#1 2011-11-12 16:56:03

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Yo.
Chciałbym pozbyć się mojej kolekcji anime. Mam wykonane jej zdjęcie:
http://i44.tinypic.com/357psm0.jpg (Na dolnej półce za opaskami są gry, ale nie miałem innego miejsca, by to wszystko zaprezentować xD)
Co znajduje się w kolekcji:
- Vexille 1 DVD
- Tristia: Błękitna wyspa 1 DVD
- Rushuna: Wystrzałowa wojowniczka (+ kartonowa opaska) 2 DVD
- Erementar Gerade (+ kartonowa opaska) 4 DVD
- Daphne (+ kartonowa opaska) 4 DVD
- Czarna księga (hentai) 1 DVD
- Evangelion 1.11 1 DVD
- Kapłanki przeklętych dni (+ kartonowa opaska) 2 DVD
- Hellsing (+ twardy box) 2 DVD
- Ray the animation (+ kartonowa opaska) 2 DVD
- Tokyo Majin (+ twardy box) 4 DVD
- Ergo Proxy (+ kartonowa opaska) 4 DVD
- Samurai Champloo (+ twardy box) 4 DVD
- Shakugan no Shana (+ twardy box) 4 DVD

- Grobowiec Świetlików 1 DVD (To nie anime od Anime-Gate)

- Wszystkie pocztówki w takim stanie, w jakim je wyjąłem (niektóre są w dziwny sposób uszkodzone) oraz wszystkie karty kolekcjonerskie (taki bonus do tych DVD)

W sumie daje to 37 płyt DVD

Wszystkie serie w całości.
Wiem, że część z tych anime jest jeszcze w promocji za niewielkie sumy, ale innych (przykładowo Shany, Ergo Proxy lub też Samuraia Champloo) nie można już praktycznie nigdzie dostać. Chciałbym za tę kolekcję 250 zł (nie wiem szczerze, czy to dużo, czy mało, ale za całość od nowości wydałem więcej. Poza tym można negocjować). Sprzedam jako całość - nie na sztuki.
Tylko odbiór osobisty w umówionym wcześniej miejscu (Sory, ale wysyłanie tego byłoby tragedią xD)

Coś o uszkodzeniach? Jak pisałem - pocztówki. Niektóre są uszkodzone. Jedna z kart kolekcjonerskich także ma dziwną plamę. Do tego opakowanie pierwszej płyty Erementar Gerade jest porysowane.
Płyty w stanie idealnym. Część nigdy nie była w żadnym odtwarzaczu (nie obejrzałem wszystkich tych anime: Rushuna, EG, Czarna księga [bo to chore xD] TM i 2 ostatnie płyty EP [anime droppnąłem])

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2011-11-19 12:11:21)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#2 2011-11-19 12:11:11

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Hmmm, nie ma chętnych? To dam jeszcze tydzień, ale dodam, że jest możliwość wysyłki (w pudełku po butach xD)
Cenę też można negocjować. Jakby ktoś nie był w stanie znaleźć mojego nr gg, to podaję - 7986856


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#3 2011-11-19 13:56:25

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Mógłbym kupić Daphne, Tokyo Majin, może jeszcze Tristia: Błękitna wyspa i Czarna księga, ale nie w tym miesiącu. wszystko zależy od tego ile byś za to chciał.

Offline

#4 2011-11-19 18:25:41

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Ja też mógłbym ewentualnie wziąć ale tylko kilka pozycji. Interesowałoby mnie :

Shakugan no Shana (+ twardy box) 4 DVD
Grobowiec Świetlików 1 DVD (To nie anime od Anime-Gate)
Ergo Proxy (+ kartonowa opaska) 4 DVD

Lecz zależałoby to od ceny i wolałbym jakiś dokładniejszy opis tych pozycji (chodzi o ich stan) a najlepiej osobna fotkę smile.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#5 2011-11-19 18:41:26

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Hunter Killer napisał:

Ja też mógłbym ewentualnie wziąć ale tylko kilka pozycji. Interesowałoby mnie :

Shakugan no Shana (+ twardy box) 4 DVD
Grobowiec Świetlików 1 DVD (To nie anime od Anime-Gate)
Ergo Proxy (+ kartonowa opaska) 4 DVD

Lecz zależałoby to od ceny i wolałbym jakiś dokładniejszy opis tych pozycji (chodzi o ich stan) a najlepiej osobna fotkę smile.

Wszystkie uszkodzenia opisałem w pierwszym poście. Jeśli chodzi o Shanę i Ergo Proxy, to są w stanie idealnym, zarówno pudełka, jak i płyty, oraz pocztówki. Jeśli chodzi zaś o Grobowiec Świetlików, to dostałem go w uszkodzonym pudełko (wklęsłe z frontowej strony - ja czegoś takiego nienawidzę), więc je wymieniłem na inne. Płyta w stanie idealnym. Ile chcę? Właśnie liczyłem, że Ergo Proxy i Shanę sprzedam najlepiej, bo ich nie można już kupić (a przynajmniej nie w całości - tu głównie Ergo Proxy oraz Samurai Champloo, którego nie chcesz). Jeżeli masz propozycję, to napisz na gadu - zgodzę się albo nie i po sprawie.

Jeśli chodzi o osobną fotkę, to nie iem, jakie zdjęcie Cię interesuje, poza tym nie mam sprzętu, by zrobić ostre zdjęcie wysokiej jakości. Na chwilę obecną zrobiłem coś takiego: http://i41.tinypic.com/15gdso9.jpg

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2011-11-19 18:46:20)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#6 2011-11-20 14:16:22

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Sprzedam oryginalne anime od Anime-Gate (Warszawa)

Uwaga, nieaktualne. Sprzedałem całość jednej osobie.


view?username=Mamut&style=normal

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024