#121 2013-02-19 21:45:43

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Fate/Zero

@UP
A on kiedykolwiek odpowiedział na jakieś pytanie? Przecież on pisze tylko to co jest mu wygodne.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#122 2013-02-20 10:27:09

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Fate/Zero

marek2fgc napisał:

Dzięki za podkreślenie.

Nie lubiłeś tych fajnych dziewczyn ? : )

marek2fgc napisał:

I nie odpowiedziałeś mi na pytanie, tylko zmieniłeś temat.

Jakie postacie są dla ciebie wybitne ? Bohaterowie w Fate/Zero byli zazwyczaj  nienormalni, poważni i/lub nudni, a niektórzy bardzo okrutni.
Jak pisałem te sceny duszenia były jakieś chore i niepotrzebne (morderstwa dzieci również). Emiya Kiritsugu był doskonałym mordercą o chorym umyśle. To jest wybitna postać ? : )
Natomiast Matou Kariya okazał się całkowicie beznadziejną postacią, a po tym jak

Pokaż spoiler
prawie zabił matkę Rin to maksymalnie go znienawidziłem.

Toosaka Tokiomi i jego dziwne zachowanie (w stosunku do Gilgamesha szczególnie) również mi się nie podobało. Nic w nim ciekawego ani fajnego nie było.

Z Fate/Zero najbardziej polubiłem Saber i Irisviel.  Głównie z powodu tej drugiej anime było dosyć wzruszające.

Zresztą ogólnie Fate/Zero to takie pesymistyczne, dramatyczne i smutne anime, gdyż dopiero w Fate/Stay Night wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Jednak na pewno wyżej bym ocenił Fate/Zero, gdyby chociaż walki były tak dobre jak te w Fate/Stay Night. Jak sobie przypominam sceny akcji z Berserkerem czy Gilgameshem w FSN to nie mam żadnych wątpliwości, że były lepiej skonstruowane i bardziej emocjonujące. Również ten wyjątkowo potężny i efektowny atak Saber uśmiercający Rider budził większe emocje (perfekcyjna oprawa dźwiękowa na pewno miała spore znaczenie) niż ten sam atak w Fate/Zero (początek II sezonu). Owszem w Fate/Zero była lepsza animacja, ale to nie wystarczy żeby mi się bardziej spodobało.

Zresztą te rytmy znane z Madoki po prostu zazwyczaj nie pasowały do Fate/Zero.

Offline

#123 2013-02-20 13:07:41

rika09
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-01

Odp: Fate/Zero

Fate/Zero najwiecej tracil na tym, ze wiadomo bylo jak sie skonczy:(


"po winstalowaniu wszystko dziala samoczynnie i nie mozna tego zatrzymac..."

Offline

#124 2013-02-20 16:00:17

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Fate/Zero

Może się powtórzę, ale:

marek2fgc napisał:

nie odpowiedziałeś mi na pytanie ej

Nawet nie czytam tych wypocin, bo nie widzę żadnych imion głównych postaci z F/SN.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-02-20 16:04:30)

Offline

#125 2013-02-20 20:39:16

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Fate/Zero

rika09 napisał:

Fate/Zero najwiecej tracil na tym, ze wiadomo bylo jak sie skonczy:(

Ogólnie oczywiście było wiadomo, ale nie jeśli chodzi o szczegóły. smile

Uważam, że zarówno Fate/Zero jak i Fate/Stay Night świetnie  się uzupełniają. Fajnie, że wyjaśniono czym jest konkretnie ten Święty Graal, a nawet to jak powstał. Ojciec Shirou został

Pokaż spoiler
przeklęty przez wolę Świętego Graala co właśnie wyjaśniło jego szybką śmierć w przyszłości.

marek2fgc napisał:

Nawet nie czytam

beznadzieja  ej

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2013-02-20 20:41:55)

Offline

#126 2013-02-20 20:44:29

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Fate/Zero

A co ma wspólnego Graal ze śmiercią Kiritsugu  cojest

Przypomniałem sobie  baka

Ostatnio edytowany przez Yagami_Raito8920 (2013-02-21 15:57:02)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#127 2013-02-21 10:44:49

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Fate/Zero

Yagami_Raito8920 napisał:

A co ma wspólnego Graal ze śmiercią Kiritsugu  cojest

A wiesz z jakiego powodu on umarł tak młodo ?

Pokaż spoiler
W FSN o tym wspominali, a w Fate/Zero wyjaśnili dokładnie jak to się stało. Został przeklęty przez Angra Mainyu czyli wolę Graala.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024