#1 2010-07-02 20:22:39

dragon2100
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-17

AnimeCenter.TV anime online z polskimi napisami

Zapraszam na nową
http://pl.animecenter.tv/


Na stronie znajdziecie najnowsze serie TV w wersji online z polskimi napisami oraz pełnometrażowe filmy anime.


----
Przy okazji korzystając z tego ze na forum jest sporo autorów tłumaczeń mam pytanie.


Do tej pory korzystałem z napisów zamieszonych na animesub.info.
Na mojej stronie nie pobieram opłat za oglądanie filmów. (Są reklamy google, a np. megawideo.com wyświetla swoje)
Dlatego wydawało mi się że wystarczy pozostawić napisy w niezmienionej formie (bez kasowania danych autora tłumaczenia)

Ostatni jednak spotkałem się z oburzeniem jednego autora tłumaczenia, który napisał że przez takich jak ja odechciewa mu się tłumaczyć. Bo nie spytałem o pozwolenie.(nie czepiając się zbytnio to on też nie ma pozwolenia autorów anime)

Wypytywanie się o każdy odcinek i oczekiwanie mija się chyba z celem bo nowe anime wgrywał bym dopiero po kilku tygodniach.

Co wy o tym sądzicie? Może macie jakieś ogólnie przyjęte zasady których nie znam.
Może zamieszczanie pod filmem autora napisów i link do jego strony wystarczył by?

Offline

#2 2010-07-02 20:32:04

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: AnimeCenter.TV anime online z polskimi napisami

Było wałkowane setki razy, pogrzeb na forum. A tak pokrótce:
1. Pyta się zawsze o zgodę. Gdy już raz dostaniesz od danego tłumacza, najpewniej jest na całą serię, poza tym co za problem doprecyzować pytanie?
2. Suby zachowuje się w niezmienionej formie - zero wycinania stopek, zmian fontów itp.
3. Wrzut ma być porządnie zrobiony.

A wyskakiwanie z tekstem "bo on sam zgody autorów anime" jest lamerskie. Gdyby nie tłumacze, nic byś nie zrobił, więc z szacunkiem należy przychodzić po prośbie oczkod Poza tym żadnemu tłumaczowi anime online nie jest potrzebne do szczęścia.

Na tym dyskusja o tym się tu kończy, jeśli chcesz więcej, przenieś się do istniejącego już topiku. Każdy post nie będący opinią o stronie będzie usuwany.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2010-07-02 22:11:50

dragon2100
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-17

Odp: AnimeCenter.TV anime online z polskimi napisami

Ok wszystko zgoda od dzisiaj (ale to co już jest wgrane zostaje) będę pytał równolegle z wgrywaniem, najwyżej się skasuje smile
Pewnie już nie jednemu podpadłem smile

Oczywiście jak doprowadzi to do paraliżu to wracam do starych praktyk

Ostatnio edytowany przez dragon2100 (2010-07-02 23:06:08)

Offline

#4 2010-07-02 22:45:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: AnimeCenter.TV anime online z polskimi napisami

Strona, jak każde anime online, do duszy. Na stos xD


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024