#1 2011-04-03 11:37:56

Lass
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

HEYO!!


Od niedawna został otwarta nowa strona o tematyce Anime&Manga. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu, zapoznania się z jego zawartością i uploadowania własnych prac do naszej bazy.


Adres Strony to:
Anime Network

Wraz z powstaniem tej strony poszukujemy także Uploaderów.
Chętne osoby prosimy o kontakt z Administratorem strony AnimeNETWORK pisząc Na GG [13483416].


ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN :):)

Offline

#2 2011-04-03 19:19:57

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Jak na razie to tam wieje nudą, poza tym za dużo fioletu, może jakieś żywsze kolory?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3 2011-04-03 19:38:47

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Yagami_Raito8920 napisał:

Jak na razie to tam wieje nudą, poza tym za dużo fioletu, może jakieś żywsze kolory?

Może i nudą wieje, chodź jak tak przeglądałem tą stronkę, to mam nadzieję, że szybko się rozbuduje. Bo właśnie kolory są bardzo klimatyczne i ten fiolet jest wręcz cudowny. Więc go lepiej nie zmieniajcie!! smile

Hmm, dużo coś adminów macie, czy to nie przesada?  oczkod


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#4 2011-04-03 20:50:21

Miku Hatsune
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Witam Was Serdecznie, z Tej strony Miku założycielka Serwisu AnimeNetwork.

Yagami_Raito8920 napisał

    Jak na razie to tam wieje nudą, poza tym za dużo fioletu, może jakieś żywsze kolory?

Ten Styl w Serwisie jest standardowym wyglądem serwisu. Może kiedyś pokusimy się o nowszy wygląd.


Shinuta napisał
Może i nudą wieje, chodź jak tak przeglądałem tą stronkę, to mam nadzieję, że szybko się rozbuduje. Bo właśnie kolory są bardzo klimatyczne i ten fiolet jest wręcz cudowny. Więc go lepiej nie zmieniajcie!! smile

Dziękuję za twoją opinię, cieszy mnie ze podoba Ci się nasz styl.  Strona będzie niebawem bardziej rozbudowana niż teraz, dużo pracy jeszcze przed nami żeby była bogatsza.

Shinuta napisał
Hmm, dużo coś adminów macie, czy to nie przesada?  oczkod

Hmm,  faktycznie może się wam wydawać  że jest dużo osób w redakcji, ale są to osoby przyjęte na okres próbny. Jedynie pewna część Administracji jest już przyjęta na stale.

Mamy nadzieję, że ładnie się nam ułoży w AnimeNetwork.

Jeśli posiadacie pytania dotyczące strony, to  proszę smialo zadawac, a postaram się odpowiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Miku Hatsune (2011-04-03 22:44:38)

Offline

#5 2011-04-03 21:08:50

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Jestem noobem jeśli chodzi o zawiłości języka polskiego, ale powyższy post i pierwszy news na waszej stronie głównej mnie przerażają. Albo to ja jestem dziwny, albo wy macie ciężki problem ze składnią.

Ostatnio edytowany przez Krid (2011-04-03 21:09:33)


Krid.jpg

Offline

#6 2011-04-03 21:21:46

Miku Hatsune
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Ja właśnie śpieszyłam się z postem bo miałam przed chwilką ważną sprawę do załatwienia, wtedy nie zauważyłam błędów w moim poście. gomene.

Hmm szczerze mówiąc posiadamy korektora do naszych treści i to dla mnie niestety dziwne że są zdania niepoprawne. W takim razie będę musiała porozmawiać z Korektorem od newsów. Dziękuję Krid za info.

Ostatnio edytowany przez Miku Hatsune (2011-04-03 21:31:21)

Offline

#7 2011-04-03 21:54:37

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Shinuta napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Jak na razie to tam wieje nudą, poza tym za dużo fioletu, może jakieś żywsze kolory?

...

Hmm, dużo coś adminów macie, czy to nie przesada?  oczkod


Tak to już jest w .php, które ogranicza nadawania tytułów.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#8 2011-04-03 21:59:05

non-
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-21

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Hei007 napisał:
Shinuta napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Jak na razie to tam wieje nudą, poza tym za dużo fioletu, może jakieś żywsze kolory?

...

Hmm, dużo coś adminów macie, czy to nie przesada?  oczkod


Tak to już jest w .php, które ogranicza nadawania tytułów.

Że co? smile_big


ziomek-xD.png

Offline

#9 2011-04-03 22:16:05

Miku Hatsune
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Hmm czy to przypadkiem ironia Hei007 ? Wiesz to nie zależy od .php co do ograniczeń w redakcji.

Napisałam że redakcja zawsze może się zmienić, jak widać serwis działa i zmierza w prawidłową stronę.  smile

Offline

#10 2011-04-03 22:31:52

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Hei007 napisał:

...które ogranicza nadawania tytułów.

Czego tutaj nie zrozumieliście oO
I na 100% nie chodziło o samą redakcję, a raczej... tytuły/rangi/nazewnictwo?


hint:

Główni Administratorzy, Administratorzy, Junior Admin.

Pokaż spoiler
jeśli dalej nikt nie ogarnia o co Hei'owi chodziło, to widać zajęcia z czytania tekstu ze zrozumieniem chyba wyszły z mody oO

ps; php-fusion... ech, szablonowo i sztampowo, do tego forum z tego 'gotowego' fusionowego skryptu plus hosting na boo.pl i...  forum phpBB oO oczkod

Ostatnio edytowany przez Isao (2011-04-03 22:34:49)

Offline

#11 2011-04-03 22:56:30

Miku Hatsune
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Chciałabym zwrócić uwagę, że theme nie jest przerobiony nic z tych rzeczy Isao. Ponieważ wygląd jest wykonany przez moją przyjaciółkę, nigdzie nie znajdziecie w internecie nawet takiego theme.

Offline

#12 2011-04-03 23:06:54

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Isao napisał:

Pokaż spoiler
...to widać zajęcia z czytania tekstu ze zrozumieniem chyba wyszły z mody oO

Żebym sam siebie musiał cytować.... x.x
Nie chcę być uszczypliwy, ale nie przypominam sobie abym cokolwiek wspominał o jakimkolwiek themie w swym poście... ech no chyba że za takowy wywód ktoś wziął ten kawałek szablonowo i sztampowo, aczkolwiek to raczej jest metaforą/przenośnią, aniżeli czymś związanym z themem...

Ostatnio edytowany przez Isao (2011-04-03 23:20:41)

Offline

#13 2011-04-03 23:18:18

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Miku Hatsune napisał:

Hmm czy to przypadkiem ironia Hei007 ? Wiesz to nie zależy od .php co do ograniczeń w redakcji.

Napisałam że redakcja zawsze może się zmienić, jak widać serwis działa i zmierza w prawidłową stronę.  smile


W żadnym przypadku, to nie była ironia ; d
Isao jako jedyny widać rozumie o co mi chodzi  ^^.

A teraz logiczne wyjaśnienie:
1. Nie chodziło mi o ilość adminów na stronie, tylko mój post odnosił się do rang.
2. PHP to CMS, innymi słowy coś w stylu gotowych skryptów.
3. Przez to, że PHP ogranicza nadawania innych tytułów jest aż tyle adminów. Innymi słowy np. Uploader ma adma, ale bez większości praw.

A teraz z innej beczki, ten motyw jest bardzo podobny do http://a-g-w.info/news.php, ale to pewnie ktoś od nich, bo macie nawet wymienione bannery czy loga. Nie mam pojęcia, jak to się zwało.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#14 2011-04-03 23:32:38

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Czepiacie się. Powinno liczyć się, że stronka fajnie w miarę wygląda (w miarę, gdyż jednak przydałoby się pozmieniać ułożenie i wielkość kilku rzeczy). Niemniej jeśli  biorą ten serwis na poważnie, to to z czasem dopracują.

Btw. upload planujecie na jakimś konkretnym DDL?


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#15 2011-04-03 23:36:55

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Miku Hatsune napisał:

Ja właśnie śpieszyłam się z postem bo miałam przed chwilką ważną sprawę do załatwienia, wtedy nie zauważyłam błędów w moim poście. gomene.

Hmm szczerze mówiąc posiadamy korektora do naszych treści i to dla mnie niestety dziwne że są zdania niepoprawne. W takim razie będę musiała porozmawiać z Korektorem od newsów. Dziękuję Krid za info.

Po tym poście nie dziwię się, że potrzebny wam korektor do newsów, hehe. Chyba zapomniała pani o takiej jednej rzeczy... Hmmm, już wiem! Nazywają to interpunkcją!

PS. W newsach nie jest tragicznie, więc korektor coś tam działa, a kolorystyka przywodzi na myśl modrą kapustę.

Offline

#16 2011-04-03 23:45:35

Miku Hatsune
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-03

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

To przepraszam Hei007, źle Cie zrozumiałam w takim razie. Baichi właśnie jest moja przyjaciółką, i to ona zakodowała i zrobiła mi design strony. Ten element to jest Logotyp.

Shinute odpisał
Btw. upload planujecie na jakimś konkretnym DDL?

Upload planujemy na serwerach

- megaupload
- Fileserver
- Rapidshare

A masz jakies inne propozycje?

Ostatnio edytowany przez Miku Hatsune (2011-04-03 23:46:04)

Offline

#17 2011-04-04 07:04:08

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Postawcie prywatnego serwa i tam wrzucajcie pliki, a błędy zostaną wybaczone :]

Wygląd mi się podoba. Właściwie najgorsze co macie to

Pokaż spoiler
skrin.png

I po co tyle tego niepotrzebnego syfu tam jest?

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2011-04-04 07:05:01)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#18 2011-04-04 09:26:31

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Lubie fiolet. Po wejściu na stronę już go nie lubię smutny.
Resztę zostawię bez komentarza :]
Powodzenia oczkod


ファンのファンのために

Offline

#19 2011-04-04 19:31:00

non-
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-21

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

Hei007 napisał:
Miku Hatsune napisał:

Hmm czy to przypadkiem ironia Hei007 ? Wiesz to nie zależy od .php co do ograniczeń w redakcji.

Napisałam że redakcja zawsze może się zmienić, jak widać serwis działa i zmierza w prawidłową stronę.  smile


W żadnym przypadku, to nie była ironia ; d
Isao jako jedyny widać rozumie o co mi chodzi  ^^.

A teraz logiczne wyjaśnienie:
1. Nie chodziło mi o ilość adminów na stronie, tylko mój post odnosił się do rang.
2. PHP to CMS, innymi słowy coś w stylu gotowych skryptów.
3. Przez to, że PHP ogranicza nadawania innych tytułów jest aż tyle adminów. Innymi słowy np. Uploader ma adma, ale bez większości praw.

A teraz z innej beczki, ten motyw jest bardzo podobny do http://a-g-w.info/news.php, ale to pewnie ktoś od nich, bo macie nawet wymienione bannery czy loga. Nie mam pojęcia, jak to się zwało.

/facepalm
PHP to skryptowy interpretowany język programowania. To, ile rodzajów rang przydzielisz w pisanej aplikacji, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ich strona stoi na cms'ie PHP-Fusion, który to zresztą jest open source (trudno o to, aby nie była nią aplikacja pisana w interpretowanym języku smile_big) i można dodać własne rangi.

Ostatnio edytowany przez non- (2011-04-04 19:34:52)


ziomek-xD.png

Offline

#20 2011-04-04 20:00:44

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: AnimeNETWORK Anime&Manga w Twoim zasięgu

non- napisał:
Hei007 napisał:
Miku Hatsune napisał:

Hmm czy to przypadkiem ironia Hei007 ? Wiesz to nie zależy od .php co do ograniczeń w redakcji.

Napisałam że redakcja zawsze może się zmienić, jak widać serwis działa i zmierza w prawidłową stronę.  smile


W żadnym przypadku, to nie była ironia ; d
Isao jako jedyny widać rozumie o co mi chodzi  ^^.

A teraz logiczne wyjaśnienie:
1. Nie chodziło mi o ilość adminów na stronie, tylko mój post odnosił się do rang.
2. PHP to CMS, innymi słowy coś w stylu gotowych skryptów.
3. Przez to, że PHP ogranicza nadawania innych tytułów jest aż tyle adminów. Innymi słowy np. Uploader ma adma, ale bez większości praw.

A teraz z innej beczki, ten motyw jest bardzo podobny do http://a-g-w.info/news.php, ale to pewnie ktoś od nich, bo macie nawet wymienione bannery czy loga. Nie mam pojęcia, jak to się zwało.

/facepalm
PHP to skryptowy interpretowany język programowania. To, ile rodzajów rang przydzielisz w pisanej aplikacji, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ich strona stoi na cms'ie PHP-Fusion, który to zresztą jest open source (trudno o to, aby nie była nią aplikacja pisana w interpretowanym języku smile_big) i można dodać własne rangi.

Pewnie i masz racje, bo aż takim asem w tym całym .php to nie jestem.
Jednakże jeszcze trzeba umieć stworzyć te rangi, a php fusion 7 na necie do tego nie ma skryptu, tak jak w wypadku EF 4.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024