#1 2011-06-10 18:14:22

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Stosunkowo świeże forum: kyuu.pl, zaprasza wszystkich maniaków mangi i anime, do wspólnych dyskusji na przeróżne tematy! Jesteśmy wynikiem rażącego niedoboru dobrych for mangowych w sieci, dbamy o miłą, przyjemną atmosferę, zapewniamy poważne dyskusje na poziomie, ale też zabawę w wyśmienitym gronie. Organizujemy spotkania w ‘realu’, także rejestrując się u nas poznasz wielu ciekawych ludzi, a także przyjemnie, wśród osób o podobnych zainteresowaniach, spędzisz czas wolny w wakacje i nie tylko. Zaglądnij na jedyne w sieci z taką atmosferą. Samodzielnie przekonaj się, że warto być naszym użytkownikiem - na pewno nie pożałujesz!

http://youtu.be/WESFu26tHG0

Ostatnio edytowany przez Inalion (2011-08-10 21:40:29)

Offline

#2 2011-06-10 19:24:17

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

1. Jeżeli planujecie zachować tam Wasz "poziom", to w żadnym wypadku nie chcecie większości tutejszych użytkowników.
2.BBCode, motherfucker! Do you use it?!

Offline

#3 2011-06-10 21:22:54

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

A ja się zapytam nieco przewrotnie, na jakiej podstawie twierdzicie, że to "najlepsze" w sieci miejsce dla fanów mangi i anime?
Ponadto śmiem twierdzić, ze takowych nie brakuje, a taka kiepska reklama tutaj nie przejdzie.

Offline

#4 2011-06-10 22:14:01

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

OMG XD

Jesteśmy wynikiem rażącego niedoboru dobrych for mangowych w sieci,

Eee? So wut? oO Takich for jest u diabła i trochę xD, a co trzeci user ma swój portal/blog/whatever xD



Choć muszę przyznać że sporo postów mają nabite... Userów też sporo (chyba nawet warezownia tymka tyle nie ma XD).

Offline

#5 2011-06-10 22:56:34

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

_KiRA napisał:

OMG XD

Jesteśmy wynikiem rażącego niedoboru dobrych for mangowych w sieci,

Eee? So wut? oO Takich for jest u diabła i trochę xD, a co trzeci user ma swój portal/blog/whatever xD


Tutaj jest trochę racji...
Jeśli chodzi o anime, to sam je uploaduje, wiec jako tako for nie potrzebuję, ale przy mandze, w ogóle nie korzystam z polskich for ^^
Ale u siebie także mam w planach sporą rozbudowę działu manga ;D


_KiRA napisał:

Choć muszę przyznać że sporo postów mają nabite... Userów też sporo (chyba nawet warezownia tymka tyle nie ma XD).


Hmmm ;>

Statystyki

Liczba postów: 41204 • Liczba wątków: 966 • Liczba użytkowników: 726 • Najnowszy użytkownik: Akiyuki

Nasi użytkownicy napisali 118797 postów, tematów 5886
Mamy 12116 zarejestrowanych użytkowników

btw. Mimo, ze na forum jest działz downloadem anime, to nie nazwałbym tego warezownią oczkod Co prawda, jest to imo ważna część, ale najwiekszy nacisk kładziemy na co innego.
W przeciwieństwie, jak to piszesz (jużnie wierwszy raz ;]), od 'warezowni', mamy wiele dodatków, które nie mają niczego wspólnego z warezem, a powiedziałbym raczej, że z częścią fanowską ;P

Offline

#6 2011-06-10 23:30:38

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Hmmm ;>

[Staty]

Heh, pare lat mnie tam nie było, więc...

btw. Mimo, ze na forum jest działz downloadem anime, to nie nazwałbym tego warezownią  Co prawda, jest to imo ważna część, ale najwiekszy nacisk kładziemy na co innego.
W przeciwieństwie, jak to piszesz (jużnie wierwszy raz ;]), od 'warezowni', mamy wiele dodatków, które nie mają niczego wspólnego z warezem, a powiedziałbym raczej, że z częścią fanowską ;P

Kiedyś tam mieliście od cholery linków do gier, muzy, filmów itd... więc podchodzi pod warez (zresztą nie ja to wymyśliłem, a tak mi jakoś zostało w pamięci ;] ).

Offline

#7 2011-06-10 23:38:31

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

_KiRA napisał:

Kiedyś (...) więc podchodzi


Kiedyś pisałeś jak totalny żłób i nie potrafiłeś sklecić posta bez bluzgów (link z f.pl), więc teraz też wszyscy mają cię traktować jak ograniczonego? Czy może jednak przyjmiemy tezę, że pewne rzeczy się zmieniają/ewoluują?

Offline

#8 2011-06-11 00:21:05

laudemort
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-09

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Tymek, tyle, ze twoje forum, jest starsze niż shinden, czyli ma grubo ponad 3lata, to ma półtorej roku, czyli jest około pół roku młodsze niż forum shindena mające niecałe 2 lata ("morderczy ShoutBox" jakoś jeszcze go nie zabił).


Statystyki Forum Shinden Anime    
Tematow: 3,293, Postow: 79,520, Uzytkownikow: 37,609,

Większość to brednie, ale tu akurat niczym nie różni się od ansi czy forum z tematu ^^.

Mniejsza o to, u nas 70% ruchu to SB, a reszta ilościowo jest podobna do tego, mimo dość niemiłej i bujającej wszystko co się rusza administracji.


Co jest ciekawe:
http://www.kyuu.pl/viewtopic.php?f=11&t=82&start=170

w tym momencie jestem na łączu 512Kb, co się przekłada na 64KB/s, na podanej stronie są 2 sygnatury po ponad 3 i 4 MB, avek 900KB, reszty nie chciało mi się sprawdzać. Kto zgadnie ile ładowała mi się ta podstrona...
Dodam, że są tam posty tylko 4 userów, gdyby pochodziły np od 10...


ps. ten gość, tu więcej nie zajrzy, po prostu zaspamował, a to tylko dlatego, że trollowałem poprzedniego dnia (postanowiłem spróbować, po tym jak Ober "zachwalał" mi spamowanie) na zacnej stronie, gdzie jest mnóstwo "profanów" anime  zapytaj.pl, tam też spotkałem tego jegomościa, gdzie również napisał mi, że to bardzo żyjące forum, jakby nie było ma racje, jest bardziej żywe, niż ansi (nie licząc momentów, w których pojawiają się tematy, ze słowem na literkę na "O"), ale, nie wygląda za fajnie. Pisałem tam coś o ansi i właśnie dlatego, pojawił się tutaj.


________________________________________________________________________________________________

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Albert Einstein
________________________________________________________________________________________________

Offline

#9 2011-06-11 01:24:04

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

_KiRA napisał:

btw. Mimo, ze na forum jest działz downloadem anime, to nie nazwałbym tego warezownią  Co prawda, jest to imo ważna część, ale najwiekszy nacisk kładziemy na co innego.
W przeciwieństwie, jak to piszesz (jużnie wierwszy raz ;]), od 'warezowni', mamy wiele dodatków, które nie mają niczego wspólnego z warezem, a powiedziałbym raczej, że z częścią fanowską ;P

Kiedyś tam mieliście od cholery linków do gier, muzy, filmów itd... więc podchodzi pod warez (zresztą nie ja to wymyśliłem, a tak mi jakoś zostało w pamięci ;] ).



Hmmm,
Muza - jedynie do OP, ED i ewentualnie OST z anime oczkod
Gry - nie mam pojęcia... nie interesuję się tym działem ;p
Filmy - Jedynie do Live-Action -> mieliśmy ze 20 tematów z LA, od tych 3 lat niewiele się zmieniło smile


Co ciekawe, zawszę poruszasz sprawę warezu, jeśli jest mowa o forum NNH... Dlaczego? ;>

Nigdy np nie wspomniałeś (nie ma to jak reklama xD), że mamy jeszcze (głónie, te 'fanowskie' dodatki) np.

- Toplistę Anime (TOP-100)
- Toplistę Muzyki z anime
- Toplistę postaci z anime wraz z ich mini galerią
- Ostatnio dodany mod do przeglądania i komentowania animców, który kład nacisk na gromadenie i wyświetlanie samych informacji o serii, jak i wygodę i przejrzystość przeglądania oczkod




Tymek, tyle, ze twoje forum, jest starsze niż shinden, czyli ma grubo ponad 3lata, to ma półtorej roku, czyli jest około pół roku młodsze niż forum shindena mające niecałe 2 lata ("morderczy ShoutBox" jakoś jeszcze go nie zabił).


Ale ja nic nie wspominałem o Shinden`ie ;>

ps.
Ja tam prawie w ogóle nigdzie SB nie czytam xD


Co jest ciekawe:
http://www.kyuu.pl/viewtopic.php?f=11&t=82&start=170

w tym momencie jestem na łączu 512Kb, co się przekłada na 64KB/s, na podanej stronie są 2 sygnatury po ponad 3 i 4 MB, avek 900KB, reszty nie chciało mi się sprawdzać. Kto zgadnie ile ładowała mi się ta podstrona...
Dodam, że są tam posty tylko 4 userów, gdyby pochodziły np od 10...

Mi się ładowało z jakieś 10 sekund xD

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2011-06-11 01:25:54)

Offline

#10 2011-06-11 02:00:33

laudemort
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-09

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Mi się ładowało z jakieś 10 sekund xD

To zależy od neta, "normalnie" też tyle by mi się ładowało, ale na 512 nie ma prawa załadować się szybciej, gdyż na 1MB trzeba 16s, czytaj 4MB = 4*16s=64s, minuta na załadowanie jednej sygnatury w pełni, na szczęście tekst załaduje się szybciej, jednak, żaden poważny administrator, nie pozwoli na coś takiego.

Ale ja nic nie wspominałem o Shinden`ie ;>

ps.
Ja tam prawie w ogóle nigdzie SB nie czytam xD

Nie, o to chodziło w mojej wypowiedzi, chwaliłeś się statami, nawet w odniesieniu do tej strony, nie ma to sensu, a to dlatego, że to rozkłada się na czas, nawet wyciągnięcie z tego % części odpowiedniej do czasu, nie będzie miarodajne, gdyż z założenia strona ma się rozrastać, czyli ma na nią wchodzić coraz więcej ludzi, ten proces powinien postępować w tempie geometrycznym, przynajmniej do osiągnięcia progu wydajnościowego.

Tak więc te statystyki są nic nie warte, można się pochwalić i nic więcej, to tak jak z "mega, super, pro, [inne niepotrzebne słowa] stroną, nic nie znaczy, jeżeli nie ma userów, a tych najwięcej ma.... kreskówka ;p


________________________________________________________________________________________________

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Albert Einstein
________________________________________________________________________________________________

Offline

#11 2011-06-11 10:30:00

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Kiedyś pisałeś jak totalny żłób i nie potrafiłeś sklecić posta bez bluzgów (link z f.pl), więc teraz też wszyscy mają cię traktować jak ograniczonego? Czy może jednak przyjmiemy tezę, że pewne rzeczy się zmieniają/ewoluują?

Ace, nie wypominaj mi tego co robiłem za młodu (w tamtym przypadku, w liceum - nie ma to jak przyświrowanie wycinkiem forum sprzed.... 5 lat?), chyba że lubisz bawić się w wypominki. Stare i nieaktualne.

Hmmm,
Muza - jedynie do OP, ED i ewentualnie OST z anime
Gry - nie mam pojęcia... nie interesuję się tym działem ;p
Filmy - Jedynie do Live-Action -> mieliśmy ze 20 tematów z LA, od tych 3 lat niewiele się zmieniło

Ja tam pamiętam jakieś tematy, gdzie dawaliście (pozwalaliście) na dawnie linków do gier, które można dostać w każdym sklepie... IMO warez jak nic.

Co ciekawe, zawszę poruszasz sprawę warezu, jeśli jest mowa o forum NNH... Dlaczego? ;>

Usłyszałem parę lat temu i jakoś tak mi się przyjęło.

Nigdy np nie wspomniałeś (nie ma to jak reklama xD), że mamy jeszcze (głónie, te 'fanowskie' dodatki) np.

- Toplistę Anime (TOP-100)
- Toplistę Muzyki z anime
- Toplistę postaci z anime wraz z ich mini galerią
- Ostatnio dodany mod do przeglądania i komentowania animców, który kład nacisk na gromadenie i wyświetlanie samych informacji o serii, jak i wygodę i przejrzystość przeglądania

Mnie tam te wszystkie "TOPy", głosowania, i inne pierdoły nie interesują. Uważam że to głupota robiąca sztuczny tłum. Czy to na AnSi, czy tutaj, tych wszystkich głosowań, plebiscytów i innych pierdół unikam jak ognia. Imo to tylko ognisko zapalne do wojny fanbojów z danej "frakcji".

Offline

#12 2011-06-11 10:36:50

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

_KiRA napisał:

Kiedyś pisałeś jak totalny żłób i nie potrafiłeś sklecić posta bez bluzgów (link z f.pl), więc teraz też wszyscy mają cię traktować jak ograniczonego? Czy może jednak przyjmiemy tezę, że pewne rzeczy się zmieniają/ewoluują?

Ace, nie wypominaj mi tego co robiłem za młodu (w tamtym przypadku, w liceum - nie ma to jak przyświrowanie wycinkiem forum sprzed.... 5 lat?), chyba że lubisz bawić się w wypominki. Stare i nieaktualne.

Hmmm,
Muza - jedynie do OP, ED i ewentualnie OST z anime
Gry - nie mam pojęcia... nie interesuję się tym działem ;p
Filmy - Jedynie do Live-Action -> mieliśmy ze 20 tematów z LA, od tych 3 lat niewiele się zmieniło

Ja tam pamiętam jakieś tematy, gdzie dawaliście (pozwalaliście) na dawnie linków do gier, które można dostać w każdym sklepie... IMO warez jak nic.

Co ciekawe, zawszę poruszasz sprawę warezu, jeśli jest mowa o forum NNH... Dlaczego? ;>

Usłyszałem parę lat temu i jakoś tak mi się przyjęło.

Nie rozumiem oburzenia. W końcu ty robisz dokładnie to samo - rozpowszechniasz stare opinie i opierasz je na informacjach sprzed kilku lat smile

Offline

#13 2011-06-11 10:54:49

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Kensai napisał:

Nie rozumiem oburzenia. W końcu ty robisz dokładnie to samo - rozpowszechniasz stare opinie i opierasz je na informacjach sprzed kilku lat smile

Kiruś jest po prostu na tym samym poziomie, a jego (w miarę zrozumiałe) wypowiedzi to kombinacja słownika w przeglądarce oraz warunkowania klasycznego... jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#14 2011-06-11 11:12:57

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Wstałem rano i nawet miałem zamiar delikatnie wyjaśnić, że mnie poniosło, ale nie.

Pisać o Kalim, że kiedyś ... teraz - źle.
Kali pisze, o czymś, że kiedyś ... teraz - super.

Pokaż spoiler
Co do Tymkowego (tak naprawdę dogorywającego) forum:
- gier tam nie ma. Co najwyżej kilka hentajów i VN.
- filmów też nie. Zdarzają się linki do dram i LA, ale tylko tyle.
- muzyka = same OST-y. Reszta to linki do Jutuba
- anime niezlicencjonowane.
W przeciwnym razie moderacja (Iss) wali po łbie.

W sumie nie wiem, po co się produkuję, bo chyba w życiu nic stamtąd nie ściągnąłem...

Offline

#15 2011-06-11 13:51:56

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Nie, o to chodziło w mojej wypowiedzi, chwaliłeś się statami, nawet w odniesieniu do tej strony,

LOL... Tak to podkreśliłeś... 'chwaliłeś się' ^^ Laudemort, ja się nie chwaliłem, a jedynie odpowiedziałem na twierdzenie Kiry smile
Ale odnoszę wrażenie, że.... ;]



Ja tam pamiętam jakieś tematy, gdzie dawaliście (pozwalaliście) na dawnie linków do gier, które można dostać w każdym sklepie... IMO warez jak nic.


Kira, jeśli sytuacja miałaby tak wyglądać, to przyznałbym ci rację - wtedy mógłbyś nazywać to 'warezownią', ale...
Albo masz poważne problemy z pamięcią, albo pomyliłeś fora ;> Nigdy nie umieszczaliśmy na naszym forum żadnych linków do filmów, czy gier, jeśli nie były związane z japonią (LA, VN), regulamin zawszę tego zabraniał. Nie pozwalaliśmy nawet na umieszczanie cracków w dziale Szukam oczkod

Co ciekawe, zawszę poruszasz sprawę warezu, jeśli jest mowa o forum NNH... Dlaczego? ;>

Ja tam pamiętam jakieś tematy, gdzie dawaliście (pozwalaliście) na dawnie linków do gier, które można dostać w każdym sklepie... IMO warez jak nic.

Usłyszałem parę lat temu i jakoś tak mi się przyjęło.

Hmmm, to wkońcu 'pamiętasz' (z własnego doświadczenia), czy 'usłyszałeś' to tym ;>
^^"

Nie rozumiem oburzenia. W końcu ty robisz dokładnie to samo - rozpowszechniasz stare opinie i opierasz je na informacjach sprzed kilku lat

kira_update.exe
;>

Offline

#16 2011-06-11 14:09:56

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Kira, jeśli sytuacja miałaby tak wyglądać, to przyznałbym ci rację - wtedy mógłbyś nazywać to 'warezownią', ale...
Albo masz poważne problemy z pamięcią, albo pomyliłeś fora ;> Nigdy nie umieszczaliśmy na naszym forum żadnych linków do filmów, czy gier, jeśli nie były związane z japonią (LA, VN), regulamin zawszę tego zabraniał. Nie pozwalaliśmy nawet na umieszczanie cracków w dziale Szukam

Może... może faktycznie pomyliłem (na forum SASu też coś próbowali z warezem wyczyniać... ale chyba nie przeszło...), to jeszcze za czasów kapcia było...

Hmmm, to wkońcu 'pamiętasz' (z własnego doświadczenia), czy 'usłyszałeś' to tym ;>
^^"

Pamiętam setkę tematów z DL, a tekst o "warezowni" zasłyszany.

Nie rozumiem oburzenia. W końcu ty robisz dokładnie to samo - rozpowszechniasz stare opinie i opierasz je na informacjach sprzed kilku lat

Jakie oburzenie? Czegoś takiego nie ma z mojej strony...

Pisać o Kalim, że kiedyś ... teraz - źle.
Kali pisze, o czymś, że kiedyś ... teraz - super.

Poprawka, każdy może się pomylić... może faktycznie coś pomieszałem, bo tych for było od cholery, a do tymka nie wchodzę od czasu wielkiem dramy z rozłamem NnH. Sprawdzał tego nie będę bo mi się nie chce.

Offline

#17 2011-08-10 20:47:51

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Jaki offtop... Wasi moderatorzy śpią...?

laudemort napisał:

ten gość, tu więcej nie zajrzy

Pozdrawiam smile


Co do ładowania strony, jakaż jest tego przyczyna? Mi forum z 10 sygnaturami ładuje się maksymalnie kilka sekund. Rady z chęcią przyjmę.

Offline

#18 2011-08-10 20:56:47

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

^ Dwumiesięczne opóźnienie. :/ Najs.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#19 2011-08-10 21:16:10

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Tym bardziej gratulacje należą się Waszym moderatorom smile

Ostatnio edytowany przez Inalion (2011-08-10 21:17:16)

Offline

#20 2011-08-10 21:20:59

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Gówna  się nie rusza, bo będzie śmierdzieć. Najlepiej przysypać je piaskiem to się w ziemi rozłoży.  shithappens

Nawet linka podać nie umiesz, bo zgubiłeś cudzysłów i nie wyświetla się poprawnie.  bzdura


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024