#41 2010-08-02 20:01:32

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Dobrze, że została poruszona kwestia dodawania napisów do zlicenjonowanych już w naszym kraju serii smile Powinny one zostać usuniętę, pomoże to rodzimym wydawcom w jakimś stopniu i może doczekam się mojej ulubionej serii na półce sklepowej ^^

Offline

#42 2010-08-02 20:06:39

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Tak pomoże na pewno oczkod A myślicie, że DVD kupują ludzie w ciemno czy kupują, bo akurat tą serię lubią? Sam EP pierw ściągnąłem w ISO od anime-gate dopiero później kupiłem oryginał oczkod


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#43 2010-08-02 20:21:32

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Starfox napisał:

Dobrze, że została poruszona kwestia dodawania napisów do zlicenjonowanych już w naszym kraju serii smile Powinny one zostać usuniętę, pomoże to rodzimym wydawcom w jakimś stopniu i może doczekam się mojej ulubionej serii na półce sklepowej ^^

Wszytko pięknie ale dopiero jak wydawcy zaczną traktować klientów poważnie co za tym idzie anime będą dobrze tłumaczone a same wydania atrakcyjne dla klienta. Jeśli usuniemy wszytko co nosi znamiona licencji ludzie najzwyczajniej w świecie darują sobie oglądanie tych serii lub znajdzie się inny sposób.

Jak napisy znajdą się na ANSi przed wykupieniem licencji i potem i tak zostaną usunięte to nie znaczy że znikną, ci co pobrali wcześniej będą je mieli jak i na jakimś warezie lub anime online. Więc dostęp do nielegalnych subów będzie.
A w takim razie ansi nic nie zyska, wydawcy też nie a "piractwo" jak było tak będzie.

Usuwanie subów do anime na licencji hmm te puszczane w TV też? bo jak coś robić to robić to dobrze. Bo chce zobaczyć jak naruto i bleach wylatują z ansi, ba i nawet serwer trochę odsapnie.

Tu potrzeba diametralnej przemyślanej zmiany a nie najzwyklejszego odcięcia się od problemu przez kasacje napisów.

Offline

#44 2010-08-02 20:25:57

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

laudemort napisał:

Co do napisów do serii zlicencjonowanych jest tak, że autor sam decyduje o tym czy dane napisy usunąć. Nie wolno umieszczać tylko napisów wyciągniętych/spisanych z oryginalnego DVD

dokładnie wszyscy wiemy jak jest... i właśnie po to ta dyskusja, aby tą chora regułę zmienić smile
przynajmniej do momentu tego komentarza mi się zdawało, bo po tym wnioskując, ze napisał to moderator wychodzi na to, że to tylko kłapanie dziobem, a decyzja została już podjęta z góry, teraz robimy pozory. Jeżeli nie nie widzę sensu powyższego postu ^^"
Czy może się mylę? Jeżeli tak to gomen.

Na chwilę obecną się to nie zmieni, wróci Kane, przeczyta temat to pewno podejmie się dyskusję. Na razie zostaje jak jest smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#45 2010-08-02 20:50:14

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Imo napisy do licencjonowanych anime, które zostały wstawione przed wykupieniem licencji, powinny zostać. Jedynie przy ich pobieraniu mogłoby wyskakiwać okienko z informacją, że dana seria jest wydana w Polsce i link do odpowiedniej strony. Ja osobiście często coś oglądam i dopiero po fakcie dowiaduję się, że można kupić DVD.

Offline

#46 2010-08-02 21:01:25

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Oczywiście, że napisy które już są nie powinny być usuwane. Powiem nawet więcej, że autorzy napisów którzy je wstawili na ansi nie powinni mieć prawa ich usuwać.

Przez to, że pozwolono na to zniknęło bardzo dużo napisów (głównie do starszych anime) gdyż sobie pousuwali co chcieli.
Na szczęście wiele usuniętych napisów z ansi gdzieś krąży po internecie.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2010-08-02 21:03:47)

Offline

#47 2010-08-02 21:05:00

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Kensai napisał:

Imo napisy do licencjonowanych anime, które zostały wstawione przed wykupieniem licencji, powinny zostać. Jedynie przy ich pobieraniu mogłoby wyskakiwać okienko z informacją, że dana seria jest wydana w Polsce i link do odpowiedniej strony.

Lol... A kto o zdrowych zmysłach bierze się teraz za tłumaczenie serii, które zostały zlicencjonowane (jak już znajdzie się taki osobnik, to od razu spada na niego lawina krytyki i rezygnuje)? Chodzi właśnie o stare napisy. Takie okienko, jak wspomniałeś, nic nie da, myślisz, że odstraszy ono potencjalnego oglądacza od ściągnięcia i nakłoni do kupna dvd? Nie sądzę...

Kensai napisał:

Ja osobiście często coś oglądam i dopiero po fakcie dowiaduję się, że można kupić DVD.

Jakby subów nie było, to sam byś się chyba domyślił, że albo anime nie zostało przetłumaczone, albo jest zlicencjonowane (chyba że oglądasz po eng, wtedy to inna sprawa).

lilith napisał:

Co do napisów do serii zlicencjonowanych jest tak, że autor sam decyduje o tym czy dane napisy usunąć. Nie wolno umieszczać tylko napisów wyciągniętych/spisanych z oryginalnego DVD

Jak dla mnie, to najzwyklejsze umywanie rąk...

Kenshiro napisał:

Oczywiście, że napisy które już są nie powinny być usuwane. Powiem nawet więcej, że autorzy napisów którzy je wstawili na ansi nie powinni mieć prawa ich usuwać.

Przez to, że pozwolono na to zniknęło bardzo dużo napisów z ansi gdyż sobie pousuwali co chcieli.
Na szczęście wiele usuniętych napisów gdzieś krąży po internecie.

Bez komentarza...

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2010-08-02 21:08:04)

Offline

#48 2010-08-02 21:11:44

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Ja powiem tyle na temat oficjalnych wydań:

1. Po pierwsze licencja pomiędzy DVD przeznaczonymi na sprzedaż, a licencja na emitowanie w TV opiera się na całkiem innych zasadach.
2. Nie widzę sensu usuwania napisów do zlicencjonowanych serii, bo prawda jest taka, że ponoć oficjalne wydania są super słabe jeśli chodzi o względy graficzne a także jakość samych napisów (piszę ponoć, bo nigdy nie kupiłem polskiego wydania, a tylko słyszałem takie opinie, ostatnio też doszły do mnie wiadomości, że sub do NGE A-G było, low, low, low (orty!!!(wszystko, ale orty w płatnych wydaniach, dobre sobie) itd.), jakby nie praca, korekta przy nim pewnej osoby z naszego grona fansuberskiego.
3. Jak ktoś ma chęć wspomóż polskie wydawnictwa to i tak to zrobi, a są takie osoby jak ja, co nie widzią sensu w kupowaniu licencjonowanych anime, gdyż cena ich jest duża, a np. ja anime oglądam aż tylko raz, może kilka serii obejrzałem 2x,3x razy, ale takie moża zliczyć na palca jednej ręki (nawet już nie nagrywam filmów, anime na płyty, jak za dzieciaka, gdy miałem koło 10 lat, bo to według mnie mija się z cele, a tylko kase niepotrzebnie się wydaje, którą można przeznaczyć na masę innych rzeczy).

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-08-02 21:16:35)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#49 2010-08-02 21:15:51

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

KieR napisał:

Ja powiem tyle na temat oficjalnych wydań:

1. Po pierwsze licencja pomiędzy DVD przeznaczonymi na sprzedaż, a licencja na emitowanie w TV opiera się na całkiem innych zasadach.
2. Nie widzę sensu usuwania napisów do zlicencjonowanych serii, bo prawda jest taka, że ponoć oficjalne wydania są super słabe jeśli chodzi o względy graficzne a także jakość samych napisów (piszę ponoć, bo nigdy nie kupiłem polskiego wydania, a tylko słyszałem takie opinie, ostatnio też doszły do mnie wiadomości, że sub do NGE A-G było, low, low, low (orty!!! itd.), jakby nie praca, korekta przy nim pewnej osoby z naszego grona fansuberskiego.
3. Jak ktoś ma chęć wspomóż polskie wydawnictwa to i tak to zrobi, a są takie osoby jak ja, co nie widzią sensu w kupowaniu licencjonowanych anime, gdyż cena ich jest duża, a np. ja anime oglądam aż tylko raz, może kilka serii obejrzałem 2x,3x razy, ale takie moża zliczyć na palca jednej ręki (nawet już nie nagrywam filmów, anime na płyty, jak za dzieciaka, gdy miałem koło 10 lat, bo to według mnie mija się z cele, a tylko kase niepotrzebnie się wydaje, którą można przeznaczyć na masę innych rzeczy).

Maluch jako auto jest do dupy. Wolałbym Lamborghini, ale te jest zbyt drogie. Ludzie, nie zamykajcie samochodów, żebym mógł któryś ukraść!

No i kiedy ledziux zmienił nicka?

Offline

#50 2010-08-02 21:15:54

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Ja uważam, że fakt usuwania subów licencjonowanych anime, powinna być jak teraz w geście autora, bo ja tworząc suby do z licencjonowanego anime nie uznaje marnej podróbki tłumaczenia "pro" i nie chcę by ktoś bez mojej zgody je usuwał, a jak się narażam na jakieś konsekwencje to nie wy ale ja. Dodatkowo myślicie, że suby z ansi coś zmieniają w piractwie, fakt że łatwiej wtedy obejrzeć z licencjonowane anime, ale myślicie, że w sieci nie ma krążących anime DVD PL, są więc piraci zamiast się wkurzać będą pobierali z licencjonowane anime. Żeby przeszkadzać piratom, należy nakłonić tych którzy kupują oryginały, do ich niezamieszczania w sieci.

Offline

#51 2010-08-02 21:19:03

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Sir_Ace napisał:
KieR napisał:

Ja powiem tyle na temat oficjalnych wydań:

1. Po pierwsze licencja pomiędzy DVD przeznaczonymi na sprzedaż, a licencja na emitowanie w TV opiera się na całkiem innych zasadach.
2. Nie widzę sensu usuwania napisów do zlicencjonowanych serii, bo prawda jest taka, że ponoć oficjalne wydania są super słabe jeśli chodzi o względy graficzne a także jakość samych napisów (piszę ponoć, bo nigdy nie kupiłem polskiego wydania, a tylko słyszałem takie opinie, ostatnio też doszły do mnie wiadomości, że sub do NGE A-G było, low, low, low (orty!!! itd.), jakby nie praca, korekta przy nim pewnej osoby z naszego grona fansuberskiego.
3. Jak ktoś ma chęć wspomóż polskie wydawnictwa to i tak to zrobi, a są takie osoby jak ja, co nie widzą sensu w kupowaniu licencjonowanych anime, gdyż cena ich jest duża, a np. ja anime oglądam aż tylko raz, może kilka serii obejrzałem 2x,3x razy, ale takie moża zliczyć na palca jednej ręki (nawet już nie nagrywam filmów, anime na płyty, jak za dzieciaka, gdy miałem koło 10 lat, bo to według mnie mija się z cele, a tylko kase niepotrzebnie się wydaje, którą można przeznaczyć na masę innych rzeczy).

Maluch jako auto jest do dupy. Wolałbym Lamborghini, ale te jest zbyt drogie. Ludzie, nie zamykajcie samochodów, żebym mógł któryś ukraść!

Nie rozumiem aluzji ^.^

Ale chyba domyślam się o co chodzi, patrz pkt. 3, że jest masa rzeczy na które wolałbym wydać pieniądze, niż kupić oficjalne wydania, które obejrzę raz, a samochód kupuje się do częstszej jazdy, a nie żeby raz się przejechać, na takie coś można iść do salonu i wsiąść jazdę próbną.

ksenoform napisał:

Ja uważam, że fakt usuwania subów licencjonowanych anime, powinna być jak teraz w geście autora, bo ja tworząc suby do z licencjonowanego anime nie uznaje marnej podróbki tłumaczenia "pro" i nie chcę by ktoś bez mojej zgody je usuwał, a jak się narażam na jakieś konsekwencje to nie wy ale ja. Dodatkowo myślicie, że suby z ansi coś zmieniają w piractwie, fakt że łatwiej wtedy obejrzeć z licencjonowane anime, ale myślicie, że w sieci nie ma krążących anime DVD PL, są więc piraci zamiast się wkurzać będą pobierali z licencjonowane anime. Żeby przeszkadzać piratom, należy nakłonić tych którzy kupują oryginały, do ich niezamieszczania w sieci.

Wystarczy wejść na peb.pl i jest tam tego od ch... więc coś w tym jest.

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-08-02 21:24:42)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#52 2010-08-02 21:39:58

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Ale ja nie mówiłem, że ma odstraszać, tylko informować smile

Offline

#53 2010-08-02 22:30:59

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

ksenoform napisał:

Ja uważam, że fakt usuwania subów licencjonowanych anime, powinna być jak teraz w geście autora, bo ja tworząc suby do z licencjonowanego anime nie uznaje marnej podróbki tłumaczenia "pro" i nie chcę by ktoś bez mojej zgody je usuwał, a jak się narażam na jakieś konsekwencje to nie wy ale ja.

Szczerze powiedziawszy coś w tym jest.
Naszła mnie ochota, żeby obejrzeć sobie anime z dzieciństwa, które kumpel pozgrywał z AXN (Tsubasa rulez). Niestety wytrzymałem tylko do drugiego odcinka, bo "zajebiście profesjonalne" wykonanie napisów przez pewną "uznaną" firmę z branży spowodowało u mnie ciąg wyrazów na "k". Nie dość, że napisy tyły tworzone chyba przez osobę, która piłkę nożną kojarzy trzy po trzy - cóż, kobieta, więc można to zrozumieć - to budowanie zdań i ich styl stał momentami na poziomie przedszkolnym. O zastosowaniu terminologii piłkarskiej nawet nie wspomnę, bo jeśli została zastosowana, to w taki sposób, który powodował u mnie zgrzytanie zębów.
Po obejrzeniu takiego dzieła wolę już być w underground, niż narażać się na podobne męki.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#54 2010-08-02 22:33:59

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Sir_Ace napisał:

Maluch jako auto jest do dupy. Wolałbym Lamborghini, ale te jest zbyt drogie. Ludzie, nie zamykajcie samochodów, żebym mógł któryś ukraść!

No i kiedy ledziux zmienił nicka?

Jeśli to o aucie ma być w stylu cd-action gdzie porównują piractwo do kradzieży auta to powiem tak.
Gdyby z sieci dało się pobrać auto zrobił bym to! Ale że się nie da <,<

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-08-02 22:58:10)

Offline

#55 2010-08-03 00:03:07

laudemort
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-09

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Na chwilę obecną się to nie zmieni, wróci Kane, przeczyta temat to pewno podejmie się dyskusję. Na razie zostaje jak jest smile

Więc nie widzę sensu prowadzenia tego sapmu, jest jak jest i będzie, chyba wszystkie strony zawarły głos. Do zamknięcia.

ps. nie tłumaczcie się profesjonalizmem itp, na ansi tez sa bdb suby i takie, których czytać się nie da....
Prawda jest taka, że nikt za anime czy to suby, czy to online czy to downlaod nie jest w stanie skazać strony ani osoby robiącej, co innego jeżeli macie piraty w domu i będzie nalot.

Ale czy o to chodzi? Odłóżcie prawo na jedną stronę, a na szali połóżcie godność tzw.

ps. licencje w TV się nie liczą, często są czasowe oraz mają inne klauzule, takich nie ma co kasować.

Ostatnio edytowany przez laudemort (2010-08-03 00:07:52)


________________________________________________________________________________________________

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Albert Einstein
________________________________________________________________________________________________

Offline

#56 2010-08-03 01:53:05

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

laudemort napisał:

na ansi tez sa bdb suby i takie, których czytać się nie da....

Taak ale za fansuby nie płacisz wiec mogą być nawet i z translatora jednak za oficjalne suby w wydaniu DVD już się płąci więc wymaganie "dobrej jakości tłumaczenia" jest uzasadnione. ^,^

laudemort napisał:

Prawda jest taka, że nikt za anime czy to suby, czy to online czy to download nie jest w stanie skazać strony ani osoby robiącej, co innego jeżeli macie piraty w domu i będzie nalot.

Jasne... komandosi wyskoczą z śmigłowca na dach wyważą drzwi walną mleko na ryj i jazda świnie i potem wyrok 15lat za piractwo przez które państwo straciło kasę z podatku.

laudemort napisał:

ps. licencje w TV się nie liczą, często są czasowe oraz mają inne klauzule, takich nie ma co kasować.

Dlaczego? TV za uczciwe zarobione pieniądze kupiło prawdo emisji anime, a ty oglądając anime pobranie z sieci robisz to nielegalnie


I tu się wkrada cholerna hipokryzja chcecie tak by zarazem wasze poczucie moralności było niezachwiane a z drugiej i  tak naginacie na swoja korzyść. Jak wszyscy tacy moraliści i ludzie z godnością itd. ogólnie trzeba zaprzestać oglądania anime z źródeł innych niż oryginały.

Jak by nie patrzeć ściągnie anime z sieci to ""kradzież" i walić to że anime nie ma licencji w Polsce... dzieci w afryce nie mają chleba i co kradną go obcokrajowcom? NIE!<Rumuni tak. ale nie dzieci z afryki>, ta tak jakby  usprawiedliwić Somalijskich piratów. Jak by nie patrzeć w kraju nie maja dostępu do super frachtowców a kraj niema do nich praw autorskich wiec mogą go ukraść ^.^

Oczywiście możecie zasłaniać się prawem itd, ale tu chodzi o uczciwość i moralność. Skośnooki pracuje i kupuje anime za ciężko zarobione pieniądze a gdzieś tam w ciemnogrodzie polaczek ściąga za darmo.

Wyprzedzający kolejne usprawiedliwienia typu ale mnie nie stać i nie mam dostępu nie znam języka itd.
Proste zarób, naucz się lub wyjedz w cholerę. I tak tego nie zrobisz, bo wygodniej jest ściągnąć i obejrzeć w domu za darmo (no pomijając cenę płyt i prądu). Ja to wiem wy to wiecie... więc wiedząc że łamie się jedno z najważniejszych praw niemal wszystkich Religi czyli "nie kradnij" "nie pożądaj rzeczy bliźniego swego" itd. proszę mi nie mówić/pisać tu rzeczy że to złe i feee...

Tak jesteście jesteśmy złodziejami ale że to źle się kojarzy mówi się że tylko ścigamy... takie akceptowalne zło które wnerwia posiadaczy praw autorski itp.


Że też włączyło mi się moralizowanie O_o

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2010-08-03 01:53:34)

Offline

#57 2010-08-03 02:05:12

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Kto zamawiał mała rewolucje?

Żart:)

Zgrzutu na prezydenta!

Predzej sie zesrasz niz ktos tu cos zrobi...
No chyba ze zostaniesz modkiem i nie bedzie sie opier...
Jak Zjadacz...

Ps. Chyba za bardzo sie nudzisz w Polsce smile)


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#58 2010-08-03 02:05:13

Skowyt
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-10-23

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Ludzie którzy przez lata oglądają anime stają się wybredni. Z początków nie przeszkadzało, że jakość jest do bani czy tam słaby dubbing. Teraz to jak są to wersje hd i lepsze:P Jak już ktoś się bierze za wydawanie jakiegoś anime niech to robi porządnie bo niestety o większości słychać same złe rzeczy... więc jak robią coś dla mass niech nie dziwią się że komuś się to nie spodoba... wydaje mi się że trochę inaczej wyglądały by te rozmowy gdyby wydawane serie były na wyższym poziomie. Jak ktoś już zrobił suby do danego anime które zostało później wydana w naszym kraju to już powinna być tej osoby sprawa co z nimi zrobi chociaż jak dla mnie nie powinno się ich kasować. Co innego jak anime jest już u nas to można se darować tłumaczenie. Z resztą kogo to uratuje że zostaną skasowane jakieś napisy to jak zmuszanie do kupna. Jak ktoś chce i tak kupi przecież i kasowanie ich wątpię by coś zmieniła...

Offline

#59 2010-08-03 05:27:21

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Ważna sprawa. Ten serwis, i to forum, komu ma służy fansuberom i fanom czy polskiemu rynkowi licencjonującemu anime?? Ten serwis powstał dla fanów i taki winien pozostać. Jak zdecydujecie się kasować suby, to równie dobrze możecie zamykać interes, bo to będzie koniec ansi.

Ostatnio edytowany przez ksenoform (2010-08-03 05:28:13)

Offline

#60 2010-08-03 06:48:22

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Viva la Revolution! Obalić Regulamin i FAQ! <albo przeredagować>

Dlaczego? TV za uczciwe zarobione pieniądze kupiło prawdo emisji anime, a ty oglądając anime pobranie z sieci robisz to nielegalnie

Ta, przy okazji puszczając do tego napisy, których/re:
a)Nie da się czytać
b)Są do poprzedniego odcinka, nie do tego, który akurat leci
c)Nie ma ich w ogóle

Co do kasowania subów z anime na licencji - mam mieszanie uczucia. Z jednej strony kupuję od czasu do czasu polskie wydania, póki co na Haibane Renmei się nie zawiodłem. Obraz był co prawda średni, ale same napisy nie były złe - były proste i lekkie, czasami kulała interpunkcja, zdarzyła się parę razy literówka. I teraz mam małe pytanie do "obeznanych": czy jak posiadam wersję oryginalną, to mogę sobie na legalu zassać z neta z jakąś lepszą jakością? Wtedy bym sobie oglądnął z fansubami.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024