#1 2014-03-01 01:42:13

MalyCzerwonyPiecyk
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-01

JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle

Temat założony z okazji nadchodzącej premiery w Europie i USA  ( jeszcze nie jest w 100% pewne jak będzie z dystrybucją wersji fizycznych - póki co wiadomo, że będą dostępne z club Namco i Amazon).

Poza samą lokalizacją dojdzie jeszcze tryb arcade i drobne poprawki w silniku gry + małe zmiany (typu czas ładowania się baterii).

Wersja japońska nie będzie kompatybilna (jeśli chodzi o online) z wersjami zlokalizowanymi ( za to już wersja HK będzie ).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, polecam swój materiał streszczający "co i jak":
LINK

Jestem otwarty na sugestie co do nowych materiałów. W tej chwili powstaje nagranie poświęcone trybowi Campaign oraz Customize.

Jeśli posiadacie tę grę i macie ochotę stoczyć kilka potyczek, to polecam się:
PSN: PolskiMiyagi

Ostatnio edytowany przez MalyCzerwonyPiecyk (2014-03-01 01:42:54)

Offline

#2 2014-03-01 07:46:49

Ma3y
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-03-14

Odp: JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle

Jakość filmiku ma wiele do życzenia, twoje wywody na początku filmu nużą, cała reszta zresztą też. Niestety nie dotrwałem do końca. Prawdopodobnie bym zasnął gdyby nie fakt, że mam przed nosem talerz ze śniadaniem a nie poduszkę...

Offline

#3 2014-03-01 14:12:04

MalyCzerwonyPiecyk
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-01

Odp: JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle

Temat dotyczy gry, a nie samego materiału.

Poza tym "jakość filmiku" nie posiada świadomości, więc nie może mieć życzeń (http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11895).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024