#1 2011-04-01 15:21:11

snickersuper
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-01

Dragon Ball (wszystkie serie!)

Mój post był niezrozumiały więc postanowiłem go edytować.

Poszukuję kogoś kto wraz ze mną zajmie się projektem odnowy wszystkich serii Dragon Ball.

Planuję wydać wszystkie odcinki w 1280x720p z japońskim audio i polskim hardsubem.

Przygotowaniem anime i wmuxowaniem hardsubu zajmę się ja.

Jeśli jakiś tłumacz jest zainteresowany pomocą proszę o kontakt na numer gadu gadu 23506294.

Więcej info i przykładowy odcinek po konwersji post niżej.

Ostatnio edytowany przez snickersuper (2011-04-01 16:18:11)

Offline

#2 2011-04-01 15:32:13

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Dragon Ball (wszystkie serie!)

A o zgodę autorów napisów pytałeś? Bo rozumiem, że chcesz stworzyć hardy z polskimi napisami, czyż nie? Na czym polega na twoja "przeróbka"? Wstydziłbyś się, chcesz tworzyć hardy, a nie potrafisz nawet dopasować czasówki do twojej wersji napisów.
Nawiasem mówiąc, piszesz niezrozumiale, o interpunkcji, a w zasadzie jej braku, już nie wspomnę. Z góry ci powiem, że NIE skończysz tego DB, cokolwiek tam sobie wymyśliłeś.
Dziękuję za uwagę.

PS. A jeśli to żart, to słaby i bezcelowy.

Ostatnio edytowany przez Oberleutnant (2011-04-01 15:33:58)

Offline

#3 2011-04-01 15:49:19

snickersuper
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-01

Odp: Dragon Ball (wszystkie serie!)

Fakt napisałem to strasznie zagmatwanie. Nie wiem czemu tak wyszło no ale od nowa.

Na początku chciałem tylko poprawić anime czyli (aspekt, rozdzielczość, nasycenie) tak aby starszą już serią można się było cieszyć w 720p. I udało mi się, został już mi ostatni sezon Dragon Ball GT do przeróbki. Napisy chciałem sobie pobrać.

Po pobraniu napisów okazało się że żadne nie pasują, a dopasowanie czasu (które jest łatwe) jest bez sensu bo napisy i tak są beznadziejne. Dla tego mam zamiar przetłumaczyć sam wszystko od nowa, już pod moją wersję anime.

I w ten sposób stwierdziłem że będę robił hardsub : ) , nie miałem zamiaru przypisywać sobie czyjejś pracy.

Poszukuję kogoś kto razem ze mną zajmie się robieniem tych napisów bo jest tego strasznie dużo i sam będę to robił strasznie długo. Sorry że na początku tak dziwnie to napisałem ale sam nie wiem, jakiś rozkojarzony byłem.

Dopowiem jeszcze że skończę tego DB, nawet jeśli będę to musiał robić sam i zajmie mi to strasznie dużo czasu.

Poniżej daję link do pierwszego odcinka DB w 720p:

http://www.megaupload.com/?d=7GY8MBT7

Mam nadzieję że jednak znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Offline

#4 2011-04-01 16:14:49

Femi87
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Dragon Ball (wszystkie serie!)

Wow Snick ciebie to już wszędzie można znaleźć -_-" popytaj sam-wiesz-gdzie ;P może ktoś by chciał ;>

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024