#1 2013-12-28 02:18:43

darthdragon
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2008-12-21

NEMO/Prototype (+18) (pełny dubbing)

prototype.jpg

Okładka w pełnej rozdzielczości

Co robi twórca Visual Noveli podczas przerwy świątecznej? Kolejnego VN! Mocy i chęci na coś całkiem nowego zabrakło, ale pewien pomysł ciągnął się za mną od dawna. Wreszcie uznałem, że nadeszła ta chwila, żeby wcielić go w życie. Stworzyliśmy remake NEMO, a w zasadzie jego kawałka. Wykorzystaliśmy pierwsze wersje rękopisów, jakie zostały potem przeredagowane na scenariusz VN. Trzy króciutkie rozdziały zostały przez nas kompletnie odświeżone graficznie. Tym razem rozdzielczość to pełne 720p! Wszelakie menusy zostały zrobione całkowicie od zera. Pierwszy raz użyliśmy pełnoekranowego okna dialogowego - czyli tak zwanego nvl mode - znanego choćby z FSN. Czyta się to jak książkę. W menu po odblokowaniu poszczególnych rozdziałów dostępne stają się ciekawostki dotyczące procesu tworzenia Prototypa w sumie jest ich 39. I najważniejsze - główny powód powstania tego remake'a - gra jest w pełni zdubbingowana. Nasi aktorzy nie posiadali super umiejętności, a my nie posiadaliśmy super sprzętu, jednak dobrze się przy tym bawiliśmy. Z naszej listy osiągnięć możemy odhaczyć kolejną pozycję - pierwszy polski VN z dubbingiem.

Nie myślcie sobie, że projekt jest kompletnie niepowiązany z USZIOKiem. Prawie wszystkie grafiki są wzięte właśnie z USZIOKa, co jest niejako spojlerem fabuły. Dodatkowo w bonusach znajdziecie coś jeszcze...

Gra zawiera treści dla osób dorosłych, więc dostała tag +18. Tym razem Ania już nie wygląda plastikowo... wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam kupy śmiechu. My mieliśmy przy tym niezły ubaw.

Blog Dream Weavers

NEMO/Prototype v1.0 - MEGA

Torrent (nie oczekujcie super transferów)

Ostatnio edytowany przez darthdragon (2013-12-28 10:34:41)


favoped_banner.jpg

Offline

#2 2013-12-28 03:31:19

Maigo
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-11-07

Odp: NEMO/Prototype (+18) (pełny dubbing)

Nie mieliście w składzie ani jednej dziewczyny?  smile_big
Na razie przeszłam tylko pierwszy rozdział, bo godzina trochę późna, ale fajnie Wam to wyszło. Co do dubbingu, to nawet można się do niego przyzwyczaić i przyjemnie się słucha, dopóki nie odezwie się ktokolwiek płci żeńskiej  smile_lol. Ciekawostki też były zabawne. Będę musiała sobie w niedługim czasie odświeżyć NEMO, bo nic już prawie nie pamiętam, a tu się zbliża druga część... Póki co, kupa śmiechu Wam się raczej udała. Chociaż jeszcze 2/3 przede mną.

Offline

#3 2013-12-28 10:31:49

darthdragon
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2008-12-21

Odp: NEMO/Prototype (+18) (pełny dubbing)

Ta śmieszność wyszła jakoś tak sama z siebie. Zrobiliśmy casting, ale żadne panie się nie zgłosiły, więc...

Znajomość NEMO nie jest bezwzględnie wymagana do USZIOKa, ale na pewno pomoże w zrozumieniu początkowego etapu gry, gdzie jest nawał informacji. Głównie radziłbym się skupić na #17 zakończeniu.

Dodaliśmy link do torrenta, jakby ktoś miał uczulenie na MEGA.


favoped_banner.jpg

Offline

#4 2013-12-28 15:21:53

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: NEMO/Prototype (+18) (pełny dubbing)

Najlepszy chleb dla wiadomo kogo, hehe.

Offline

#5 2014-01-22 03:37:41

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: NEMO/Prototype (+18) (pełny dubbing)

Egzamin z matmy za tydzień, a ja siedzę i gram w fanowskiego visual novel. Ech...
Dobra robota. Naprawdę. Wciągająca historia i dobry klimat to wszystko czego mi trzeba. Czekam na kontynuacje.

Edit: Post oczywiście dotyczy części pierwszej tj. NEMO. Nie wiem dlaczego napisałem go tutaj smile

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2014-01-22 03:43:26)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024