#1 2011-10-20 16:27:09

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Oddam ok 90 płytek z anime za PIWO! Poznań lub okolice.

Ostatnio robiłem porządki w mojej małej kolekcji i okazało się, że mam dużo pozycji, które mnie zupełnie nie interesują, bądź też oglądałem je i drugi raz nie zamierzam. Są też takie, które są mi po prostu zbędne, ponieważ zastąpiłem je innymi wydaniami. Dlatego oddam chętnie w czyjeś ręce za przysłowiowe piwo, ale uwaga, tu jest mały haczyk, piwo to minimum 4-opak Guinnessa (tu nie wybrzydzam, może być puszka Draught jak i Extra Stout) + co łaska Leszka premium. Poniżej prezentuję listę, są tam pozycje zarówno u nas posiadające licencje jak i nie, tam gdzie pamiętam napisałem nazwę grupy, która to wydała, w większości są to DVDripy, trochę RAWów też się znajdzie. Całość liczy ok 90 sztuk płyt DVD, do tego oczywiście dołączam opakowanie "cake". Płyty to w większości Verbatimy. Najchętniej oddał bym wszytko na terenie Poznania, ponieważ jestem leniwy i nie będzie mi się pewnie chciało dupy ruszać na pocztę, no i trochę tego jest.

Kontaktować ze mną proszę się poprzez formularz wysyłania maila naszego forum, czyli kliknąć proszę w kopertę pod moim avatarem. W temacie wpiszcie "Anime za piwo".

Poniżej wcześniej wspomniana lista:
Lista anime

Jak już wspomniałem, przyjmę piwo, pieniądze mnie nie interesują a Guinnessa chętnie się napije smile

Ostatnio edytowany przez Maniack (2011-10-20 16:28:57)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024