#1 2011-08-29 15:37:07

Nakord
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-18

Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Jeśli taki temat już był proszę go skleić razem z moim.

To tak, aby zaoszczędzić wam pracy w usuwaniu i edytowaniu czyichś komentarzy powinny zostać wprowadzone takie opcje jak "edytuj" i "usuń". Wtedy spokojnie mógłbym zmieniać zdanie na temat napisów oraz dodawać do starych komentarzy znalezione przez przypadek jakieś błędy (zapewne było sporo ludzi co dodało komentarz, w którym wypisali oni błędy, które znaleźli w napisach, a później zaś napisali komentarz bo jeszcze znaleźli jeden i tak w kółko).

Moim zdaniem powinno zostać wprowadzone coś takiego, bo czasami napisze się coś w komentarzu, a później nie ma już możliwości tego poprawy.

Ostatnio edytowany przez Nakord (2011-08-29 15:38:02)

Offline

#2 2011-08-29 16:05:11

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

1. Są już odpowiednie od tego tematy.
2. Nie rozpatrzyłeś wszystkich pozytywnych i (przede wszystkim) negatywnych aspektów takowej opcji.
3. Ta kwestia była już omawiana kilkakrotnie, i krótko ujmując: edycja komentów napisów nie przejdzie.
oczkod

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2011-08-29 16:06:48)

Offline

#3 2011-08-29 16:12:56

bobek784
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-13

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Ale ludzie są wybredni, jeszcze trochę i ktoś sobie zażyczy dodania możliwości usunięcia komentarza przez autora napisów, hehe.

Mi tam wystarczy dodanie informowania autora o nowym komentarzu, co zresztą już jest w planach.


Nick na ANSI: bobek784v2

Offline

#4 2011-08-29 16:44:08

Nakord
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Nie dostrzegam negatywnych aspektów w edytowaniu komentarzy. Edytuję, bo chcę coś dopisać, bo nie chcę pisać kolejnego komentarza, ponieważ jak go napiszę zapewne ktoś z administracji złączy je oba... Mogę się zgodzić, że opcja usuń mogła by powodować jakieś nieścisłości ale można by ją zrobić tak, aby nie można było usuwać swojego komentarza kiedy ktoś się pod nim wypowie... No chyba, że chodzi ci o coś takiego, że jakiś admin napisze coś w moim komentarzu , a ja sobie wejdę i usunę to co napisał? Jeśli tak to na forum też powinna być wyłączona opcja edytuj... Moim zdaniem powinno zostać to wprowadzone, bo nie lubię jak w skrzynce mam kilka wiadomości na temat: "Twój komentarz został usunięty", a później patrzę jak kilka zostało złączonych w jeden. Po co ma to robić administracja jak od samego początku mogłem zrobić to ja jakby była włączona opcja edytuj.


Edit:
To jeżeli autor napisów dostawałby wiadomość, że takie i takie napisy został skomentowane to administracja też powinna dostawać takie wiadomości...

Ostatnio edytowany przez Nakord (2011-08-29 16:48:51)

Offline

#5 2011-08-29 17:11:20

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

mogla by się pojawić opcja edycji ale z ograniczeniem czasowym np max 1h od napisania komentarza

Offline

#6 2011-08-29 17:13:03

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Możliwość edycji komentów to kolejne narzędzie do trollowania. Tego mamy na ANSI już w nadmiarze, dlatego jednak bym się wstrzymał oczkod

Offline

#7 2011-08-29 17:18:28

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Uważam, że powinna być dozwolona zarówno edycja jak i usuwanie swoich komentarzy.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-08-29 17:19:17)

Offline

#8 2011-08-29 17:28:06

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Kenshiro napisał:

Uważam, że powinna być dozwolona zarówno edycja jak i usuwanie swoich komentarzy.

Nie.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#9 2011-08-29 17:40:23

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

arystar napisał:
Kenshiro napisał:

Uważam, że powinna być dozwolona zarówno edycja jak i usuwanie swoich komentarzy.

Nie.

Nie.
[czekamy na 3xNIE i dziękujemy  szalony ]

Ostatnio edytowany przez bodzio (2011-08-29 17:40:36)


wladza1.png

Offline

#10 2011-08-29 17:41:07

seba609
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-07-13

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

bodzio napisał:
arystar napisał:
Kenshiro napisał:

Uważam, że powinna być dozwolona zarówno edycja jak i usuwanie swoich komentarzy.

Nie.

Nie.
[czekamy na 3xNIE i dziękujemy  szalony ]

Nie.

[proszę]


Lupin, he's a nice man. Why he's cool, you know, he uses his walther. Yeah, the machine cries, bang bang.

Offline

#11 2011-08-29 17:51:21

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Why not? Usuwanie może faktycznie nie, ale edycja swoich komentarz np. do 10 minut po wysłaniu to całkiem fajna sprawa.


Ty dulowaty userze!

Offline

#12 2011-08-29 19:01:07

Nakord
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Ta propozycja jest skierowana do administracji... Jakbym chciał usłyszeć co o tym myślicie to zrobiłbym ankietę na ten temat. Słowo "Nie" niepotwierdzone niczym, jest słowem pustym. Więc jak się już wypowiadacie to proszę o konkrety, bo to co pokazaliście to zwyczajne nabijanie postów...


A to z ograniczeniem czasowym to bardzo ciekawy pomysł.


@down: znalazłem podobny temat, który był zamknięty więc jak niby miałem w nim coś napisać... a po drugie na samym początku napisałem, że jeśli coś podobnego jest to proszę skleić to razem... no chyba że administracja umie tylko sklejać komentarze, a tematy już nie... wolę nie odświeżać starych tematów bo niektórzy ludzie mogą się sugerować starymi wypowiedziami...

Ostatnio edytowany przez Nakord (2011-08-29 20:07:04)

Offline

#13 2011-08-29 19:54:22

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

To wszystko już było przedyskutowane wzdłuż i wszerz. Skoro taki jesteś kozak, to se znajdź, a nie nabijasz posty...

Offline

#14 2011-08-29 21:05:19

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Nakord napisał:

Jakbym chciał usłyszeć co o tym myślicie to zrobiłbym ankietę na ten temat. Słowo "Nie" niepotwierdzone niczym, jest słowem pustym. Więc jak się już wypowiadacie to proszę o konkrety, bo to co pokazaliście to zwyczajne nabijanie postów...

Już to widzę.... wyobraźcie sobie przepiękny pokój, super wypasiony komp z monitorem 42 cale, na którym widnieje obecnie wyświetlona strona ANSI. Ktoś właśnie wrzucił napisy do superhiperuberultrawypasisstej serii i wstawia sobie koment z troll konta*. Oczywiście wypisuje sobie parę błędów, które sam wyłowił z tego oceanu niepoprawności interpunkcyjno-gramatyczno-ortograficznej, żeby Dulu nie usunął mu, po raz kolejny, komentarza z BDB bez uzasadnionej oceny. Oczywiście owy tłumacz ma plan, równie genialny jak poziom jego subów. Otóż poczeka aż Dulu przeczyta jego komentarz i stwierdzi, że może zostać, a potem perfidnie zedytuje go w całości... To wystarczy na uzasadnienie czemu jestem przeciwny takiemu pomysłowi?



*Przypadki częstsze niż konieczność edytowania komenta.

Offline

#15 2011-08-29 21:14:40

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Sacredus napisał:

Otóż poczeka aż Dulu przeczyta jego komentarz i stwierdzi, że może zostać, a potem perfidnie zedytuje go w całości... To wystarczy na uzasadnienie czemu jestem przeciwny takiemu pomysłowi?

To sprawdzi komenta po 10 minutach ;p

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2011-08-29 21:14:48)

Offline

#16 2011-08-29 21:19:59

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Zostawienie marginesu w minutach wyklucza możliwość owego trollingu, a jednocześnie likwiduje 3/4 komentarzy w stylu: "sorry, zapomniałem, jeszcze to...", których jest jednak w cholerę i daje margines na wyeliminowanie swoich własnych literówek, co też się zdarza. No chyba że zamiast tego jakiś automat, który od razu łączy dwa komentarze z rzędu tego samego autora.


Ty dulowaty userze!

Offline

#17 2011-08-29 21:24:02

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Już raczej opcja podglądu komentarza przed wysłaniem - tak jak postów na forum.
Tylko dlaczego my znów wałkujemy to samo?


wladza1.png

Offline

#18 2011-08-29 21:24:40

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Sacredus napisał:

Ktoś właśnie wrzucił napisy do superhiperuberultrawypasisstej serii i wstawia sobie koment z troll konta*. Oczywiście wypisuje sobie parę błędów, które sam wyłowił z tego oceanu niepoprawności interpunkcyjno-gramatyczno-ortograficznej, żeby Dulu nie usunął mu, po raz kolejny, komentarza z BDB bez uzasadnionej oceny. Oczywiście owy tłumacz ma plan, równie genialny jak poziom jego subów. Otóż poczeka aż Dulu przeczyta jego komentarz i stwierdzi, że może zostać, a potem perfidnie zedytuje go w całości... To wystarczy na uzasadnienie czemu jestem przeciwny takiemu pomysłowi?

Buu...
Nawet pomijając pomysł z możliwością edycji przez 10 minut, jest taka opcja jak "zgłoś moderatorom". Fakt, w przypadku superhiperuberultrawypasisstych serii więcej ludzi patrzy na komenty, co też oznacza, że są większe szanse na to, że odpowiedni użytkownik przyuważy taki nie do końca zgodny z oczekiwaniami wspominanego pana Dulu komentarz i go zgłosi. Druga myśl to bumpowanie na liście nowych komentarzy nawet w przypadku edycji.

Tak czy inaczej, jestem za wprowadzeniem możliwości edycji, choćby przez te 10 minut.


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#19 2011-08-29 21:45:47

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

coellus napisał:

Why not? Usuwanie może faktycznie nie, ale edycja swoich komentarz np. do 10 minut po wysłaniu to całkiem fajna sprawa.

Tylko ta opcja ma rację bytu, tylko ona będzie kiedyś tam omawiana.

Offline

#20 2011-08-29 22:45:24

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Niby wszystko pięknie ładnie ale co z ludźmi, którzy już/albo zaczną obrażać/przeklinać/itp żeby po tych 10min zedytować komentarze i są czyści, nie udowodni im się niczego. A tak, jak komuś puszczą nerwy można to wyłapać i "nagrodzić"
To już chyba wolę obecny system. Takich komentarzy do edycji nie ma znowu tak wiele. Sklejenie ich tra chwilkę, a jakby jeszcze ludzie widząc je używali opcji zgłoś mod byłoby cudnie smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024