#41 2010-04-24 00:46:29

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

I dlatego system jest dnem? Zabrzmiałeś teraz jak jakiś super niedzielny gracz.

Wtedy to była może moja trzecia gra na PS2 w jaką grałem. Przez ostatnie 2 lata wyrobiłem sobie skilla i uzbierałem całkiem niezłą kolekcję jezor . No i czas sobie odświeżyć oba Finale ze znaczkiem X.

To był jedyny element, który trochę podbijał poziom trudności, te labirynty pamiętam, dobiłem tam nawet do jakiegoś bossa, z którym zanim się biłeś była jakaś scenka (kiedy umierałeś nie dało się przewinąć i trzeba było tak w kółko tracić czas przez nią). Chyba miałem za mały level tam, albo słabą taktykę stosowałem (wtedy jeszcze kompa nie miałem nawet, więc z FAQa nici). Specjalnie jednak mnie gra nie zmotywowała i ją szybko oddałem.

Chodzi ci o te, gdzie idziesz cały czas w dół i co 10 lvli miałeś bossa? Labirynt pod Bevelle xD . Na końcu czekają 2 uber bossy, Paragon (wyglądający jak Omega Weapon z FFX), któremu można w łapę dać i dziadzio Trema.

FF XII - Ogólnie system i koncepcja mi się podobały, to byłby mój ulubiony Final, gdyby tylko postacie i fabuła nie ssały pałki.

System walki był fajny bo łap się nie męczyło. Ot podchodziło się do grupki a reszta z automatu. Co do reszty to... wrażenie miałem jakbym grał w offlinowe MMO które jest skrzyżowaniem gothica (szkielety sux, ale sam Gothic miodzio) z WoWem (czyli dnem totalnym). Mi ta gra zbrzydła. Następnym razem zabiorę się za nią dopiero wtedy, jak wyjdzie spolszczenie. No i chyba w FF12 nie ma New Game + co jest głupotą.

FF VIII - Whatever...

Jakoś mi nie podchodzi. Początek nudny, nie chce się w to grać i nie ciągnie tak jak FF7.

btw: Ograł już ktoś FF XIII czy same biedaczki bez PS3 tu siedzą? Famitsu wystawiło super wysoką notę a gra podobno nieźle ssie, jakieś opinie od osób, które to ukończyły?

Zbieram na PS3 xD . W Polsce też zbiera wysokie noty. Jest podobno cholernie trudna (przy pierwszych bossach czy mobach można szybko dednąć). Muzę ma ponoć fajną, choć zdania są podzielone (znam/łem gościa co "śmie twierdzić, że najlepsza ze wszystkich finali"). No i gra jest liniowa.

Offline

#42 2010-04-24 00:48:48

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Pragnę zauważyć, że przepychanki z Tomem są fajne i zabawne, dopóki trzymają jakikolwiek poziom. Jak lecą inwektywy, to nie jest ani fajnie, ani zabawnie - jest za to żałośnie i do dupy. Tak więc kolejna wymiana bluzgów będzie nagrodzona odpowiednio, a jeśli chcecie pograć w syfa, to róbcie to z wyczuciem.

A nawiasem wątku - najlepsza jest szósteczka bez dwóch zdań. Szczególnie polskie tłumaczenie:

Leo:
"Kefka, podczas mojej nieobecności ma tu być spokój. Jeśli dowiem się, że kogoś zabiłeś..."

Kefka:
"Spoko, zajmę się tym bez zwłoki! Zwłoki? Zwłoki, zwłoki, zwłoki ha ha ha smile_big"


"Skazany na zajebistość"

Offline

#43 2010-04-24 01:23:53

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Soundtrack z FF XIII sobie pobrałem odsłuchałem i wywaliłem, rzeczywiście był całkiem spoko.

Właśnie też słyszałem, że FF VI jest najlepszą odsłoną serii, muszę ją sobie w końcu ogarnąć.

Offline

#44 2010-04-24 01:27:40

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Nikt tu nie rozmawia o FF9 choć wcale to mnie nie dziwi bo ta gra ze względu na postacie (które mogą wydawać się zbyt dziecinne) może się niektórym osobom nie podobać. Lecz to tylko pozory gdyż w rzeczywistości gra ma poważną i złożoną fabułę jak również postacie. W tej grze było więcej dramatycznych scen niż w FF8.

A jakoś złożyło się tak, że nigdy nie grałem w FF7 i chyba już nie zagram. To taki staroć z wstrętną grafiką i filmikami choć piszą, że fabuła jest dobra.
Najwięcej to grałem bo aż 3 razy w arcydzieło o nazwie FF8. Gra mi się bardzo spodobała praktycznie pod każdym względem. Postacie wyglądały pięknie i normalnie bo jednak w FF9 ich wygląd był specyficzny. Moja ulubiona postać w FF8 to oczywiście Rinoa. Była najpiękniejsza i miała świetny charakter, który był o wiele bardziej złożony i sensowny niż mają dziewczyny w większości anime. Miała jakby pewne cechy charakteru z różnych postaci więc nie wiem jak by ją określić.

A odnośnie FFX to oczywiście najfajniejsza była Yuna z charakteru i wyglądu. O tej Yunie z X-2 nie ma nawet co wspominać bo to porażka.

Co do FFXII to chyba najbardziej lubiłem tą księżniczkę. Oczywiście te postacie co wymieniłem właśnie miałem w drużynie.

A jeśli chodzi o najlepsze finale.

1. Final Fantasy VIII
2. Final Fantasy IX.
3. Final Fantasy X i XII.

Oczywiście te gry są praktycznie tak samo doskonałe więc te pozycje nie mają raczej znaczenia. No może jedna dziesiąta w górę lub w dół.

Offline

#45 2010-04-24 07:03:45

akira1984
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-27

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

ja bede grał na xbox w ff XIII dzisiaj zobacze w jednym sklepie

Offline

#46 2010-04-24 10:40:21

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

ledziux napisał:

A jakoś złożyło się tak, że nigdy nie grałem w FF7 i chyba już nie zagram. To taki staroć z wstrętną grafiką i filmikami choć piszą, że fabuła jest dobra.
.

lendziux ja do Finala 7 podeszedłem jakoś w marcu 2009 i jakos grafa mnie nie odstraszała! Grało sie naprawdę przynajmniej:) Ludzie często gadają ,że 7 najlepsza itp itd owszem genialna jest pod każdym względem,ale dla mnie miłością było FF8 nawet po przejściu 13 (ktora tez jest niczego sobie) Cały czas uważam za najlepszą cześć potem jest FF10 ! Powiem tez jedno szkoda opuscic tak dobra gre ja FF7 ,jeżeli masz psp radze pograć na tej konsolce naprawdę wygodnie smile

Offline

#47 2010-04-24 19:59:18

kira1984
Użytkownik
Skąd: グディニャ
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

czy moze ktos grał w Ninety-Nine Nights?

Offline

#48 2010-04-25 12:05:21

ziom1234
Użytkownik
Dołączył: 2008-11-12

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Nie wiem o co dyskutowac o innych finalach jak jest tylko jeden jedyny pod numerem 7 i jeszcze zadna czesc go nei przebila ;x Co swiadczy o tym ze pod 7 powstalo anime,film i wiele innych gier zlaczonych z fabula z 7 ;x gralem w 5,6,7,8,9,10,10-2,12 i najgorsze z tego wszystkiego bylo 12 ;x po paru godzinach dalem sobie spokoj  xD Gram teraz wlasnie w 7 juz po raz 10 i jakos mi sie nie nudzi ;x do innych czesci nie moglbym wrocic ;x co prawda w 10 mam juz grane z 350godzin xd ale to nie to samo ;x 

A jakoś złożyło się tak, że nigdy nie grałem w FF7 i chyba już nie zagram. To taki staroć z wstrętną grafiką i filmikami choć piszą, że fabuła jest dobra.
Najwięcej to grałem bo aż 3 razy w arcydzieło o nazwie FF8.

XD nie ma to jak patrzec na grafike tylko xd tak lepiej isc pograc w inne badziewia bez fabuly ale za to z cud miod grafika xD

Offline

#49 2010-04-25 12:15:46

kira1984
Użytkownik
Skąd: グディニャ
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

ja akurat jestem przy walce z Penance jak narazie tylko zdołałem mu zabić jedna reke
jak bym teraz miał walczyć z final aeon niewiem czy by wytrzymał jednego przeciwnika
jak dobrze pamietam to kazda postać ma u mnie powyrzej 30 tysiecy hp

Ostatnio edytowany przez kira1984 (2010-04-25 12:19:03)

Offline

#50 2010-04-25 12:18:39

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

FF 7 ma nieco zbyt przebajerowaną fabułę. Pod względem fabuły najlepszy jest (który ma też strasznie przebajerowaną, jak każdy final w sumie) FF 8... ale ogólnie najbardziej lubię FF 7 za postacie ;P.
FF 12 ma fajny system walki, ale... nic poza tym prawie, FF 10 ma beznadziejne postaci (w większości), a brak możliwości poruszania się po mapie świuata tak jak w innych częściach też mi się nie podoba. FF 9 było bardzo fajne, ale... końcówka mnie nie usatysfakcjonowała. FF 6 - świetna gra... szkoda, że nigdy nie zrobią remake'a (to samo z FF 7), wiele osób by się wówczas do tych części przekonało.

Offline

#51 2010-04-25 12:46:27

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

ziom1234 napisał:

XD nie ma to jak patrzec na grafike tylko xd tak lepiej isc pograc w inne badziewia bez fabuly ale za to z cud miod grafika xD

O czym ty w ogóle bredzisz. Chyba nie wiesz co oznacza słowo "badziewia".
Nie podobało ci się FFXII to trudno, ale bez wątpienia ta gra była tak samo dobra jak wcześniejsze. Miała sporo zmian co mogło się niektórym fanom ff nie podobać.

Smoczek napisał:

FF 10 ma beznadziejne postaci (w większości)

Zgadzam się z tym bo Wakka to beznadziejna postać. Nie lubiłem go.

kira1984 napisał:

ja akurat jestem przy walce z Penance jak narazie tylko zdołałem mu zabić jedna reke
jak bym teraz miał walczyć z final aeon niewiem czy by wytrzymał jednego przeciwnika
jak dobrze pamietam to kazda postać ma u mnie powyrzej 30 tysiecy hp

Po co w ogóle z nim tak walczyć. Używa się jednego aeona i to jest najlepszy sposób.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2010-04-25 12:49:39)

Offline

#52 2010-04-25 12:51:38

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

XD nie ma to jak patrzec na grafike tylko xd tak lepiej isc pograc w inne badziewia bez fabuly ale za to z cud miod grafika xD

To samo chciałem napisać. Typowe podejście dziecka Neo (oczywiście Tom, nie ty xD). Grafa uber duper z shaderami musi być a fabuła niech będzie dnem xd . FF7 rox.

A jakoś złożyło się tak, że nigdy nie grałem w FF7 i chyba już nie zagram. To taki staroć z wstrętną grafiką i filmikami choć piszą, że fabuła jest dobra.

Znam osoby, które za taki tekst z miłą chęcią zrobiłyby z dupy jesień średniowiecza. Fanatyków FF7 jest multum ;] .

lendziux ja do Finala 7 podeszedłem jakoś w marcu 2009 i jakos grafa mnie nie odstraszała! Grało sie naprawdę przynajmniej:) Ludzie często gadają ,że 7 najlepsza itp itd owszem genialna jest pod każdym względem,ale dla mnie miłością było FF8 nawet po przejściu 13 (ktora tez jest niczego sobie) Cały czas uważam za najlepszą cześć potem jest FF10 ! Powiem tez jedno szkoda opuscic tak dobra gre ja FF7 ,jeżeli masz psp radze pograć na tej konsolce naprawdę wygodnie

No ja grałem w to w październiku 2K9, właśnie na PSP i muszę stwierdzić, że wrażenia jak najbardziej pozytywne. PCtówka z midi audio niech się schowa i nie wychodzi. Jak się wciągnąłem, to zamiast na wykłady to się w to grało i masterowało xD . Miód gra.

Nie wiem o co dyskutowac o innych finalach jak jest tylko jeden jedyny pod numerem 7 i jeszcze zadna czesc go nei przebila ;x Co swiadczy o tym ze pod 7 powstalo anime,film i wiele innych gier zlaczonych z fabula z 7

Polać mu, dobrze prawi. Właśnie wokół 7 się najwięcej dodatków kręci, bo jest to najlepsza część ever. Pozwolę sobie powtórzyć. Anime jedno (Lost Order), anime drugie (denzel), Final Fantasy Advent Children i wersja Complete (film), Crisis Core - świetny prequel FF7 na PSP (jedna z lepszych gier, jak się wciągnałęm to na 100% wyciągnąłem), no i kontynuacja pod nazwą Dirge of Cerberus (RPG shooter xD). Jakby tego było mało, to podobno będzie robiony rimejk. W necie jest sporo poszlak, ale niepotwierdzonych niestety. W każdym razie panowie ze S-E poinformowali, że być może zrobią kolejną grę z Cloudem w roli głównej.

jak dobrze pamietam to kazda postać ma u mnie powyrzej 30 tysiecy hp

To można mieć więcej HP niż 9999? W sumie wiem że w FFX jest Break DMG limit, ale czy z HP? Głowy nie dam. Dawno w 10 grałem i nie pamiętam.

FF 7 ma nieco zbyt przebajerowaną fabułę. Pod względem fabuły najlepszy jest (który ma też strasznie przebajerowaną, jak każdy final w sumie) FF 8

Niby ma, ale 8 usypia od samiuśkiego początku. W każdym razie jaskinie Ifrita przechodziłem na półprzytomności, a dalej to nie wiem, zasnąłem i wyłączyło się xD . Od tego czasu leży na PSP nie ruszane.

FF 6 - świetna gra... szkoda, że nigdy nie zrobią remake'a (to samo z FF 7), wiele osób by się wówczas do tych części przekonało.

A do 6 nie zrobili czasem na DSa? Hmmm... to chyba przemianowana 3 była. Co do 7 to pisałem wyżej.

tomxxx napisał:

Po co w ogóle z nim tak walczyć. Używa się jednego aeona i to jest najlepszy sposób.

Nom, najlepiej grać na "lamę" i pójść na łątwiznę, co? I ty się nazywasz fanem FF? Śmieszny jesteś. I nie powiem czym jeszcze bo nie chce warna.

Dobra, wracam na zajęcia xD .

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-04-25 20:05:20)

Offline

#53 2010-04-25 13:27:24

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

SE gdzieś się wypowiadało, że remake'a nie zrobią. Ale kto wie, może zmienią zdanie ;P.

Offline

#54 2010-04-25 13:29:14

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Oni ciągle zmieniają zdanie. Albo spławiają fanów a koniec końców wypuszczą nagle uber wypaśnego rimejka FF7. Niech to będzie chociaż na enginie Crisis Core i niech wyjdzie na PSP - czy to zaraz muszą być nexgeny? oO

Offline

#55 2010-04-25 13:35:19

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

_KiRA napisał:

To samo chciałem napisać. Typowe podejście dziecka Neo (oczywiście Tom, nie ty xD). Grafa uber duper z shaderami musi być a fabuła niech będzie dnem xd . FF7 rox.

Ty tak piszesz ja nic takiego nie pisałem, że fabuła się nie liczy. Dobra grafika jest również ważnym elementem gry no ale oczywiście KiRA musi twierdzić co innego.

_KiRA napisał:

Znam osoby, które za taki tekst z miłą chęcią zrobiłyby z dupy jesień średniowiecza. Fanatyków FF7 jest multum ;] .

Fanatyków należy tępić.

_KiRA napisał:

To można mieć więcej HP niż 9999? W sumie wiem że w FFX jest Break DMG limit, ale czy z HP? Głowy nie dam. Dawno w 10 grałem i nie pamiętam.

To ja ci mówię, że jest. Też miałem po 30 tys HP i co prawda chwilami było to pomocne, ale i tak najlepszy sposób na kilka najsilniejszych Dark Aeonów (nie licząc tych kilku słabych) to taki jeden aeon.

_KiRA napisał:

Niby ma, ale 8 usypia od samiuśkiego początku. W każdym razie jaskinie Ifrita przechodziłem na półprzytomności, a dalej to nie wiem, zasnąłem i wyłączyło się xD . Od tego czasu leży na PSP nie ruszane.

Jaskinia Ifrita to taki pierwszy trening więc zbyt ciekawe to nie było. Fabuła się powoli rozkręca. Ale na pewno gra nie była ani trochę nudna bo to przecież najlepszy Final.

_KiRA napisał:

Nom, najlepiej grać na "pizdę" i pójść na łątwiznę, co? I ty się nazywasz fanem FF? Śmieszny jesteś. I nie powiem czym jeszcze bo nie chce warna.

Jak widzę coś tobą rzuca znowu. Nie podoba ci się łatwiejsza taktyka gry lecz zrozum, że nikt ci nie każe tak grać, ale to nie znaczy, że jesteś lepszy. Nie ma znaczenia w jaki sposób pokonujesz wrogów. Jeśli producenci dali taką możliwość to się z niej korzysta.
Ja też nie powiem czym jesteś bo nie chcę dostać warna.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2010-04-25 13:38:04)

Offline

#56 2010-04-25 13:48:20

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Ty tak piszesz ja nic takiego nie pisałem, że fabuła się nie liczy. Dobra grafika jest również ważnym elementem gry no ale oczywiście KiRA musi twierdzić co innego.

Nawet gra złożona z kilku pixeli i rysowanego tła (jak np. pierwsze 6 finali) potrafi być lepsza niż taki ubed duper wywalony w kosmos Crisis (wiem że różne gatunki, ale chodzi mi żeby był zauważalny kontrast). Nie grafa jest najważniejsza, tylko fabuła. Over.

Ciach by Z - hamuj.

Jaskinia Ifrita to taki pierwszy trening więc zbyt ciekawe to nie było. Fabuła się powoli rozkręca. Ale na pewno gra nie była ani trochę nudna bo to przecież najlepszy Final.

Ta, jasne, "najlepszy". Gdyby faktycznie był, to by robiono jakieś kontynuacje, rimejki i tym podobne pierdoły, a to się nawet anime nie doczekało. Amen.

W FF8 nie dość że postacie mi się nie widzą (na razie tylko Squal jest co wygląda jak ciota, Selphi ujdzie w tym swoim mundurku, o Rinoi się nie wypowiadam - no chyba że na podstawie dojinów hentajowych - bo tam ją fajnie rżną xD ).

Jak widzę coś tobą rzuca znowu. Nie podoba ci się łatwiejsza taktyka gry lecz zrozum, że nikt ci nie każe tak grać, ale to nie znaczy, że jesteś lepszy. Nie ma znaczenia w jaki sposób pokonujesz wrogów. Jeśli producenci dali taką możliwość to się z niej korzysta.

Prawdziwy fan wyciska wszystkie soki z ulubionej gry, a nie przechodzi ją na łatwiznę i potem świruje "o ubiłem uber bossa jednym szczałem, teraz mi się kłaniajcie". Kumpel (prawdziwy hardkor) też się ciągle wywyższa że jest lepszy ode mnie i nie płaczę z tego powodu. Producenci dali taką możliwość właśnie dla cipek. W FF7 też był sposób na Emeralda, że go można skopać bodajże kilkoma strzałami - ja wybrałem KOTora i mime + all Lucky 777s. Choć emeralda skopałem na 4 sposoby, dla własnej satysfakcji. Z Rubym już niejest tak prosto, bo tam ciężko jest przejść 3 postaciami (bo wywala wszystkich z mapy).

PS. No i jestem nad wyraz spokojny w tym momencie :P .

Ja też nie powiem czym jesteś bo nie chcę dostać warna.

Ty byś pewnie z miejsca banana dostał :D .

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2010-04-25 13:49:51)

Offline

#57 2010-04-25 14:08:29

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

Virus, Tom - jeszcze jeden chamski post w swoją stronę, a obaj wyłapujecie nagrody. Dostarczacie mi tylko roboty, bo waszych postów dyskusją nazwać nie można.

Zarathustra napisał:

Soundtrack z FF XIII sobie pobrałem odsłuchałem i wywaliłem, rzeczywiście był całkiem spoko.

W szósteczce był fajny OST, tyle że słuchanie midi na emulatorku snesa po pewnym czasie mogło zabijać. Jest jednak na necie kupa zremasterowanych wersji, a także fanowskich interpretacji, np. ta jest całkiem niezła.

Zarathustra napisał:

Właśnie też słyszałem, że FF VI jest najlepszą odsłoną serii, muszę ją sobie w końcu ogarnąć.

Dla mnie genialna, lecz nie tak rozbudowana jak np. dwie kolejne części. Ograniczenia platformy robią jednak swoje, choć i tak szóstkę lubię najbardziej.

ziom1234 napisał:

Nie wiem o co dyskutowac o innych finalach jak jest tylko jeden jedyny pod numerem 7 i jeszcze zadna czesc go nei przebila ;x

Bla bla bla. Zgaduję, że masz wyłączność na decydowanie, co jest ok, a co nie.

_KiRA napisał:

Znam osoby, które za taki tekst z miłą chęcią zrobiłyby z dupy jesień średniowiecza. Fanatyków FF7 jest multum ;] .

I? To znaczy, że ta część jest najlepsza? Brutalnie powiem, ale fanatyków Tokio Hotel jest pewnie znacznie więcej, co wcale nie znaczy, że ta "kapela" jest super.

_KiRA napisał:

Polać mu, dobrze prawi. Właśnie wokół 7 się najwięcej dodatków kręci, bo jest to najlepsza część ever.

Niekoniecznie, jest po prostu najpopularniejsza.

_KiRA napisał:

Niby ma, ale 8 usypia od samiuśkiego początku. W każdym razie jaskinie Ifrita przechodziłem na półprzytomności, a dalej to nie wiem, zasnąłem i wyłączyło się xD . Od tego czasu leży na PSP nie ruszane.

To zrobiłeś błąd, bo mnie początek nużył niemiłosiernie, ale gdzieś tak po dwóch godzinach akcja ładnie się rozkręca. Co nie zmienia faktu, że Squalla bym powiesił najchętniej.

_KiRA napisał:

A do 6 nie zrobili czasem na DSa? Hmmm... to chyba przemianowana 3 była. Co do 7 to pisałem wyżej.

Nie wiem, bo zawsze grałem na emu snesa, ale jest na pewno rimejk na PSX-a. Tzn. grafikę zostawili identyczną (2D, te sprawy), ale poprawili muzykę i dorzucili cut-scenki.

_KiRA napisał:

Ty byś pewnie z miejsca banana dostał smile_big .

Żebyś się nie zdziwił smile

ledziux napisał:

Jak widzę coś tobą rzuca znowu. Nie podoba ci się łatwiejsza taktyka gry lecz zrozum, że nikt ci nie każe tak grać, ale to nie znaczy, że jesteś lepszy. Nie ma znaczenia w jaki sposób pokonujesz wrogów. Jeśli producenci dali taką możliwość to się z niej korzysta.

Tom ownuje KiRĘ, nie wierzę smile_lol


"Skazany na zajebistość"

Offline

#58 2010-04-25 14:38:47

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

_KiRA napisał:

W FF8 nie dość że postacie mi się nie widzą (na razie tylko Squal jest co wygląda jak ciota, Selphi ujdzie w tym swoim mundurku, o Rinoi się nie wypowiadam - no chyba że na podstawie dojinów hentajowych - bo tam ją fajnie rżną xD ).

Squall to bardzo fajny bohater. O wiele lepszy niż te beznadziejne coś w FF7. Poza tym również znacznie fajniejszy niż ten głupek z FFX. Wreszcie jakiś inteligentny i normalnie myślący. Nie wiedziałem, że jesteś fanem obrzydliwych doujinów bo te doujiny przestawiające postacie z FF w porno scenach to najgorszy syf.

_KiRA napisał:

Prawdziwy fan wyciska wszystkie soki z ulubionej gry, a nie przechodzi ją na łatwiznę i potem świruje "o ubiłem uber bos
sa jednym szczałem, teraz mi się kłaniajcie". Kumpel (prawdziwy hardkor) też się ciągle wywyższa że jest lepszy ode mnie i nie płaczę z tego powodu. Producenci dali taką możliwość właśnie dla cipek.

Mylisz fana z fanatykiem. Ja jestem tylko fanem Final Fantasy, a ty fanatykiem. Jak pisałem każdy sposób na pokonanie wroga jest dobry. W FF8 Omegę pokonywałem na dwa sposoby czyli w sposób tradycyjny (lion heart) i za pomocą THE END Selphie.

Offline

#59 2010-04-25 18:44:53

ziom1234
Użytkownik
Dołączył: 2008-11-12

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

No ale co to za zabawa zabic najlepszego typka w grze w pare sekund xd nie ma w tym nic fajnego ;x to poprostu pojscie na latwizne ;x jak ktos nie daje rady zabic go normalnie to siega po takie sposoby ;x A co do rmk ff7 to krazyl w necie filmik przedstawiajacy 1 filmik z 7 ale zostal on zrobiony jedynie w celu prezentacyjnym ps3 ;x ale kto wie moze kiedys powstanie;D Jest jeszcze pare gierek bijatyk z postaciami z ff ;x i byla kiedys taka stara gierka na psx gdzie byl cloud i sep ;x mozna bylo robic limity clouda xd ale nie moge sobie przypomniec tytulu to chyba cos na "b" bylo ;x  wiem ze jedna jest na psp pod tytulem Dissidia: Final Fantasy ;x

Offline

#60 2010-04-25 18:58:07

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Saga Final Fantasy i reszta RPG - dyskusja

O tym filmiku to, podejrzewam, wszyscy doskonale wiedzą.
Na psp był Crisis Core, bardzo fajny action rpg. Fabuła może trochę nie teges, ale grało się super.
A co do gier i przechodzenia, jak na mój gust to bez sensu jest siedzieć nad grą setki godzin żeby tylko nabić sobie lvl i zabić najmocniejszego mobka. Mi to przynajmniej ani radości, ani przyjemności nie sprawia.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024