#21 2012-01-15 14:26:03

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Zmień tłumacza-wszyscy będą zadowoleni(prawdopodobnie).
Wiesz, że tłumacz jest nieaktywny, a dalej go trzymasz na tej funkcji. To jest trochę niezrozumiałe.
Obsuwa obsuwą, trzeba sobie zapracować na uznanie i reputację grupy wśród potencjalnych odbiorców.
Wasza renoma jest słaba, tak to ujmę. Usuwacie to, co Wam niewygodne i wodzicie ludzi za nos.
Tak nie przystoi, mości panie i panowie. oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#22 2012-01-15 14:41:03

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Po części się z wami zgodzę, z tym usuwaniem postów, lecz jednak sądzę, że posty tradycyjnej kłótni bez zgody, która g**** wnosi do tematu jest po prostu zbędna, można by w tym przypadku zostawić niektóre posty, ale widocznie szły wszystkie do skasowania, od strzału.

PS: Dobrze jeśli tak bardzo o tym marzycie to będę pisząc posty na ANSI czytał je kilka razy i poprawiał pod każdym względem... Ale od kiedy zacznę? Tego nie wiem oczkod

Offline

#23 2012-01-15 15:18:57

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Akashi7 napisał:

Po części się z wami zgodzę, z tym usuwaniem postów, lecz jednak sądzę, że posty tradycyjnej kłótni bez zgody, która g**** wnosi do tematu jest po prostu zbędna, można by w tym przypadku zostawić niektóre posty, ale widocznie szły wszystkie do skasowania, od strzału.

Jak na razie cały temat jest gówno warty, nie widzę więc powodu, aby nie pisać w nim czegokolwiek.

Akashi7 napisał:

PS: Dobrze jeśli tak bardzo o tym marzycie to będę pisząc posty na ANSI czytał je kilka razy i poprawiał pod każdym względem... Ale od kiedy zacznę? Tego nie wiem oczkod

I dopiero wtedy postawisz pierwszy kroczek do zostania korektorem, bo teraz to weź se nawet jaj nie rób.

Offline

#24 2012-01-15 15:20:48

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Aż sobie obczaję Wasz pierwszy odcinek, żeby zobaczyć, jak stoicie z korektą.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#25 2012-01-15 15:35:36

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

dulu napisał:

I dopiero wtedy postawisz pierwszy kroczek do zostania korektorem, bo teraz to weź se nawet jaj nie rób.

"...weź sobie nawet jaj nie rób"

Jak poprawiasz innych to sam nie rób błędów.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#26 2012-01-15 15:37:41

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter Killer napisał:
dulu napisał:

I dopiero wtedy postawisz pierwszy kroczek do zostania korektorem, bo teraz to weź se nawet jaj nie rób.

"...weź sobie nawet jaj nie rób"

Jak poprawiasz innych to sam nie rób błędów.

http://www.sjp.pl/se

I skoro taki mądry już jesteś, to przecinków nie gub w tak prostym zdaniu.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#27 2012-01-15 15:37:51

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Posty na forum nie są znacznikiem moich możliwości (patrz 1 strona), ale nieważne, czekajcie na napisy i spróbujcie bez kłótni.

Offline

#28 2012-01-15 15:38:01

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter Killer napisał:
dulu napisał:

I dopiero wtedy postawisz pierwszy kroczek do zostania korektorem, bo teraz to weź se nawet jaj nie rób.

"...weź sobie nawet jaj nie rób"

Jak poprawiasz innych to sam nie rób błędów.

"(...) weź se nawet jaj nie rób".
Jak poprawiasz innych, to sam nie rób błędów.

Endżoj.


Ty dulowaty userze!

Offline

#29 2012-01-15 15:39:32

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter Killer napisał:
dulu napisał:

I dopiero wtedy postawisz pierwszy kroczek do zostania korektorem, bo teraz to weź se nawet jaj nie rób.

"...weź sobie nawet jaj nie rób"

Jak poprawiasz innych to sam nie rób błędów.

Patrzcie państwo! jaki nam się polonista znalazł... Weź se jaj nie rób.

Czemu nie korzystasz z pakietu 10 przecinków, które dzisiaj dostałeś? Jak ci się skończyły, to łap: ,,,,,,,,,,

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-01-15 15:40:35)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#30 2012-01-15 15:56:04

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

arystar, bo to nie on je dostał oczkod

Akashi7, ależ słowa, których używasz, jak najbardziej są WYznacznikiem UMIEJĘTNOŚCI/WIEDZY.

W sumie szkoda, że mnie animiec nie interesuje, bo też bym sprawdził. Może coś innego się trafi.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#31 2012-01-15 15:56:53

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter, pisz mi więcej. smile_lol

Pokaż spoiler

Asian_Girl_Big_Smile_5_by_Drewlworth.jpg

Offline

#32 2012-01-15 15:58:25

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Po pierwsze nie jestem polonistą, po drugie nikt w moim otoczeniu nie używa "se" w mowie. Po trzecie to przez takich jak ty to forum upada, brakuje korektorów, tłumaczy - bo po co się męczyć z napisami jeśli potem ktoś twojego pokroju będzie ich jechał za jakieś drobne błędy.

Jeżeli tak ciebie to wszystko bawi - to proszę : dziękuje arystar za twoje przecinki i poprawianie moich postów - za to, ze jesteś taka kulturalna osobą. Naprawdę jesteś super.

Przepraszam [Katakana Subs] za zaśmiecanie tego tematu takimi postami - ale zauważyłem od jakiegoś czasu nadmierne psucie komuś tematów - pojazdami po korektorach lub wytykaniem błędów w postach - jak ci się nie podobają kogoś napisy to ich nie używaj, zrób swoje.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#33 2012-01-15 16:04:49

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Młody jeszcze jesteś. smile_lol Nie masz pojęcia, jak to wszystko wyglądało, gdy ja zaczynałem robić napisy, więc tak - nie odzywaj się, bo głupoty pieprzysz. smile_lol Fajnie, że dziękujesz arystarowi za przecinki, ale wiesz, one nie są do oglądania, tym bardziej to trzymania po kieszeniach. Używaj ich. smile_big

Offline

#34 2012-01-15 16:07:32

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Quithe napisał:

arystar, bo to nie on je dostał oczkod

Post numer 371.

Hunter Killer napisał:

Po pierwsze nie jestem polonistą, po drugie nikt w moim otoczeniu nie używa "se" w mowie. Po trzecie to przez takich jak ty to forum upada, brakuje korektorów, tłumaczy - bo po co się męczyć z napisami jeśli potem ktoś twojego pokroju będzie ich jechał za jakieś drobne błędy.

Jeżeli tak ciebie to wszystko bawi - to proszę : dziękuje arystar za twoje przecinki i poprawianie moich postów - za to, ze jesteś taka kulturalna osobą. Naprawdę jesteś super.

Nie ma sprawy, zawsze służę pomocom. Łap kolejny pakiet: ,,,,,,,,,,

Chociaż mnie również seria nie interesuje, to z chęcią sprawdzę wasze napisy. :/

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-01-15 16:08:38)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#35 2012-01-15 16:10:28

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Po tłumaczach i korektorach warto jeździć jak po łysej kobyle, tylko żeby takie objechanie z góry na dół
miało sens i pozytywny odzew. Moim zdaniem z tego czekania i tak będzie nico.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#36 2012-01-15 16:11:02

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Po pierwsze nie jestem młody, po drugie nie lubię chamstwa, a po trzecie czemu macie takie same awatary i odpowiadacie jeden za drugiego - to jakiś krąg wzajemnej adoracji czy co ?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#37 2012-01-15 16:13:26

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Trolujemy  ansi, żeby Wielki Przecinek wydał Gintamę smile


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#38 2012-01-15 16:16:42

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter Killer napisał:

czemu macie takie same awatary

Zdaje ci się  wow


Ty dulowaty userze!

Offline

#39 2012-01-15 16:21:31

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Yagami_Raito8920 napisał:

Po tłumaczach i korektorach warto jeździć jak po łysej kobyle, tylko żeby takie objechanie z góry na dół
miało sens i pozytywny odzew. Moim zdaniem z tego czekania i tak będzie nico.

So true. Tylko ci, którym jest dane wytrwać, będą skłonni przyjąć na klaty rzucane im wyzwania, dzięki czemu jakość napisów będzie satysfakcjonująca i Wielki Przecinek będzie zadowolony. Czy coś w ten deseń jezor

arystar, mój błąd, nie zauważyłem smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#40 2012-01-15 16:22:27

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Tak, zakładam w sumie, że tak jak trolujecie w tematach to te same awatary też mają służyć wprowadzaniu zamieszania oraz to odpowiadanie jeden za drugiego - ale dzięki temu będą szybciej napisy do Gintamy ... nie czaję.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024