#181 2013-12-28 23:51:15

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Sranie w banie. Co to za zabezpieczenie folderów hasłem, skoro podajesz je w opisie? Jaja sobie z nas robisz? Prywatne wydania mają być prywatne, tak ciężko to zrozumieć? Później się dziwicie, że nie chcemy Wam dawać linków, jak co drugi stara się być mądrzejszy niż ustawa przewiduje.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-12-28 23:51:35)

Offline

#182 2013-12-29 00:00:30

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Besamir napisał:

Sranie w banie. Co to za zabezpieczenie folderów hasłem, skoro podajesz je w opisie? Jaja sobie z nas robisz? Prywatne wydania mają być prywatne, tak ciężko to zrozumieć? Później się dziwicie, że nie chcemy Wam dawać linków, jak co drugi stara się być mądrzejszy niż ustawa przewiduje.

Tak też sądziłem, że zawiść zawsze jest silniejsza. Jednak od inteligentnych osób liczyłem na zrozumienie. Napisałem że innym, prywatnym hasłem (przykładowo takim jak do konta bankowego się używa), które jest niepodane ani w opisie, ani nigdzie indziej. Skoro przez jeden błąd człowieka, drugi nie chce spróbować nawet go zrozumieć i traktuje go jak tych co uważają, że online'y robią łaskę wrzucając ich tłumaczenia i robią to niby dla nich. To jest już po prostu zawiść. Przeprosiłem dwa razy i przeproszę raz jeszcze, nie spodziewam się, że sytuacja się zmieni. Jednak proszę tylko o zrozumienie.

EDIT: W pierwszym poście dotyczącym tego problemu, napisałem, że hasło jest zmienione, dziwi mnie fakt, że przed napisaniem posta podważającego tego faktu, Pan Besamir nawet nie spróbował sprawdzić, czy to prawda. Tak więc, to chyba na tyle. Muszę się liczyć z pogardą w/w Pana.

Ostatnio edytowany przez usui78 (2013-12-29 00:05:41)

Offline

#183 2013-12-29 00:03:18

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Nie dostosowałeś się, ponosisz konsekwencje. Tyle w temacie.

Offline

#184 2013-12-29 00:07:18

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Będziesz przykładem dla potomnych, żeby nie poszli w twoje ślady gwizdze


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#185 2013-12-29 00:07:47

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Liczysz na zrozumienie? Wolne żarty. Gdyby faktycznie Ci zależało, w mgnieniu oka wypieprzyłbyś te wszystkie linki. Jednak nie, wolisz dać kolejne gówniane hasło, która pewnie i tak będziesz rozpowszechniał na prawo i lewo. Masz w dupie naszą pracę i jeszcze mam Ci dziękować, że łaskawie ustawiasz sobie hasełka?

Offline

#186 2013-12-29 00:07:55

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

folder anime z hardami jest zabezpieczony hasłem (tak hasło jest podane w opisie chomika, ale ludzie czytać nie umieją więc piszą PW), oczywiście mój błąd (nie zaprzeczam i za który szczerze przepraszam) jest zapomnienie dodania innych prywatnych haseł do wydań nieupublicznionych

Nie ma zrozumienia dla kogoś, kto ma czas wrzucać wydania, a ma problem z hasłem. szalony
Teraz będzie jeszcze gorzej dla innych, z twojego powodu.  rotfl


wladza1.png

Offline

#187 2013-12-29 00:08:51

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Sasha1 napisał:

Nie dostosowałeś się, ponosisz konsekwencje. Tyle w temacie.

Wiem, tak też napisałem, że nie liczę na białą kartę i dalsze otrzymywanie napisów/wydań (pomimo, że nad tym ubolewam). Po prostu jak każdy człowiek, mam własna dumę i chcę wyjaśnić dlaczego taka sytuacja powstała. Pokazać, że nie było to celowe, szanuję pracę i zasady innych. Dlatego nie chcę aby teraz przez błąd pogardzano mną publicznie, choćbym dopuścił gwałtu, czy morderstwa z jawna premedytacją. Tylko o to proszę, nic więcej.

Edit:

Besamir napisał:

Liczysz na zrozumienie? Wolne żarty. Gdyby faktycznie Ci zależało, w mgnieniu oka wypieprzyłbyś te wszystkie linki. Jednak nie, wolisz dać kolejne gówniane hasło, która pewnie i tak będziesz rozpowszechniał na prawo i lewo. Masz w dupie naszą pracę i jeszcze mam Ci dziękować, że łaskawie ustawiasz sobie hasełka?

Nie proszę o dziękowanie. Jak byk napisałem, że to jest mój dysk, nie każdy zarabia fortunę aby wydawać tylko na dyski twarde/zewnętrzne.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-12-29 15:22:20)

Offline

#188 2013-12-29 00:17:01

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

usui78 napisał:
Besamir napisał:

Liczysz na zrozumienie? Wolne żarty. Gdyby faktycznie Ci zależało, w mgnieniu oka wypieprzyłbyś te wszystkie linki. Jednak nie, wolisz dać kolejne gówniane hasło, która pewnie i tak będziesz rozpowszechniał na prawo i lewo. Masz w dupie naszą pracę i jeszcze mam Ci dziękować, że łaskawie ustawiasz sobie hasełka?

Nie proszę o dziękowanie. Jak byk napisałem, że to jest mój dysk, nie każdy zarabia fortunę aby wydawać tylko na dyski twarde/zewnętrzne.

To aż tyle Bes z bodziem wydali, że fortunę trzeba zarabiać, by to na dysku (lub płytach DVD) sobie trzymać? Raczysz waćpan żartować bzdura


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#189 2013-12-29 00:21:11

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

@UP
Ta, w porywach do 10 zł za płyty.
Ale to już nie taka pierwsza akcja z usuiem. Już kiedyś naobiecywał, namydlił oczy i znowu, przypadkiem zapomniał o hasłach. Mi to zalatuje wielką ściemą, a ładnego posta każdy potrafi napisać.

Offline

#190 2013-12-29 00:23:14

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Hunter Killer napisał:
usui78 napisał:
Besamir napisał:

Liczysz na zrozumienie? Wolne żarty. Gdyby faktycznie Ci zależało, w mgnieniu oka wypieprzyłbyś te wszystkie linki. Jednak nie, wolisz dać kolejne gówniane hasło, która pewnie i tak będziesz rozpowszechniał na prawo i lewo. Masz w dupie naszą pracę i jeszcze mam Ci dziękować, że łaskawie ustawiasz sobie hasełka?

Nie proszę o dziękowanie. Jak byk napisałem, że to jest mój dysk, nie każdy zarabia fortunę aby wydawać tylko na dyski twarde/zewnętrzne.

To aż tyle Bes z bodziem wydali, że fortunę trzeba zarabiać, by to na dysku (lub płytach DVD) sobie trzymać? Raczysz waćpan żartować bzdura

Miałem na myśli wszystkie anime co posiadam. Po stwierdzeniu, ze powinienem to od razu usunąć, przyznaję nie pomyślałem, żeby co innego usunąć jakieś stare niepotrzebne rzeczy (typu filmy) i zostawić na dysku zewnętrznym tylko wydania od bodzia i Besamira. Tak też zrobię, pomimo, że cały chomik jest zabezpieczony hasłem (tak innym niż login, nazwa chomika, niż wcześniejszy hasło etc.). Pod wpływem emocji, nie przemyślałem tak prostego rozwiązania.

Edit:

Besamir napisał:

@UP
Ta, w porywach do 10 zł za płyty.
Ale to już nie taka pierwsza akcja z usuiem. Już kiedyś naobiecywał, namydlił oczy i znowu, przypadkiem zapomniał o hasłach. Mi to zalatuje wielką ściemą, a ładnego posta każdy potrafi napisać.

Proszę Cię podaj wszystkie te "akcje" jakie znasz/pamiętasz/lub cokolwiek co masz na mysli.

MOD: Proszę o nie pisanie posta pod postem tylko użycia magicznej opcji "Edytu". Nie jest to już pierwsza taka sytuacja ale każda kolejna będzie odpowiednio "nagrodzona"

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-12-29 15:24:12)

Offline

#191 2013-12-29 15:50:19

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

usui78 napisał:
Hunter Killer napisał:

To aż tyle Bes z bodziem wydali, że fortunę trzeba zarabiać, by to na dysku (lub płytach DVD) sobie trzymać? Raczysz waćpan żartować bzdura

Tak też zrobię, pomimo, że cały chomik jest zabezpieczony hasłem (tak innym niż login, nazwa chomika, niż wcześniejszy hasło etc.).

Yhy, zabezpieczony. Zapomniałeś dodać, że dopiero od wczoraj, bo wcześniejsze hasło to było podane jak byk.
Masz też trochę  przecinek  przecinek  przecinek Przydadzą Ci się.

Offline

#192 2013-12-29 17:33:43

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Besamir napisał:
usui78 napisał:
Hunter Killer napisał:

To aż tyle Bes z bodziem wydali, że fortunę trzeba zarabiać, by to na dysku (lub płytach DVD) sobie trzymać? Raczysz waćpan żartować bzdura

Tak też zrobię, pomimo, że cały chomik jest zabezpieczony hasłem (tak innym niż login, nazwa chomika, niż wcześniejszy hasło etc.).

Yhy, zabezpieczony. Zapomniałeś dodać, że dopiero od wczoraj, bo wcześniejsze hasło to było podane jak byk.
Masz też trochę  przecinek  przecinek  przecinek Przydadzą Ci się.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Starałem się wyjaśnić to zajście jak z inteligentnym człowiekiem (za którego Cię miałem), jednak jest to widocznie niemożliwe. Gwoli wytłumaczenia, człowiek inteligentny to nie to samo co mądry (tego podważyć u Besamira się nie da), post nie służy do obrażania kogokolwiek, to tylko moja opinia, która ma swoje podstawy we wszystkich postach.
Ktoś musi skończyć już bezsensowny spór. Stało się? Tak, niezaprzeczalnie. Czy świadomie? Większość zaślepiona zawiścią lub po prostu chęcią przypodobania się wydawcom napisów, aby dalej je otrzymywać, będzie się upierać, że tak. Więc oświadczenie i przeprosiny winnego są mało wiarygodne, dlatego pozostaje mi pogodzić się z sytuacją. Może to i dobrze, przynajmniej nie muszę nikomu za przeproszeniem lizać d*py, przez wzgląd na napisy, i w pełni wyrażać to co myślę. Jeśli ktoś z innych fansubberów też uważa mnie za łtaką łajzę jaką wykreował Besamir i nie chce abym w ogóle kiedykolwiek pytał się o jakieś napisy, to może poinformować mnie w jaki chce sposób. Wbrew temu co prawdopodobnie napisze o tym Besamir, dostosuję się do tego. Pozostaje mi jeszcze tylko podziękować (bo przepraszać już przepraszałem) za dotychczasową możliwość oglądania wydań Besamira i bodzia.

Offline

#193 2013-12-29 17:44:53

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Naprawdę ciężko ci zrozumieć, że nikogo nie obchodzą twoje wyjaśnienia? Znałeś zasady, wiedziałeś, żeby nie upubliczniać prywatnych wydań. Za wszystko wiń swoją głupotę, dlatego już przestań.

Offline

#194 2013-12-29 18:42:30

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Marudzisz jak baba z okresem beznadzieja Jeden post wystarczył lub usuwasz wszystko z chomika i gra gitara. Masz chmury, dyski zewnętrzne całkiem tanio. Masz sporo możliwości i nie wykorzystujesz żadnej z nich.

Pokaż spoiler
Wyślij bodziowi ciasteczka


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#195 2013-12-29 19:55:42

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

usui78 napisał:
Besamir napisał:
usui78 napisał:

Tak też zrobię, pomimo, że cały chomik jest zabezpieczony hasłem (tak innym niż login, nazwa chomika, niż wcześniejszy hasło etc.).

Yhy, zabezpieczony. Zapomniałeś dodać, że dopiero od wczoraj, bo wcześniejsze hasło to było podane jak byk.
Masz też trochę  przecinek  przecinek  przecinek Przydadzą Ci się.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Starałem się wyjaśnić to zajście jak z inteligentnym człowiekiem (za którego Cię miałem), jednak jest to widocznie niemożliwe. Gwoli wytłumaczenia, człowiek inteligentny to nie to samo co mądry (tego podważyć u Besamira się nie da), post nie służy do obrażania kogokolwiek, to tylko moja opinia, która ma swoje podstawy we wszystkich postach.
Ktoś musi skończyć już bezsensowny spór. Stało się? Tak, niezaprzeczalnie. Czy świadomie? Większość zaślepiona zawiścią lub po prostu chęcią przypodobania się wydawcom napisów, aby dalej je otrzymywać, będzie się upierać, że tak. Więc oświadczenie i przeprosiny winnego są mało wiarygodne, dlatego pozostaje mi pogodzić się z sytuacją. Może to i dobrze, przynajmniej nie muszę nikomu za przeproszeniem lizać d*py, przez wzgląd na napisy, i w pełni wyrażać to co myślę. Jeśli ktoś z innych fansubberów też uważa mnie za łtaką łajzę jaką wykreował Besamir i nie chce abym w ogóle kiedykolwiek pytał się o jakieś napisy, to może poinformować mnie w jaki chce sposób. Wbrew temu co prawdopodobnie napisze o tym Besamir, dostosuję się do tego. Pozostaje mi jeszcze tylko podziękować (bo przepraszać już przepraszałem) za dotychczasową możliwość oglądania wydań Besamira i bodzia.

Pewnie, że świadomie. Raczej samo się na chomika nie wrzuciło. I na to jednak miałeś czas mimo nawału zajęć  smile_lol
Czyli dopisanie do listy jest lizaniem dupy? Och, to muszę mieć teraz bardzo czysty tyłek.   rotfl


wladza1.png

Offline

#196 2013-12-29 20:05:04

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Kocham czytać wasze spiny:p

Wiecie, jak poprawić komuś humor.


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

#197 2013-12-29 20:19:28

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Ranma 45.  Prawdopodobnie ostatnia w tym roku, chyba że uda mi się jeszcze złożyć jutro odcinki 46-47.

Edit. Potrzebny ktoś do tm już przetłumaczonych 26 odcinków. Tm praktycznie od zera + efekty.

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-12-29 20:23:10)


wladza1.png

Offline

#198 2014-01-02 15:25:02

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Krótka piłka - zgłasza się ktoś do timingu albo Ranma będzie wychodzić w tempie Gintamy.  jezor

Offline

#199 2014-01-02 15:26:38

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Besamir napisał:

Krótka piłka - zgłasza się ktoś do timingu albo Ranma będzie wychodzić w tempie Gintamy.  jezor

Za zgłoszenie gwarantowany głos w plebiscycie na najlepszego timingowca.  smile_lol

Offline

#200 2014-01-02 17:14:22

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: [b&b justaway] Ranma 1/2 (Pół wodnej klątwy)

Hahaha, bym się zgłosił ale pewnie to byłby szczyt perfidności wg niektórych jezor
(Mimo, że na drugiej stronie tego tematu wyraziłem taką chęć. Wiem, okoliczności są inne.)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024