#1 2012-09-14 15:50:01

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

bestplayer i jego proces:)

Witam.
Dziś sobie zrobiłem aktualizacje K-lite do wersji 9.2.0, wszystko ładnie sie zainstalowało aż tu nagle przyszło zdziwienie, że proces od playera sie nie wyłącza^^ Program zamknięty a proces dalej "siedzi". Więc zaczeło się kombinowanie. Co tu się z czym gryzie:) i już powoli sam nie wiem co jest grane, bo różne ustawienia daja czasem śmieszne efekty w postaci braku polskich napisów (nie widzi ich vb) albo podwójne procesy/filtry działające w tym samym czasie.
Może już ktoś sie spotkał z czymś takim?
Dodam, iż na poprzedniej wersji miałem to samo aczkolwiek pomogło zaznaczenie jednej opcji w avc ale tym razem daje to jeszcze gorszy efekt.
System MS7 x64:)


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#2 2012-09-14 16:04:15

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: bestplayer i jego proces:)

>bestplayer
>klite
nope.jpg


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3 2012-09-14 16:24:41

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: bestplayer i jego proces:)

Jeden z najgorszych programów + jedne z paczek kodeków, które tylko zrobią ci sieczkę w komputerze, ponieważ pewnie nie używasz ich do kodowania tylko do odtwarzania. Tylko MPC-HC lub VLC (dla leniwych)!

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-09-14 16:25:29)

Offline

#4 2012-09-14 16:27:51

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: bestplayer i jego proces:)

Używasz wszystkiego, czego się tu nie poleca, a co, patrząc po pojawiających się tematach, generuje najwięcej problemów. Banalna i może nadużywana rada, ale używaj CCCP i MPC:HC. Niszowość i hipsterstwo są fajne, ale często oznaczają samodzielne radzenie sobie z problemami, które przy standardowym oprogramowaniu nie występują.

Offline

#5 2012-09-14 17:03:04

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

Odp: bestplayer i jego proces:)

OOO widzę, że tęgie głowy się zebrały które nie potrafią czytać. Czy ja napisałem, ze chce zmienić/wywalić.....(ćoś sobie wpisz) te paczkę i miałem z nią ciągle same problemy?
Gdybym chciał sobie zainstalować CCCP, VLC to bym tego posta tu nie pisał, a zresztą napisanie posta oznacza ostatnio na tym forum rzucenie padliny:)
Poza tym nie instaluje wszystkiego tylko to co potrzebuje i może jest ktoś jeszcze z tego grona kto nie idzie na łatwizne i lubi sobie poustawiać "rzeczy"po swojemu i miał ten sam problem i go już rozwiązał:)
Pozdrawiam H-A-S-E-O


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#6 2012-09-14 17:11:30

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: bestplayer i jego proces:)

Skoro jesteś na tyle głupi, żeby napisać tutaj posta mając coś innego niż cccp/lav/vlc i spodziewałeś się innej odpowiedzi niż "użyj cccp", ić być mondrym gdzie indziej. Asio!


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#7 2012-09-14 17:35:42

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: bestplayer i jego proces:)

Pomyśleć, że są jeszcze tacy na Nazi, którzy nie używają Cepa... Hańba!


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#8 2012-09-14 17:44:44

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: bestplayer i jego proces:)

Jeżeli lubisz komplikować sobie życie, proszę bardzo... Niektórzy nie mają 24/7 wolnego, aby sobie utrudniać życie, a potem bawić się w rozwiązywanie problemów. "Najprostsze rozwiązania są najlepsze".

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-09-14 18:10:05)

Offline

#9 2012-09-14 18:00:26

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: bestplayer i jego proces:)

Hero napisał:

Poza tym nie instaluje wszystkiego tylko to co potrzebuje

Must be kidding... A, nie. Po prostu nie wiesz, ile w K-lite śmieci, których wcale nie potrzebujesz, a same się ciągną.


Co do lulzu i padliny - sprawdź kilka ostatnich tematów z tego działu. Wszędzie było raczej spokojnie. Bo OP-owie nie wylatywali z "Mój soft nie działa, ale wiem, że jest lepszy od waszego działającego, i ch...!".

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2012-09-14 18:09:29)

Offline

#10 2012-09-14 23:07:27

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

Odp: bestplayer i jego proces:)

Tu nie chodzi o podforum ale całe forum. Z perspektywy czasu to forum już upadło i wszyscy starzy wyjadacze dobrze o tym wiedzą ale nikt o tym nie pisze:)Pojawiają się tacy którzy jeszcze myślą, że jest ok i wypisują tu głupoty, szczególnie w wątku o wszystkim... ale nie o tym chciałem pisać:)
Jako, iż rozwiązałem problem to wątek można zamknąć, dodam tylko, że K-lite "gryzie" się z BS oraz niektórymi wtyczkami od wersji 9.2.1+
Być może jakaś inna konfiguracja z wtyczkami by rozwiązała sprawę ale nie mam na tyle czasu aby sie tym bawić.
Tak jak ktoś napisał wyżej: dla leniwych CCCP lub VLC,
Pozdrawiam H-A-S-E-O


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#11 2012-09-14 23:21:07

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: bestplayer i jego proces:)

Raczej dla rozsądnych...
Te podrzucanie samemu sobie kłód pod nogi to jakaś nowa forma masturbacji?

W odtwarzaniu naprawdę nie ma jakieś wielkiej filozofii, obraz ma działać, napisy się wyświetlać, a wszystko ma ze sobą współgrać.
Jeśli coś nie trybi, to należy to zmienić, a nie kurczowo się trzymać gównianych rozwiązań.

Sir_Ace napisał:

Bo OP-owie nie wylatywali z "Mój soft nie działa, ale wiem, że jest lepszy od waszego działającego, i ch...!".

+1


K5Cqyo6.png?1

Offline

#12 2012-09-15 00:15:28

Wojcirej
Użytkownik
Skąd: Dębica
Dołączył: 2007-05-11

Odp: bestplayer i jego proces:)

FAiM napisał:

Jeśli coś nie trybi, to należy to zmienić, a nie kurczowo się trzymać gównianych rozwiązań.

A może by pierw spróbować naprawić? Jeszcze brakowało tu tylko odpowiedzi, żeby zrobił format...  smile_lol

Kolega Harz chciał ambitnie podejść do sprawy, zostawić być może jego ulubiona konfigurację, bo taka mu pasuje (i czort innym do tego, że może i jest gówniana, dla niego akurat jest optymalna), to krótko mówiąc został niemalże zgnojony i zlinczowany za to, że nie trzyma "standardu forum". Lol. Tylu doradców, a żaden postawionego problemu nie podjął się rozwiązać.


...

Offline

#13 2012-09-15 09:55:13

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: bestplayer i jego proces:)

Wojcirej napisał:

Lol. Tylu doradców, a żaden postawionego problemu nie podjął się rozwiązać.

Panie mundry, ja mam cegłe budowlaną, na której chce oglądać anime - pomożesz mi?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#14 2012-09-15 11:12:12

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

Odp: bestplayer i jego proces:)

qwig pisze się mądry tak na przyszłość. Czytając twoje odpowiedzi aż mnie korci zapytać ile masz lat? bo z twojego toku rozumowania wychodzi na 15?
Poza tym nie ma się co dziwić takim tekstom, jak w szkole nie uczą już podejmowania konkretnych działań aby rozwiązać problem tylko szuka się jak można problem szybko obejść lub podaje się gotowe rozwiązane:/ a potem przychodzi jeden z drugim do pracy i zdziwieni:D

PS. Czytając twoją odpowiedź nie mog zrozumieć jakim ona cudem pasuje do zadanego pytania. EEEEEeee cegła  a k-lite i zadanie^^
To jak banan, szczur i wieżowiec:D^^ Hahahahhhaha

Ostatnio edytowany przez Hero (2012-09-15 11:14:33)


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#15 2012-09-15 11:37:47

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: bestplayer i jego proces:)

Hero napisał:

w szkole nie uczą już podejmowania konkretnych działań aby rozwiązać problem tylko szuka się jak można problem szybko obejść lub podaje się gotowe rozwiązane

A ciebie w szkole uczyli wyważania głową otwartych drzwi? No i sorry, to ty przyszedłeś tutaj po gotowe rozwiązanie...

Offline

#16 2012-09-15 11:47:27

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: bestplayer i jego proces:)

Hero, grasz a cappella, w grupie siła, więc już po tobie oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#17 2012-09-15 12:06:08

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: bestplayer i jego proces:)

Hero napisał:

qwig pisze się mądry tak na przyszłość.

No nie, serio? Niebywałe.

PS. Czytając twoją odpowiedź nie mog zrozumieć jakim ona cudem pasuje do zadanego pytania. EEEEEeee cegła  a k-lite i zadanie^^
To jak banan, szczur i wieżowiec:D^^ Hahahahhhaha

W sumie to dobre zestawienie => ani cegła, ani K-lite nie nadają się do oglądania chińskich bajek.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#18 2012-09-15 12:43:19

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: bestplayer i jego proces:)

Szuka rozwiązania problemu, ale to, co mu proponujecie dla niego jest za proste! How dare you! rotfl

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-09-15 12:43:28)

Offline

#19 2012-09-15 13:00:15

Wojcirej
Użytkownik
Skąd: Dębica
Dołączył: 2007-05-11

Odp: bestplayer i jego proces:)

qwig napisał:
Wojcirej napisał:

Lol. Tylu doradców, a żaden postawionego problemu nie podjął się rozwiązać.

Panie mundry, ja mam cegłe budowlaną, na której chce oglądać anime - pomożesz mi?

Panie potrzebujoncy, zalecam sprzedać cegłę budowlańcom i za zarobione pieniążki kupić sobie kompjuter. Najlepiej w pakiecie z kursem "Jak oduczyć się pajacowania". smile

arystar napisał:

W sumie to dobre zestawienie => ani cegła, ani K-lite nie nadają się do oglądania chińskich bajek.

Do chińskich bajek może i się nie nadaje. Nie próbowałeś z japońskim anime? smile


...

Offline

#20 2012-09-15 13:15:50

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: bestplayer i jego proces:)

Wojcirej napisał:

Do chińskich bajek może i się nie nadaje. Nie próbowałeś z japońskim anime? smile

Po namowie kilku prekursorów spróbowałem z cegłą, ale z powodu niemożności znalezienia wtyku na kabel zasilający sobie odpuściłem. Być może trafiła mi się jakaś felerna sztuka, niestety reklamacja tego nie uwzględnia. Co do K-lite - wiem z doświadczenia innych internautów, że ssie, więc sobie odpuściłem. Nie jestem przecie masochistą. :/
J-anime? No co ty, tylko CPB z importu, reszta to szajsowate nazewnictwo szajsowatych eciepeci rodem z Japonii.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024