#1 2012-10-24 16:04:09

Nagasumi
Użytkownik
Dołączył: 2012-10-24

www.anime-raws.com

Elo all. Zacznę od tego, że strona kiedyś działała, ale z pewnych okoliczności zaprzestaliśmy działalności na pewien okres i zaczęliśmy już w sumie wcześniej pracować nad nowym wydaniem strony, bardziej profesjonalnym. Ogólnie jak sam adres mówi, to strona wyłącznie dla rawów, ale nie jest wykluczone rozszerzenie działalności na inne rodzaje wydań anime.

Strona od poprzedniej wersji, jeśli ktoś pamięta, diametralnie uległa zmianie, to nawet nie ma co porównywać, bo to dwie różne strony, cały kod napisany od zera.

Download będzie opierał się na początku na DDL, jednak np. ja będę starał się upać na szybkie serwery i darmowe w miarę możliwości, no a przynajmniej jeden darmowy zawsze będzie, a nawet jeśli coś się stanie to można zaraportować i w miarę możliwości się z aktualizuje. Być może trochę później będą też dodawane torrenty pod DDL, oraz udostępniony własny host ale to się zobaczy.

Najważniejsze ulepszenia nowej stronki:

1) Nowy sytem downloadu, zawierający oprócz oczywiście linków, informacje podstawowe o serii, a także opcję dodawania mirrorów i alternatywnych uploadów.
2) Panel sezonów i rekomendowanych anime.

3) Własna lista anime do zarządzania seriami.

4) Integracja stronki i forum.

5) System napisów.

6) Wyszukiwanie anime wg. Rodzajów.

Dalej nie będę się rozpisywał, sami zobaczycie co i jak i gdzie, ale żeby zobaczyć i skorzystać ze wszystkich funkcji, trzeba się zarejestrować. Ale oczywiście bez rejestracji można pobierać pliki.

Wszelkie opinie co ulepszyć, zmienić, poprawić są mile widzie, w przyszłości nie jeden pomysł od użytkowników zostanie wprowadzony. Możecie zauważyć, choć pewnie mniej spostrzegawczy nie będą w stanie, drobne błędy, jesteśmy ich świadomi, ale one nie wypływają na działanie strony i są powoli eliminowane.


Strona: www.anime-raws.com

Aktualnie poszukujemy osób następujących osób:

1)    Uploderów – do uploadowania nowych serii wg naszych wytycznych.
2)    Reuploaderów – to kopiowania naszych paczek z plikami na alternatywne, wskazane przez nas hosty.
3)    Osób odpowiedzialnych za synchronizowanie napisów.
4)    AMV makerów.
5)    Newsmakerów.
6)    Vlogerów, ludzi z pasją i wszystkich nam życzliwych.

Wszystkie pliki mają zmienione nazwy dla bezpieczeństwa i nałożone hasło, hasło to: www.anime-raws.com

Ostatnio edytowany przez Nagasumi (2012-10-24 17:02:08)

Offline

#2 2012-10-24 16:45:44

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: www.anime-raws.com

O, nie ma trolli to ja se potrolluję.

Nagasumi napisał:

anime wg. Rodzajów.

Bez kropki po skrócie i po cóż apoteoza "rodzajów"?

Co do stronki.
Może i idea niezła, ale wykonanie?, dość kiepściutkie.
Sam layout jest be, a tysiąc niedziałających opcji potrafi zniechęcić.
Coś mi się zdaje, że tam prawie nic nie chodzi tak, jak powinno, co?
W sumie napisałeś, że:

Nagasumi napisał:

Możecie zauważyć, choć pewnie mniej spostrzegawczy nie będą w stanie, drobne błędy, jesteśmy ich świadomi, ale one nie wypływają na działanie strony i są powoli eliminowane.

Ja jednak spierałbym się, że wpływają.
svs.png
Hm, dlaczegóż te odnośniki są nieklikalne? Ni ready, ni cancel. Ostatnio krewny tego był wrogiem nr jeden Nazi.

A po kliknięciu w link widoczny na powyższym zdjęciu użytkownik zostaje obdarowany takim ładnym errorkiem:
dasfc.png
Plus ciekawa notka:
   

Autorzy jeśli sie podpisali, są wymienieni w napisach.

Swego czasu ostro mnie za takie coś zjechali xDDD.

Póki co przegrywasz z konkurencją.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#3 2012-10-24 16:45:55

Tensazen
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2011-03-06

Odp: www.anime-raws.com

hmm możliwości jest teraz o wiele więcej niż poprzednio oraz wygląd przypadł mi do gustu smile_big

Offline

#4 2012-10-24 16:47:55

Tensazen
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2011-03-06

Odp: www.anime-raws.com

Vegeta to ty masz chyba  jakąś zrąbaną przeglądarke mi wszystko działa ??

Offline

#5 2012-10-24 16:57:24

Nagasumi
Użytkownik
Dołączył: 2012-10-24

Odp: www.anime-raws.com

Jeśli zamieszczamy jakieś napisy to mamy zgody ich autorów. Nic nie dzieje się bez pozwolenia. A co do Twoich niby błędów, sprawdzane było na IE, Chrome, FF i Opera, i działa jak trzeba.

Offline

#6 2012-10-24 17:00:56

pepkin88
Użytkownik
Skąd: Rumia
Dołączył: 2008-02-09

Odp: www.anime-raws.com

„Report” i „reported” pisze się przez e.

Offline

#7 2012-10-24 17:19:28

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: www.anime-raws.com

FF 16.0.1 mam te same błędy co vegeta391.

Offline

#8 2012-10-24 17:26:59

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: www.anime-raws.com

vegeta391 napisał:

Póki co

Na razie, panie językoznawco.

A stronę kojarzę, bo korzystałam z niej, zanim Megaupload zamknęli i było całkiem całkiem. Teraz widzę, że coś się pozmieniało. No ale powodzenia.


Ty dulowaty userze!

Offline

#9 2012-10-24 18:55:26

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: www.anime-raws.com

@up - dziękuję, acz link. Tak, tak, potoczny, und was?

Nawiązując do pozytywnych wypowiedzi:
No cóż, pożiwiom, uwidzium.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#10 2012-10-24 19:56:39

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: www.anime-raws.com

Ciekawa stronka, ale mając wewnętrzną listę serii możecie spokojnie dodawać linki do napisów na podstronach danej serii/sklonować ją dla samych napisów z wykorzystaniem kolorów oznaczających stan napisów (kompletne/niekompletne/brak). Powinniście też zastępować wydania TV wydaniami DVD/BD. Zamieńcie też przy rejestracji pola z loginem i hasłem miejscami tak, jak na innych stronach. W razie czego możecie wziąć moje napisy, będę miał kopię zapasową na wypadek awarii ANSI.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#11 2012-10-24 20:33:37

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: www.anime-raws.com

Demonis Angel napisał:

Ciekawa stronka, ale mając wewnętrzną listę serii możecie spokojnie dodawać linki do napisów na podstronach danej serii/sklonować ją dla samych napisów z wykorzystaniem kolorów oznaczających stan napisów (kompletne/niekompletne/brak)

Tutaj inny cel troszkę obraliśmy, mianowicie napisy dodajemy tylko w komplecie do dopasowanej wersji na stronę smile


Demonis Angel napisał:

Powinniście też zastępować wydania TV wydaniami DVD/BD.

Oczywiście poniżej, będą umieszczane mirrory do wersji DVD/BD, słabsze kompy na pewno będą miały problemy z BDripami, dlatego zawsze ja osobiście będę starał się umieścić obie wersje, a przynajmniej od teraz, jako że nie wiele czasu miałem, a żeby nie świeciło pustkami przy starcie, to jest tak jak obecnie.

Demonis Angel napisał:

W razie czego możecie wziąć moje napisy, będę miał kopię zapasową na wypadek awarii ANSI.


To fajnie, zapisze sobie nick na przyszłość smile

Offline

#12 2012-10-24 20:38:26

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: www.anime-raws.com

Demonis Angel napisał:

W razie czego możecie wziąć moje napisy, będę miał kopię zapasową na wypadek awarii ANSI.

Czyżbyś wiedział coś, czego my nie wiemy? xD

Offline

#13 2012-10-24 21:04:08

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: www.anime-raws.com

Merry_Nightmare napisał:
Demonis Angel napisał:

W razie czego możecie wziąć moje napisy, będę miał kopię zapasową na wypadek awarii ANSI.

Czyżbyś wiedział coś, czego my nie wiemy? xD

Nie, wiem tyle, co wy, ale po niegdysiejszych akcjach z ANSI wolę mieć napisy w bezpiecznym miejscu.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#14 2012-10-25 16:07:28

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: www.anime-raws.com

Demonis Angel napisał:

Nie, wiem tyle, co wy, ale po niegdysiejszych akcjach z ANSI wolę mieć napisy w bezpiecznym miejscu.

Znaczy się, strona z tytułu tematu jest bezpieczniejsza niż Nazi? No przecie, to Animesub robi re-otwarcie...

[edytka]
Wchodzę, patrzę i nie mogę pojąć. Rawy wyłącznie do nowości, toż to trudno dostępny towar.

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-10-25 16:15:23)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#15 2012-10-25 16:16:51

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: www.anime-raws.com

arystar napisał:

[edytka]
Wchodzę, patrzę i nie mogę pojąć. Rawy wyłącznie do nowości, toż to trudno dostępny towar.


Nie od razu Rzym zbudowano smile

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-10-25 16:17:39)

Offline

#16 2012-10-25 16:30:07

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: www.anime-raws.com

Ale żeby od tego zaczynać? Pierw stawia się fundamenty, później strych.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#17 2012-10-25 16:59:52

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: www.anime-raws.com

IMO lepiej wstawiać to co już się ma, a nie to co trudniej dostać jezor Jak to znajdą to wrzucą.

Offline

#18 2012-10-25 17:09:34

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: www.anime-raws.com

Rozumiem, co masz namyśli, ale jak sam wiesz, ze starszymi seriami jest więcej roboty, niż z przedziału 5 ostatnich lat, co by z powodowało pustki, bo dopiero niedawna ściągam jak się da starsze serie, a te co miałem w miarę starsze dodałem. No ale czy łatwo dostępne, to tylko jako torrent, jak chodzi o tego typu rawy na DDL, to już pewnie nie jest tak wesoło no przedewszytkim ja osobiscie bedę starał się dodawać na darmowe, a jak każdy wie, jeden trawi torrenty, drugi DDL. Gdyby nie upadł megauplod, to byśmy mieli znacznie więcej i też źródło do reuploadów.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024