#641 2016-12-14 02:03:03

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

iruel89 napisał:

Parodia na bazie south park. Wykonanie kiepskie a nie mam jak poprawić.(Koniec triala w vegasie + youtube przypierdziela się do utworu z lola)
Link

Masakra swietna rezyseria, scenariusz i montaz, a calosc pasuje jak swini siodło. POWINIEN BYC ZA TO OSKAR !!!!!! Do tego wystarczy w sekundach 54 - 56 sekwencje pierogow ruskie->z grzybami->z miesem->.... + w 1:15 jakis fikusny pierozek i mamy South park pierogi parody.

cholera

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2016-12-14 02:06:04)


ara ara...

Offline

#642 2017-03-05 11:50:50

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: League of Legends

Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej...
https://puu.sh/uuX8g/224bc9f3c4.jpg
https://puu.sh/uuXaT/19300127a6.txt

Offline

#643 2017-03-06 12:01:19

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Odp: League of Legends

Gerard napisał:

Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej...
https://puu.sh/uuX8g/224bc9f3c4.jpg
https://puu.sh/uuXaT/19300127a6.txt

Serio, nie rozumiem o co ci chodzi :S Możesz wyjaśnić?

Offline

#644 2017-03-06 12:15:35

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

KMyL napisał:
Gerard napisał:

Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej...
https://puu.sh/uuX8g/224bc9f3c4.jpg
https://puu.sh/uuXaT/19300127a6.txt

Serio, nie rozumiem o co ci chodzi :S Możesz wyjaśnić?

Widać, że korwinista.

Chodzi o flejm


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#645 2017-03-06 16:00:09

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:
KMyL napisał:
Gerard napisał:

Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej...
https://puu.sh/uuX8g/224bc9f3c4.jpg
https://puu.sh/uuXaT/19300127a6.txt

Serio, nie rozumiem o co ci chodzi :S Możesz wyjaśnić?

Widać, że korwinista.

Chodzi o flejm

OMFG jak ja gralem to byla norma smile_big ale to bylo z 3 lata temu smile


ara ara...

Offline

#646 2017-03-07 22:49:36

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: League of Legends

Raczej później, bo już od 3 sezonu zaczęły się zlatywać hordy gówniarzy i pruć o wszystko.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#647 2017-03-07 23:19:03

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: League of Legends

Chcę zwrócić uwagę, że akceptując regulamin zgadzasz się na bycie wyzywanym przez gówniarzy. Niestety to nikogo nie ominie bo zawsze jest jakiś dzieciak, który czepia się ciebie a swoich błędów nie widzi. A z resztą co ty wiesz o tej grze skoro on gra już całe 2 sezony, chociaż ty grasz praktycznie od początku.

Offline

#648 2017-03-07 23:25:46

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

kostek00 napisał:

Raczej później, bo już od 3 sezonu zaczęły się zlatywać hordy gówniarzy i pruć o wszystko.

Gimbaza i flame w lobby to byla codziennosc w lolu, a dopiero jak wprowadzili w bodajze w 2012 roku system honoru zachowanie flame masterow i gimbusow zaczelo sie troszke poprawiac. Wiec troche sie walnolem w poprzednim poscie, bo nie 3, a 5 lat temu to byla norma smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2017-03-07 23:27:04)


ara ara...

Offline

#649 2017-03-08 10:11:18

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:
KMyL napisał:
Gerard napisał:

Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej...
https://puu.sh/uuX8g/224bc9f3c4.jpg
https://puu.sh/uuXaT/19300127a6.txt

Serio, nie rozumiem o co ci chodzi :S Możesz wyjaśnić?

Widać, że korwinista.

Wow - dla jednych wystarczą podlinkowane wyżej "mądrości", aby wywołać gest politowania. U drugich (m.in. ja) wystarczą twoje "mądrości" w postaci jednego zdania. Obawiam się wyjaśnienia jak ty to wszystko powiązałeś i wyciągnąłeś  takie a nie inne wnioski, także aby nie powielać gestu politowania nie będę nawet pytał...  cholera


Bo jakby ktoś pokroju użytkownika Mammoth nie rozumiał o co mi chodzi - według mnie jest O WIELE LEPIEJ z zachowaniem graczy i flame dla mnie to rzadkość. A jeśli już występuje, to w podlinkowanej formie "light": nie ma życzenia śmierci/raka/śmierci na raka, nie ma "kochania" mojej mamy czy taty na najróżniejsze sposoby i pozycje nawet nie zawarte w Kamasutrze, nie ma wychwalania Hitlera i żalu za niedokończone zagazowywanie Polaków wraz z żydami itp. Jest O WIELE LEPIEJ i taki flame, to dla mnie nie flame... Także nie wiem jak może być coraz gorzej. Dwa przykłady i to nawet nie "mięsiste". By z 10 przykładów hardcorowych przykładów podał, to bym się z zastanowieniem podrapał po głowie, pytając gdzie on trafia.

Ostatnio edytowany przez KMyL (2017-03-08 10:12:50)

Offline

#650 2017-03-08 13:39:42

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Wniosek jest jeden - korwinizm to stan umysłu, a nie pogląd polityczny. Ów wniosek nasuwa się sam poprzez Twoje niezrozumienie dotyczące tych jakże klarownych screenów smile_big


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#651 2017-03-08 15:18:10

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: League of Legends

KMyL napisał:
Mammoth napisał:
KMyL napisał:

Serio, nie rozumiem o co ci chodzi :S Możesz wyjaśnić?

Widać, że korwinista.

Wow - dla jednych wystarczą podlinkowane wyżej "mądrości", aby wywołać gest politowania. U drugich (m.in. ja) wystarczą twoje "mądrości" w postaci jednego zdania. Obawiam się wyjaśnienia jak ty to wszystko powiązałeś i wyciągnąłeś  takie a nie inne wnioski, także aby nie powielać gestu politowania nie będę nawet pytał...  cholera


Bo jakby ktoś pokroju użytkownika Mammoth nie rozumiał o co mi chodzi - według mnie jest O WIELE LEPIEJ z zachowaniem graczy i flame dla mnie to rzadkość. A jeśli już występuje, to w podlinkowanej formie "light": nie ma życzenia śmierci/raka/śmierci na raka, nie ma "kochania" mojej mamy czy taty na najróżniejsze sposoby i pozycje nawet nie zawarte w Kamasutrze, nie ma wychwalania Hitlera i żalu za niedokończone zagazowywanie Polaków wraz z żydami itp. Jest O WIELE LEPIEJ i taki flame, to dla mnie nie flame... Także nie wiem jak może być coraz gorzej. Dwa przykłady i to nawet nie "mięsiste". By z 10 przykładów hardcorowych przykładów podał, to bym się z zastanowieniem podrapał po głowie, pytając gdzie on trafia.

No flame and no hate? Daj link do twojej wersji LoLa, chętnie zagram. smile_big


podpisq.png

Offline

#652 2017-03-08 16:20:53

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: League of Legends

Xam10 napisał:
KMyL napisał:
Mammoth napisał:

Widać, że korwinista.

Wow - dla jednych wystarczą podlinkowane wyżej "mądrości", aby wywołać gest politowania. U drugich (m.in. ja) wystarczą twoje "mądrości" w postaci jednego zdania. Obawiam się wyjaśnienia jak ty to wszystko powiązałeś i wyciągnąłeś  takie a nie inne wnioski, także aby nie powielać gestu politowania nie będę nawet pytał...  cholera


Bo jakby ktoś pokroju użytkownika Mammoth nie rozumiał o co mi chodzi - według mnie jest O WIELE LEPIEJ z zachowaniem graczy i flame dla mnie to rzadkość. A jeśli już występuje, to w podlinkowanej formie "light": nie ma życzenia śmierci/raka/śmierci na raka, nie ma "kochania" mojej mamy czy taty na najróżniejsze sposoby i pozycje nawet nie zawarte w Kamasutrze, nie ma wychwalania Hitlera i żalu za niedokończone zagazowywanie Polaków wraz z żydami itp. Jest O WIELE LEPIEJ i taki flame, to dla mnie nie flame... Także nie wiem jak może być coraz gorzej. Dwa przykłady i to nawet nie "mięsiste". By z 10 przykładów hardcorowych przykładów podał, to bym się z zastanowieniem podrapał po głowie, pytając gdzie on trafia.

No flame and no hate? Daj link do twojej wersji LoLa, chętnie zagram. smile_big

Zapewne PBE, bo tam takie rzeczy czasami się dzieją  szalony  i zawsze bez agresji.

Offline

#653 2017-03-08 16:59:49

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Podobno w wysokim diamond jest kultura, ale ja nie bylem wiec nie widzialem zeby potwierdzic smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2017-03-08 16:59:59)


ara ara...

Offline

#654 2017-03-08 17:38:48

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: League of Legends

KMyL napisał:

Bo jakby ktoś pokroju użytkownika Mammoth nie rozumiał o co mi chodzi - według mnie jest O WIELE LEPIEJ z zachowaniem graczy i flame dla mnie to rzadkość. A jeśli już występuje, to w podlinkowanej formie "light": nie ma życzenia śmierci/raka/śmierci na raka, nie ma "kochania" mojej mamy czy taty na najróżniejsze sposoby i pozycje nawet nie zawarte w Kamasutrze, nie ma wychwalania Hitlera i żalu za niedokończone zagazowywanie Polaków wraz z żydami itp. Jest O WIELE LEPIEJ i taki flame, to dla mnie nie flame... Także nie wiem jak może być coraz gorzej. Dwa przykłady i to nawet nie "mięsiste". By z 10 przykładów hardcorowych przykładów podał, to bym się z zastanowieniem podrapał po głowie, pytając gdzie on trafia.

Aż parsknąłem śmiechem. Takie rzeczy to codzienność od wielu lat i z roku na rok jest tylko gorzej.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#655 2017-03-09 10:45:33

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:

Wniosek jest jeden - korwinizm to stan umysłu, a nie pogląd polityczny. Ów wniosek nasuwa się sam poprzez Twoje niezrozumienie dotyczące tych jakże klarownych screenów smile_big

Nie chciałem tego "wniosku", a dostałem. I powielił tylko to, co miał powielić... Aż szkoda to nawet komentować...

No flame and no hate? Daj link do twojej wersji LoLa, chętnie zagram. smile_big

Zwykła wersja, konto na EUNE. Nie trzeba nic kombinować.

Dysonans informacyjny pojawia się najprawdopodobniej ze względu na grane tryby. Ja kiedyś grałem rankedy. Później tylko na zaliczenie golda, a po kijowym skinie za niego już rankedów nie tykałem. Cisnąłem Dominion, aż go skurczybyki usunęły i nie kwapią się nawet z wrzuceniem go zreworkowanego w weekend - stąd nie doładowałem RP, bo mnie tym wpienili - doładować tak o, w podzięce za fun z gry, bo obecnie nie ma nic w sklepie, co bym chciał sobie kupić za RP, stąd prawie 2500 RP leży i się nudzi.

Teraz gram MAX dwie gry dziennie, głównie ARAMY. I tam flame to rzadkość. Nawet kilka dni temu udało się zagrać ARAMA, którego bym określił "clown fiesta" - wystarczyło podejść pod przeciwników na początku rundy, pospamować tańcem, (oni to samo), po czym odpalić dla beki flasha. Oni to samo. I gra była praktycznie do końca przezabawna, że aż mnie szczęka od śmiania bolała. Oczywiście mecz się skończył i inhibitory zniszczyliśmy, ale jajca i beka się wylewała z ekranu.

Zapewne PBE, bo tam takie rzeczy czasami się dzieją  szalony  i zawsze bez agresji.

Konto na PBE miałem dawno temu i zagrałem tam kilkanaście meczy. Z tego co pamiętam, to cudem było tam skończenie meczu w komplecie, bo zaraz ktoś wychodził, "no bo to w końcu PBE". A kulturą większość też nie grzeszyła. Jak jest teraz nie wiem.

Aż parsknąłem śmiechem. Takie rzeczy to codzienność od wielu lat i z roku na rok jest tylko gorzej.

Ja tak samo parsknąłem śmiechem. Jakbym chciał być złośliwy, to bym napisał, że "ktoś gdzieś kiedyś" pisał, że matchmaking dobiera flamerów z flamerami jezor i korzysta z pomocy systemu honoru.

Oczywiście można by to szybko zrewidować, poprzez rozwiązanie sprawy, czy jest się flamerem, oraz czy ma się choć trochę punktów honoru. Ja flamerem nie jestem,  raczej typem wyluzowanego i pozytywnego typa, a punktów honoru mam w sumie jakieś ~550.

Offline

#656 2017-03-09 13:12:35

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: League of Legends

Wiesz jak tak chcesz się bawić to nie ma sprawy. Ja punktów honoru mam po 1000+ na prawie każdym, a krzykaczów mam w 8/10 grach. A najgorsi z nich wszystkich są właśnie Polacy.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#657 2017-03-09 13:22:49

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

ARAM.......... o'rly


ara ara...

Offline

#658 2017-03-09 13:45:48

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Ja na flejm znalazłem złoty środek - zaczyna się to idzie instant mute i po problemie.


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#659 2017-03-09 14:27:34

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Odp: League of Legends

kostek00 napisał:

Wiesz jak tak chcesz się bawić to nie ma sprawy. Ja punktów honoru mam po 1000+ na prawie każdym, a krzykaczów mam w 8/10 grach. A najgorsi z nich wszystkich są właśnie Polacy.

No to sprawę honoru mamy rozwiązaną, teraz jeszcze pozostaje kwestia bycia flamerem  i łączenia z innymi flamerami ;P

A tak poważniej mówiąc to tak jak wspominałem, ważniejsza byłaby pewnie kwestia  czy się gra rankedy, czy nie. (No bo jak rankedy, to spina o wynik/rangę. A prawie każdy uważa się za dobrego gracza to  i język się łatwiej rozwija tylko z tego powodu. Dodajmy do tego fakt, że idiotów na tym świecie nie brakuje i mamy "kumulację"...) A jak się gra, to pytanie gdzie się jest w tym systemie ELO.

Offline

#660 2017-03-10 14:34:43

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: League of Legends

Odnośnie trybu gry to masz poniekąd rację. Niby aramy i urf to gry dla samej rozrywki, a mimo to flamerów jest sporo.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024