#21 2011-08-29 22:51:04

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Zawsze można liczyć na konfiden... tajnych współpracowników. Taki miły i uczynny człowiek może przysłać kandydaturę do bana popartą odpowiednim screenem jezor

Offline

#22 2011-08-30 00:21:52

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Sir_Ace napisał:

Zawsze można liczyć na konfiden... tajnych współpracowników. Taki miły i uczynny człowiek może przysłać kandydaturę do bana popartą odpowiednim screenem jezor

...oczywiście wcześniej nieco wzbogaconym w Paincie.
A zaświadczam, że skilla dużego do tego mieć nie trzeba. oczkod

Offline

#23 2011-08-30 01:14:07

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Edycja powinna być, bo to podstawowe ludzkie prawo.

Offline

#24 2011-08-30 03:22:15

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

SoheiMajin napisał:

Edycja powinna być, bo to podstawowe ludzkie prawo.

4545053025_451a1d2078_z.jpg

Lepszego argumentu to jeszcze nie było...

Offline

#25 2011-08-30 07:08:12

Nakord
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Dlaczego niektóre posty są usuwane, a nie które nie? Czym się administracja sugeruję przy usuwaniu postów, bo czasami się widzi, że np. ktoś napisze : "Dzięki. Już wszystko poprawiłem" i taki komentarz od razu jest usuwany, a np. taki "Byłem tak podekscytowany, że w końcu je skończyłem, że z pośpiechu nie zaznaczyłem. Już poprawione oczkod" nadal jest... Moim zdaniem komentarze z których wywodzi się dyskusja, kłótnia, albo odpowiadanie komuś pytaniem na pytanie powinny zostać usuwane no i takie jak podałem przykład wyżej.

Wracając do opcji "edytuj" to można by wprowadzić ograniczenie, że po dodaniu komentarza można zedytować go dopiero za ileś tam godzin... i byłby git. Już ktoś wyżej wspomniał o tym samym...


Edit:
No trochę z tymi godzinami przesadziłem ale 15minut to chyba byłoby git...

Ostatnio edytowany przez Nakord (2011-08-30 11:52:50)

Offline

#26 2011-08-30 10:17:58

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Nakord napisał:

Wracając do opcji "edytuj" to można by wprowadzić ograniczenie, że po dodaniu komentarza można zedytować go dopiero za ileś tam godzin... i byłby git. Już ktoś wyżej wspomniał o tym samym...

Khem to jaki sens tej edycji? Z reguły jak się komuś jakiś błąd przypomni, chciałby go dodać albo poprawić literówkę to robi to od razu pisząc 2 koment. Raczej nie będzie się tej osobie chciało czekać ileś tam godzin by to zrobić. Bo potem zapomni albo mu się odechce. W obecnej formie starczyłoby jakby osoba pisząca 2 koment od razu kliknęła Zgłoś mod pisząc, że prosi o sklejenie i tyle.

A co do losowego usuwania. To wyłącznie sprawa odczuć moda. Dla jednego dany koment jest akceptowalny a dla innego nie. Czasem jest tak, że Dulu zostawi bo wydaje mu się, że jest ok, a potem wpadnę ja i go skasuję bo dla mnie powinien polecieć (bądź odwrotnie smile_big). A czasem się po prostu danego komenta nie zauważy. Pamiętajmy, że mod też człowiek smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#27 2011-08-30 18:34:05

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

@lilith_ to zamiast zgłoś powinien być przycisk sklej i by bylo po problemie

Offline

#28 2011-08-30 18:41:47

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Kto dba o komentarze napisów? Sam kiedyś chciałem jakieś skomentować to usunięto mój komentarz, bo niby łamał regulamin. A oczywiście nie łamał tylko pewnie nie pasowały moderatorowi pozytywne komentarze oczkod stąd zlewam całkiem komentarze - dla mnie może ich w ogóle nie być smile


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#29 2011-08-30 19:08:06

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Ja się dziwię niektórym. Niby wszyscy mają problemy z usuwaniem komentarzy, a mnie się nigdy to nie zdarzyło, wyłączając przypadki pisania dwóch komentów pod rząd czy zwykłego spamu, a pisałem też krótkie komenty bdb, że nie znalazłem żadnych błędów.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#30 2011-08-30 20:21:00

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Widzisz sado, sprawa tyczy się tego, że dałeś jakieśtam uzasadnienie oczkod Najczęściej lecą komentarze, które są podwójne/ takie które zostały sklejone i jeden jest zbędny/ te które posiadają ocenę bez uzasadnienia/ spam.
Wiele osób wystawia ocenę a w treści podaje, że napisy pasują do jakiejś tam wersji, a taka informacja powinna być wysłana na pw do autora.
To samo tyczy się dyskusji o odcinku. Od tego jest forum.
Komentarze mają zawierać ocenę, jej uzasadnienie (nie tylko słabej ale i bdb też), wypiskę błędów, ew krótką dyskusję na temat tych błędów i tyle.

@matiasmovie powiem ci, że to całkiem ciekawy pomysł, trzeba ten pomysł podrzucić Kane i zobaczymy czy da radę coś z tym zadziałąć smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#31 2011-08-30 20:24:14

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

matiasmovie napisał:

@lilith_ to zamiast zgłoś powinien być przycisk sklej i by bylo po problemie

A nie przypadkiem zostawić zgłoś, i dodać sklej?

Offline

#32 2011-08-30 20:27:37

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Oprócz możliwości usuwania i edytowania swoich komentarzy powinna istnieć możliwość wystawiania ocen bez komentarza.

Offline

#33 2011-08-30 20:28:43

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Przecież można... Po prostu nie pisz nic ;p

A za edycją komentów mówimy NIE papa

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2011-08-30 20:29:25)

Offline

#34 2011-08-30 20:42:02

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Chyba raczej dodać opcje auto-sklejania komentarzy... naprawdę niektórzy lubią wszystko robić naokoło xD


K5Cqyo6.png?1

Offline

#35 2011-08-30 21:09:13

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

lilith_ napisał:

Widzisz sado, sprawa tyczy się tego, że dałeś jakieśtam uzasadnienie oczkod

A napisanie "zero błędów" to nie jest dostateczne uzasadnienie? Takie uzasadnienie miał mój pierwszy i ostatni komentarz niedotyczący znalezionych błędów, tylko ich braku, co się z nim stało, chyba nie muszę mówić. Dla mnie jest to warunek wystarczający, by wystawić napisom bardzo dobrą ocenę. Później dulu odpisał mi na PW, że to za mało - że mam napisać, czy mi się podoba czcionka, styl napisów, timing i kij wie co tam jeszcze, no dajcie spokój.

Reasumując, napisanie "zero błędów" i niewypisywanie znalezionych błędów (których nie ma) można uznać za analogiczne do napisania "dużo błędów" i wypisania kilku.

Offline

#36 2011-08-30 21:17:26

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

lilith_ napisał:

Widzisz sado, sprawa tyczy się tego, że dałeś jakieśtam uzasadnienie oczkod

Pisanie komentarza przy ocenie bardzo dobrej, ma na celu tylko i wyłącznie, powiększenie e-penisa tłumaczowi (e-łechtaczki/piersi w przypadku tłumaczki?). Innego powodu nie widzę. I z góry chcę życzyć wszystkiego najlepszego nauczycielom tych osób, które mimo uzyskania oceny bardzo dobrej, nadal chcieli dowiedzieć się dlaczego taką notę uzyskali (osoby mojego pokroju w tym czasie oblewały swoje pozytywne oceny lub zapijały swoje niepowodzenie).


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#37 2011-08-30 21:19:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

SoheiMajin napisał:

Reasumując, napisanie "zero błędów" i niewypisywanie znalezionych błędów (których nie ma) można uznać za analogiczne do napisania "dużo błędów" i wypisania kilku.

Wiesz, zdradzę ci tajemnicę, błędy są zawsze, więc...   hehe


wladza1.png

Offline

#38 2011-08-30 21:22:15

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

bodzio napisał:
SoheiMajin napisał:

Reasumując, napisanie "zero błędów" i niewypisywanie znalezionych błędów (których nie ma) można uznać za analogiczne do napisania "dużo błędów" i wypisania kilku.

Wiesz, zdradzę ci tajemnicę, błędy są zawsze, więc...   hehe

No, jak nie Ty, to Hatake je znajduje...


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#39 2011-08-30 21:25:39

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Problem jest w tym, że nie da rady ocenić napisów bez dawania komentarza (co jest samo w sobie paranoją) a komentarze typu "wszystko ok" są zapewne usuwane, bo nie wytykają błędów oczkod


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#40 2011-08-30 21:39:15

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Zdanie wytrych dla leniwych: "Gdzieś [na początku/w środku/pod koniec] mignęło mi kilka [literówek/przecinków], ale i tak jest bdb" oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024