#1 2011-12-23 23:18:36

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

[NNH] Maga Tsuki [Manga]

cover_v01.png

credits_min.png


Info:

Głównym bohaterem jest Yasuke, licealista, który jest zakochany w swojej przyjaciółce z dzieciństwa - Akari. Oczywiście dziewczyna o niczym nie wie, ponieważ Yasuke nigdy nie zdradził jej swoich uczuć. Pewnego dnia nadarza się jednak okazja... Siostra Yasukiego - Miyano, która jest kapłanką w świątyni, zostawia pusty dom, oraz karteczkę na drzwiach: "Nie wrócę dzisiaj na noc. Poproś Akari, aby coś ci ugotowała". Akari się oczywiście zgadza i idzie kupić potrzebne składniki, lecz w tym samym momencie karteczka przyczepiona na drzwiach odpada i ukazuje się druga, w której Miyano delikatnie prosi Yasukiego aby pozbył się chwastów z przodu świątyni... Chłopak zabiera się do roboty, myśląc przy tym cały czas o wyznaniu, niestety przydarza mu się mały wypadek - przez przypadek tłucze Boskie Lustro. Po chwili otoczenie ogarnia czarna mgła i pojawia się mile wyglądająca dziewczyna. Przez chwilę, Yasuke widzi ją jak przez mgłę po czym mdleje.
Kiedy chłopak się budzi, znowu widzi przed sobą ową dziewczynę, która wyznaje mu, że jest Boginią... Boginią nieszczęścia...

Screens:


th_maga_tsuki_s01.png th_maga_tsuki_s02.png th_maga_tsuki_s05.png

th_maga_tsuki_s03.png th_maga_tsuki_s06.png th_maga_tsuki_s04-1.png


Ilość przełumaczonych rozdziałów: 6 / (? - ongoing)


Download / Info

Offline

#2 2011-12-23 23:28:18

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [NNH] Maga Tsuki [Manga]

Manga jest przyjemna... Znaczy, przyjemnie się ją czyta smile
Fabuła to raczej nic nadzwyczajnego, ale na szczęście nie zobaczymy tutaj tsundere, która na każdej stronie drze się do głównego bohatera, a co drugą - bije go ;] Ach, no tak, nasza tsundere oprócz fajnego charakteru ma także więcej wzrostu niż dzieci w przedszkolu ;] Tak się składa, że tę bohaterkę lubię najbardziej, a porównać bym ją mógł do takiej Hinagiku z Hayate no Gotoku, czy Minami z Baka Test. Muszę także przyznać, że kreska jest naprawdę fajna i ofc takze mi się podoba smile_big
W mandze mamy- Nie... To co w niej jest, przekonajcie się sami ;p

///
Uprzedzę pytania/komentarze odnośnie moich dwóch pozostałych projektów. Ta manga mi sięjakos spodobała i postanowiłem wziąć jąjako nowy projekt... Wiem, że mam zaległości w Kono Oneesan, oraz w Sankarea. Maga Tsuki wychodzi na bieżąco i co miesiąc (podobnie jak Kono Oneesan) i pojawiło się na razie 10 rozdziałów. Wydanych jest 6, przetłumaczonych 8 - zostały dwa. Muślę, że do jutra uda mi sięprzetłumaczyć pozostałe dwa, a następnie planuję zabrać sięza Kono Oneesan - także dojechać do ostatniego wydanego w angielskim tłumaczeniu rozdziału - 8. Potem ruszę dalej z Sankarea (Ach, nie ukrywam, że mam na oku jeszcze jeden projekt (w międzyczasie), ale on ma zaledwie 4 rozdziały ;p)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024