#21 2013-04-24 17:23:39

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

32832164.jpg

ostrzezenie

Offline

#22 2013-04-24 17:36:46

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

shinobigame-> sadzac po twoich wypowiedziech nasuwa sie tylko jedno gimbaza atakuje  ostrzezenie  Typowy przyklad niezgadzasz sie z gimbusem = jestes zalosny, spoleczenstwo cie nie akceptuje itd jezor
btw. Kiedy ja zaczynalem grac w rozne gry twoi rodzice jeszcze nie byli na pierwszej randce, a mozliwe ze byli jeszcze w liceum, a moze nawet w podstawowce jezor


ara ara...

Offline

#23 2013-04-24 17:58:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#24 2013-04-24 18:02:05

hamer006
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-09

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Uwielbiam patrzeć jak ktoś nowy przychodzi tutaj, aby pokazać swoją kupa i oczekuję, że wszyscy będą nie wiadomo jak ją wychwalać. Najlepsze w tym jest, kiedy spotyka się to z bardzo uzasadnioną krytyką i zostaję konkretnie podsumowane przez resztę bywalców  wow 

Kilgur napisał:

shinobigame -> nie musze probowac czegos co dla mnie smierdzi  kupa, bo z doswiadczenia wiem ze w 99% przypadkow bede mial racje jezor to co widzialem na youtubie wystarczy mi zeby wyrobic sobie opinie jezor

Popieram w 100%

Ostatnio edytowany przez hamer006 (2013-04-24 18:02:56)

Offline

#25 2013-04-24 18:08:39

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Offline

#26 2013-04-24 18:22:08

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Jak tak możecie ja tam będę w to grał. Powinniście przesłać twórcą tego projektu oszczędności życia by mogli rozwijać ten rewolucyjny projekt, który dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przeniesie rozgrywkę na niedostępny teraz poziom. Nie widzicie, że jest to przyszłość  gier internetowych? Ta gra ma wszystko - wspaniała oprawę wizualną i dźwiękową. Nadzwyczaj otwarty świat i nieszablonową fabułę, która daje wręcz nieograniczone możliwości! Zaś system  rozwoju postaci to prawdziwy majstersztyk  - brak mi słów, by nawet po części opisać jego wspaniałość! Nawet osoby, które na co dzień są przeciwnikami takiej formy rozrywki potrafią dostrzec, że jest to wspaniała idea, która zmieni świat. Niestety tu jest ansi i dla nas to kupa.

Edit:

Ocena świata: 100/100
Ocena ansi:  kupa

Ostatnio edytowany przez Muird (2013-04-24 18:22:54)

Offline

#27 2013-04-24 20:30:58

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Gry amatorskie robi się dla rozwoju swoich umiejętności, by przy okazji ktoś miał z tego radochę. Już myślałem że te premium to jakiś sms shop i chciałem wyśmiać. oczkod
Zrób sam, bądź znajdź jakiegoś grafika, takich szablonów nie robi się od kilkunastu lat.
Rejestracja nie wymaga potwierdzenia przez email, tak więc możesz kiedyś spotkać się z zapchaną bazą danych spamu.
Niepoblokowane spamerskie maile, tak więc gdyby nawet był link aktywacyjny, to i tak zaspamić się da.

Grać nie będę, ponieważ nie lubię czegoś takiego, i jest od cholery innych stron z podobnym systemem i na sporo wyższym poziomie.

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-04-24 20:31:59)

Offline

#28 2013-04-24 20:56:38

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

kishida napisał:

jest od cholery innych stron z podobnym systemem i na sporo wyższym poziomie.

Polskich o Naruto? Pokaż je.

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2013-04-24 20:56:50)

Offline

#29 2013-04-24 21:21:10

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

marek2fgc napisał:

Już wiele takich szczeniaków

nic nowego nie pokazujesz, a wręcz pokazujesz kopię innej strony w nowej otoczce

Opis napisany byle jak, wiele błędów.

Niech programista coś z tym zrobi, bo z tym akurat nie jest dużo roboty.

Przez długi czas powstrzymywałem się z wypisywaniem ci błędów, stwierdziwszy, że nie ma sensu wszczynać wojny - wstrzemięźliwości koniec.
Jak już wytykasz komuś jego wtopy, to rób to z klasą. Powołujesz się na "szacunek wobec dorobku kulturowego narodu", weź się najpierw z tym dorobkiem zaznajom.

A oczywistym jest, że gimb, autor tego wątku miał na myśli zwrot "w ogóle", tylko nie bardzo wiedział, czy jest od niego skrót i wsadził, co mu mózgownica sugerowała.
Poza tym, jak chciałeś się czegoś uczepić, to miał tam o wiele więcej soczystszych kąsków, przebieraj-wybieraj.

@Quithe, w rzeczy samej. Smacznego.

@Muird, słownictwo niczym Huey Freeman z Boondocksów, tylko tyle że "przesłać twórcom".

Ogólnie to szacunek za wytrwałość, shinobigame, ale mam złą wiadomość. Tutaj nie znajdziesz przyjaciół, sparringpartnerów do reala, czy Bóg wie, czego, kogo, dostarczysz natomiast pożywki trollom i innym tego typu, chcącym z takiej a nie innej przyczyny zaistnieć. Poszukaj lepiej na forach, gdzie dominuje przedział wiekowy użytkowników usytuowany na poziomie 7-15, gwarantuję zainteresowanie i pełne obłożenie na serwerze. Możesz na przykład spróbować nawiązać współpracę z jakże drogim ANSI Shindenem. Myślę, że ich publika by cię przyjęła.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#30 2013-04-24 21:30:22

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

@vegeta391, tfoje zasnajomienie z fiekiem urzytgownikuw jest gotne pociwu. Jednak to prawda, że osoby niewiedzące nic na dany temat są "najmądrzejsi". Podaj mi przykład tłumaczy (tłumaczy!) czy trolli w takim wieku, a postawię ci całą kratę piwa po mojej śmierci.

@down: to nie te czasy. Obecnie poziom jest niższy niż za czasów Oberleutnanta i przed jego rejestracją. Sam jestem tego przykładem (Vegeta też smile). Aż zapożyczę sobie obrazek od naszego dumnego ortofaszysty:

images?q=tbn:ANd9GcR6WhQSKqD-zHPn1g8TEkZNMgO6T-q42Rnf-N_iOBTkQed82yibcw

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-24 21:42:12)

Offline

#31 2013-04-24 21:32:30

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

O tak, "Wojny Grammar Nazi" wystartowały z nowym sezonem xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#32 2013-04-24 21:37:45

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Quithe napisał:

O tak, "Wojny Grammar Nazi" wystartowały z nowym sezonem xD

W uszczuplonym składzie.  papa


wladza1.png

Offline

#33 2013-04-24 21:55:43

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

marek2fgc napisał:

Podaj mi przykład tłumaczy (tłumaczy!) czy trolli w takim wieku, a postawię ci całą kratę piwa po mojej śmierci.

Albo ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo ja mam wybitny talent pisania od dupy strony. Zapewne to drugie.
Chodziło mi o to, że kolo ma iść na stronkę, na której pisują ludzie z przedziału od siódmego to piętnastego roku życia. Uważam, iż tam ma szansę na zdobycie aprobaty. Tutaj przesiadują starsi (jakkolwiek śmiesznie to brzmi, niemniej chodzi mi o 20+), zdegustowani tego typu  kupa i jego tandetną reklamą.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#34 2013-04-24 22:03:48

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

@vegeta, mea culpa! baka Źle przeczytałem. Skoro już mam takie problemy, to czas spać. jezor

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-24 22:10:10)

Offline

#35 2013-04-24 23:19:21

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

SoheiMajin napisał:
kishida napisał:

jest od cholery innych stron z podobnym systemem i na sporo wyższym poziomie.

Polskich o Naruto? Pokaż je.

Źle mnie zrozumiałeś, mówię o systemie, nie o fabule związaną z ninja. Gdyby mi się chciało to może i znalazłbym coś związanego z ninja  oczkod

Offline

#36 2013-04-25 12:25:36

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Nieoficjalny multiplayer do nowego Bioshocka? Łał, nie spodziewałem się takiej epickości.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#37 2013-04-25 14:17:54

shinobigame
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-22

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

Witam..
Kurcze temat przeszedł  niestety na złą drogę.
Wspólnie z programistą podjęta została decyzja o przebudowaniu gry .
Braliśmy pod uwagę Wasz opinie i Hejty na temat Gry.

Vegeta dzięki za wypowiedź jednak ktoś normalny jeszcze jest.
Wytrwałość mam dużą i gimpem nie jestem to mogę zapewnić smile

Mam takie pytanie do osób które źle oceniły grę. czy mogą wypowiedzieć się na temat co zmienić aby polepszyć grę?
Tylko proszę o pełne wypowiedzi.
Z góry dzieki.

Ostatnio edytowany przez shinobigame (2013-04-25 14:21:20)

Offline

#38 2013-04-25 14:43:30

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

vegeta391 napisał:
marek2fgc napisał:

Podaj mi przykład tłumaczy (tłumaczy!) czy trolli w takim wieku, a postawię ci całą kratę piwa po mojej śmierci.

Albo ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo ja mam wybitny talent pisania od dupy strony. Zapewne to drugie.
Chodziło mi o to, że kolo ma iść na stronkę, na której pisują ludzie z przedziału od siódmego to piętnastego roku życia. Uważam, iż tam ma szansę na zdobycie aprobaty. Tutaj przesiadują starsi (jakkolwiek śmiesznie to brzmi, niemniej chodzi mi o 20+), zdegustowani tego typu  kupa i jego tandetną reklamą.

Przecież to forum o animu, a nie o grach dla dzieci  brakslow. Nie próbowałem, nie testowałem, w sumie mam to gdzieś. Jestem zdziwiony, że ten temat nie został od razu wyrzucony przez Quithe.  cojest


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#39 2013-04-25 15:41:35

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

shinobigame napisał:

Mam takie pytanie do osób które źle oceniły grę. czy mogą wypowiedzieć się na temat co zmienić aby polepszyć grę?
Tylko proszę o pełne wypowiedzi.
Z góry dzieki.

To pytanie powinienes zadac na forum swojej gry, jesli takowe posiadacie, logiczne ze zmiany powinny wychodzic od graczy ktorzy chca zeby gra byla lepsza smile

Yagami_Raito8920 napisał:

Jestem zdziwiony, że ten temat nie został od razu wyrzucony przez Quithe.  cojest

Jest w odpowiednim dziale, gra jest o animu i mindziach + jest mocno rozrywkowy ukryty

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2013-04-25 15:43:49)


ara ara...

Offline

#40 2013-04-25 16:15:44

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Najlepsza Gra MMO RPG oparta o Anime ! Naruto !!!

shinobigame napisał:

Mam takie pytanie do osób które źle oceniły grę. czy mogą wypowiedzieć się na temat co zmienić aby polepszyć grę?

Przejdźcie na inny silnik. Osobiście polecałbym Unreal Engine, choć inne - a'la crisisowe - raczej też się zdadzą.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024