#1 2012-08-18 10:20:51

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

[KC Sró-chan][18+] Alignment You! You! The Animation

Sró-chan prezentuje Alignment You! You! The Animation w ramach akcji "Wafelek".  oczkod
aa1vz8.jpg

Opis:
Czy hentaice potrzebują opisu? No dobra. Ten jest na podstawie mangi pana Matsumoto Drill Kenkyujyo. Główną bohaterką jest nieszczęśliwie zakochana licealistka, która nie może wyznać miłości swojemu ukochanemu - Ooharze, ponieważ... jest martwa. Jednakże szybko poznaje drugiego, oczywiście niewyżytego, ducha z nadzwyczajnymi zdolnościami.
Czy Takahashi w końcu wyzna miłość swojemu wybrankowi, co zmieni w jej życiu pozagrobowym dziwny duch, czy wybory znów wygra PiS? Odpowiedzi proszę szukać w tym przejmującym i pełnym zaskakujących zwrotów akcji anime.

O Sró-chan słów kilka.
W sumie najważniejszą rzeczą jest to, że Sró nie jest typową grupą. Prędzej porównałbym to do inicjatywy, jakiegoś małego eventu, który łączy ludzi tylko na dany projekt. Drugą najważniejszą rzeczą jest to, i nie będziemy tego ukrywać, że pod szyldem Sró będą wychodzić "niechciane" tudzież "wstydliwe" serie, które mogą nieco popsuć ciężko wypracowaną opinię (markę) istniejących już grup. Jak wspomniałem, tutaj nie ma stałych członków, a ekipa zawiązuje się tylko w ramach danego projektu. Tym razem wypadło na "Wafelka", za którym kryje się dość długa, śmieszna i najeżona wieloma podtekstami historia. W każdym razie dziękuję organizatorom warszawskich spotkań ANSI za natchnienie XD
Jedyną "stałą" osobą jestem ja - koni. Mam nadzieję, że pomysł się spodoba i będą chętni do współpracy. ^^

Dane techniczne:
> cenzura - tak (przekroczcie bramy wyobraźni, wkroczcie do świata bez granic ^^')
> full softsub
> kodek x264
> rozdzielczość 720x480 AR 16:9,
> bitrate coś koło 800
> audio: AAC LC bitrate 96.

Ekipa:
Nadzorca projektu: koni
Tłumaczenie: koni
Korekta: Ichii, Arst
Timing: [Killer-Maid]
Typesetting: koni
kodowanie: [osoba ujawni się sama] 
QC: koni

Dziękuję ludzikom z SAS, że zgodzili się na takie rozwiązanie i aprobatę dla Sró.

Odcinek do pobrania na stronie: sro.fansubs.pl


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024