#1 2010-11-16 23:23:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

[AG] Iron Man

iron_man.jpg

Tytuł: Iron Man
Gatunek: Akcja
Typ: TV
Ilość epizodów: 12
Rok: 2010

Tony Stark przybywa do Japonii w celu stworzenia nowego typu reaktora, który może zapewnić ludzkości darmową energię. Przy okazji planuje też superbohaterską emeryturę. Jednak jak to zwykle bywa w życiu obrońcy uciśnionych, plany muszą zostać odłożone na bok, a kombinezon Iron Mana znów przywdziany.

Link do projektu: http://animegarden.eworks.pl/projects/show/id:30


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#2 2010-11-16 23:26:27

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Suby do 1 epa zostały dodane na ANSI i naszą stronkę. Wersja arialowa, jeśli chcecie fonty i kolorki, to na własną rękę się bawicie, mnie się nie chce smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2010-11-16 23:45:47

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: [AG] Iron Man

Jezus, wreszcie są. Nie spodziewałem się, że będą tak szybko. Czcionki domyślne? To nic, w końcu to przecież takie czasochłonne. Lepiej późno niż wcale, nie?

No dobra, teraz szczerze, seria shit, nie wiem, co cię w niech zachęciło. Może ją obejrzę za dwa lata, gdy już zrobisz wszystkie suby. A czcionkę sobie dodam, a co. Ariala chcą mi tu wepchać...

Offline

#4 2010-11-17 15:23:18

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Taak, arial to zło najgorsze z możliwych, dzieło samego Szatana jezor Aż zaskakujące, że jest jednym z najbardziej czytelnych fontów.
Zachęciły mnie nazwiska. Do tej pory obejrzałem 4 odcinki i dla mnie może być. Co do czasu, może masz rację, dwa lata wydają się sensownym terminem jezor Ale jednak wolałbym się wyrobić przed Wolvim.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#5 2010-11-17 16:23:32

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [AG] Iron Man

Okej, ep number łan za mną. Trochę się naczekałem, 2 miesiące(?), ale to nic, było warto, bo nie ma to tamto, w pytkę się oglądało. A co do samego anime to tak w kit, wg mnie Batman był dużo lepszy i Żelaźniak został daleko w tyle. Bym zapomniał "Kyoto" ma swój polski odpowiednik, do tego jeszcze bym jedno, może dwa, zdania zmienił, na pewno te "Iron Mana może powstrzymać tylko Iron Man", dałbym "Powstrzymać Iron Mana może tylko Iron Man". Podziękował.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#6 2010-12-21 19:02:44

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Minął miesiąc, więc kolejne suby do Irona trzeba wstawić. Żeby było weselej, do odcinków 2, 3 i 4 oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#7 2011-01-10 16:23:04

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Sub do piątego epka gotowy. 06 przetłumaczony, ale przed nim raczej pojawi się Akagi (zależy, co Hiki będzie się chciało skorekcić najpierw jezor).


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#8 2011-01-20 18:12:37

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

I dotarliśmy z napisami do połowy serii. Można pobierać sub do 06 odcinka.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#9 2011-01-21 00:49:46

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: [AG] Iron Man

Q, dawno niczego tak szybko nie wydawałeś smile_big

Offline

#10 2011-01-21 01:09:52

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Mam silniejszy nawrót choroby suberskiej smile_big
To przy okazji wspomnę, że tłumaczenie 07 epka jest gotowe. Wolvi 02 siedzi w pierwszej korekcie któryś dzień, a Hiki zaczęła korektę 08 epa Akagiego oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#11 2011-01-21 01:14:41

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [AG] Iron Man

Quithe napisał:

Wolvi 02 siedzi w pierwszej korekcie któryś dzień

Aj, bo się nie upominasz.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#12 2011-01-21 01:41:17

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: [AG] Iron Man

Ja liczę, że po mojej sesji będziesz miał nawrót choroby korektorowej oczkod

Offline

#13 2011-01-21 01:50:53

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Kensai, "Aj, bo się nie upominasz", że tak zacytuję klasyka xP
Zjadacz, dziś emisja 03 epa, więc jeśli się nie gibniesz, będziesz miał dwa do zrobienia oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#14 2011-02-06 15:41:24

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Ostatni ode mnie wrzut subów na dzisiaj (ale będę się w nich babrał jezor)  - można pobierać tłumaczenie do 07 i 08 odcinka.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#15 2011-02-07 16:22:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

I jakoś tak wyszło, że możecie pobierać napisy do epka 09. 10 przetłumaczony, u pierwszej korekty jest.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#16 2011-02-10 16:50:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Sub do 10 epka gotowy do pobrania. Prawdopodobnie w następnym tygodniu zakończymy projekt.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#17 2011-02-18 21:09:53

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Suby do 11 epka już do pobrania. Ostatni w ostatniej korekcie, ponoć jutro będzie dostawa, więc zakończymy projekt.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#18 2011-02-20 19:24:35

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Iron Man

Dziś kończymy projekt, suby do 12 odcinka dodane.

W zalewie obecnego chłamu Irona oglądało mi się całkiem dobrze. Ma trochę niedociągnięć, ale 6/10 mogę spokojnie dać (notę podrzucają ostatnie trzy epki).

A w bonusie D4D i "Ballada o bohaterze" oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#19 2011-02-20 22:20:24

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Iron Man

Wg mnie troche ocena zawyzona, ale to moje subiektywne odczucie ;] Iron wlasciwie, to mi sie w tej wersji nie podobal. Nie przekonuje mnie klimat, ani ciagla akcja z "robotopochodnymi" wrogami. Kto sledzi komiksy, to wie, ze to nie jedyne rzeczy, ktore dzieja sie w zyciu Starka. Zodiak jest, ale kompletnie inny od tego Marvelowskiego, a akcja jest nudna i przewidujaca. Poza tym Tony jest jakis zbyt uprzejmy i ciapowaty niz jego amerykanski odpowiednik, no i o ile sie nie myle, to juz od dosc dlugiego czasu (od wydarzen w extremis) zbroja Iron Mana nie jest zakladana w taki konwencjonalny sposob jak przedstawili to Japonczycy (czyli troche sa nie na czasie jezor )
Co jest na plus, to kreska jest spoko no i postac Tonego Starka oraz samej zbroi Iron Mana. Dokladnie tak wyobrazalem go sobie w wersji anime.
Oprocz tego nastepny plus to Wasze napisy. Dzieki za nie.
Na tym niestety koniec pozytywow.
Jak dla mnie 4/10.

Jak obejrze Wolviego, to tez cos od siebie napisze. W sumie anime jak dla mnie na razie wypada lepiej niz Iron, choc tutaj troche odwrotnie, bo sama postac (rysunek) wypada o niebo gorzej od pierwowzoru no i w odniesieniu do kreski Tonego.
Tak jak napisal ~Zatoichi Logan jest za mlody!!

Offline

#20 2011-02-20 23:19:59

damtrix
Użytkownik
Skąd: Otwock
Dołączył: 2005-12-08

Odp: [AG] Iron Man

Jeśli mam być szczery, 4/10 jest dla mnie i tak naciąganą oceną. oczkod Seria jest jedną wielką sztampą. Historia nie porywa, płytkie postacie, muzyka też IMO leży. Animacja i kreska nadrabiają straty, ale to nie wystarczy na dobrego animca. Po 3/4 serii dawałbym nawet 5/10, ale końcówka zrobiła swoje (dobiła mnie). Tylko dla fanów Marvela. :]


Uszy do góry! smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024