#1 2010-12-22 03:14:35

gizmu
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-22

Szukam teledysku

Poszukuje teledysku, ktory ogladalam juz dobrych pare lat temu.. niestety nie pamietam rodzaju muzyki, pamietam tylko ze
byl on w anime, ludzie poruszali sie roznego rodzaju pojazdami (miedzy innymi pociag [?]).. ktos znalazl kogos ze skrzydlami, i byl on zraniony, ale pozniej sam latal/latala o swoich silach...
wiem ze moze to brzmiec zalosnie ale bardzo zalezy mi na znalezieniu tego, i jezeli komus cokolwiek swita to bardzo
prosze o odpowiedz.

Offline

#2 2010-12-22 04:30:34

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Szukam teledysku

Nic innego nie przychodzi mi do głowy. On Your Mark

Jeśli o to chodziło, to pobierzesz sobie lepszą wersję z tej składanki na bakabt (polecam jednak pobrać i obejrzeć całość).

Offline

#3 2010-12-22 16:08:37

gizmu
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-22

Odp: Szukam teledysku

Dziekuuuuuuuuuuuje Ci strasznie, to to a szukalam tego juz od dluzszego czasu. Jestem Ci strasznie wdzieczna smile

Offline

#4 2010-12-22 16:16:01

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Szukam teledysku

Posiadanie biustu nie zwalnia cie od pisania poprawnie ^.^

Po za tym witam i dziękuje za skorzystanie z usług ANSI... z twego konta(bądź twoich rodziców) zostanie pobrana opłata za pomoc ... twoje 200zł przyczyni się do poprawnego działa opcji szukaj (choć prędzej mnie gundam zgniecie niż wyszukiwanie napisów będzie przyjemne)

Offline

#5 2010-12-22 16:34:32

gizmu
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-22

Odp: Szukam teledysku

Nie mam zamiaru sie klocic (lub starac sie byc smiesznym lub ironicznym), ale korzystalam z opcji "szukaj" lecz w moim przypadku bylo to dosyc trudne, bo tak jak pisalam wczesniej pamietalam tylko urywek teledysku i nie bylam w stanie tego opisac... Nie pamietalam rowniez wykonawcy, tytulu, niczego co moglabym sformuowac poprawnie aby to znalesc.
Nie wiem tez co napisalam niepoprawnie... Ale nie chce sie juz w to zaglebiac. Pozdrawiam smile

Offline

#6 2010-12-22 16:36:02

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Szukam teledysku

Zarathustra napisał:

Jeśli o to chodziło, to pobierzesz sobie lepszą wersję z tej składanki na bakabt (polecam jednak pobrać i obejrzeć całość).

Kami Squad wydał to nawet z polskimi subkami.


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#7 2010-12-22 17:03:54

Dambo
Użytkownik
Skąd: Sosnowieś
Dołączył: 2005-05-01

Odp: Szukam teledysku

Zgrzyt napisał:

Posiadanie biustu nie zwalnia cie od pisania poprawnie ^.^

Po za tym witam i dziękuje za skorzystanie z usług ANSI... z twego konta(bądź twoich rodziców) zostanie pobrana opłata za pomoc ... twoje 200zł przyczyni się do poprawnego działa opcji szukaj (choć prędzej mnie gundam zgniecie niż wyszukiwanie napisów będzie przyjemne)

Coś się tak do dziewczyny przypieprzył?! Nie zauważyłem żeby zrobiła jakiś błąd oprócz braku przecinka przed "że". Chyba, że chodzi o brak polskich znaków ale u ciebie też nie widzę "ę" w pierwszym zdaniu. A "poza tym" jak się chce kogoś poprawiać to samemu trzeba pisać poprawnie!

Offline

#8 2010-12-22 17:05:20

gizmu
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-22

Odp: Szukam teledysku

Kami Squad wydał to nawet z polskimi subkami.

To super, dzieki za informacje i jeszcze raz dziekuje za pomoc.

Ostatnio edytowany przez gizmu (2010-12-22 17:09:30)

Offline

#9 2010-12-22 18:06:57

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Szukam teledysku

Dambo napisał:
Zgrzyt napisał:

Posiadanie biustu nie zwalnia cie od pisania poprawnie ^.^

Po za tym witam i dziękuje za skorzystanie z usług ANSI... z twego konta(bądź twoich rodziców) zostanie pobrana opłata za pomoc ... twoje 200zł przyczyni się do poprawnego działa opcji szukaj (choć prędzej mnie gundam zgniecie niż wyszukiwanie napisów będzie przyjemne)

Coś się tak do dziewczyny przypieprzył?! Nie zauważyłem żeby zrobiła jakiś błąd oprócz braku przecinka przed "że". Chyba, że chodzi o brak polskich znaków ale u ciebie też nie widzę "ę" w pierwszym zdaniu. A "poza tym" jak się chce kogoś poprawiać to samemu trzeba pisać poprawnie!

Tutaj już tak jest na tym forum. Użytkownika trakuję się, jak zło konieczne.

@dałn
Ch** mnie to =)
1291371628588.jpg

Ostatnio edytowany przez Harz (2010-12-22 18:30:50)


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#10 2010-12-22 18:15:55

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Szukam teledysku

Dambo napisał:

Coś się tak do dziewczyny przypieprzył?! Nie zauważyłem żeby zrobiła jakiś błąd oprócz braku przecinka przed "że". Chyba, że chodzi o brak polskich znaków ale u ciebie też nie widzę "ę" w pierwszym zdaniu. A "poza tym" jak się chce kogoś poprawiać to samemu trzeba pisać poprawnie!

1. Przekleństwo - język rodem z rynsztoka.
2. Brak przecinka przed 'żeby'
3. Zbędny przecinek w 'Chyba że'
4. Brak przecinka przed 'to'
Resztę błędów przemilczę.



Harz napisał:

Tutaj już tak jest na tym forum. Użytkownika trakuję się, jak zło konieczne.

1. Porównanie, bez przecinka przed 'jak'

Czy leci z nami moderator? Może mu się nudzi i wywali wszystko nie na temat, łącznie z moim postem?
Zgrzyt, plus dla ciebie xD


wladza1.png

Offline

#11 2010-12-22 18:23:06

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Szukam teledysku

skoro mod i tak wyczyści, to ośmielę się napisać: bodzio, wracajcie do masowego klepania hardków, bo wam się  pierd.. kamisquaduje we łbie jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#12 2010-12-22 18:34:40

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Szukam teledysku

@up
Dokładnie, ktoś powinien przeprowadzić czystki etniczne, na tych starych "wyjadaczach", co im się w dupach poprzewracało ^_^


Dambo napisał:

A "poza tym" jak się chce kogoś poprawiać to samemu trzeba pisać poprawnie!

+1

Ostatnio edytowany przez Harz (2010-12-22 18:42:44)


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#13 2010-12-22 20:06:06

Dambo
Użytkownik
Skąd: Sosnowieś
Dołączył: 2005-05-01

Odp: Szukam teledysku

bodzio napisał:
Dambo napisał:

Coś się tak do dziewczyny przypieprzył?! Nie zauważyłem żeby zrobiła jakiś błąd oprócz braku przecinka przed "że". Chyba, że chodzi o brak polskich znaków ale u ciebie też nie widzę "ę" w pierwszym zdaniu. A "poza tym" jak się chce kogoś poprawiać to samemu trzeba pisać poprawnie!

1. Przekleństwo - język rodem z rynsztoka.
2. Brak przecinka przed 'żeby'
3. Zbędny przecinek w 'Chyba że'
4. Brak przecinka przed 'to'
Resztę błędów przemilczę.



Harz napisał:

Tutaj już tak jest na tym forum. Użytkownika trakuję się, jak zło konieczne.

1. Porównanie, bez przecinka przed 'jak'

Czy leci z nami moderator? Może mu się nudzi i wywali wszystko nie na temat, łącznie z moim postem?
Zgrzyt, plus dla ciebie xD

Widzę, że jest tu kółko wzajemnej adoracji. Oj ludzie, ludzie idźcie do polityki, tam będziecie mogli jak przekupki o literówki się kłócić a nie zajmować poważnymi sprawami. W temacie nie widziałem żeby ktoś prosił o korepetycje z języka polskiego tylko o pomoc w znalezieniu teledysku. Nie piszę na tym forum bo w ciągu kilku lat pojawili się ludzie, którzy mają przerost formy nad treścią. Przypieprzył to przekleństwo? I powiedz mi o tej reszcie błędów, które przemilczałeś:). Forumowi krzykacze:) Chciałbym zobaczyć jacy to odważni, błyskotliwi i wspaniali jesteście na żywo:). Pewnie w podstawówce wszyscy was tępili i zabierali kanapki a teraz jesteście jak młodzi policjanci:) Nie trawię ani tych co tępią, ani tych co się dają poniewierać ale najbardziej nie trawię tych, którzy wyżywają się na innych jak trochę władzy powąchali. OGARNIJCIE SIĘ!

Offline

#14 2010-12-22 20:52:52

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Szukam teledysku

Dambo napisał:

Chciałbym zobaczyć jacy to odważni, błyskotliwi i wspaniali jesteście na żywo:).

Hmmm.... jak się nie chce z sosnowca na zlot ruszyć pupy to potem się pisze takie głupoty ^.^ Bo jak byś CHCIAŁ to byś zobaczył.
Bo kto mnie widział life action ten wie że tak samo bezpośredni i zajebisty( no chyba że rzygam do miski... niee wtedy jestem tylko miły) jestem na żywo. + jestem skromny xD

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2010-12-22 20:53:43)

Offline

#15 2010-12-22 21:13:45

Dambo
Użytkownik
Skąd: Sosnowieś
Dołączył: 2005-05-01

Odp: Szukam teledysku

W sumie przy wódce można dużo rzeczy wyjaśnić, więc jak będę miał tylko czas, to ruszę wreszcie na ten zlot, bo sam sobie już od dawna to obiecuję.

Offline

#16 2010-12-22 21:21:42

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Szukam teledysku

Skoro już temat przekształcił się w Neverending story, wybiera się ktoś na ConQuistę 2 do Olsztyna?


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#17 2010-12-22 21:31:22

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Szukam teledysku

Harz napisał:

@up
Dokładnie, ktoś powinien przeprowadzić czystki etniczne, na tych starych "wyjadaczach", co im się w dupach poprzewracało ^_^

Nie trzeba, już i tak jesteśmy gatunkiem na wymarciu xD

I tak, wraz z nami,
w przeszłość odejdzie rodzimego języka obrona,
gdy ostatni bastion upadnie, a wraz z nim ostoja -
opoka ostatniej poprawności języka,
gdy ostatni proporzec na głowie wrogów
swych zawiesi - a przecinek przeszłością się stanie
i zatęsknicie za wiatrem i burzą,
lecz ich już nie będzie
przejdą w niepamięć
podeptane przez wrogów


wladza1.png

Offline

#18 2010-12-22 21:37:32

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Szukam teledysku

bodzio napisał:
Harz napisał:

@up
Dokładnie, ktoś powinien przeprowadzić czystki etniczne, na tych starych "wyjadaczach", co im się w dupach poprzewracało ^_^

Nie trzeba, już i tak jesteśmy gatunkiem na wymarciu xD

I tak, wraz z nami,
w przeszłość odejdzie rodzimego języka obrona,
gdy ostatni bastion upadnie, a wraz z nim ostoja -
opoka ostatniej poprawności języka,
gdy ostatni proporzec na głowie wrogów
swych zawiesi - a przecinek przeszłością się stanie
i zatęsknicie za wiatrem i burzą,
lecz ich już nie będzie
przejdą w niepamięć
podeptane przez wrogów

cool-story-bro-jesus.jpg


Ty dulowaty userze!

Offline

#19 2010-12-22 21:41:06

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Szukam teledysku

Pobawcie się jeszcze chwilę, a później temat zamknę, nie usunę. W ogóle ciekawi mnie, co myślą sobie ludzie, którzy piszą, że i tak mod coś później usunie. Kleisz posta na własną odpowiedzialność, więc nie licz, że będę go później kasował. W końcu miałeś jakiś cel w jego tworzeniu.

BTW: "Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm".


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024