#1 2011-07-15 17:39:16

keroloth
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2008-02-26

[TASEE] Mayo Chiki

4840130841.jpg
Mayo Chiki

TL: Shidobu

Linki do ściągnięcia na stronie: TASEE

Info od Shidobu:
"W końcu  Pierwszy odcinek Mayo Chiki jest na miejscu, co prawda, poślizg był ponad tygodniowy, ale drugi odcinek powinien być jeszcze dzisiaj albo jutro. WhyNot? wydało tylko wersję 720p i nie miałem czasu sprawdzić skąd mają RAWa. Jeśli znajdę chwilę, to się tym zajmę i dodam 480p. Co do odcinka…
Poza polskimi napisami, poprawiłem karaoke i zrobiłem polskie tłumaczenie (wiem, jest słabe – nie bić, tekst piosenek tłumaczyłem na szybko, żeby już wrzucać suby  ), plus parę innych zmian. Dobrane zupełnie inne czcionki, oraz…
Dorobiłem przypisy do paru scen i wytłumaczenia tego i owego. Oczywiście, nie każdy będzie szczęśliwy z ekstra tekstem na ekranie, więc wrzuciłem też napisy bez przypisów (nie zawierają także żadnych japońskich zwrotów typu Onii-chan czy Ojou-sama, honoryfikacja japońska jest dalej, czyli wszelakie: -san, -sama, itd, ale tylko tam gdzie powinny być lub pasują). Jeśli nie wiesz jak zmienić napisy w odtwarzaczu, a google się na ciebie obraziło, to napisz, nada się potem do FAQ :] To tyle.
Aha, jeszcze jedno, jak będę miał czas to dodam kolejnego DDLa czy dwa."

Ostatnio edytowany przez keroloth (2011-07-15 19:31:49)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024