#1 2015-02-09 01:59:55

pao4
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-29

Problem ze zmianą fps w napisach txt

Witam smile
Mój problem polega na tym że mam napisy 25fps, film 23.976. Po zmianie fps napisów (robiłem to w kilku różnych programach) nie było pożądanego efektu albo było jeszcze gorzej. Próbowałem w:
Subtitle edit
Subtitle Workshop
Subtitle tool

Chodzi mi o napisy : tutaj Epek 3 i 4. Jak ktoś zauważy pozostałe epki są zrobione w dwóch wersjach fps i z pozostałymi nie mam żadnych problemów

Ewentualnie link do pliku video: tutaj

Podejmie się ktoś dopasowaniem tego? Albo najlepiej objaśnić dlaczego pomimo zmiany fps napisy nie są zsynchronizowane z filmem. A i po zmianie fps w zależności od programu również ulegał zmianie także ni chu... mam pojęcia o co chodzi.

Offline

#2 2015-02-09 02:36:56

Johny2.0
Użytkownik
Skąd: Poznań/Pruszcz Gdański
Dołączył: 2009-05-21

Odp: Problem ze zmianą fps w napisach txt

pao4 napisał:

Witam smile
Mój problem polega na tym że mam napisy 25fps, film 23.976. Po zmianie fps napisów (robiłem to w kilku różnych programach) nie było pożądanego efektu albo było jeszcze gorzej. Próbowałem w:
Subtitle edit
Subtitle Workshop
Subtitle tool

Chodzi mi o napisy : tutaj Epek 3 i 4. Jak ktoś zauważy pozostałe epki są zrobione w dwóch wersjach fps i z pozostałymi nie mam żadnych problemów

Ewentualnie link do pliku video: tutaj

Podejmie się ktoś dopasowaniem tego? Albo najlepiej objaśnić dlaczego pomimo zmiany fps napisy nie są zsynchronizowane z filmem. A i po zmianie fps w zależności od programu również ulegał zmianie także ni chu... mam pojęcia o co chodzi.


Nie wiem co tam nakombinowałeś, że wyszło ci masło maślane. Zmieniłem sobie fps napisów na 23.97 do 3 i 4 epka co podałeś w linku i napisy śmigają idealnie bez przesuwania czasów. Masz tu link do nich:http://speedy.sh/928ef/Kemonozume-1-13-Figmentos.rar
Oglądałem w MPC i wszystko było ok. Gdybyś jednak nadal miał problem to przekonwertuj je na srt bo nie zawsze microDVD współgra z MKV (przynajmniej ja tak miałem).

Offline

#3 2015-02-09 03:08:54

pao4
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-29

Odp: Problem ze zmianą fps w napisach txt

Dzięki za napisy wszystko śmiga jak należy oczkod Nie mam pojęcia od czego to zależy pamiętam że na starym kompie miałem taki sam problem z innymi napisami i zainstalowałem program bodajże subtitle tool i mi elegancko to konwertowało magia jakaś. ;D Ja też w mpc oglądam to jest najlepszy program do filmów a z konwertowaniem na srt też kombinowałem i też to nic nie dawało no ale ważne że działa i można zacząć oglądać smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024