#1 2012-07-24 13:32:14

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

[RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

ST-SEIYA-LOST-CANVAS_B.png

AniDB

Malowidło osądu, którego celem jest zagłada wszelkiego życia, Zaginione płótno, zakrywa powoli niebiosa. Tymczasem bliźniaczy bogowie, najbliżsi doradcy władcy piekieł, czekają na Rycerza Pegaza w zamku Hadesa. Rozpoczyna się kolejny rozdział Świętej Wojny.

Link do serii niedostępny, licencja w Polsce (Netflix)

Volume 01:
Odcinek 14: Las Śmierci
Odcinek 15: Gdyby można było wrócić do tamtych dni

Volume 02:
Odcinek 16: Bogowie i pionki
Odcinek 17: Śmieci

Volume 03:
Odcinek 18: Ja tylko pragnę żyć
Odcinek 19: Samotne ostrze

Volume 04:
Odcinek 20: Więzienie snów
Odcinek 21: Poza snem

Volume 05:
Odcinek 22: Ścieżka prawości
Odcinek 23: Święty miecz

Volume 06:
Odcinek 24: Godzina ostatecznej bitwy
Odcinek 25: Wiele, wiele lat
Odcinek 26: Bądź sobą

Autorzy:
Tłumaczenie: Lord Gold Crane
Korekta: Sir_Ace, coellus
Kodowanie: Wooren
Timing: Lord Gold Crane
Typesetting, opening, ending i karaoke: Darth Dragon
QC: pr3ston

Offline

#2 2012-07-24 13:35:32

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Początkowo mieliśmy wydać wszystkie odcinki jednocześnie, ale z racji sezonu ogórkowego postanowiłem, że znowu wydamy serię woluminami, jak to ostatnio mam w zwyczaju. Oczywiście tak jak zawsze uprzedzam, że nie należy się ich spodziewać w jakichś w miarę równych odstępach czasu. Informuję też, że gdy wydamy wszystkie odcinki, cały drugi sezon będzie można także ściągnąć z torrenta.

Woluminów jest sześć, z czego ostatni zawiera trzy odcinki.

Post nie byłby kompletny, gdyby nie wrzucił wizualizacji pierwszego woluminu drugiego sezonu Zaginionego płótna. Oto i ona:

Pokaż spoiler

SSLCIIVol1.png

Offline

#3 2012-07-24 14:20:41

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Lord to jest wersja v2 jak w przypadku 1 sezonu??

Offline

#4 2012-07-24 14:28:36

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Czemu to ma być wersja druga, skoro nigdy nie wydaliśmy jako hardsub drugiego sezonu?

Offline

#5 2012-08-19 13:46:17

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Można pobierać drugi wolumin Zaginionego płótna.

Pokaż spoiler
SSLCIIVol2.png

PS. Ta okładka najbardziej podoba mi się spośród wszystkich z TLC.

Offline

#6 2012-08-21 00:14:11

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Frak Yeah maniak z niewyparzoną gębą vs zadufany w sobie Bożek to jest to za co pokochałem TLC.
Wielkie dzięki  okej

Ostatnio edytowany przez Taiczo (2012-08-21 00:14:46)

Offline

#7 2012-09-13 12:48:28

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Można pobierać volume 03, czyli 18 i 19 odcinek. Idzie nam to jak krew z nosa, ale powoli do przodu. W 19 odcinku poznajemy Koziołka, który jest postacią ciekawszą niż jego odpowiednik ze starej serii, gdyż ten chce tylko zarżnąć dezertera, a nie bezbronne niemowlę. Nie chełpi się też bezwartościowymi tytułami, no i ma fajny diadem zamiast hełmu.

Okładka:

Pokaż spoiler
SSLCIIVol3.png

Offline

#8 2012-10-24 16:41:38

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

W pierwszym poście znajdziecie linki do czwartego woluminu drugiego sezonu Zaginionego płótna.

Pokaż spoiler
SSLCIIVol4.png

Offline

#9 2012-11-27 12:05:53

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Można pobierać 22 i 23 odcinek The Lost Canvas, czyli 5 wolumin.

Pokaż spoiler
SSLCIIVol5.png

Offline

#10 2012-12-04 18:08:39

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Szczęść Boże wszystkim pracownikom polskich kopalni i oczywiście wszystkim Barbarom. Innymi słowy z okazji Dnia Górnika, czyli Barbórki, można pobierać szósty i ostatni wolumin drugiego sezonu The Lost Canvas.
Mam też złe wiadomości dla osób, które czekają na trzeci sezon tejże serii. Prace nad nim zostały wstrzymane (rzekomo przez małą popularną na terenie Japonii; to nic że seria zyskała ogromną popularność na świecie, oczywiście nie mówię tutaj o naszym kraju). Siły przerobowe zostały przerzucone na Omegę i Next Dimension, które prawdopodobnie pojawi się na DVD/BD pod koniec 2013 roku. Przypominam, że Next Dimension jest kanoniczną kontynuacją Saint Seiya, która dzieje się bezpośrednio po Hadesie, jest także alternatywną wersją wydarzeń pokazanych w The Lost Canvas z racji tego, że bohaterowie przenoszą się w czasie. Jest to autoplagiat pełną gębą, ale mimo wszystko lepszy niż Omega (wiem, co mówię, bo czytałem mangę). Oczywiście możemy się znów spodziewać Sanktuarium pełnego zdrajców (z Wielkim Mistrzem na czele), przebijania się przez Pałace Zodiaku i wiele, wiele innych wykorzystywanych już tysiące razy motywów.
No ale pamiętajmy, że oryginalna manga także nie została od razu do końca zekranizowana, a fani czekali bodajże 20 lat, aż to nastąpi, hehe. Miejmy nadzieję, że dożyjemy pełnej ekranizacji bardzo fajnej mangi, jaką w końcu jest Zaginione płótno.

Okładka:

Pokaż spoiler
SSLCIIVol6.png

PS. Torrent pojawi się za jakiś czas, myślę, że do tygodnia powinniście w tym temacie znaleźć do niego link.

PS2. Przypominam także, że w hardach, zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu, jest poprawiona wersja napisów, której nie znajdziecie na ANSI w formie samych softów. Szczerze mówiąc, nie chce mi się doklejać openingów itd. do 26 odcinków i dodatkowo synchronizować to z jakąś wersję serii dostępną na necie i wrzucać na ansi. Chyba, żeby uniknąć nieporozumień, usunę je całkowicie z portalu. Jak kiedyś przyjdzie mi ochota, to wrzucę poprawioną wersję.

Offline

#11 2012-12-04 18:24:52

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

No, może teraz trochę żwawiej ruszy stare SS. LC to pewnie rewatchnę dopiero jak 3 sezon wypuszczą, ale fajnie, że są do tego dobre napisy.

Offline

#12 2012-12-04 18:41:02

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Dzięki wielkie. Szkoda, że zostały wstrzymane, bo podoba mi się o wiele, wiele bardziej od 1. serii.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#13 2012-12-04 18:48:35

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Mnie też szkoda, bo najfajniejsze moim zdaniem bitwy The Lost Canvas nie zostały jeszcze zekranizowane. No ale miejmy nadzieję, że za parę lat wrócą do tego.

Offline

#14 2012-12-09 12:10:30

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: [RTT] Saint Seiya: The Lost Canvas Sezon 2 (Zakończony)(Licencja)

Witam. Kto jeszcze nie pobrał rycerzy, ma na to świetną okazję. Dodałem właśnie torrent. Miłego ściągania.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024