#1 2013-05-09 22:42:33

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Android

Szukam sprawdzonej gierki pod ten systemie w klimatach mangi anime. Może ktoś coś fajnego wypróbował.

Offline

#2 2013-05-09 22:47:06

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Android

FFIII, Chrono Trigger. Pierwszy tytuł przeszedłem i polecam, na drugi jeszcze nie miałem czasu, ale gra powinna być dobra.


sokolb.jpg

Offline

#3 2013-05-09 22:47:51

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Android

Dwa pierwsze fajnale też są na androidzie.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#4 2013-05-09 23:27:43

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Android

Instalujesz emulator SNES-a i heja! Terranigma, Breath of Fire i masa innych.

Offline

#5 2013-05-10 13:59:39

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Android

albo na xperi play gry z psx xD


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#6 2013-05-10 16:54:22

Hostile
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-27

Odp: Android

LagoonCompany napisał:

albo na xperi play gry z psx xD

Na co tam Xperia Play, skoro na bardzo przeciętnych, kilkuletnich smartfonach z Androidem 2.3+ emulator PSX działa całkiem znośnie (wiem, bo grywałem sobie na Galaxy 551 w Tekkena 3 lub Diablo - emulator PSX to był jedyny sposób, by móc odpalić tą kultową grę na Andku ;P). A na dwurdzeniowym tablecie to już śmiga, aż miło smile

Ostatnio edytowany przez Hostile (2013-05-10 21:21:08)

Offline

#7 2013-05-10 19:03:11

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Android

Illusia, Inotia 3&4, Symphony of the Origin, Spectral Souls, Zenonia 1&2, Queens Crown II - te gierki m.in. obczajałem na andka. Wszystkie to h&s/RPG turowe z mangową grafiką, przeważnie na długie godziny.

Offline

#8 2013-05-10 20:36:58

Hostile
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-27

Odp: Android

Acha, polecam jeszcze Eternal Legacy - trójwymiarowe jrpg w stylu FFVII z piękną grafiką, dobrą fabułą, cutscenkami i dialogami oczkod

EternalLegacy4.jpg

Offline

#9 2013-05-11 00:02:56

rutek
Użytkownik
Skąd: Konstancin
Dołączył: 2007-01-18

Odp: Android

@Hostile bardziej w stylu Final Fantasy XII, do VII (i IX) ni jak to podobne.
A do grania na telefonie zdecydowanie polecam emulator PSX (multum j-rpegów, bijatyki, itp itd).

Offline

#10 2013-05-11 00:32:37

Hostile
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-27

Odp: Android

@rutek: Aaa tak, racja, zapomniałem się, a tu numerki inne i technologia już zdecydowanie nie ta... ;P

Co do emulatorów, to jeszcze oczywiście arkadówki z MAME oczkod

Offline

#11 2013-07-15 17:28:52

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Android

W sumie to podczepię się pod temat.

Od jakiegoś czasu grywam w grę Ayakashi Ghost Guild - dostępną na systemy Android i iOS. Nie jest to typowa gra, niektórzy twierdzą, że to nie jest nawet gra. Przyznam jednak, że nawet jeśli nie jest - to cholernie mocno mnie wciągnęła smile

Ayakashi Ghost Guild to bardziej zabawa kolekcjonerska. Polega na zbieraniu kart z różnymi postaciami rodem ze świata anime (nie chodzi tu o serie anime, tylko o styl kart :]), level'owaniu owych kart i walce z innymi graczami. Dostępna w wersji angielskiej.

Dla zainteresowanych, odsyłam do PlayStore: https://play.google.com/store/apps/deta … zjayakashi

Chętnych do wspólnej gry prosiłbym też o wpisanie mojego ID na początku gry w polu Invitation: Xenosaris - daje to korzyści dla obu stron smile Poza tym, zainteresowanym z chęcią wyjaśnię mechanikę gry, opiszę eventy, polecę kilka taktyk i dobór kart.

Zalety gry: - ładna oprawa graficzna kart, w miarę ciekawa historia, duża ilość graczy, częste event'y
Wady gry: obecnie głównie skierowana na tzw. cash-player'ów (osoby wydające prawdziwe pieniądze na grę), większość graczy stanowią chinczycy, wymaga stałego połączenia z Internetem.

*Edit - widzę, że ktoś już skorzystał z mojego ID i zaczął grę. Jak coś to piszcie do mnie na ANSI albo ewentualnie mail: xenosage@gmail.com, chętnie pogadam i wyjaśnię kilka kwestii dla nowych graczy.

Ostatnio edytowany przez Xenosage (2013-08-05 12:20:52)

Offline

#12 2013-08-05 12:31:15

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Android

Podbijam jeszcze temat.

Od jakiegoś czasu poza Ayakashi Ghost Guild zacząłem również grać w Devil Maker: Tokyo. Gra dostępna na obu platformach iOS i Android.
Devil Maker, tak jak Ayakashi, polega na kolekcjonowaniu kart, z tym że walki wyglądają nieco inaczej. Każda karta ma rangę gwiazdkową, rangę ogólną (common/uncommon/rare) oraz klase (D,C,B,A i S). Karty posiadają także unikalne umiejętności.

Zalety: ładna grafika, ciekawa (w miarę normala fabuła), jest bardziej otwarta dla darmowych graczy niż Ayakashi i inne tego typu gry.
Wady: raczej nie zauważyłem jak do tej pory żadnych, można chyba tylko wspomnieć o stałym połączeniu z Internetem.

Dla zainteresowanych Devil Maker: Tokyo, polecam się w roli pomocy, a także serdecznie proszę o wpisywanie mojego nicku w polu referral: Xenosage.


Znalazłem również grę która przebija wszystkie inne jeżeli chodzi o karcianki - jest to Diffusion Million Arthur (Kaku-San-Sei Million Arthur). Gra dostępna na platformy: iOS, Android i PlayStation Vita. Odpowiedzialnym za produkcję gry jest Square Enix, a za większością artów stoi twórca Toaru Majutsu no Index.

Zalety: najlepsza grafika jeżeli chodzi o karcianki (scenki 3D, specjalne skille etc...), ciekawy system walk, dużo fanservice, ogromna baza graczy (bodajże ponad 6 mln użytkowników).
Wady: jak zwykle połączenie z Internetem, oraz największa wada to brak wersji międzynarodowej - gra dostępna tylko i wyłącznie w języku japońskim. Pojawia się także problem z pobraniem gry, gdyż dostępna jest tylko w japońskim playstorze i appstorze.

Offline

#13 2013-08-05 15:41:15

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Android

Xenosage napisał:

Znalazłem również grę która przebija wszystkie inne jeżeli chodzi o karcianki - jest to Diffusion Million Arthur (Kaku-San-Sei Million Arthur). Gra dostępna na platformy: iOS, Android i PlayStation Vita. Odpowiedzialnym za produkcję gry jest Square Enix, a za większością artów stoi twórca Toaru Majutsu no Index.

>nope.jpg

A smartphone apps card game by Square Enix, animation by JC Staff, and written by Kazuma Kamachi, the author of To Aru Majutsu no Index. The game will tell the true story of King Arthur who drew Excalibur and became a king for a million people. The game will also have over 50 illustrators making cards including: Disgaea artist Takehito Harada, Kohaku Kuroboshi (Sky Girls), Yuichi Tanaka (A Certain Magical Index), BUNBUN, and VOFAN (Time and Eternity).

Ja tam widzę grę na Google Play, jedynie wyskakuje mi, że "Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami."
> Google Play
> APK


K5Cqyo6.png?1

Offline

#14 2013-08-05 17:14:58

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Android

FAiM - masz rację, źle i nieszczegółowo napisałem. Chodziło mi o osobę odpowiadającą za arty do Toaru Majutsu no Index. Nie chciało mi się już szukać szczegółów, ale dzięki za umieszczenie info o grze i "WSZYSTKICH" twórcach kart.

Nie wiem jak to wygląda, rozmawiałem wczoraj z kolegą i mówił, że nie mógł tego znaleźć w Google Play. Ja sam korzystam z iOS, więc musiałem stworzyc sobie konto w Japońskim AppStore by móc pobrać grę.

Offline

#15 2013-08-05 19:03:52

Vincent_Law
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-31

Odp: Android

FAiM napisał:
Xenosage napisał:

Znalazłem również grę która przebija wszystkie inne jeżeli chodzi o karcianki - jest to Diffusion Million Arthur (Kaku-San-Sei Million Arthur). Gra dostępna na platformy: iOS, Android i PlayStation Vita. Odpowiedzialnym za produkcję gry jest Square Enix, a za większością artów stoi twórca Toaru Majutsu no Index.

>nope.jpg

A smartphone apps card game by Square Enix, animation by JC Staff, and written by Kazuma Kamachi, the author of To Aru Majutsu no Index. The game will tell the true story of King Arthur who drew Excalibur and became a king for a million people. The game will also have over 50 illustrators making cards including: Disgaea artist Takehito Harada, Kohaku Kuroboshi (Sky Girls), Yuichi Tanaka (A Certain Magical Index), BUNBUN, and VOFAN (Time and Eternity).

Ja tam widzę grę na Google Play, jedynie wyskakuje mi, że "Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami."
> Google Play
> APK

Normalne, fragmentacja Androida robi swoje smile_big


podpisq.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024