#41 2010-03-13 13:13:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

funki27 napisał:

czyżbyście nie chcieli reklamy własnych produkcji??

Tak, niektórzy nie chcą.

Moje podejście po rejestracji na tym serwisie było takie, że po co pisać, lepiej czytać. I trochę w tym trwałem. W ogóle konto założyłem po kilku miechach od poznania stronki, i tylko dlatego, że chciałem wrzucić suby do Naruto.


wladza1.png

Offline

#42 2010-03-13 13:18:02

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Jakby nie patrzeć, w tym tygodniu było co najmniej 5 tematów, na których rozmowy miały poziom, były i są dość popularne (1, 2, 3, 4, 5 - to ten). smile_lol Nie jest źle, przynajmniej w porównaniu do niektórych tygodni wstecz.

Funki27, co ty chcesz zrobić z ansi? Naszą-klasę dla anime? Jeśli ktoś chce opisy, to niech se poszuka, bo to raczej nic trudnego. Stan projektu, po co to komu? Napki będą, kiedy będą. Taka rubryczka nie przyśpieszy wydawania subów. A od hardków jest f.pl. Szukam synchro, poszukuję anime, zlicencjonowane anime, itd. są poprzyklejane. oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#43 2010-03-13 13:26:39

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Może zadziałać z jakimiś nowymi zabiegami forum i nie mówię tu o grafice, tylko zmienić układ tematów/działów itp? (Tylko to się pewnie wiąże z jakimś nowym forum).

Mówicie, że jest 27874 użytkowników, a z tego imo może 100 się udziela (można by przeprowadzić zabieg podobny jak ostatnio na forum Baka-Tsuki był, czyli kasacja widmo kont bez postów albo gdzie ilość postów nie przekracza 5).

funki27 napisał:

Opis
Nie mówię by każdy pisał od razu opis serii czy odcinaka, ale przydał by się odnośnik do jakiegoś fora z opisem Anime, wiem że nie każdemu pasuje str. Tanuki - czy podobna, preferujecie AniDB czy Mall-czy jak mu tam, przecież już wszyscy jesteśmy Anglikami i język Angielski jest naszym ojczystym, a Napisy Po Polsku pobieramy, by zobaczyć jak mówili i pisali nasi dziadkowie. hehhehe

Lepiej nie, gdyż to imo głupie serwisy i recenzje pożal się Boże. w 90% można się nie zgadzać z recenzentami, czego dowodem są komentarze do różnych serii, gdzie recenzent ocenia anime na 3-4 (inaczej tytuł, którego nigdy bym nie ruszył.) A anime często, a to bardzo często wydają się przyjemne miele dla oka, nawet często mogą się spodobać i można je oglądać z zapartym tchem.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#44 2010-03-13 13:27:57

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Pomysł z tutkami i listą hardków bardzo mi się podoba, dobrze byłoby też zrobić to, o czym wspomniał ~funki27, czyli widok najświeższych tematów bez logowania. Co do nowych rubryk przy napisach pomysł niezły, można by nawet zrobić rubrykę z linkiem do opisu, tylko komu chciałoby się edytować ~25000 napisów...

Offline

#45 2010-03-13 13:30:45

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

arystar napisał:

Jakby nie patrzeć, w tym tygodniu było co najmniej 5 tematów, na których rozmowy miały poziom, były i są dość popularne (1, 2, 3, 4, 5 - to ten). smile_lol Nie jest źle, przynajmniej w porównaniu do niektórych tygodni wstecz.

Funki27, co ty chcesz zrobić z ansi? Naszą-klasę dla anime? Jeśli ktoś chce opisy, to niech se poszuka, bo to raczej nic trudnego. Stan projektu, po co to komu? Napki będą, kiedy będą. Taka rubryczka nie przyśpieszy wydawania subów. A od hardków jest f.pl. Szukam synchro, poszukuję anime, zlicencjonowane anime, itd. są poprzyklejane. oczkod


I właśnie takie podejście do nowego 'nowego' - chcesz czegoś to se poszukaj, będzie ich odrzucać... A stan projektu?? kto mowi u przyspieszaniu?? zobacz ile projektów wisi w martwym punkcie, a ludziska na forum sie dobijają, a wystarczyło by zwykłe info.

A do hardków jest f.pl - a 12letnie dziecko neo na pewno zna ten adres.

Szukam synchro i inne przyklejone - gdzie na str. gł. jakos nie widzę, no chyba że ślepnę na starość.

Offline

#46 2010-03-13 13:36:00

geass
Użytkownik
Skąd: Słopnice/Limanowa
Dołączył: 2008-04-28

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

KieR napisał:

Mówicie, że jest 27874 użytkowników, a z tego imo może 100 się udziela (można by przeprowadzić zabieg podobny jak ostatnio na forum Baka-Tsuki był, czyli kasacja widmo kont bez postów albo gdzie ilość postów nie przekracza 5).

Lepiej by było usunąć użytkowników którzy się nie logowali tak od 2 miesięcy bo w takim wypadku jak ty napisałeś to byś usunął niektórych nowych.
A z takiego shoutbox'a sam bym się ucieszył jakby był na dole lub górze głównego okna forum.


KILLTECH.png

Offline

#47 2010-03-13 13:42:13

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

geass napisał:

Lepiej by było usunąć użytkowników którzy się nie logowali tak od 2 miesięcy

A razem z ich kontami poleciałyby napisy oraz posty, które wstawili. Wynikiem czego byłyby kolejne tematy w stylu "Gdzie się podziały napisy do..." oraz dziury w dyskusjach.

funki27 napisał:

A do hardków jest f.pl - a 12letnie dziecko neo na pewno zna ten adres.

Polemizowałbym.

Ostatnio edytowany przez Nighthanter (2010-03-13 13:43:51)

Offline

#48 2010-03-13 13:42:35

SevenMaster
Użytkownik
Skąd: ポズナン
Dołączył: 2008-07-20

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

geass napisał:

Lepiej by było usunąć użytkowników którzy się nie logowali tak od 2 miesięcy bo w takim wypadku jak ty napisałeś to byś usunął niektórych nowych.
A z takiego shoutbox'a sam bym się ucieszył jakby był na dole lub górze głównego okna forum.

Lol, co by zrobili starzy wyjadacze, którzy nie logowali się od paru miesięcy, a mieliby zamiar powrócić? ;p Lepiej taki miszmasz: bez postów, bez subów, bez logowania od 2-3 miesięcy -> kasacja.

@down: [*]

Ostatnio edytowany przez SevenMaster (2010-03-13 13:52:26)

Offline

#49 2010-03-13 13:49:22

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Wielu starych wyjadaczy na forum w tej odsłonie nigdy się nie zarejestrowało ^^
Zniknęli wraz z poprzednią.


wladza1.png

Offline

#50 2010-03-13 13:55:16

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Jeżeli chodzi o kasowanie kont, to jedyna wersja, którą mogę przyjąć, to 6 miesięcy bez żadnej aktywności (zalogowanie się to już jakaś aktywność) + żądnych postów, żadnych napisów.

W sumie nawet nie wiem, po co chcecie kasować konta. W chwili obecnej jedyna korzyść, jaką widzę, to odchudzenie bazy danych.


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#51 2010-03-13 13:59:48

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Nie podoba mi się pomysł z usuwaniem kont (czy komuś przeszkadza użytkownik, który się nie loguje?)... Proponuję wyczyścić tylko licznik "Wszystkich użytkowników: 27876".

Można nakazać zmianę hasła wszystkich użytkowników (lub inny sposób np. klikniecie po załogowaniu w coś tam) i każda osoba, która zmieniła hasło byłaby policzona od początku... Może by się okazało, że aktywnych milczków jest więcej niż 100... Ale to pewnie po spodziewanej aktualizacji...

Offline

#52 2010-03-13 14:20:46

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

bodzio napisał:
funki27 napisał:

czyżbyście nie chcieli reklamy własnych produkcji??

Tak, niektórzy nie chcą.

Moje podejście po rejestracji na tym serwisie było takie, że po co pisać, lepiej czytać. I trochę w tym trwałem. W ogóle konto założyłem po kilku miechach od poznania stronki, i tylko dlatego, że chciałem wrzucić suby do Naruto.

Sorry za wyciąganie brudów, nic do ciebie nie mam, ale odnoszę wrażenie że ostatnio sam sobie zaczynasz przeczyć.

Wpierw przewiałeś wydawanie subów - bo ci kradli ci z online

Wydawałeś hardki dla ogółu - koniec... pijawkom kategorycznie mówię nie!!

Założyłeś prywatny Torrent - coś kolo xxxx użytkowników jest zarejestrowanych, mają oni różne gusta i nie pobierają wszystkiego co wydajesz - teraz twierdzisz ze masz za małą pobieralność, nikt ci nawet Dziękuje nie powiedział i kończysz z tym...

wiec jest tak chcesz oglądalności=reklama, chcesz robić dla 200 fanów, nie ma sprawy zawsze się najdzie ktoś kto podziękuje za włożony wysiłek.

Ja naprawdę nie wiem jak to jest czekać tydzień, dwa na dany odcinek, pobieram-kompletuje na bieżąco interesujące mnie anime i dopiero oglądam. Podobało mnie się twe wykonanie  podziękuje, a jak nie to siedzę cicho i milczę.

Przepraszam za kaleczenie Języka Ojczystego smile

Offline

#53 2010-03-13 14:23:31

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

funki27 napisał:

Szukam synchro i inne przyklejone - gdzie na str. gł. jakos nie widzę, no chyba że ślepnę na starość.

Ci chodzi o stronę główną ? Gdzie to niby miało tam być?

Pokaż spoiler
Pasi?

Ponad pół godziny tworzyłem moje dzieło. smile_lol

funki27 napisał:

A do hardków jest f.pl - a 12letnie dziecko neo na pewno zna ten adres.

Ja już wolę, żeby fora były "wyjałowione" jak są niż, żeby były piaskownicami neowców. oczkod

Ostatnio edytowany przez arystar (2010-03-13 14:26:49)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#54 2010-03-13 14:31:30

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

arystar napisał:
funki27 napisał:

Szukam synchro i inne przyklejone - gdzie na str. gł. jakos nie widzę, no chyba że ślepnę na starość.

Ci chodzi o stronę główną ? Gdzie to niby miało tam być?

Pokaż spoiler
Pasi?

Ponad pół godziny tworzyłem moje dzieło. smile_lol

funki27 napisał:

A do hardków jest f.pl - a 12letnie dziecko neo na pewno zna ten adres.

Ja już wolę, żeby fora były "wyjałowione" jak są niż, żeby były piaskownicami neowców. oczkod


Gdzie ma to być?? spokojnie wystarczyło by pod Poszukiwane napisy...

Twoje dzieło - za mało sarkazmu

Nie chcesz 'piaskownicy dla neowców'?? - załóż se dział VIP... zaproszenie dostępne po wejściu komuś w ty****.

Offline

#55 2010-03-13 14:34:47

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

A może tak ANSI by poszło tropem google?
Forum doprowadzi do stanu "perfekcyjnego", Strona główna z subami zacznie działać i szukać jak należy.. + poszerzyć działalność o dodatkową stronę sygnowaną logiem ANSI. np. recenzje + notki gdzie dany tytuł kupić lub jaka gruba walnęła do tego sub. Następnie program ANSI-projekt.. automatyczny program do pobierania subów. A na koniec ANSI OS. A na końcu korporacja ANSI będzie dokarmiać dzieci w afryce. xD

Offline

#56 2010-03-13 15:00:47

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

funki27 napisał:
bodzio napisał:
funki27 napisał:

czyżbyście nie chcieli reklamy własnych produkcji??

Tak, niektórzy nie chcą.

Moje podejście po rejestracji na tym serwisie było takie, że po co pisać, lepiej czytać. I trochę w tym trwałem. W ogóle konto założyłem po kilku miechach od poznania stronki, i tylko dlatego, że chciałem wrzucić suby do Naruto.

Sorry za wyciąganie brudów, nic do ciebie nie mam, ale odnoszę wrażenie że ostatnio sam sobie zaczynasz przeczyć.

Wpierw przewiałeś wydawanie subów - bo ci kradli ci z online

Wydawałeś hardki dla ogółu - koniec... pijawkom kategorycznie mówię nie!!

Założyłeś prywatny Torrent - coś kolo xxxx użytkowników jest zarejestrowanych, mają oni różne gusta i nie pobierają wszystkiego co wydajesz - teraz twierdzisz ze masz za małą pobieralność, nikt ci nawet Dziękuje nie powiedział i kończysz z tym...

wiec jest tak chcesz oglądalności=reklama, chcesz robić dla 200 fanów, nie ma sprawy zawsze się najdzie ktoś kto podziękuje za włożony wysiłek.

Mogę robić co chce, jak chce, kiedy chce i równie dobrze zmieniać zdanie co godzina. Moje zabawki, nikomu nic do tego. Poza tym ostatni news na blogu to troll, bo w rzeczywistości pracuję nad czymś. Ale takie trollowanie daje mi spokój od zapytań o suby.
Mam z tego niezłą uciechę.
A, dostałeś właśnie bana na trackerze, ale tylko na tydzień, bo przez ciebie musiałem napisać o tym trollu jezor Odbierasz mi zabawę. Niech mi się to więcej nie powtórzy. smile_lol


wladza1.png

Offline

#57 2010-03-13 15:04:41

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Jak łatwo zwiększyć liczbę użytkowników ANSI:

1. Aby pobrać napisy trzeba być zalogowanym.
2. Żeby dodać avatar co najmniej 20 sensownych wypowiedzi na forum. smile
3. Ranking najaktywniejszego użytkownika.
4. Od czasu do czasu na stronie głównej jakaś informacja ze świata M&A którą można by komentować.
5. Bardziej łaskawy moderator smile

To tyle na początek jezor


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#58 2010-03-13 15:09:11

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

ODIN napisał:

Jak łatwo zwiększyć liczbę użytkowników ANSI:

1. Aby pobrać napisy trzeba być zalogowanym.
2. Żeby dodać avatar co najmniej 20 sensownych wypowiedzi na forum. smile
3. Ranking najaktywniejszego użytkownika.
...

Neo~emo~trol forum... eee nie... z czymś takim to na http://www.sweetbrokacik.pl/ oczkod

Offline

#59 2010-03-13 15:09:18

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

~bodzio, trzeba było się nie przyznawać ^.^


tumblr_static_bug.gif

Offline

#60 2010-03-13 15:10:52

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Większa liczba użytkowników w żaden sposób nie przełoży się na jakość rozmów na forum. Ktoś już przytoczył statystyki zarejestrowanych uczestników - przy ciekawych tematach pewnie i większy procent userów uczestniczyłby w dyskusjach. Osobną kwestią jest, co jest dla kogo ciekawe oczywiście. ;-) Jeśli teraz część starszych użytkowników psioczy, że nie ma nic ciekawego, to znaczy tylko tyle, że obecnie aktywnych użytkowników interesuje co innego. Nie ma się co oburzać, ich prawo.

Na wymieranie forum i odejście starej gwardii też nie ma co zbytnio narzekać, tak się dzieje i dziać będzie na każdym forum. Za parę lat pewnie jako stara odchodząca gwardia będą wymieniani ci, którzy dziś po łbie dostają za pisanie głupot. oczkod Bez naturalnej fluktuacji uzytkowników forum by się udusiło we własnym sosie, co kiedyś można było zaobserwować na forach hardsuberskich, może teraz już inaczej to wygląda, nie wiem.

A mityczne stare ANSI też nie było idealne, pełno tam było głupawych tematów, takich jak i teraz. Jedyna różnica, która jest od razu widoczna, to atmosfera. Nawet nie aktywność, bo z tym też różnie bywało, ale właśnie atmosfera. Było zdecydowanie luźniej i weselej (jak tematy o ortofaszystach itd., których nie dało się czytać bez ataku śmiechu;)), ale to też cecha stosunkowo młodych forów/serwisów. Mnie w swoim czasie odstraszyły od tego forum nie głupie tematy, a ciągle powracające pyskówki. Jakby człowiek chciał się w takiej atmosferze obracać, to już ciekawiej się na starcie kiboli wybrać. oczkod

Podsumowując - żadna akcja nie sprowadzi użytkowników ani tym bardziej nie skłoni ich do pisania. Jedyne, co może rozruszać forum, to tematy, do których chce się wracać/czytać.

@Zjadacz: gratulacje, dzisiaj dopiero zauważyłem, żeś modem został, dawno mnie nie było i gdzieś mi umknęło to info. ;-)
@bodzio - cześć, widzę, żeś dalej w formie i na krucjacie. smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024