#1 2011-01-06 02:35:37

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

18 stycznia, godz.20.00

Zespół: -OZ

Miasto: Gdynia
Klub: Ucho
Bilety: 88 (przedsprzedaż) / 98 (w dniu koncertu) / 110 (kolekcjonerski) / 100 (kolekcjonerski dla nabywców biletu kolekcjonerskiego na UnsraW) zł.

http://freakpointing.pl/2011/01/2011-01 … ho-gdynia/
Przykładowy utwór nr1
__________________________________________________________________________

10 kwietnia 2011

Miyavi

Miasto: Gdańsk
Edit down:
Klub: Centrum Stocznia Gdańska, przy ulicy Doki 1.
Bilety: 120/140zł
Info główna strona
Kanał Info2 jezor

Utwór do przesłuchania nr1;
Utwór nr2 - te jego "piskliwe szczekanie" mnie rozwala. jezor
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Komuś kłębią się myśli aby się przejść na koncert? Mi głównie chodzi o Miyavi, bo na -OZ między zaliczeniami a sesją to nieznaczne zasoby czasu raczej będę posiadał (w sumie raczej nie trafia do mnie ich muzyka żeby to było "GazettE" to by było się nad czym zastanawiać jezor).
Więc słucham państwa (do kwietnia) oczkod, kto zamierza się wybrać.

PS. Tak a propo Amerykańskich gwiazd Marcin Daniec i wetknął chustką(Whitney houston) mi się przypomniał lol.

Ostatnio edytowany przez Katana_Blade (2011-01-30 14:22:38)


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#2 2011-01-06 03:03:54

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Tandem raczej zakupi bilety na Miyaviego. Dla mnie to chyba będzie nagroda pocieszenia za Roba Zombie w Berlinie jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2011-01-30 14:32:44

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Mała edycja w pierwszym poście z powodu:
Po zaledwie 4 dniach sprzedaży wyprzedaliśmy wszystkie 800 biletów na koncert MIYAVIego w Parlamencie w Gdańsku.

Koncert MIYAVIego przeniesiony

Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertem MIYAVIego w Polsce przenosimy wydarzenie do większego klubu.
Występ odbędzie się w Centrum Stocznia Gdańska, przy ulicy Doki 1.


ps.
Człowiek sobie po sesji zamierza bilet zakupić jak mózg ostygnie, atmosfera zaliczeń, egzaminów minię. To w tym czasie bilety powykupują, niech stadion czy coś wynajmą jak miejsc brakuje jezor.


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#4 2011-01-30 15:45:58

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Dość późno się z tym obudziłeś smile_big Ja bilety pierwszego dnia po wznowieniu sprzedaży, bo doszlo jeszcze 700 biletów.

Z Waway jedzie 5 osób. Ktoś spoza WGA jedzie? Można by utworzyć większą grupę wyjazdową.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#5 2011-01-30 19:32:41

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Ja jeszcze się nie obudziłem oczkod, a raczej moje wodze fantazji (albo portfel) trzyma na ziemi myśl ze w lutym będę miał wydatek dziesięć razy większy niż bilet.

Teraz przynajmniej wiem że z Warszawy większa ilość osób zmierza, bo temat to prawie nieżywy jest a spojrzeć na stronkę o koncercie to około 1300postów i na facebook-u profil na temat koncertu stworzyli. Po sesji w lutym odezwę jak wszystko dobrze ogarnę i będę miał bilet będzie można się zgadać i jakąś grupą wbić na koncert. W czasie trwania koncertu nie koniecznie cały czas chcę słyszeć głos piszczących dziewczyn, czasem dobrze się do kogoś odezwać oczkod(jeżeli będzie się w stanie cokolwiek usłyszeć w tym gwarze ).
Więc pozdrawiam do usłyszenia.


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#6 2011-01-30 19:37:08

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Ja jestem za, przyda nam się też chętny przewodnik smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#7 2011-01-30 20:29:37

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

[kiedyś tu coś było]

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2011-02-07 17:57:03)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#8 2011-02-11 23:29:03

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

W końcu chwilę czasu dziś miałem i zamówiłem bilety (bo z braciakiem  młodszym się wybieram). Za przewodnika mogę robić jeszcze Gdańska dobrze nie zwiedziłem ale zima się skończyła i sobie trasy jogging-owe pozmieniam to ogarnę w końcu wiosna prawie a ja nie lubię komunikacji miejskiej.
Co tam wyczytałem ciekawego koncert o 20 si zaczyna a klub od 19 otwierają (niektóre dziewczyny planują drzwi od 8 rano pilnować aby pod sama scenę się dostać[zwłaszcza te niższe] ale mniejsza z tym)

Więc Quithe dasz znać o której że swoja ekipą dotrzecie(przypuszczam że pociągiem ale kto wie oczkod ) a nasępnie będziemy zwiedzać i podziwiać trasę do klubu w zależności od czasu jaki będziemy mieć jakiś algorytm ułożę na co będzie można sobie pozwolić jeszcze do Prince_Vegeta się odezwę on tutejszy to może sensowne pomysły podesłać.

PS. Prince_Vegeta sorry że odpowiedzi tak późno nie udzielałem ale sesja mnie zmiażdżyła dosłownie i dopiero się od ziemi szpachelką zeskrobałem oczkod, PW wyślę ci bo skorzystamy z twojej szerokiej wiedzy o Gdańsku oczkod.

Ostatnio edytowany przez Katana_Blade (2011-03-20 15:45:19)


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#9 2011-02-11 23:36:04

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

W odpowiednim czasie wyślę Ci maila smile A z tym przewodnikiem, to właściwie miałem na myśli głównie zaprowadzenie na miejsce koncertu. I tak, raczej pociągiem przybędziemy i raczej będzie jakiś zapas czasu będzie. Na pewno trzeba będzie skoczyć coś zjeść, żeby nie paść w tłumie oczkod
Postaram się dowiedzieć, czy ktoś ze stolicy jeszcze pojedzie.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#10 2011-02-12 01:44:57

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Katana_Blade napisał:

(...) jeszcze do Prince_Vegeta się odezwę on tutejszy to może sensowne pomysły podesłać

Jakby chodziło o miasto Nara, to spoko. W Gdańsku od ponad 20 lat sam się gubię oczkod
Ale spoko. Na miejsce koncertu trafię bez problemy, bo jutro (znaczy się już dzisiaj) idę na koncert HEY oczkod także miejsce jest mi dobrze znane.

Katana_Blade napisał:

PW wyślę ci bo skorzystamy z twojej szerokiej wiedzy o Gdańsku oczkod

Patrz wyżej. Z tą szeroką wiedzą bym nie szalał oczkod

Tylko, że jest jeden mały mankament. Ja na koncert Miyaviego wybieram się z moją 16 letnią siostrą. Chyba, ze zostawię ją o 13:00 pod stocznią i niech kolejkę zajmie oczkod

Quithe napisał:

Na pewno trzeba będzie skoczyć coś zjeść, żeby nie paść w tłumie oczkod

No, akurat z tym problemu nie powinno być, bo przy samym peronie jest McDonald i KFC oczkod

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2011-02-12 01:47:46)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#11 2011-02-12 01:48:49

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Prince_Vegeta, nikt nie będzie miał nic przeciw, jeśli zatargasz siostrę ze sobą jezor Kolega, który z nami jedzie, pewnie się ucieszy xD
Podałeś punkty żywieniowe ostateczności oczkod

Ostatnio edytowany przez Quithe (2011-02-12 01:49:34)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#12 2011-02-12 01:57:48

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Quithe napisał:

Prince_Vegeta, nikt nie będzie miał nic przeciw, jeśli zatargasz siostrę ze sobą jezor Kolega, który z nami jedzie, pewnie się ucieszy xD
Podałeś punkty żywieniowe ostateczności oczkod

To są punkty żywieniowe na mojej mapie, kiedy ja poruszam się naszymi kochanymi kolejami państwowymi... Bo tak, to nie stołuję się tam.
Ewentualnie na miejscu będę mógł zaprowadzić w inne miejsca - w zależności od potrzeb oczkod

@dół
Na kontakty trzeciego stopnia nie byłem przygotowany ;P ale ... mam sporo czasu, aby zlokalizować takie cuś we wiosce oczkod

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2011-02-12 02:14:22)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#13 2011-02-12 02:07:41

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Jedne potrzeby będą wegańskie smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#14 2011-02-12 15:58:39

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Quithe napisał:

A z tym przewodnikiem, to właściwie miałem na myśli głównie zaprowadzenie na miejsce koncertu.

Wiem ale małe wyolbrzymienie napisałem, profilaktycznie jakby więcej czasu było, ale prawdopodobnie trasa właśnie będzie się ograniczała peron<-->klub (CSG). Rozwinięcie trasy pozostanie na właśnie punkty żywnościowe oczkod

Quithe napisał:

Jedne potrzeby będą wegańskie

To trudna sprawa, ale odrobię lekcję i zapoznam się z kartą menu ;-).


Prince_Vegeta ja także nie mam nic abyś zabrał że sobą siostrę, po co ma sama w kolejce stać i się nudzić. Ja swojego młodszego brata nie bał bym się zostawić samego no ale on ma 20 lat.
ps. Odpisz czy moja wiadomość na maila dotarł do ciebie, że by twoja skrzynka nie potraktowała jako spam bo z O2 wysłana wiadomość. jezor.


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#15 2011-02-13 13:58:19

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Boję się o ten koncert Miyaviego. Kilka godzin temu wróciłem z Centrum Stocznia Gdańska (Koncert HEY) i niestety muszę powiedzieć, że jest to kolejny koncert w tym miejscu, który nie podobał mi się. Do d*py nagłośnienie jest (no, chyba że stanie się pod sceną - bo stojąc z boku to słychać, jakby puszczali jakiś komunikat z Rumuńskiego dworca) A wątpię, żeby ten tłum nabuzowanych nastolatek pozwolił dojść -może nie pod scenę- ale w miejsce, gdzie będzie w miarę dobrze widać i słychać (to zdecydowanie ważniejsze).

No, chyba że tu nie chodzi o sprawy nagłośnienia, bo jest druga opcja, że chodzi o 'format gwiazdy' która gra. Bo w CSG zawsze byłem na koncertach, gdzie za bilet płaciło się ponad 40 zł. A z doświadczenia wiem, ze najbardziej podobają mi się koncerty, co niby powinny być tymi gorszymi. Bo na ŻADNYM koncercie tych "gwiazd" nie bawiłem się tak, jak na koncertach; zabili mi żółwia, kombajn do zbierania kur po wioskach czy happysad (jak jeszcze nie byli tacy znani - i nie było średniej wieku 17 lat xD)

No, ale liczę na to, że ekipa z Japonii pokaże na co ich stać. W końcu "wiochy"  nie powinni odwalić.

PS.
Katana_Blade - Odpisałem na wiadomość.

Ostatnio edytowany przez Prince_Vegeta (2011-02-13 14:00:47)


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#16 2011-03-20 16:06:04

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Poprawkę wprowadziłem bo nie o 18 tylko o 19 zaczną wpuszczać na miejsce koncertu.
Info że stronki http://www.stoczniagdanska.pl/

Wejście bramą CSG od ul. Wałowej 27
Otwarcie bram CSG o godzinie 19:00

Mała namiastka naszej "skomplikowanej" trasy z Dworca Głównego PKP do CSG, mogą zajśc w niej minimalne zmiany.
Klik.

Prince_Vegeta jedne wegańskie miejsce pod konsumpcje znalazł już więc jest dobrze oczkod

Ostatnio edytowany przez Katana_Blade (2011-03-20 16:06:44)


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#17 2011-04-05 21:11:59

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Przepraszam, chłopaki, że tak długo zajęło mi odpisanie, ale ustaliliśmy już plan dojazdu smile

Jedziemy PKP i teoretycznie na dworcu Gdańsk Główny będziemy o 15:48. Także będziemy mieli trochę czasu na jakiś posiłek, machnięcie wspólnie piwa i pogadania. Z powodów roboczych, kocich itp będziemy musieli wracać od razu po koncercie, na szczęście powrót mamy o 23:57, więc powinniśmy się wyrobić.

Prince, Katana, możemy spodziewać się was na dworcu? oczkod

Co do nagłośnienia, wychodzi na to, że podobny problem ma Stodoła w Wawie. Byłem tam na koncertach Ministry i Down, które powinny mieć porządne nagłośnie, ale warunki klubowe nie są najlepsze, więc było niezbyt. Jednak wg. raportu kumpla, który był na Suicidal Tendencies (aaargh, nie byłem ;/), było git. Także jestem dobrej myśli, tak jak Prince, to pewnie także kwestia technicznych, a Japończycy nie mogą dać ciała w tej sprawie (raczej xD).


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#18 2011-04-05 23:08:45

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Quithe napisał:

Prince, Katana, możemy spodziewać się was na dworcu? oczkod

Poczekaj hmm, zastanowię się  gwizdze, oczywiście że tak  okej, w ubiegłą niedziele byliśmy właśnie trasę obejrzeć bo ja jeszcze w CSG nie byłem i to w sumie jest rzut beretem. Za alkoholem zbytnio nie przepadam ale jednym piwkiem się po degustuję, jak to mówią nie ważne gdzie przebywasz co robisz liczy się w jakim towarzystwie ;-). Rozmawialiśmy z P_V i z powodu tego słabego nagłośnienia postaramy się też troszkę wcześniej w kolejkę ustać żeby tak przy najmniej na środku sali się znaleźć i lepiej (albo w ogóle w przyzwoitej jakości słyszeć cokolwiek) słyszeć tą muzykę. To jeszcze na miejscu ustalimy, jak o 19 maja zacząć wpuszczać to trochę czasu będzie.

Ps: Jak byście mieli ochotę to z 20min pieszo jest Krzyż Milenijny to można się wybrać a jak nie to przyjrzeć się zdjęciu sporo z tej górki miasta widać. Chociaż od razu na napoje chłodzące starówka można się wybrać, jest praktycznie za nieopodal przebiegającą drogą (ta opcja myślę że szybciej zostanie wybrana bo można się zmęczyć podróżą w naszych pociągach). To chyba na tyle, do usłyszenia a wyślę ci na PW moje gg/AQQ i nr tel.


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

#19 2011-04-06 14:21:06

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

Myślę, że nie powinno być problemów z odebraniem i zaprowadzeniem Was do CSG ;]


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#20 2011-04-06 22:48:37

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koncert -OZ Gdynia/ Miyavi Gdańsk

No to świetnie, widzimy się w niedzielę smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024