#41 2011-08-11 17:36:25

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

bodzio napisał:
Sir_Ace napisał:

Po prostu trolling is a art jezor

brecht  rotfl  szalony
...is an art

Trolle dzielimy na: trolle zwykłe, pseudotrolle i trolle wypasione.  kombinuje

Pokaż spoiler
2lxuz2a.jpg


Ty dulowaty userze!

Offline

#42 2011-08-11 17:46:21

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

bodzio napisał:
Sir_Ace napisał:

Po prostu trolling is a art jezor

brecht  rotfl  szalony
...is an art

YHBT, i to podręcznikowo. smile

Offline

#43 2011-08-11 18:06:35

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

DUDi napisał:
bodzio napisał:
Sir_Ace napisał:

Po prostu trolling is a art jezor

brecht  rotfl  szalony
...is an art

YHBT, i to podręcznikowo. smile

You don't get it, man  ej szalony

Ostatnio edytowany przez bodzio (2011-08-11 18:15:52)


wladza1.png

Offline

#44 2011-08-11 19:02:50

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

bodzio napisał:

Trolle dzielimy na: trolle zwykłe, pseudotrolle i trolle wypasione.  kombinuje

A jakaś charakterystyka poszczególnych gatunków, żeby łatwiej rozróżnić można było?

Offline

#45 2011-08-11 19:10:11

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Te z irca to wypasione.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#46 2011-08-11 21:01:49

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Oberleutnant napisał:
bodzio napisał:

Trolle dzielimy na: trolle zwykłe, pseudotrolle i trolle wypasione.  kombinuje

A jakaś charakterystyka poszczególnych gatunków, żeby łatwiej rozróżnić można było?

Proszę:
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 51#p305951


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#47 2011-08-12 01:29:09

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

To co, wracamy do tematu, tak?


"Skazany na zajebistość"

Offline

#48 2011-08-13 14:50:13

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

nover napisał:

Inalion, może tak:
ja tam kiedyś konto założyłam i sobie było... nie pamiętam żebym cokolwiek pisała (albo mnie pamięć zawodzi?), bo zwyczajnie nie miałam na co odpisywać (w sensie, że coś ktoś cos w miarę inteligentnego napisał a ja mu odpiszę itp.).
Dziś sobie po dłuższej nieobecności na forum weszłam i... zawitało mnie 26 stron nieprzeczytanych postów.
właśnie przeglądam te tematy i ze smutkiem stwierdzam, że od ostatniej mojej wizyty forum nic się nie zmieniło na lepsze, wręcz jest gorzej, bo nic się nie dzieje ciekawego.
więc czego oczekujesz?
ludzie na kyuu to przeważnie podjarane nastki, chwalące się tym i owym (a w zasadzie nie maja czym się chwalić), a tutaj mamy nieco bardziej poważnych ludzi, który w takie dziecinady raczej się nie bawią jezor
i siąpienie nosem, że "że fora tz. warezowni szczycą się ilością userów i postów, na nasze reagują mocno alergicznie, a na jednym takim offtop w moim spamie o kyuu siedzi już ponad 2 miesiące smile Jak raczyłam to zauważyć zwyzywali mnie od trolli..." jest dziecinne po prostu i między innymi za taką reakcje można dostać łatkę trolla oczkod

no, moje trzy grosze sobie poszły ;P

Jak mogło się coś zmienić na lepsze, skoro osoby, które wyznaczają to 'lepsze' wzruszają ramionami i nie napiszą nawet posta? oczkod Ciężko jest dbać o rozwój forum w momencie, w którym wszyscy 'inteligentniejsi' od naszych 'nastek' użytkownicy potrafią tylko narzekać. Tak wiem, wiem, nie masz nawet na co odpisać. Smutne.

Co do tego 'dziecinnego' cytatu, to szczerze powiedziawszy taką właśnie mam na ten temat opinię, jeżeli to mnie czyni trollem to widać własne zdanie inne od zdania ogółu danego środowiska = trolling. Tak jak ktoś wyżej wspomniał - używacie tego pojęcia błędnie. Nie zamierzasz mi chyba powiedzieć, że moderator nie powinien kasować offtopu? Taka jest jego rola, mylę się? Jeżeli to jest dział nie moderowany to zwracam honor, no ale... Zamknę się, bo znowu będzie, że narzekam smile

Dziwi mnie wasza agresja.

Offline

#49 2011-08-13 16:53:25

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Inalion napisał:

Jak mogło się coś zmienić na lepsze, skoro osoby, które wyznaczają to 'lepsze' wzruszają ramionami i nie napiszą nawet posta? oczkod Ciężko jest dbać o rozwój forum w momencie, w którym wszyscy 'inteligentniejsi' od naszych 'nastek' użytkownicy potrafią tylko narzekać. Tak wiem, wiem, nie masz nawet na co odpisać. Smutne.

rotfl
A dlaczego ktoś miałby chcieć tam pisać? To twoja działka, by zachęcić wartościowych użytkowników do zaglądania i udzielania się na twoim forum. Tymczasem potrafisz jedynie narzekać i robić im wyrzuty  beznadzieja

Inalion napisał:

Nie zamierzasz mi chyba powiedzieć, że moderator nie powinien kasować offtopu? Taka jest jego rola, mylę się? Jeżeli to jest dział nie moderowany to zwracam honor, no ale...

This is NAZI!


Koniec tematu smile

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2011-08-13 16:57:30)

Offline

#50 2011-08-13 17:21:09

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Powtarzam po raz któryś z kolei, że ja NIE NARZEKAM D: Nie mam powodów nawet...

Ostatnio edytowany przez Inalion (2011-08-13 17:23:09)

Offline

#51 2011-08-13 19:28:33

Myore
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2011-01-26

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

napisałeś tu po 2 miesiącach, tylko po to by narzeknąć

Inalion napisał:

Jaki offtop...

potem narzekasz, że nic się na lepsze nie zmienia, bo ludziom nie chce się pisać postów.
a teraz narzekasz, że ktoś napisał że narzekasz, mimo że niby nie narzekasz, ale tak naprawdę narzekasz, bo do tej pory nic oprócz narzekania nie napisałeś.
i pewnie za jakiś czas znów napiszesz, że nie narzekasz i powtórzysz enty raz, że jesteśmy agresywni, mimo że nie jesteśmy (ale o to się można kłócić równie długo, co o to czy narzekasz, czy nie).
so...

Inalion napisał:

Zamknę się, bo znowu będzie, że narzekam

Ostatnio edytowany przez Myore (2011-08-13 19:39:44)


jiii~

Offline

#52 2011-09-05 11:59:42

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Nie ma to jak komuś coś wmówić i kurczowo się trzymać swojego zdania smile Ja chyba lepiej wiem, co mówię i co miałem na myśli? Ale dobrze, Ty masz rację.

Dopiero teraz widzę, że na tym forum po prostu jest taka tradycja, zjeżdżać wszystko najgorzej jak się da.

Ostatnio edytowany przez Inalion (2012-10-01 01:36:29)

Offline

#53 2012-03-19 20:39:35

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Dla wszystkich miłośników japońskiej mody powstał specjalny dział smile Przeszkadzały Wam wielkie sygnatury? Od jakiegoś czasu już są niezgodne z regulaminem! Chcecie skontaktować się z administracją popularnych mangowych serwisów obrazkowych? Do nas zaglądają wszyscy! Ponad to, wykorzystując słońce, rozpoczęły się nowe spotkania forumowe. Jeśli jesteś z Krakowa i chciałbyś napić się z mangowcami w weekend, bądź wspólnie poskakać na DDRze - zaglądnij!

Offline

#54 2012-09-30 02:40:58

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Uwaga! Rozpoczyna się bezterminowa rekrutacja redakcji forum o mandze, anime oraz szeroko pojętej kulturze Japonii – kyuu.pl. Szukamy: moderatorów globalnych, moderatorów lokalnych, ekipy, newsmenów oraz technicznych.
Twoim zadaniem, jako moderatora globalnego będzie:
- aktywna obserwacja wątków we wszystkich działach
- edycja, bądź kasacja łamiących regulamin postów
- przenoszenie oraz łączenie wątków
- upominanie łamiących regulamin użytkowników
- szeroko pojęte sprzątanie na forum
- owocna praca w grupie, bezkonfliktowa współpraca z innymi moderatorami oraz administracją
Twoim zadaniem, jako moderatora lokalnego będzie:
- aktywna obserwacja wątków w działach oddanych pod Twoją opiekę
- edycja, bądź kasacja łamiących regulamin postów w danym dziale/działach
- przenoszenie oraz łączenie wątków w danym dziale/działach
- upominanie łamiących regulamin w danym dziale/działach użytkowników
- owocna praca w grupie, bezkonfliktowa współpraca z innymi moderatorami oraz administracją
Twoim zadaniem, jako członka ekipy forum będzie:
- aktywna działalność na forum w dowolnej formie (zgodnej z regulaminem)
- udzielanie wsparcia w dowolnej formie, jak np. wykonywanie grafik, banerów reklamujących forum, reklamowanie forum, zachęcanie do pisania, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje ogólnie rzecz biorąc.
- owocna praca w grupie, bezkonfliktowa współpraca z moderatorami oraz administracją
Twoim zadaniem, jako technicznego będzie:
- czuwanie i pomoc w kryzysowej sytuacji (np. nagły błąd jakiegoś nowo wgranego moda, który rozwala połowę forum)
- naprawianie błędów technicznych na forum
- w miarę możliwości dążenie do rozwoju technicznego forum, czyli wgrywanie nowych modów, czy zmiana layoutu.
Twoim zadaniem, jako newsmana będzie:
- aktywna działalność w dziale Newsy, w postaci publikowania ciekawych nowinek związanych z tematyką forum (nie przeklejonych z ACP bądź innego ustrojstwa)
Profit:
- dobra zabawa połączona z rozwijającą pracą charytatywną w towarzystwie ciekawych ludzi
- rozpoznawalność i uznanie w naszym małym fandomowym światku
- nierzadko możliwość wejścia na imprezy tematyczne za darmo lub z dużą zniżką
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych!

Offline

#55 2012-09-30 03:55:00

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

To będąc pierwszym chcę zostać moderatorem globalnym smile_big


sokolb.jpg

Offline

#56 2012-09-30 04:54:51

Tanis
Użytkownik
Skąd: Planeta Kuluglux
Dołączył: 2007-06-22

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Także zgłaszam się na "moderatora globalnego"  szalony

PS Jakieś konkretne wymagania muszę spełnić aby zostać "globalnym" ?

Ostatnio edytowany przez Tanis (2012-09-30 04:55:51)


PC: i5 6600k, Gainward Phoenix GTX 970, DDR4 16Gb 3200Mhz.

Offline

#57 2012-09-30 08:50:40

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Do you need grammar nazi? oczkod

trapwv.jpg

Ostatnio edytowany przez bodzio (2012-09-30 08:54:43)


wladza1.png

Offline

#58 2012-10-01 01:34:53

Inalion
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-10

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Na początek musicie posiadać konta na kyuu i się udzielać smile Zgłoszenia przyjmujemy w wątku na forum: http://kyuu.pl/viewtopic.php?f=5&t=2626

Offline

#59 2012-10-12 23:20:09

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

Odświeżam swój topic a widzę na samej górze ten, tak więc wypowiem się troszeczkę odnośnie własnego doświadczenia.Polecam forum,szczególnie panią admin Inalion która zapewniła mi trochę rozrywki na tamtejszy wieczór.
Ogólnie początki były normalne,jak zawsze,trzeba być miłym dla nowych bo uciekną.Próbowałem się wbić w rytm forum na początku,ale trudno było to zrobić jak większość tematów to były offtopy,ponieważ mało kto tam o anime gada,a gdy już to zrobiłem i dałem małe podsumowanie któregoś sezonu,to ktoś napisał ile ja tego oglądam,a to tylko było z 10 serii.Tak więc dałem sobie spokój i zacząłem tylko doglądać i odpowiadać na mój topic.
Po jakimś czasie z dyskusji o stronie nekomaru przerodziło się wojna między dwoma stronami,gdzie boski nyanyan zaczął prowokować ponieważ nie radził sobie z własnymi problemami.
Gdy Inalion wypowiadała się na rożne tematy od razu gdy ktoś się z nią nie zgadzał wybuchała agresją,a gdy nie miała racji a ktoś inny ją miał obdarowywała banem.
Ogólnie jej ruchy były dość prostolinijne,i cholernie jawne,parę przykładów.
Nie miała racji,ty ją miałeś,wkurzyła się lecz nie ma logicznych argumentów,pojawiał się jakiś stały user i zaczynał ripostować,i dostawał pochwalę od pani admin.Fajnie fajnie,tylko wszyscy userzy widzą treść tych pochwał i domyślają się ocb,tym bardziej że te pochwały tak cholernie to sugerowały np. "Ten uśmiech,który zawsze pojawia się na mojej twarzy jak czytam twoje wypowiedzi <3" lub "love u <3 <3 10/10"
Skończyło się to dla mnie banem,nie wiem z jakiego powodu ban,jeden user który się ze mną zgadzał też go dostał,ostatnim fajnym przykładem który sobie przytoczę jest łamanie przeze mnie regulaminu,sam się mogę przyznać odnośnie jednego punktu,lecz u pani admin naliczyłem z 4,5 naruszeń własnego regulaminu,więc liczyłem że jak człowiek honoru zbanuję i siebie,nie doczekałem się.
Ponieważ pani admin była od początku dość przewidywalna,wszystkie posty mam na screenach,ponieważ wiedziałem że zacznie usuwać niewygodne pod jej osobę posty i się nie myliłem.,tutaj parę perełek.
http://forum.nekomaru.pl/download/file. … 20KYUU.jpg

Jeszcze jedno zdarzenie mi się przypomniało.Inalion wypowiadała się krytycznie wobec nyanyana,parę dni po burdzie w moim topicu,napisała że jednak nyanyan diametralnie się zmienił! Treści są lepsze i ciekawsze! Cóż za zmiana,tylko ktoś kto szuka spisku powiązałby to,że nagle zmieniła zdanie o stronie która w pewnym sensie można powiedzieć jest stroną konkurencyjną dla nekomaru.
Podsumowując,jeżeli ktoś chcę korzystać z tego forum przestrzegam przed emocjonalnym wahaniem tamtejszej pani admin,albo się zgadzasz albo znikasz,to zależy od humoru.

Offline

#60 2012-10-12 23:42:04

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Kyuu - najlepsze w sieci miejsce dla fanów mangi i anime.

>forum o animu
1307932925001.jpg

Ostatnio edytowany przez qwig (2012-10-12 23:42:16)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024