#1 2013-09-14 05:35:39

janek8
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-17

Zmiana info o filmie

Mimo, że korzystam z ansi od kilku lat, a to dopiero mój pierwszy post/temat na tym forum, więc witam wszystkich :)
Mam problem ze zmianą info w plikach, znaczy się nie mogę ich w ogóle zmienić -.-

Pokaż spoiler
0vVAWaD.jpg
A chciałbym dodać tagi do filmów, które mam na dysku. Najlepiej jakby dało się dodać tag do kilku filmów za jednym razem.

Mam jeszcze jeden problem, nie wyświetlają mi się miniatury w plikach .mkv, tak jak w plikach .avi(w nich jest podgląd, a nie sama ikona). Da radę jakoś to zmienić żeby w .mkv też był taki podgląd jak w .avi?

Pokaż spoiler
Swo7iAQ.png

Nie jestem pewien co do działu, więc jak coś to sorry ;x

Offline

#2 2013-09-14 06:15:06

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Zmiana info o filmie

Jeśli chodzi o miniaturki, to sprawdź tutaj: http://codecguide.com/faq_thumbnails.htm
Odpowiedź na pytanie I am not getting thumbnails for .mkv and .flv files on Windows 7 być może pomoże. Ewentualnie, ponoć przeinstalowanie kodeków na najnowszy K-Lite codec pack pomaga (instalacja super full, ze wszystkimi składnikami  i musi się udać!xD).


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#3 2013-09-14 11:29:45

Trol
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-27

Odp: Zmiana info o filmie

Miniaturki odpowiadają  playerowi domyślnemu jakiego używasz.  Z reguły ikona windows media playera daje podgląd filmu a nie ikonę jak na screnie drugim który nam pokazałeś.

Ostatnio edytowany przez Trol (2013-09-14 11:30:03)

Offline

#4 2013-09-14 15:43:22

janek8
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-17

Odp: Zmiana info o filmie

Wczoraj zainstalowałem najnowszego CCCP jeśli chodzi o kodeki. Z tego linku co podałeś, to wyczyściłem thumbnail cache i z przedostatniego Q&A, z pkt. 3 sprawdziłem czy wartość "PerceivedType" = "video" dla .mkv .mp4(no i miały wartość "video" ;x), a z pkt. 4 wartość "Treatment" = "3". W Haali splitterze znalazłem takie opcje:

Pokaż spoiler
h4n2qY6.jpg
w LAV nie znalazłem nic dotyczącego miniaturek. Problem pewnie leży w rejestrze, ale sam wole się nie bawić, może ktoś ogarnięty w tym temacie coś poczaruje ;p

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024