#61 2010-11-20 14:58:54

Laska
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-11-08

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Mam tu konto ładnych parę lat, ale jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do tego, żeby tu dyskutować o anime. Na bieżąco nie oglądam, dopiero jak cała seria wyjdzie, a jak wtedy chcę się podzielić to albo już było, albo się jest archeologiem. A nikt nowy tu nie przychodzi, bo tak jak już ktoś napisał, wszyscy siedzą na stronkach z anime online. To tak jak z innymi stronami z napisami, tam na forum dyskutują o napisach i swoich sprawach, a o filmach dyskutują na filmwebie lub innych stronach informacyjnych. Kiedyś nie było stron z anime online lub były mało popularne, więc ludzie siedzieli tutaj.
A co do komentarzy na torrentach.org, sam czasem lubię dodać coś od siebie jezor Tamtejsze środowisko po prostu sprzyja rozwijaniu się wolnej rozmowy na dowolny temat nikt tam nie sprawdza czy komentarz który dodałeś jest na temat czy nie.

A jeśli chodzi o zwiększenie ilości nowych avatarów na forum to sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy zachęcić ludzi jakimiś informacjami, ciekawymi tematami, nowości ze świata anime, ale nie na forum na które nikt nie zagląda tylko na stronie głównej. Raz w tygodniu news na głównej np: W tym tygodniu premiera nowego anime "Dzikie tentakle i muł bagienny" zobacz napisy na naszej stronie i weź udział w dyskusji na forum.

Sory, za takie wypracowanie, ale jakoś mi się tak zebrało.

Offline

#62 2010-11-20 22:00:49

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

"Raz w tygodniu news na głównej"

Dobre;]

Offline

#63 2010-11-20 23:33:33

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Dobra, przeczytałem wszystko i... musiałem wrócić do pierwszego posta, bo zapomniałem, czego dotyczy temat.

Że są ludzie, którzy znają się na języku polskim i się z tego powodu czują lepsi?
To znajdźcie obóz sportowy, gdzie najlepsi z danej dziedziny nie uważają się za zajebistych.

Inna sprawa, że gadanie sempaja do kouhaia w stylu 'Ja biegam zajebiście, a ty jesteś zerem' to już co najmniej dziecinada i cios poniżej pasa.

Offline

#64 2010-11-21 00:25:07

postmaster3
Zbanowany
Dołączył: 2008-07-11

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Laska

Na tym forum nie ma fanów.Tutaj się nie gada o anime,a o wszystkim innym.Jeśli jednak zaczniesz mówić o anime to cię zbluzgają,że jesteś chorym otaku bez życia.Można porozmawiać o aktualnych anime,ale po co jak 95% biorących udział userów mówi,że dane anime to dno,lub daje krótką mini recejnzję jakie te anime jest słabe i gówniane.Zapraszam na myanimelist(clubów).

Offline

#65 2010-11-21 00:34:23

Grze_siu
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-20

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Tutejsze forum to istna loża szyderców. Nic dodać nic ująć xD


"Szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego" By Moja Babcia

Offline

#66 2010-11-21 00:34:32

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Bo to z założenia forum nie o animu, tylko o napisach do nich i w zasadzie subów powinna dotyczyć większość dyskusji.

Problem w tym, że dziadki wszystko już o tym wiedzą (4 lata temu ludzie byli fajniejsi, ale napisy o kilka klas słabsze), młodzi szybko łapią podstawy z tutoriali, a resztę się jedzie ze nieczytanie FAQ.

Offline

#67 2010-11-21 00:39:22

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

postmaster3 napisał:

Laska

Na tym forum nie ma fanów.Tutaj się nie gada o anime,a o wszystkim innym.Jeśli jednak zaczniesz mówić o anime to cię zbluzgają,że jesteś chorym otaku bez życia.Można porozmawiać o aktualnych anime,ale po co jak 95% biorących udział userów mówi,że dane anime to dno,lub daje krótką mini recejnzję jakie te anime jest słabe i gówniane.Zapraszam na myanimelist(clubów).


Już nie wytrzymam. Spacje, spacje, spacje po kropkach i przecinkach, a w sumie ich brak. Nie wiem jak innym, ale mi się takie posty czyta fatalnie, naprawdę. Prawie wcale nie czepiam się błędów na forum (wyjątek zrobiłem dla polskiego Niemca, aby pokazać mu, że jeszcze długa droga przed nim), ale to już jest przesada, wręcz prowokacja chyba. Żeby w temacie o ortofaszystach takie błędy robić, aż kusisz diabła.

Na dobranoc fajny obrazek:

images?q=tbn:ANd9GcR6WhQSKqD-zHPn1g8TEkZNMgO6T-q42Rnf-N_iOBTkQed82yibcw

Ostatnio edytowany przez Oberleutnant (2010-11-21 00:42:11)

Offline

#68 2010-11-21 11:19:25

Grze_siu
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-20

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Ober, wnioskując po twoim avatarze i po tym co napisałeś. Mianuje cię czołowym ortofaszystą ANSI. Jakieś sprzeciwy?


"Szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego" By Moja Babcia

Offline

#69 2010-11-21 11:30:33

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Nieh pofalchy trohe z bodziem
no hłopaki, jedziecie oczkod


Ty dulowaty userze!

Offline

#70 2010-11-21 11:31:25

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Grze_siu napisał:

Ober, wnioskując po twoim avatarze i po tym co napisałeś. Mianuje cię czołowym ortofaszystą ANSI. Jakieś sprzeciwy?

Przecież to prowokacja jest jak nic...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#71 2010-11-21 22:10:37

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Jakaż to była piękna idea. Śmiało mogłaby konkurować z "Utopią" Morusa.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#72 2010-11-22 01:02:39

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Winged napisał:

Jakaż to była piękna idea. Śmiało mogłaby konkurować z "Utopią" Morusa.

Zawsze myślałem, że książki utopijne są śmiertelnie nudne. Ten Morus jest strawny?
Za bardzo sensu nie rozumiem utopia by ludzie pisali bez błędów? Do ideału powinno się dążyć...

Offline

#73 2010-11-22 01:44:33

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Gdyby wszyscy byli idealni, byłoby nudno. ^^"


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#74 2010-11-22 02:11:07

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Nie ma rzeczy idealnych, a Ober widocznie chce przejąć miejsce bodzia, Good Luck, Ober. Nie lubię fanatycznych ortofaszystów........


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#75 2010-11-22 09:34:41

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Utopią jest, w obecnych czasach, forum bez błędów. Za duży dostęp do globalnej sieci, co raz mniejszy wiek jej użytkowników, popularyzacja mangi i anime. Nie widzę szans realizacji ideii OF. Na dłuższą metę nawet zwolennicy takiego, a nie innego patrzenia na pisanie w Internecie, zdawali sobie sprawę, że to walka z wiatrakami. Próby przeciwdziałania nie pozostawały bez wpływu na przyjemność korzystania z forum. Myślę, że akceptacja rzeczywistości  otwierała drogę ku większej radości z obcowania z ludźmi na Ansi niźli czepianie się najdrobniejszych nieprawidłowości w cudzych postach. Oczywiście były osoby, które z radością  reagowały na nauki innych - sam pojąłem, jaka jest różnica pomiędzy "bynajmniej", a "co najmniej".
[EDIT] Wyrażenia "utopia" użyłem wcześniej na określenie idealnego miejsca w Internecie, wolnego od błędów, ale i od ucisku OF. smile Książki Morusa oczywiście nie polecam. Nudna.
[EDIT 2] ~phenix, nazwali nas pokemonami! Toż to potwarz! (Chyba. Nigdy nie wiedziałem, o co chodzi w obrzucaniu się tymi sympatycznymi, skądinąd, stworkami.)

Ostatnio edytowany przez Winged (2010-11-22 09:43:41)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#76 2010-11-22 10:26:43

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Przecież tolerowanie niektórych rzeczy to współudział w zbrodni przeciw rodzimemu językowi! :<
Co z tego, że nie ma rzeczy idealnych? To w szkołach też powinni przyjąć, że rośnie nam pokolenie debili i zamiast tabliczki mnożenie uczyć obsługi kalkulatora, a zamiast lektur i gramatyki na polskim omawiać nowe przygody bohaterów komiksów?

Offline

#77 2010-11-22 11:09:26

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Kensai napisał:

Przecież tolerowanie niektórych rzeczy to współudział w zbrodni przeciw rodzimemu językowi! :<

Zgadzam się. Takimi rzeczami są np. błędy ortograficzne pierwszego lub ewentualnie też drugiego stopnia. No a czym dalej w las, tym łatwiej zatracić jakieś poczucie taktu.


Ty dulowaty userze!

Offline

#78 2010-11-22 11:52:49

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

Yagami_Raito8920 napisał:

Nie ma rzeczy idealnych, a Ober widocznie chce przejąć miejsce bodzia, Good Luck, Ober. Nie lubię fanatycznych ortofaszystów........

Ale przecież to multi^W kuzyn bodzia...


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#79 2010-11-22 14:03:22

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

qwig napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Nie ma rzeczy idealnych, a Ober widocznie chce przejąć miejsce bodzia, Good Luck, Ober. Nie lubię fanatycznych ortofaszystów........

Ale przecież to multi^W kuzyn bodzia...

Tego to nie wiedziałem...... Kuzyn kuzynowi nierówny.....

Kensai napisał:

Przecież tolerowanie niektórych rzeczy to współudział w zbrodni przeciw rodzimemu językowi! :<
Co z tego, że nie ma rzeczy idealnych? To w szkołach też powinni przyjąć, że rośnie nam pokolenie debili i zamiast tabliczki mnożenie uczyć obsługi kalkulatora, a zamiast lektur i gramatyki na polskim omawiać nowe przygody bohaterów komiksów?

Ja się nie dziwę, jeśli na lekcjach j. polskiego omawiane są książki pokroju Harry'ego Pottera lub Władcy Pierścieni, to jak ma polska młodzież uczyć się poprawnej polszczyzny? Nauczyciele dali sobie już spokój z gramatyką i już tego praktycznie nie uczą, stąd tyle mamy analfabetów. Chociaż cała wina nie spoczywa na nauczycielach, lecz także na uczniach, którzy mają w dupie naukę i wolą chodzić ze swoimi pseudo kumplami po jakichś lumpiarniach. Mechanizm, którego już nie da się zatrzymać. Przykre......

Edito:
Jinjej, chyba opacznie mnie zrouzmiałeś, nie to, że te książki są złe,  miałem na myśli, iż omawianie tych książek, traktowanie ich jako lektur szkolnych mija się z celem. Można je czytać, i nawet zachęcam do zapoznania się przynajmniej z Władcą Pierścieni, w bibliotece lub w domu.

Ostatnio edytowany przez Yagami_Raito8920 (2010-11-22 14:47:49)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#80 2010-11-22 14:16:53

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: "Ortofaszyści" a atmosfera na forum

@góra

Przepraszam za odejście od tematu, ale moim skromnym zdaniem nie można wrzucać powieści J. R. R. Tolkien do jednego worka z takim np. Harrym Potterem i całą inną resztą, choćby przez szacunek dla ogromu pracy, jaki "władował" ten autor w wykreowanie spójnego świata fantasy ze swoją historią.

Ostatnio edytowany przez jinjej (2010-11-22 14:23:30)


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024