#21 2013-08-04 11:55:59

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Chihayafuru 2

paskud napisał:
Besamir napisał:
rudipl92 napisał:

Proszę Adminów i Uploaderów o pomoc, ponieważ jest to seria która ma ogromy zastój i jak tak dalej pójdzie to nigdy nikt jej nie skończy.

Uploaderów? To nie  kupa-den.

Tak uploaderów, a jak nazwiesz tych co wrzucają Hardy? Są to uploaderzy, którzy na dodatek, nie tak jak lud uploaderów z kupa-den który to daje się grzmocić innym (szefowi), tylko sami to robią tłumacząc i do tego uploadując to (takie 2 w jednym, z hardcorową Kamasutrą). Jak by napisał uploaderów online to owszem miałbyś/mieliście o co się obrażać.

Tylko że KA wydawało softy, matołku, więc cały ten wywód o uploaderach jest z dupy.

Offline

#22 2013-08-04 12:11:03

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Chihayafuru 2

paskud napisał:

Poprawka, tutaj (na tym forum/stronie z napisami) się tępi wszystkich nowych

Tępi się tępych. Jak ktoś nie zacznie swojej bytności od paru faili, to nie ma się czego czepić. A ty siedzisz tu już od jakiegoś czasu i cóż...

Offline

#23 2013-08-04 12:18:35

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: Chihayafuru 2

Jestem w szoku że ten bezsensowny temat jeszcze nie poleciał   szalony


Prey.jpg

Offline

#24 2013-08-04 12:24:13

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Chihayafuru 2

Bo Q chyba nie ma, a lilith nie zajrzała. oczkod


wladza1.png

Offline

#25 2013-08-04 12:57:47

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Chihayafuru 2

CoUsT napisał:
paskud napisał:
Besamir napisał:

Uploaderów? To nie  kupa-den.

Tak uploaderów, a jak nazwiesz tych co wrzucają Hardy? Są to uploaderzy, którzy na dodatek, nie tak jak lud uploaderów z kupa-den który to daje się grzmocić innym (szefowi), tylko sami to robią tłumacząc i do tego uploadując to (takie 2 w jednym, z hardcorową Kamasutrą). Jak by napisał uploaderów online to owszem miałbyś/mieliście o co się obrażać.

Jak już wchodzimy na kwestię "uploaderów". Takie osoby nie są uploaderami jezor To serwer, na który wysyłają plik, jest DOWNLOADEREM. Tyle w temacie.

Pokaż spoiler
No co? Każdy ma swój punkt widzenia.

Wrzucający są uploaderami (bo wysyłają), serwej jest downloaderem bo przyjmuje (pobiera pliki wysyłane od nich), znów zwykły szary użytkownik jest również downloaderem bo pobiera z serweru. Może być CoUsT?

Besamir napisał:
paskud napisał:
Besamir napisał:

Uploaderów? To nie  kupa-den.

Tak uploaderów, a jak nazwiesz tych co wrzucają Hardy? Są to uploaderzy, którzy na dodatek, nie tak jak lud uploaderów z kupa-den który to daje się grzmocić innym (szefowi), tylko sami to robią tłumacząc i do tego uploadując to (takie 2 w jednym, z hardcorową Kamasutrą). Jak by napisał uploaderów online to owszem miałbyś/mieliście o co się obrażać.

Tylko że KA wydawało softy, matołku, więc cały ten wywód o uploaderach jest z dupy.

To uploaduje softy, ale uploaduje. A ogólnie o osobach wrzucających swoje napisy wraz z odcinkiem (tyczył się zarówno softów jak i hardów. Gdzie hardy zostały jedynie użyte jako przykład jednej z dwóch opcji).
Więc wywód nie jest z tyłka. I prosił bym o zachowanie swoich inwektyw dla siebie.

Sir_Ace napisał:
paskud napisał:

Poprawka, tutaj (na tym forum/stronie z napisami) się tępi wszystkich nowych

Tępi się tępych. Jak ktoś nie zacznie swojej bytności od paru faili, to nie ma się czego czepić. A ty siedzisz tu już od jakiegoś czasu i cóż...

owszem tak to powinno działać, niestety tutaj się tępi wszystkich którzy mają inne zdanie niż JA, bądź też o coś proszą/pytają (a nie są z danej [mojej <- osoby która się czepia] paczki).

Offline

#26 2013-08-04 13:02:49

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Chihayafuru 2

Z tą paczką to...  bzdura
Masz przykłady tematów, gdzie człeka nie zjechano za głupi/dziwny temat.
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=258256
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=257977
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=258238


wladza1.png

Offline

#27 2013-08-04 13:26:24

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Chihayafuru 2

bodzio napisał:

To wyjątki potwierdzające regułę + w środkowym linku owszem autor nie został zjechany (wyzywany), ale nabijaliście się z niego (starzy forumowicze z ansi) przez xx postów.
Poza tym dobrze że według ciebie to jedynie  bzdura, a nie  kupa (którą tak lubicie - ciągle ktoś z was używa tą emotkę). Wciąż jest nadzieja, że inni to łykną.

Offline

#28 2013-08-04 13:32:16

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Chihayafuru 2

paskud napisał:
bodzio napisał:

To wyjątki potwierdzające regułę + w środkowym linku owszem autor nie został zjechany (wyzywany), ale nabijaliście się z niego (starzy forumowicze z ansi) przez xx postów.
Poza tym dobrze że według ciebie to jedynie  bzdura, a nie  kupa (którą tak lubicie - ciągle ktoś z was używa tą emotkę). Wciąż jest nadzieja, że inni to łykną.

Hej, hej, hej, przecież nie będziemy jakimiś tam sztywniakami, prawda? Odrobina humoru trochę wystarczy, a że ktoś nowy wjeżdża na forum jak do siebie, to trzeba go trochę nakierować, jak te forum działa...

Offline

#29 2013-08-04 13:47:54

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Chihayafuru 2

paskud napisał:

po pogonieniu go z forum shindena (poleceniu skontaktowania się z autorami napisów), on po prostu skopiował zawartość swojego posta z niego  wow, co za madrala (geniusz), po prostu brawa za inteligencje   respekt. Po prostu parszywy śmierdzący leń i tyle (+ wiele  klnie do tego), nawet mu się nie chciało przebudować. Takich to powinno się palić na stosie aby poszli w  evil (diabły), a nie porządnym ludziom forum zaśmiecali pisząc  kupa posty.
szalony

Paskud, ja wiem, że to może być dla ciebie trudne, ale cywilizacja poszła jakieś 3000 lat do przodu od poziomu, który tu prezentujesz, i pismo obrazkowe wyszło z obiegu. Opanuj literki i pisz pełnymi zdaniami.

paskud napisał:

Poprawka, tutaj (na tym forum/stronie z napisami) się tępi wszystkich nowych

Poprawka, tutaj tępi się ludzi, którzy nie mają opanowanej netykiety.


Ty dulowaty userze!

Offline

#30 2013-08-04 14:03:40

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Chihayafuru 2

paskud napisał:
slymsc napisał:

Nie rozumiem całego tego bólu żopy. Odpowiedz przecież była, jak na mnie nawet kulturealna, a tu kolejne obszczekiwanie. Jak widać nie pojąłeś sensu.  brakslow

Skomentuję to poniższym linkiem, nygusie.

Chyba "dla mnie", bo nigdzie nie widzę żebyś wcześniej jakiegoś posta pisał  gwizdze.

Bo temat nie jest nowy. Nie musisz tego wiedzieć, ale adresat i zorientowani w temacie wiedzą o co chodzi.

Innymi słowy, nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz.  ej


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#31 2013-08-04 14:41:22

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Chihayafuru 2

coellus napisał:
paskud napisał:

po pogonieniu go z forum shindena (poleceniu skontaktowania się z autorami napisów), on po prostu skopiował zawartość swojego posta z niego  wow, co za madrala (geniusz), po prostu brawa za inteligencje   respekt. Po prostu parszywy śmierdzący leń i tyle (+ wiele  klnie do tego), nawet mu się nie chciało przebudować. Takich to powinno się palić na stosie aby poszli w  evil (diabły), a nie porządnym ludziom forum zaśmiecali pisząc  kupa posty.
szalony

Paskud, ja wiem, że to może być dla ciebie trudne, ale cywilizacja poszła jakieś 3000 lat do przodu od poziomu, który tu prezentujesz, i pismo obrazkowe wyszło z obiegu. Opanuj literki i pisz pełnymi zdaniami.

Patrząc na:
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 32#p402932
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 99#p402899
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 63#p402863
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 69#p413869
jasno widać, że tutaj nadal obowiązuje (zarzucany mi przez ciebie poziom pisma). A jako istota inteligentna po prostu dostosowuję się do otoczenia (aby nie wystawać zbytnio za szereg). I jak byś nie zauważyła moja kruszynku przed tym potokiem obrazków było wyraźnie zaznaczone, że zaczynam pisać w ansi mode ("Poziom ansi").
Jak spojrzysz na moje wcześniejsze posty, to łatwością zauważysz, że nie używam ich za często (emotek).

Offline

#32 2013-08-04 14:50:56

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Chihayafuru 2

Jakie to dziwne, że ty jeden masz więcej przepraw niż wszyscy nowi razem wzięci...

Offline

#33 2013-08-04 17:02:55

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Chihayafuru 2

Wiesz co, tylko z 1 przykładem mogę się zgodzić. Faktycznie czytać się tego nie da i ogólnie żenua, reszta jest czytelna, bo emotki są albo na końcu zdania, albo tylko z tego składa się post. Ale nie zmienia to faktu, że nie ma co się zasłaniać i usprawiedliwiać taką słabizną.

A jako istota inteligentna

Hm...


Ty dulowaty userze!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024