#1 2014-05-30 18:35:05

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

[Maszyniści] Ogłoszenia drobne

W tym temacie będą lądowały ogłoszenia dotyczące działalności grupy.

Od paru dni na naszej stronie wiszą napisy do pół-aktorskiej, pół-animowanej produkcji - filmu Kongres. Tym samym chcieliśmy poinformować, że w takich rzeczach również się babramy. Nie jest to anime, więc więcej takich ogłoszeń nie będzie. Kto zainteresowany - szukać na stronce grupy. Dlaczego to tłumaczyliśmy? Bo film jest dobry, a nie samym animu człowiek żyje oczkod

The Congress
congress.jpg
Starzejąca się i bezrobotna aktorka, Robin Wright (Robin Wright), przyjmuje swoją ostatnią w życiu ofertę, której konsekwencje okazują się niewiarygodne. W tej międzynarodowej pół-aktorskiej, pół-animowanej produkcji brali też udział Polacy.

Tytuł: The Congress / Kongres
Gatunek: animacja, science-fiction
Typ: Film kinowy (122 min.)
Produkcja: Belgia, Francja, Luksemburg, Niemcy, Polska, Izrael
Rok: 2013
Scenariusz i reżyseria: Ari Folman
Na motywach powieści Stanisława Lema „Kongres Futurologiczny”
Tekst i napisy: ~martinru
Redakcja: Hunter Killer, Goku193
Napisy.

Od paru dni istnieje na napisach24 grupa o nazwie... Maszyniści. Uprzedzając, to nie żaden zbieg okoliczności. Goku193 ją tam utworzył.

To tyle, mam nadzieję, że samo ogłoszenie nie wzbudzi negatywnych emocji smile_lol


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#2 2014-08-10 13:32:51

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Maszyniści] Ogłoszenia drobne

Poszukujemy osoby z szybkim netem, dla której wrzucenie pliku około 1 płyty DVD nie stanowi większego problemu. Osobie takiej dam namiary na torka odpowiedniego i plik do spatchowania. Tytuł będzie podany dopiero na pw, gdy się ktoś zgłosi. Chętny zapraszam na pw. Jeżeli nikt się nie zgłosi, to projekt trochę poleży lub zostanie wydany w formie samego patcha oczkod

Edit.
Uploader zdobyty z łapanki. Już zgłoszenia zamknięte smile


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3 2016-06-10 20:08:07

Goku193
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-05-29

Odp: [Maszyniści] Ogłoszenia drobne

Pokaż spoiler
display_12376122_1041453475886543_7139709379832735370_n.jpg

Ogłoszenie sponsorowane przez myśl: "Nie samym anime człowiek żyje, filmem nie pogardzi, a zarobić też trzeba" madrala
Chciałbym się pochwalić, że w tym roku ponownie udało mi się nawiązać współpracę z festiwalem Transatlantyk. Przez ok. miesiąc przełożyłem 10 filmów (tak naprawdę wysłanych zostało 11 napisów, bo jedno z tłumaczeń powstało wcześniej i zostało "wykupione" za obopólną zgodą), które łącznie zawierały ponad 350 000 znaków (ze spacjami).
Dziękuję wszystkim tym, którzy mnie wspomogli: Hunter Killer, Areki-chan, martinru.
Co to oznacza dla Was? Koniec "postoju" i pewnie niedługo pojawi się kolejna paczka "Róży Wersalu" (oraz inne projekty).
Zapraszam wszystkich do Łodzi 23-30 czerwca na DARMOWY festiwal i obejrzenie naszej wspólnej pracy oczkod

Ostatnio edytowany przez Goku193 (2016-06-10 20:10:12)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024