#1 2015-02-01 17:32:53

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] JK to Inkou Kyoushi 4 [+18]

jk-to-inkou-kyoushi-4.png?w=450
Kolejny projekt, kolejny hentai. Tym razem będzie to JK to Inkou Kyoushi 4, czyli rzecz o „cinimini, pysznych cynamonowych trójkącikach”.

Przenosiny w środku roku szkolnego to raczej rzecz niezwykła. Tym bardziej, że dotyczy to aż dwóch uczennic. Dziwne zachowanie przełożonych i zbywanie tematu przez same zainteresowane tylko potęguje aurę tajemnicy. Wkrótce też okazuje się, że obie ślicznotki to początkujące modelki, których rozkład zajęć i status w nowej placówce wychowawczej podlega specyficznym układom.  Dość powiedzieć, że dyrekcja zobowiązana jest między innymi wydelegować do ich dyspozycji specjalnego opiekuna, który będzie im towarzyszył krok w krok. Wszystko jest jakieś dziwne, tajemnicze, a Takashi Yamada, wyznaczony do tego zadania, okazuje się tylko dolewać oliwy do ognia. Cóż się za tym kryje? Jakie sekrety czają cię tuż za progiem? Nie wiem, sami sobie znajdźcie odpowiedź.  jezor

Z uwagi na to, że moje ostatnie dwie noce były dość „mokre” i męczące (ach, gorączka to dość rozpustne dziewczę), dziś wyjdzie tylko pierwszy odcinek.

Odcinki do pobrania: OVA 1, okładka; OVA 2.

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (991 kbps)
Dźwięk: AAC (147 kbps)

Czcionki

Ostatnio edytowany przez stoner (2015-02-07 12:52:15)

Offline

#2 2015-02-01 18:53:32

koni
Użytkownik
Skąd: EPWA [SAS][KA][Sró-chan]
Dołączył: 2006-09-10

Odp: [Stoner] JK to Inkou Kyoushi 4 [+18]

Rozumiem, że "4" w tytule nie oznacza czwartego sezonu?
Anidb pokazuje mi tylko, że 3 animce mają podobny początek: JK to


BTW: robisz hentaice i nic się nie chwalisz wcześniej?!  ;]


Anime makes you stupid

Offline

#3 2015-02-01 21:34:05

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: [Stoner] JK to Inkou Kyoushi 4 [+18]

koni z tego co kojarzę to anime zaczynające się od JK są na podstawie VN i JK to Inkou Kyoushi 4 oznacza czwartą część VN na postawie której powstał hentai.

Offline

#4 2015-02-07 12:51:26

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] JK to Inkou Kyoushi 4 [+18]

Brakująca druga część układanki dla JK to Inkou Kyoushi 4.
W sumie czuję lekki zawód co do tego anime. O ile JK to Ero Giin Sensei wnosiło coś nietypowego, gdzie można było sobie trochę pokombinować, tu otrzymujemy głównie sztampę. Młoda złośnica, napalony nauczyciel, spokojna i usłużna koleżanka. Momentami miałem wrażenie, że spokojnie można by to podstawić pod tytuł taki jak Oni Chichi 2 i twórcy nie musieliby się zbytnio wysilać, żeby wszystko powiązać. Niestety, w mojej opinii zmarnowano spory potencjał tkwiący w tej dwuaktówce.

Odcinki do pobrania: OVA 2

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1430 kbps)
Dźwięk: AAC (136 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024