#1 2011-05-14 03:37:20

M320
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-22

Polskie wydanie Kenshin [Manga]

Witam!
Za nie długo mija 15 lat od wyemitowania po raz pierwszy w Japonii pierwszego odcinka serialu Rurouni Kenshin, oraz 17 lat od pierwszej publikacji przygód  rudowłosego szermierza na papierze.

Niestety w Polsce manga zatrzymała się obecnie na 11 tomie w ten poniedziałek  ma do sprzedaży trawić 12 tom.
Po ponad rocznej przerwie, ale niestety w planach Egmont jak popatrzymy na rozpiskę  zapowiedzi http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi już nie pojawia się słowo Kenshin oprócz miesiąca maj.
Obawiam się że kolejne tomy też zostaną  wydawane w tak długich odstępach czasu.

Dlatego mam prośbę do osób które chciały by w dość  przystępnych odstępach czasu by były wydawane kolejne tomy przygód Kenshin'a w języku polskim do pisania do Egmont w tej sprawie.
Najlepiej chyba pisać  do działu Biuro obsługi klienta do pani Edyta Maryniak
Email: edyta.maryniak@egmont.pl . 
Może zmasowana akcja fanów Kenshin'a  coś by pomogła, choć w tej sprawie pewnie Egmont kieruje się wynikami sprzedaży.
Wiele czytelników nie czekało na polski odział Egmont i wybrało Viz Comics. Ja też właśnie staje przed takim wyborem kupna angielskiego wydania. Może ktoś z was też, staje przed takim wyjściem dlatego pomyślałem ,że razem moglibyśmy coś zdziałać i spróbować powalczyć w tej sprawie by można było kupić jednak wszystkie 28 tomów w języku polskim przed naszą śmiercią.

Offline

#2 2011-05-14 06:58:34

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Polskie wydanie Kenshin [Manga]

Do tej pory mam tylko pierwszy tom tej mangi. Właśnie dlatego, że wydawnictwo leciało sobie w kulki. Zasady biznesu są proste - musisz dostarczyć towar i utrzymać klienta. Działając na własną niekorzyść sprawisz, że klient z towaru zrezygnuje, a gdy ma alternatywę, wykorzysta ją. Nie wiem, na ile obecnie mangi sprzedają się w ogóle, więc nie chcę wyrokować, ale podejrzewam, że Kenshin się nie sprzedaje i dokładają do interesu, bądź zarobek jest mierny.


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024