięło również prawie wszystkie ciekawsze tematy, a jak wcięło prawie wszystkie ciekawsze tematy to ansi opuściło jeszcze więcej ludzi, sam zresztą obecnie wypowiadam się częściej na kilku innych forach niż tutaj.

Offline

#11 2010-03-13 00:49:28

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

KieR napisał:

Ja tylko chcę, żeby było więcej osób na forum do różnych dyskusji o anime, a nie stojące tematy ;(

Ja też i uważam, że powinniśmy coś zrobić, by wyrównać liczbę aktywnych userów z tą sprzed zawalenia się serwera, ale nie chciałbym robić tego reklamami, tym bardziej że nie sądzę, by dało to jakikolwiek pozytywny skutek (i tak zdecydowana większość oglądających anime zna nasze forum, a po prostu nie chce na nim pisać). Trzeba szukać jakichś innych metod, bo nie ma co się oszukiwać, ansi zjeżdża po równi pochyłej i jeśli nic z tym nie zrobimy, możemy się obudzić z ręką w nocniku.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#12 2010-03-13 00:58:57

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Co powiedzielibyście na jakieś zabiegi, aby liczba użytkowników wzrosła. Chodzi mi o zachęcanie ludzi niezwiązanych z samym tworzeniem napisów, a czystych zjadaczy chleba?

Jestem za. Pytanie jak się za to zabrać jezor

Kto ma tu trafić i tak trafi, bo jesteśmy największym graczem na tym rynku

To istnieje ktoś jeszcze, kto udostępnia softsuby? ojej


Jeśli ANSI wróci do stanu pierwotnego to znów zacznie się dziać i aktywność taka jak w latach 2006-2007 znów bezie możliwa.

Wątpię. Teraz w dobie szybkich łącz, ludzie oglądają anime online i właśnie na tych stronach prowadzą o nich dyskusję.
Część z nich, pewnie nawet nie wie, o istnieniu takich stron jak ta.

Offline

#13 2010-03-13 01:07:16

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Fari napisał:

Wątpię. Teraz w dobie szybkich łącz, ludzie oglądają anime online i właśnie na tych stronach prowadzą o nich dyskusję.
Część z nich, pewnie nawet nie wie, o istnieniu takich stron jak ta.

Tak, tylko weźmy pod uwagę, że większość tego typu serwisów udostępniając to anime zazwyczaj z polskimi napisami 'bezprawnie' (nie bójmy się tego określenia [władza dla ludu]) podpierdziela je stąd nie dając nawet głupiej stopki o ansi... (o autorze to już zapomnijmy w ogóle, wszystkie tantiemy zbiera wstawiający 'złodziejaszek' [tak, trzeba nazywać rzeczy po imieniu (władza dla ludu)]) okej
Gdyby takowe info było to z pewnością sporo osób przy kliknęło w link i zajrzało ot ze zwyczajnej ciekawości... kombinuje

Offline

#14 2010-03-13 01:09:11

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Ja pier... Czy wy nie rozumiecie najprostszej formy żartu?! Q i zgrzyt RENCE opadają. To sobie róbcie własne zamknięte forum ale z dala od ansi - bo nawet najpr0zor'skie forum przy takich ludziach jak wy, będzie tylko wzajemnym kółkiem adoracji.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#15 2010-03-13 01:19:12

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

DiamondBack napisał:

...nawet najpr0zor'skie forum przy takich ludziach jak wy, będzie tylko wzajemnym kółkiem adoracji.

Ale to nasze kółko wzajemnej adoracji ma się tu dobrze... w przeciwieństwie do 'niektórych' umierających...

Offline

#16 2010-03-13 01:32:18

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Zgrzyt napisał:

I powiem to otwarcie ANSI powinno być jak wspomniał DB "dla wybranych"

To żart? Jakoś mało śmieszny.
Zrobisz tak, a forum całkiem padnie, prawdopodobnie pociągając za sobą serwis.
Mało tego. Podejrzewam że wówczas pojawiła by się konkurencja z "normalnymi" standardami.


Isao napisał:

Tak, tylko weźmy pod uwagę, że większość tego typu serwisów udostępniając to anime zazwyczaj z polskimi napisami 'bezprawnie' (nie bójmy się tego określenia [władza dla ludu]) podpierdziela je stąd nie dając nawet głupiej stopki o ansi... (o autorze to już zapomnijmy w ogóle, wszystkie tantiemy zbiera wstawiający 'złodziejaszek' [tak, trzeba nazywać rzeczy po imieniu (władza dla ludu)]) okej

Nie wiem jak u ciebie, ale mnie pytali o zgodę na użycie subów do wersji online jezor
Chociaż byli też tacy, którzy zwyczajnie zakosili upload od kogoś innego i nie dali żadnego info o autorach (tylko to, co w stopce w napisach).


Isao napisał:

Gdyby takowe info było to z pewnością sporo osób przy kliknęło w link i zajrzało ot ze zwyczajnej ciekawości... kombinuje

Kliknąć "w link w napisach" raczej ciężko, ale pomysł ciekawy smile
Jednak, aby przynosiło to efekty, sporo grup i wolnych strzelców, musiałoby zacząć dodawać takie info w stopce w swoich dziełach.

Ostatnio edytowany przez Fari (2010-03-13 01:32:59)

Offline

#17 2010-03-13 01:36:44

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Fari napisał:

Kliknąć "w link w napisach" raczej ciężko, ale pomysł ciekawy smile

Łapiesz za słówka, oczywiście chodziło mi o link/odnośnik/info o autorze/pochodzeniu napisów (wybierzcie sobie co tam wam pasuje) pod wrzuconym plikiem/okienkiem z odcinkiem/cokolwiek. Niektóre strony tak robią, większość nie...

Offline

#18 2010-03-13 01:47:25

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Może jakoś podziałać, żeby serwisy on-line chociaż ANSI u siebie reklamowali ^.^ Jakiś bannerek reklamowy, czy coś ;]

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-03-13 01:48:31)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#19 2010-03-13 03:02:19

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Według mnie wystarczyłoby, żeby obecni użytkownicy więcej się udzielali (chodzi mi o tych którzy tego nie robią, mnie to też się tyczy smile_big)

Offline

#20 2010-03-13 03:14:10

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

DB, ciebie, to nie wiadomo jak traktować, podobnie z twoimi postami. Osobiście przyjąłem opcję, żeś buntownik z zasady i humoru w tym wszystkim zero jezor

Jeśli padnie jakiś dobry pomysł, redakcja postara się go zrealizować

Zamiast babrać się z anime online, lepiej już skupić się na co sensowniejszych wortalach z napisami jako takimi, imo. Ale, jak pisałem, wymiana banerami nie wchodzi w grę jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024