#81 2010-03-13 20:50:18

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

krzykr napisał:

Jeśli tak teraz jest to Ok, ale chyba nie było tak od początku, bo skąd by się wzięło 27k użytkowników?

Bo ansi istnieje lat już dobrych kilka. I sporo ludzi się przewinęło, tych, którzy zaczynali oglądać anime, oglądają je do dziś lub których dopadło życie xD


wladza1.png

Offline

#82 2010-03-13 20:51:38

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Dziwne jest w tym, że na forum nigdy nawet procęta (nawet w przedziale czasu powiedzmy 6 miesięcy) z tej ilości użytkowników nie widziałem i podejrzewam, że tyle ich jest przez wymuszanie rejestracji na stronie głównej i automatyczne dodawanie do forum. Kiedyś wabikiem by się na stronie rejestrować była możliwość pobierania całej serii napisów jednym kwiknięciem między innymi, dlatego sam się zarejestrowałem za pierwszym razem.

Edit:
Bodzio Dla użytkowników strony głównej ta liczba pewnie jest nawet zaniżona ale wątpię czy kiedykolwiek tyle ludzi się przez forum przewinęło.

Ostatnio edytowany przez krzykr (2010-03-13 20:55:37)

Offline

#83 2010-03-13 20:57:25

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

~krzykr, jakbyś zauważył osobno rejestruje się na stronę a osobno na forum.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#84 2010-03-13 21:03:37

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

KieR napisał:

~krzykr, jakbyś zauważył osobno rejestruje się na stronę a osobno na forum.

Teraz tak jest, ale 'wtedy' tak nie było.


wladza1.png

Offline

#85 2010-03-13 21:09:45

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

bodzio napisał:
KieR napisał:

~krzykr, jakbyś zauważył osobno rejestruje się na stronę a osobno na forum.

Teraz tak jest, ale 'wtedy' tak nie było.

Ale czy z nowym forum wszystkie wpisy w bazie z użytkownikami nie poleciały? Chyba nie dało się tego przeeksportować i dlatego poproszono o ponowne zarejestrowanie się. Więc liczba użytkowników forum nie miałaby związku z wcześniejszymi rejestracjami na stronie. Oczywiście pozostaje w takim wypadku pytanie, czy to liczba użytkowników zarejestrowanych na forum, czy na ANSI.

Ostatnio edytowany przez Nighthanter (2010-03-13 21:10:17)

Offline

#86 2010-03-13 21:24:59

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Forum AnimeSub.info » Zasady

Zasady witryny Animesub.info i forum Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem oraz FAQ.

Rejestrując się utworzysz dwa identyczne konta:
- na tym forum
- i w serwisie Animesub.info
Logowanie na oba konta jest (na razie) oddzielne (logując się na forum, nie zalogujesz się w serwisie i na odwrót).

Pozostaje jeszcze pytanie czy licznik był wyzerowany po przejściu na nowe forum, jeśli nie to ja rejestrowałem się 2 razy...

Ps. Troszkę odbiegliśmy od tematu...

Ostatnio edytowany przez krzykr (2010-03-14 13:45:55)

Offline

#87 2010-03-14 01:32:40

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Dlatego ja mówię, że robienie specjalnych akcji naboru nie ma sensu. Ludzie zainteresowani tematyką anime sami tu trafią. To ile z nich jest gotowe poświęcić swój czas na dyskusję o tej tematyce jest niewiele z różnych powodów. Dla minie zapraszanie większej ilości nie ma sensu, o ile będą to osoby które się nie udzielają. Bo biorąc pod uwagę 27 koła ludzików, a o zwykłej serii jak Naryto, Bleach, One Piece, Fairy Tail (Te najpopularniejsze) można podyskutować tylko w gronie kilku użytkowników (inne tematy wyglądają podobnie). Są tematy tak jak te godne uwagi, w których jest spora inwencja udzielania swoich poglądów grona użytkowników. Są to tematy ogólnie dość kontrowersyjne dla użytkowników dlatego szerzą taki rozgłos. Takich tematów jest niewiele dlatego forum niezbyt rozkwita. Każdy ma dość wysłuchiwania pytań (tych samych) od dłuższego czasu, ale każdy z nas był kiedyś tym początkującym co się nie znał za dużo (co nie jest formą usprawiedliwiania). Dlatego kilka podstawowych spraw powinno wisieć na stronie głównej (sprawa kodeków, odtwarzania anime, playerów, formatów anime itp. ogólnie spraw technicznych), które są szeroko opisane na forum. To powinno skłonić nowych użytkowników do przejrzenia lektury i nie zadawania głupich pytań (Teoretycznie). Całość powinna sprawić dobre wrażenie dla pozostania na forum i udzielania się w szerszym gronie (pomijając nagonkę starych wyjadaczy, którzy niekiedy zrażają do forum pozostałych użytkowników).


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#88 2010-03-14 01:40:58

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

tornadoretkinia napisał:

...kilka podstawowych spraw powinno wisieć na stronie głównej (sprawa kodeków, odtwarzania anime, playerów, formatów anime itp. ogólnie spraw technicznych), które są szeroko opisane na forum. To powinno skłonić nowych użytkowników do przejrzenia lektury i nie zadawania głupich pytań (Teoretycznie).

Teoria się nie sprawdza. Pierwszy napis na stronie głównej to FAQ i tam są odnośniki do większości pytań nurtujących nowych userów. Jedynie leniwość odstrasza od przeczytania i zachęca do zakładania nowych wątków.


sokolb.jpg

Offline

#89 2010-03-14 02:36:46

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Może po prostu znudzenie? Teraz fanów mangi i anime porobiło się dużo, tak jak kindermetalowców, więc tak 2-3 latka i nowe pokolenie gracolów i Yangów będzie.:D

Konto zrobiłbym po dawnemu. Jedno na forum i serwis.

Naprawiłbym baze danych, w której stare posty są z wykrzaczonym kodowaniem.

Mniej spotkań na żywo. smile_big Bo jak się pooglądanie i nagadacie przy piwie, to już forum się olewa. Niestety, ale taka prawda. smile_big

Poszukajcie po napisach, być może jest jakiś nowy user, który robi w jego stylu do nowych serii. Zapodajcie pare flejmów w komentarzach, to się zacznie.:P

krzykr - ze Słubic jesteś, to kołuj arda, żeby konto z powrotem zakładał. Chyba że sam w sobie nim jesteś. xD

Aha, zrobiłbym widoczne tematy na forum, bo z tego, co wiem, to kiedyś można było je widzieć i czytać, a pisać, jak się zalogowało. Teraz tak nie jest i powiem szczerze, że mnie to do niedawna też wpieniało jak zapomniałem hasła, a chciałem coś akurat poluczyć, czy jakiś fajny nowy temat, gdzieś u kogoś na kompie.

Ostatnio edytowany przez Hatake (2010-03-14 02:43:02)

Offline

#90 2010-04-10 23:17:56

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hmm, więcej użytkowników forum?

Szukam sobie właśnie DDL-a do FMA:B i trafiam na takie coś. Reklama sama się robi bez naszego udziału jezor To mi jeszcze przypomina Arigato, które też zamieszcza info o nas właściwie przy każdej recenzji anime.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024