#1 2010-04-09 02:47:35

Asenroth
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-25

[Konasubs] KissXSis

napiskona23.jpg

Co by się nie rozdrabniać kopia newsa ze strony:

Cóż zdarzył się mały poślizg - ale jak to z pierwszymi odcinkami bywa - Karaoke zajmuje więcej czasu - dlatego w tym miejscu wielkie podziękowania dla #Doki fansubs za udzielenie skryptów, oraz znoszenie mojego ciągłego pytania się o postęp prac. Parę słów o KissXSis - RAW jest z AT-X i jest to wersja bez cenzury - co nie oznacza, że fani hentai się naoglądają (przynajmniej nie w tym odcinku) - zasadniczo poza jedną sceną, no góra dwiema pozwoliłbym to obejrzeć mojej 8 letniej siostrze. Plik jest 720p, ale jest to Upscale z SD, ale Ci co nie oglądają na 52" plazmie nie powinni odczuć znaczącej różnicy. Plik na Megaupload - Jakiś inny mirror rano (niekoniecznie Hotfile - jeszcze się zobaczy)

Odcinek 1


Special Thanks for:Jecht, Hologfx, Isao

Kolejne odcinki w pierwszej kolejności będą widoczne tu:
http://www.konasubs.ugu.pl/news.php

Szczegółowe info o serii i wszystkich odcinkach (W tym DL):
http://www.konasubs.ugu.pl/viewpage.php?page_id=11

~~ kolejne odcinki planujemy wydawać nie później niż 48h po emisji w TV
PS:
Fairy Tail Status: Poprawki na Karaoke i odcinki 2-5 gotowe
Kampfer: Brak RAW -> Brak EN TL -> Brak naszego TL ~ czekamy

Ostatnio edytowany przez Asenroth (2010-04-09 02:48:32)

Offline

#2 2010-04-09 15:58:02

ufix sama
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-30

Odp: [Konasubs] KissXSis

Jak dla mnie wydanie całkiem niezłe. Ale ja jestem zwykła pijawa.
Mój brat zaś miał nieco inne wrażenie, powiedział o: "błędach w tłumaczeniu, kulejącej nieraz interpunkcji, gdzieś mignął brak kropki, było chyba menager zamiast menadżer, a i coś mówił, że zapewnie nie zrobiliście tm rawa, tylko efekt dopasowaliście do rawa i skodowaliście, przez co timing dla efektów się posypał. Obraz w jego mniemaniu słaby. Czcionki dla opa nieczytelne. Jakieś ang. wstawki i spacje z dupy wzięte".

A moje zdanie o anime jest takie, że skopali je na całej linii. Wolę mangę.

Offline

#3 2010-05-03 19:22:39

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Konasubs] KissXSis

Wersja średnia . Ts ssie , ale ujdzie . Liczę iż poprawicie to  . Na razie wstrzymam się z oceną  do ver. 2 oczkod

Ostatnio edytowany przez max-kun (2010-05-03 19:54:16)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024