#1 2013-02-21 01:52:17

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

alCon - Bo czasami zabawić się trzeba.

Witam.
Po wielu miesiącach totalnego olania tego forum w natłoku innych spraw wróciłem i nieee tak zwyczajnie czy cóś, otóż w tej oto chwili rozpoczynamy (TAK MY) tworzenie nowej idei, planu, zarysu dobrze spędzonego czasu by następnie przekuć ta wizje w czyn (najlepiej pozbawiony kaca).

Panie i Panowie (i chałwo), przedstawiam wam:

"alCon"

Barowy mini konwent o tematyce M&A, grach, pierdołach o życiu.
Pomysł jest prosty
- bierzemy jakiś dzień Marca.
- Lokalizacje np. nowe Ministerstwo śledzia i wódki w Katowicach(ma być większe niż w Gliwicach, ceny tanie, żarło jest).
- Dobrze się bawimy przy Kawie i ciastku.
- I autopilot do domu.
- Wielbimy Zgrzyta za to że jest boski.

Oczywiście jestem otwarty na zmiany jest plan typu open source, oczywiście nie jest to spotkanie tylko dla mieszkańców śląska. Oczywiście spotkanie +18. Jak to bywa ludzi pustych w ryj jeśli chodzi o kasę wspomogę groszem smile_big
A tera moi kochani pisać w temacie wujka Zgrzyta co o tym myślicie.

Offline

#2 2013-02-21 01:57:11

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: alCon - Bo czasami zabawić się trzeba.

Jestem za.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#3 2013-02-21 03:10:23

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: alCon - Bo czasami zabawić się trzeba.

Może być. Count me in.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#4 2013-02-21 13:00:51

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: alCon - Bo czasami zabawić się trzeba.

Masz moje poparcie.

Offline

#5 2013-02-22 01:43:30

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: alCon - Bo czasami zabawić się trzeba.

Trzy osoby, jak na zombie ansi i 24h i tak nieźle. Sporo zajebistych ludzi z tego co widzę po aktywności na ansi już nie ma <.< trzeba poszukać ich.

Od siebie dodam by ta kulturowo-integracyjna impreza miała miejsce najlepiej ok. 10-11 marca. Po prezentach 8 marca panie chętniej puszczą swych boy'ów na wypad, jest niedaleko od 1 więc kasa z wypłaty jeszcze jest a ci co mają 10 nie mają problemu. Jest to Niedziela czyli nudny dzień, z miarowym ruchem alkoSpożywczym lub  poniedziałek... kiepski dzień który można poprawić no i bar center nie jest zawalony ludźmi.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024