#81 2015-01-27 15:03:50

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Nie, jeśli robicie tak, jak mówisz.

Offline

#82 2015-01-27 15:05:36

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ech... Jedno i to samo.
Najśmieszniejsze jest zasłanianie się terminami medycznymi xD
Ciekawi mnie kiedy będzie można obrażać terminami obcojęzycznymi jezor

Ale ja nie o tym.
Zamiast banować (co nie ma większego sensu), należy wychować.
No ale taki tu mamy klimat... NAZI reżim...


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#83 2015-01-27 15:06:31

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Musisz się przyzwyczaić, że nie zawsze dostaniecie zgodę. Możesz podziękować innym onlajnom. oczkod

LagoonCompany napisał:

Zamiast banować (co nie ma większego sensu), należy wychować.

Ban to też forma wychowania. szalony

Ostatnio edytowany przez Sasha1 (2015-01-27 15:07:45)

Offline

#84 2015-01-27 15:07:46

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

rimoshia napisał:
wtas napisał:
rimoshia napisał:

Miło, że tak podchodzisz do sprawy ^^ Czemu każdy tutaj nie może takiego podejścia mieć? T_T

Bo chyba każdy online wykorzystywał lub wykorzystuje cudze suby bez pytania.
Ciężko nie szufladkować czegoś, gdy praktycznie za każdym razem jest ten sam problem.

Hmm...czyli z góry zakładasz, że jesteśmy źli i w ogóle, mimo że o wszystkie serie się pytamy i szanujemy decyzje innych? O każdą serię, którą wzięłam/chce wziąć, najpierw pytam o zgodę. Już...dwa razy? dostałam odpowiedź na "nie" i szanuję to. Ja sama nie lubię stron, które kradną napisy, nie mam zamiaru robić tak samo. Szufladkowanie ludzi jest w sumie trochę smutne...

Nie tyle zakładam, że są źli,  co podchodzę z dużą rezerwą. Wiele razy widziałem, że mówili jedno, a robili drugie.
Shinden też się swego czasu pytał o każdą serie, a jak jest teraz chyba każdy wie.
Oczywiście mam nadzieje, że z wami nie będzie tak samo.

Offline

#85 2015-01-27 15:07:52

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

LagoonCompany, co w tym śmiesznego, skoro jest to prawda i jest na to namacalny dowód? Wiesz, jak rzucisz w kogoś "nigger", to w sumie nie wiem... smile_lol
Poza tym zdaje się, że tobie tylko ban pomógł. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Ostatnio edytowany przez dulu (2015-01-27 15:10:56)

Offline

#86 2015-01-27 15:11:57

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Sasha1 napisał:

Musisz się przyzwyczaić, że nie zawsze dostaniecie zgodę. Możesz podziękować innym onlajnom. oczkod

Wiem, że nie zawsze dostanę zgodę i szanuję tę decyzję, mimo wszystko mam cichą nadzieję, że jednak się do nas przekonają ludzie smile

wtas napisał:

Oczywiście mam nadzieje, że z wami nie będzie tak samo.

Postaramy się nie zawieść ^^

Ostatnio edytowany przez rimoshia (2015-01-27 15:12:47)


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#87 2015-01-27 15:13:28

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Rzucisz jakimś linkiem to tej waszej strony?

Offline

#88 2015-01-27 15:14:30

tiger316
Użytkownik
Skąd: Ozorków
Dołączył: 2014-04-06

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

LagoonCompany napisał:

Zamiast banować (co nie ma większego sensu), należy wychować.

Czasem, żeby jakaś osóbka się ogarnęła, trzeba jej przytemperować ogon.  gwizdze


"Please shut talking now." - Yuzuki Shiraishi
"This show right here...this is some quality because I was just bitchslapped by an unexpected wave of what the fuckery." - some guy about Flip Flappers
MAL, AniList

Offline

#89 2015-01-27 15:21:41

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Jeśli chodzi o mnie, z góry nikogo nie przekreślam, zwykle daje szansę, że czasem się zawiodę, to inna baja.
Tylko dlaczego tyle ludzi z onlajnów przychodzi tu robić burdel? Czego w takim razie im brakuje, skoro tam mają większy poklask, ściągalność czy cuś?

Wychowywać? I co, może jeszcze kursy pedagogiczne mielibyśmy robić? ;] W jakimś tam stopniu ta hermetyczność ANSI
wykrusza osoby, które nie potrafią się dostosować, więc w jakimś tam stopniu jest elementem wychowawczym. jezor

Z tymi zgodami bywa różnie. Jako Nędznicy dawaliśmy zgody (przyjmując poprawkę, że i tak to pójdzie w sieć również na chomiku),
ale potem człowiek wrzucający dla onlajnów się przyzwyczaja i leci (bierze z automatu).
Jeszcze ujdzie, gdy nie zmienia się treści i jest widoczna informacja o twórcy napisów.
Fakt, że nasze nędzne i niesystematyczne tempo, *dziwny format, inne niespodzianki*, raczej jest czynnikiem ograniczającym ten wybór, aczkolwiek ostatnio się ludzie nawet na starsze serie rzucili, więc bywa z tym różnie.  jezor2

Ostatnio edytowany przez Rein (2015-01-27 15:22:34)

Offline

#90 2015-01-27 15:22:55

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

dulu napisał:

Rzucisz jakimś linkiem to tej waszej strony?

anime4u

Dopiero stronę budujemy, więc jest wieeeeeeeeeeeeeele jeszcze do zrobienia. Dodatkowo dużo od nas z ekipy osób jest na studiach, więc z czasem było teraz też ciężko...

Ostatnio edytowany przez rimoshia (2015-01-27 15:24:26)


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#91 2015-01-27 15:25:34

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

A, w takim razie czekam na efekt końcowy.

Offline

#92 2015-01-27 15:41:02

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Rein napisał:

potem człowiek wrzucający dla onlajnów się przyzwyczaja i leci (bierze z automatu).

Ja jak już, to co najwyżej pytam, czy dana osoba się zgodzi na wszystko, bo np. jak widzę, że ktoś robił kilka serii ciekawych, to nie chcę robić spamu. Ale i tak zawsze to jest wcześniej uzgadniane z autorem, nigdy bez pytania.

dulu napisał:

A, w takim razie czekam na efekt końcowy.

Mam nadzieję, że Ci przypasujemy ^^ Zresztą byłoby miło, gdyby wszyscy się do nas przekonali, bo na prawdę chcemy zrobić dobrą stronkę na zasadzie "od fanów dla fanów", która nie będzie np. kradła napisów, kradła całych już zrobionych odcinków, ustawiała sobie milion reklam, gdziekolwiek by się nie kliknęło... Mam nadzieję, że uda nam się to dokonać ^^


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#93 2015-01-27 15:51:00

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

rimoshia napisał:
Rein napisał:

potem człowiek wrzucający dla onlajnów się przyzwyczaja i leci (bierze z automatu).

Ja jak już, to co najwyżej pytam, czy dana osoba się zgodzi na wszystko, bo np. jak widzę, że ktoś robił kilka serii ciekawych, to nie chcę robić spamu. Ale i tak zawsze to jest wcześniej uzgadniane z autorem, nigdy bez pytania.

Tylko wiesz, zgoda na wszystko rodzi pewną komplikację. Za pierwszym razem, ok. Ale za którymś ktoś tam podpadnie. Zmieni się polityka strony, zacznie wyścig między uploaderami, i niby każdy może zmienić zdanie, a tłumacz swoją zgodę wycofać, ale to już nie będzie to. Osobiście więc wolę indywidualną zgodę niż taką masówkę. :]

Tak czy siak życzę powodzenia.  smile

Ostatnio edytowany przez Rein (2015-01-27 15:51:46)

Offline

#94 2015-01-27 15:56:36

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ja decyzję autorów napisów szanuję. Jeśli ktoś wycofa zgodę, zrozumiem. Jeśli każe pytać o wszystkie poszczególne serie, uszanuję to. Nie narzucam nikomu, że wszyscy mają się zgadzać i w ogóle. Przy okazji wiem już, jak do Ciebie podchodzić hihihi smile_big

Tak czy siak życzę powodzenia.   smile

Dziękujemy bardzo ^^

Ostatnio edytowany przez rimoshia (2015-01-27 15:57:44)


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#95 2015-01-27 15:57:15

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

rimoshia napisał:

Mam nadzieję, że Ci przypasujemy ^^ Zresztą byłoby miło, gdyby wszyscy się do nas przekonali, bo na prawdę chcemy zrobić dobrą stronkę na zasadzie "od fanów dla fanów", która nie będzie np. kradła napisów, kradła całych już zrobionych odcinków, ustawiała sobie milion reklam, gdziekolwiek by się nie kliknęło... Mam nadzieję, że uda nam się to dokonać ^^

Kiedyś strona XYZ z podobnymi ambicjami upadła...

Offline

#96 2015-01-27 15:59:08

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Gerard napisał:
rimoshia napisał:

Mam nadzieję, że Ci przypasujemy ^^ Zresztą byłoby miło, gdyby wszyscy się do nas przekonali, bo na prawdę chcemy zrobić dobrą stronkę na zasadzie "od fanów dla fanów", która nie będzie np. kradła napisów, kradła całych już zrobionych odcinków, ustawiała sobie milion reklam, gdziekolwiek by się nie kliknęło... Mam nadzieję, że uda nam się to dokonać ^^

Kiedyś strona XYZ z podobnymi ambicjami upadła...

Jeśli chodzi co o tą, o której myślę, to akurat znam powody, dla których upadła i wiem, że u nas ten problem nie zaistnieje.


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#97 2015-01-27 17:59:56

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

rimoshia napisał:
Gerard napisał:
rimoshia napisał:

Mam nadzieję, że Ci przypasujemy ^^ Zresztą byłoby miło, gdyby wszyscy się do nas przekonali, bo na prawdę chcemy zrobić dobrą stronkę na zasadzie "od fanów dla fanów", która nie będzie np. kradła napisów, kradła całych już zrobionych odcinków, ustawiała sobie milion reklam, gdziekolwiek by się nie kliknęło... Mam nadzieję, że uda nam się to dokonać ^^

Kiedyś strona XYZ z podobnymi ambicjami upadła...

Jeśli chodzi co o tą, o której myślę, to akurat znam powody, dla których upadła i wiem, że u nas ten problem nie zaistnieje.

Postawiliście sobie niewykonalny moim zdaniem cel, ale możecie próbować i udowodnić mi, że jednak się mylę.

Ps. Jak na razie na stronie w zasadzie nic nie ma, mogliście bardziej ją rozbudować przed posłaniem linka w świat.

Offline

#98 2015-01-27 18:04:58

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

LordCrane napisał:

Ps. Jak na razie na stronie w zasadzie nic nie ma, mogliście bardziej ją rozbudować przed posłaniem linka w świat.

Albo przynajmniej pokombinować na razie na serwerze Queendrama i dopiero po przygotowaniu zakupić domenę (i serwer, jeżeli jest inny), zamiast teraz płacić niepotrzebnie.

Offline

#99 2015-01-27 18:31:55

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Napisałam, iż na stronie jest wieeeeeeeeeeeeele jeszcze do zrobienia, więc nie rozumiem, co jest w tej kwestii nie tak. Co do domeny - mamy zamiar kupić nową i zbieramy już na nią, bo obecna nie poradzi sobie z dramą i anime. Z dramą sobie już nie radzi, a co dopiero jeszcze jak dojdzie anime do tego.


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#100 2015-01-27 19:11:56

hamer006
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-09

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Co do burdelu na forum i sytuacji takich jak w tym temacie, może dobrym pomysłem byłoby zamknięcie rejestracji z ewentualnymi zaproszeniami?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024